Alfa Romeo
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- konektovan
- Posts: 51457
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4351 Re: Alfa Romeo
Sto se tice limarije Amare, ti galanti su odavno struhli, e to je ta kvaliteta.
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#4352 Re: Alfa Romeo
joj meni su ova sjedista seks pravi.... ko da su maseratijevaamar1994 wrote:Dobra , haj sa srecom u MalezijiRamzess Veliki wrote:Moja je imala ovakav enterijer, i ljepši, volan je bio potpuno crn kao i tabla u sredini.![]()
Jedino nije imala navi.
![]()
Meni je ljepsa sa crvenom kozom![]()
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#4353 Re: Alfa Romeo
Trolate temu bezveze sa japancima i švabama... 
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#4354 Re: Alfa Romeo
konektovan wrote:Sto se tice limarije Amare, ti galanti su odavno struhli, e to je ta kvaliteta.
zato su pasati ladje , limarija prica za malu djecu , pa nije alfasud
https://www.olx.ba/artikal/14208490/mitsubishi-galant/
gledaj ga i pari oci
Last edited by amar1994 on 12/10/2017 12:11, edited 1 time in total.
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#4355 Re: Alfa Romeo
commendatore wrote:stao mi jednom - spala mu klema
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#4356 Re: Alfa Romeo
Ma stajohntra wrote:Trolate temu bezveze sa japancima i švabama...

- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#4357 Re: Alfa Romeo
NAJbihVolio
kad bi Honda kupila Alfa ROmeo ili Mazda.... joj to bi bio seks....
-
ado-šampion
- Posts: 6025
- Joined: 13/07/2004 20:02
- Location: Sarajevo
#4358 Re: Alfa Romeo
Amare usraces ljudima temu, kao sto svaku useres svojoj kuknjavom. Ti covjece imas opasnih kompleksa, stavljas slike auta kao 2005. a auto izaslo 96. WTF.
Plus pricas o stvarima o kojim ocigledno pojma nemas. To sto nesto procitas na netu te ne cini ekspretom. Passat 5 je za svoje vrijeme imao odlican ovjes, ESP je uveden jer je VW prvi ili medju prvim poceo ugradjivati ESP serijski, i ne treba njemu zbog primitivnog ovjesa, nidje veze, ESP treba svakom autu.
Plus pricas o stvarima o kojim ocigledno pojma nemas. To sto nesto procitas na netu te ne cini ekspretom. Passat 5 je za svoje vrijeme imao odlican ovjes, ESP je uveden jer je VW prvi ili medju prvim poceo ugradjivati ESP serijski, i ne treba njemu zbog primitivnog ovjesa, nidje veze, ESP treba svakom autu.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#4359 Re: Alfa Romeo

zasto mi se cini da su ove alfe nagete nazad ko gliseri
- Romeo 80
- Posts: 4629
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#4360 Re: Alfa Romeo
Zato sto ih vecina slika u pokretu, kada ubrzavaju Amareamar1994 wrote:
zasto mi se cini da su ove alfe nagete nazad ko gliseri![]()
- konektovan
- Posts: 51457
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4361 Re: Alfa Romeo
E moj Amare, taj je vec bio struho pa je nanovo zasticen i ofarban, izgleda da ti je to promaklo?! :lol:amar1994 wrote::lol: :lol:konektovan wrote:Sto se tice limarije Amare, ti galanti su odavno struhli, e to je ta kvaliteta.
zato su pasati ladje , limarija prica za malu djecu , pa nije alfasud :oops:
https://www.olx.ba/artikal/14208490/mitsubishi-galant/
gledaj ga i pari oci :lol: , nudio mi covjek za 5000 :sad:
@Johntra u pravu si, tema je alfa. :thumbup:
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#4362 Re: Alfa Romeo
Zezaš vala Amare. Nisam ja ljubitelj VW-a, ali taj Pasat 5 je vrlo solidan unutra. Švabe imaju odvratno hladan dizajn, toliko da mi se gade, ali kvalitet konkretno te unutrašnjosti nije loš. Sa druge strane ako iko ima očajnu unutrašnjost kako po kvalitetu, tako i vizuelno, to su Japanci. Na prste jedne ruke se mogu izabrati primamljivi interijeri kod japanaca. Oni ili su hladni i bezidejni totalno uz kamenu plastiku koja istina ne zvecka puno, ili naprave kičeraj katastrofalnih razmjera.
A te "autonagazim" pošalice će vas ukopati. Dislajkovaću tu stranicu odmah.
A te "autonagazim" pošalice će vas ukopati. Dislajkovaću tu stranicu odmah.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#4363 Re: Alfa Romeo
Ja sam dovoljno vidio kad je bio rastavljen auto , svaka jebena zabica ima damping da ne zvoni i ne zvekece (a to nisam ocekivao od auta kojemu je izolacija 0), jeste ona tvrda ali ne mozes joj nista 
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#4364 Re: Alfa Romeo
To je kvalitet materijala i montaže, ali kvalitet boravka u autu 0.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#4365 Re: Alfa Romeo
eh eto to mi je jedna od bitnijih stvari kod autacitroen xm wrote:To je kvalitet materijala i montaže, ali kvalitet boravka u autu 0.
pa bas i nije , dobra su sjedista i sve je tu nadohvat ruke , a nije ni u krivinama dosadno
ne moRe i jare i pare niakako
necemo vise trunit
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#4367 Re: Alfa Romeo
Nekad se pretjeruje. Ova zadnja alfa ista pasat lubenicar.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#4368 Re: Alfa Romeo
amar1994 wrote: eh eto to mi je jedna od bitnijih stvari kod auta![]()
pa bas i nije , dobra su sjedista i sve je tu nadohvat ruke , a nije ni u krivinama dosadno![]()
ne moRe i jare i pare niakako
necemo vise trunit
Nisam mislio konkretno na tvoje auto već uopšteno na auta.
Kaže mi da imam pp od tebe, a ustvari u inboxu nemam.
- konektovan
- Posts: 51457
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4369 Re: Alfa Romeo
Ocisti taj inbox, pa ces imati amarov pp. 
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#4370 Re: Alfa Romeo
Čist skoro ko suza. Ima malo tragova šminke. 
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#4371 Re: Alfa Romeo
citroen xm wrote:Čist skoro ko suza. Ima malo tragova šminke.
imal sad
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#4372 Re: Alfa Romeo
zbog jubilarne stranice


- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
- konektovan
- Posts: 51457
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4374 Re: Alfa Romeo
Prelijepo auto iz svih uglova.
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#4375 Re: Alfa Romeo
A unutra sve na dugmekonektovan wrote:Prelijepo auto iz svih uglova.






