Alfa Romeo

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
konektovan
Posts: 51457
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4351 Re: Alfa Romeo

Post by konektovan »

Sto se tice limarije Amare, ti galanti su odavno struhli, e to je ta kvaliteta.
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#4352 Re: Alfa Romeo

Post by commendatore »

amar1994 wrote:
Ramzess Veliki wrote:Moja je imala ovakav enterijer, i ljepši, volan je bio potpuno crn kao i tabla u sredini. :thumbup:
Jedino nije imala navi.

Image
Dobra , haj sa srecom u Maleziji :)

Meni je ljepsa sa crvenom kozom :-D

Image

:run:
joj meni su ova sjedista seks pravi.... ko da su maseratijeva :mrgreen: :thumbup: :izet:
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#4353 Re: Alfa Romeo

Post by johntra »

Trolate temu bezveze sa japancima i švabama... :D
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#4354 Re: Alfa Romeo

Post by amar1994 »

konektovan wrote:Sto se tice limarije Amare, ti galanti su odavno struhli, e to je ta kvaliteta.
:lol: :lol:

zato su pasati ladje , limarija prica za malu djecu , pa nije alfasud :oops:

https://www.olx.ba/artikal/14208490/mitsubishi-galant/

gledaj ga i pari oci :lol: , nudio mi covjek za 5000 :sad:
Last edited by amar1994 on 12/10/2017 12:11, edited 1 time in total.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#4355 Re: Alfa Romeo

Post by mali_milojica »

commendatore wrote:stao mi jednom - spala mu klema :mrgreen:
:pisnuo:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#4356 Re: Alfa Romeo

Post by amar1994 »

johntra wrote:Trolate temu bezveze sa japancima i švabama... :D
Ma sta :mrgreen:

Image
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#4357 Re: Alfa Romeo

Post by commendatore »

NAJbihVolio :mrgreen: kad bi Honda kupila Alfa ROmeo ili Mazda.... joj to bi bio seks....
ado-šampion
Posts: 6025
Joined: 13/07/2004 20:02
Location: Sarajevo

#4358 Re: Alfa Romeo

Post by ado-šampion »

Amare usraces ljudima temu, kao sto svaku useres svojoj kuknjavom. Ti covjece imas opasnih kompleksa, stavljas slike auta kao 2005. a auto izaslo 96. WTF. :shock:

Plus pricas o stvarima o kojim ocigledno pojma nemas. To sto nesto procitas na netu te ne cini ekspretom. Passat 5 je za svoje vrijeme imao odlican ovjes, ESP je uveden jer je VW prvi ili medju prvim poceo ugradjivati ESP serijski, i ne treba njemu zbog primitivnog ovjesa, nidje veze, ESP treba svakom autu. :-)
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#4359 Re: Alfa Romeo

Post by amar1994 »

Image

zasto mi se cini da su ove alfe nagete nazad ko gliseri :? :D
User avatar
Romeo 80
Posts: 4629
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#4360 Re: Alfa Romeo

Post by Romeo 80 »

amar1994 wrote:Image

zasto mi se cini da su ove alfe nagete nazad ko gliseri :? :D
Zato sto ih vecina slika u pokretu, kada ubrzavaju Amare :D
User avatar
konektovan
Posts: 51457
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4361 Re: Alfa Romeo

Post by konektovan »

amar1994 wrote:
konektovan wrote:Sto se tice limarije Amare, ti galanti su odavno struhli, e to je ta kvaliteta.
:lol: :lol:

zato su pasati ladje , limarija prica za malu djecu , pa nije alfasud :oops:

https://www.olx.ba/artikal/14208490/mitsubishi-galant/

gledaj ga i pari oci :lol: , nudio mi covjek za 5000 :sad:
E moj Amare, taj je vec bio struho pa je nanovo zasticen i ofarban, izgleda da ti je to promaklo?! :lol:


@Johntra u pravu si, tema je alfa. :thumbup:
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#4362 Re: Alfa Romeo

Post by citroen xm »

Zezaš vala Amare. Nisam ja ljubitelj VW-a, ali taj Pasat 5 je vrlo solidan unutra. Švabe imaju odvratno hladan dizajn, toliko da mi se gade, ali kvalitet konkretno te unutrašnjosti nije loš. Sa druge strane ako iko ima očajnu unutrašnjost kako po kvalitetu, tako i vizuelno, to su Japanci. Na prste jedne ruke se mogu izabrati primamljivi interijeri kod japanaca. Oni ili su hladni i bezidejni totalno uz kamenu plastiku koja istina ne zvecka puno, ili naprave kičeraj katastrofalnih razmjera.

A te "autonagazim" pošalice će vas ukopati. Dislajkovaću tu stranicu odmah.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#4363 Re: Alfa Romeo

Post by amar1994 »

Ja sam dovoljno vidio kad je bio rastavljen auto , svaka jebena zabica ima damping da ne zvoni i ne zvekece (a to nisam ocekivao od auta kojemu je izolacija 0), jeste ona tvrda ali ne mozes joj nista :run:
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#4364 Re: Alfa Romeo

Post by citroen xm »

To je kvalitet materijala i montaže, ali kvalitet boravka u autu 0.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#4365 Re: Alfa Romeo

Post by amar1994 »

citroen xm wrote:To je kvalitet materijala i montaže, ali kvalitet boravka u autu 0.
eh eto to mi je jedna od bitnijih stvari kod auta :thumbup:

pa bas i nije , dobra su sjedista i sve je tu nadohvat ruke , a nije ni u krivinama dosadno :-D

ne moRe i jare i pare niakako :lol:

necemo vise trunit :)
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#4366 Re: Alfa Romeo

Post by amar1994 »

Image

8-)
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#4367 Re: Alfa Romeo

Post by un1ted »

Nekad se pretjeruje. Ova zadnja alfa ista pasat lubenicar.
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#4368 Re: Alfa Romeo

Post by citroen xm »

amar1994 wrote: eh eto to mi je jedna od bitnijih stvari kod auta :thumbup:

pa bas i nije , dobra su sjedista i sve je tu nadohvat ruke , a nije ni u krivinama dosadno :-D

ne moRe i jare i pare niakako :lol:

necemo vise trunit :)
:thumbup:

Nisam mislio konkretno na tvoje auto već uopšteno na auta. :thumbup:

Kaže mi da imam pp od tebe, a ustvari u inboxu nemam. :D
User avatar
konektovan
Posts: 51457
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4369 Re: Alfa Romeo

Post by konektovan »

Ocisti taj inbox, pa ces imati amarov pp. :mrgreen:
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#4370 Re: Alfa Romeo

Post by citroen xm »

Čist skoro ko suza. Ima malo tragova šminke. :D
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#4371 Re: Alfa Romeo

Post by amar1994 »

citroen xm wrote:Čist skoro ko suza. Ima malo tragova šminke. :D
:lol: :lol:

imal sad :D
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#4372 Re: Alfa Romeo

Post by commendatore »

zbog jubilarne stranice

Image
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#4373 Re: Alfa Romeo

Post by commendatore »

Image
User avatar
konektovan
Posts: 51457
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4374 Re: Alfa Romeo

Post by konektovan »

Prelijepo auto iz svih uglova.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#4375 Re: Alfa Romeo

Post by mali_milojica »

konektovan wrote:Prelijepo auto iz svih uglova.
A unutra sve na dugme :lol:
ImageImage
Post Reply