Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#43527 Re: Utakmice.
Po meni ovo nije penal. Lopta vec otisla i onda neki kontakt. Ali eto....
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79547
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#43528 Re: Utakmice.
Naravno da nije penal, nema teorije. Treba izaći odmah u prvoj minuti, popišam se na ligu
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#43530 Re: Utakmice.
Jao sudije i govana.
I otkud Guli kapiten, što nije Djurickovic?
I otkud Guli kapiten, što nije Djurickovic?
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#43533 Re: Utakmice.
Kako ce nas tek sad klati...
- enko 1964
- Posts: 1386
- Joined: 11/02/2010 10:45
- Grijem se na: južnu interkonekciju
#43534 Re: Utakmice.
Guliiiii
Ali biće jebeno protiv šupka iz Lištice
Ali biće jebeno protiv šupka iz Lištice
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#43535 Re: Utakmice.
Proklet bio svaki jadni i napaćeni Bošnjo koji je ovim chetaljima dozvolio da haraju savezom i rade šta hoće...rokni se Bošnjo, pičkurina si obična i što ovo gledaš i trpišt bez ikakvog otpora...rokni se bezmudi debilu!
- enko 1964
- Posts: 1386
- Joined: 11/02/2010 10:45
- Grijem se na: južnu interkonekciju
#43536 Re: Utakmice.
Nećemo više dobiti ni jedan faul
-
last mohicans
- Posts: 18203
- Joined: 09/08/2012 23:19
#43537 Re: Utakmice.
Prelako nam stvaraju šanse, još u odbrani igramo ho rok, nabija se lopta, a i predaleko smo od igrača.
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#43538 Re: Utakmice.
E jebi ga ova kontra se morala završiti
Edit: ipak je Djurickovic kapiten. Kakva je ono plava traka kod Gulija?
Edit: ipak je Djurickovic kapiten. Kakva je ono plava traka kod Gulija?
Last edited by vicious on 21/09/2024 16:45, edited 1 time in total.
-
mond
- Posts: 3614
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43539 Re: Utakmice.
Jašta je.
Gledaj žutih, hoćel nas biti za derbija
Gledaj žutih, hoćel nas biti za derbija
-
mond
- Posts: 3614
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43540 Re: Utakmice.
Evo faula na centru. Pucaj Guliša
-
mond
- Posts: 3614
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43542 Re: Utakmice.
Trebalo je ovo na 2:0 otići. Bit će svega u drugom.
-
vernes81
- Posts: 2299
- Joined: 25/04/2011 23:04
#43543 Re: Utakmice.
Svidja mi se sto smo smireni i kod ovakvog sudjenja.
Idemo po drugi u drugom pol. I mirno aBd privesst kraju.
Idemo po drugi u drugom pol. I mirno aBd privesst kraju.
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#43544 Re: Utakmice.
Ko je Lulic prvi put cujem za lika ? 
- armin071
- Posts: 6547
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#43545 Re: Utakmice.
Sramotno suđenje i to u live prenosu i sa VAR-om… Četničko-ustaška osovina žari i pali ligom… Ma kako ova utakmica završila mora se žaliti na ovakvo “suđenje”…
- emigrazione
- Posts: 7794
- Joined: 01/09/2010 13:40
#43546 Re: Utakmice.
Zna Borac lopte, nisu to bas sve sudije mada sad ocekujem cirkus, ako mislimo dobiti ovo moramo uzeti loptu
- Logovan
- Posts: 102752
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#43547 Re: Utakmice.
Ma jebem im majke, ovo je bolesno šta se radi. Od prve minute te jebe i jebe i jebe i jebe.
Guliashvili
Kakvog igrača imamo!
Guliashvili
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#43548 Re: Utakmice.
I pored takvog suđenja opet smo imali dvije odlične prilike za kontru, pa još ona šansa Begana. Trebali smo već imati 2 razlike jbg.
-
mond
- Posts: 3614
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43549 Re: Utakmice.
Sam na pet metara i on ne može loptu udarit glavom a igra štopera
- suad-sarajevo
- Posts: 3689
- Joined: 22/08/2006 01:54
- Location: Memli strana
- Horoskop: sarajevski seljak
- Contact:
#43550 Re: Utakmice.
"Naša djeca" redovno među najgorim na terenu. Baš ne znamo probrati.
