Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

ibizza
Posts: 4984
Joined: 05/06/2008 00:46

#43601 Re: Utakmice.

Post by ibizza »

SVI NA KOŠEVO!
User avatar
HarTar
Posts: 10951
Joined: 20/05/2020 02:33

#43602 Re: Utakmice.

Post by HarTar »

Samo su trebali ostaviti iste cijene karata kao i za prethodne susrete, ali eto....
hali gali halid
Posts: 2779
Joined: 08/10/2007 22:45

#43603 Re: Utakmice.

Post by hali gali halid »

Sezonske pretpostavljam da vaze?
User avatar
Logovan
Posts: 102731
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#43604 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

hali gali halid wrote: 21/09/2024 23:07 Sezonske pretpostavljam da vaze?
Da
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#43605 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Najteza utakmica za gledati u posljednjih nekoliko godina definitivno. Sudija mi je izvadio svaki moguci zivac, nerv... Pobjeda i vise nego zasluzena, bonac je ocito mislima u konferencijskoj i to je nesto sto moramo iskoristiti. A jelicu i pomocnicima ovo dobro zapamtiti
Paradox76
Posts: 241
Joined: 08/04/2023 23:12

#43606 Re: Utakmice.

Post by Paradox76 »

Pobijediti u BL pored suđenja koje je vise nije niti žalosno, niti smiješno je pravi podvig.
Čestitke stručnom štabu i igračima.

Krimogena organizacija na čelu koje je Vico i ostali poltroni iz svih ostalih naroda i nacionalnosti, napravila je spregu i sa Arenom gdje se dirigovano vrše prenosi i određuju nepopularni utakmica na štetu pogotovo vezano za FK Sarajevo.
Niti jedna sporna situacija se ne komentariše, nema ponovljenog snimka.
Maloj djeci je vise očito sta se radi i sta je cilj.
Oni žele da nas otjeraju sa utakmica, da otjeraju ljude koji žele investirati u fudbal, uspjeli su donekle sa reprezentacijom.
Malo su se prekontali oko FK Sarajevo i nas navijača.

MI NIKADA ODUSTATI NEĆEMO.
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#43607 Re: Utakmice.

Post by internazionale »

Paradox76 wrote: 22/09/2024 01:15 Pobijediti u BL pored suđenja koje je vise nije niti žalosno, niti smiješno je pravi podvig.
Čestitke stručnom štabu i igračima.

Krimogena organizacija na čelu koje je Vico i ostali poltroni iz svih ostalih naroda i nacionalnosti, napravila je spregu i sa Arenom gdje se dirigovano vrše prenosi i određuju nepopularni utakmica na štetu pogotovo vezano za FK Sarajevo.
Niti jedna sporna situacija se ne komentariše, nema ponovljenog snimka.
Maloj djeci je vise očito sta se radi i sta je cilj.
Oni žele da nas otjeraju sa utakmica, da otjeraju ljude koji žele investirati u fudbal, uspjeli su donekle sa reprezentacijom.
Malo su se prekontali oko FK Sarajevo i nas navijača.

MI NIKADA ODUSTATI NEĆEMO.
Upravo ovo je cilj četnicima Duriću, Čolpama, Pilavu i ostaloj balijskoj pogani
Sve je uvezano
baxus
Posts: 1586
Joined: 29/10/2005 16:31

#43608 Re: Utakmice.

Post by baxus »

Gledajući ovo do sada Zrinjski i mi najozbiljniji. S obzirom na konitnuitet oni imaju vece šanse, odnosno izvjesnije je da na kraju budu prvaci.
Borac ce se pogurati da bude u top 3 sigurno.
Četvrto mjesto će biti podijeljeno izmedju Posušja, Želje možda Širokog iako je tanak.

Nama je borba protiv realno jake ekipe Zrinjskog i ekipe koju će i dalje sudije gurati Borca.

Ekipa treba da je na zemlji i da rade puno.
Problem će biti sto će na zimu doći ponuda za Gulija koju nećemo moći odbiti.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22522
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#43609 Re: Utakmice.

Post by SmokingMan »

Ima li ko da mi sredi press propusnicu? :D
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22748
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#43610 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Tesko je bilo gledati tekmu jucer a ne moci sudiji sjetiti se familije ovdje. Cirkus se nastavlja, ali kao da smo jaci od istog…
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#43611 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Imamo sada ozbiljan vezni red, ozbiljna krila koja mogu u ovakvim formacijama kao protiv borca igrati kao napadači, dva solidna napadača iako je Renan trenutno van forme, solidne bekove... Fali još jedan dobar stoper. Možda malo bolji golman.

Vezni red sa ova dva nova igrača, Đorđevićem, Bubanjom i Mustafićem izgleda ozbiljno i ima ih dovoljno za rotaciju, a mogu uletiti tu još i Anđušić i Mehmedović.

Guli i Kera su dva odlična krila, a po potrebi mogu igrati i napadača ili iza njega. Problem je što nema ko da ih kvalitetno zamjeni kada ispadnu zbog kartona ili povreda. Možda donekle Renan i Anđušić, ali nije to taj nivo.

Renan i Turkeš su dobri napadači za ove lige i mogu da mijenjaju jedan drugog. Renan je malo izvan forme trenutno.

U zadnjoj liniji jedino još fali jedan vrhunskih stoper.

P.S. Neki igrači su tek stigli, neki drugi su tu tek par mjeseci. Vjerujem da ćemo mi biti samo bolji kako vrijeme bude odmicalo ako nas zaobiđu povrede ključnih igrača.
User avatar
HarTar
Posts: 10951
Joined: 20/05/2020 02:33

#43612 Re: Utakmice.

Post by HarTar »

black_noke
Posts: 647
Joined: 19/01/2007 13:47
Location: Rajvosa!

#43613 Re: Utakmice.

Post by black_noke »

Moze li se parkirati na Zetru danas?
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22748
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#43614 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Nervoza…
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22748
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#43615 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Ovo bez napadaca igramo?
Awakened
Posts: 755
Joined: 19/08/2013 03:33

#43616 Re: Utakmice.

Post by Awakened »

Ima li kakav link?
User avatar
hepekcina
Posts: 1802
Joined: 29/09/2009 12:28
Location: Mliječni put

#43617 Re: Utakmice.

Post by hepekcina »

uh što smo ih stisli
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#43618 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Ma nije ofsajd mater ti retardiranu vidiš da je lopta izašla...kako uvijek najveći invalidi i krkani komentarišu naše utakmice. :skoljka:
NediM17
Posts: 26439
Joined: 05/11/2009 11:49

#43619 Re: Utakmice.

Post by NediM17 »

Sad je ofsajd. :evil:
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#43620 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Odbrana katastrofalna...puka sreća i njihova smotanost što ga ne zabiše ovom hobbitu na golu. :run:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22748
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#43621 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Gdje je Djordjevic?
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22748
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#43622 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Pa penal k’o suza…
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#43623 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Šta kažu eto ima VAR, neće više biti krađe i prevare...grohotom se smijem, grohotom. :run:
User avatar
Altsa
Posts: 9223
Joined: 19/03/2004 18:31

#43624 Re: Utakmice.

Post by Altsa »

Odbrana za zatvora. Posebno ova lijeva strana.
User avatar
suad-sarajevo
Posts: 3689
Joined: 22/08/2006 01:54
Location: Memli strana
Horoskop: sarajevski seljak
Contact:

#43625 Re: Utakmice.

Post by suad-sarajevo »

Tanko je ovo za neki pozitivan rezultat večeras. Bar do sada.
Post Reply