
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- kritichar
- Posts: 8678
- Joined: 17/10/2010 09:51
- Location: Sarajevo-x.com
#4351 Re: Zeničani
mislio sam malo preciznije, ovako


- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#4352 Re: Zeničani
Znam, ali who cares
Probaj naci koji su postanski broj Crkvice (posto Smetovski Put "pripada" Crkvicama) a to ti je jedan od ovih podbrojeva Zenice. ili nazovi centar posta u Zenici.
-
andr0id
- Posts: 925
- Joined: 03/02/2014 23:20
#4353 Re: Zeničani
Napisi samo 72000 ili 32000. Samo je jedan smetovski put
Sent from my SAMSUNG-SGH-I747
Sent from my SAMSUNG-SGH-I747
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#4354 Re: Zeničani
Ma dosta da napiseandr0id wrote:Napisi samo 72000 ili 32000. Samo je jedan smetovski put
Sent from my SAMSUNG-SGH-I747
Smetovski put
Zenica
naravno uz ime i prezime primaoca i broj kuce
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#4355 Re: Zeničani
Kakvih crnih 32 000, nema to veze sa pozivnim brojem za telefon (032).
72 000 Zenica je dovoljno, rijetko se koriste ovi ostali postanski brojevi u Zenici.
72 000 Zenica je dovoljno, rijetko se koriste ovi ostali postanski brojevi u Zenici.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66031
- Joined: 03/08/2010 19:04
#4356 Re: Zeničani
Eborg wrote:Kakvih crnih 32 000, nema to veze sa pozivnim brojem za telefon (032).
72 000 Zenica je dovoljno, rijetko se koriste ovi ostali postanski brojevi u Zenici.
tačno
- kritichar
- Posts: 8678
- Joined: 17/10/2010 09:51
- Location: Sarajevo-x.com
#4357 Re: Zeničani
pripada znači Crkvicama, a Novo Selo, ono je gore negdje?
jel to MZ?
jel to MZ?
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#4358 Re: Zeničani
Jel ovo zvanicno postajemo grad?
Sent from my Nexus S using Tapatalk 2
Sent from my Nexus S using Tapatalk 2
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66031
- Joined: 03/08/2010 19:04
#4359 Re: Zeničani
Casual's wrote:Jel ovo zvanicno postajemo grad?
Sent from my Nexus S using Tapatalk 2
izgleda da da
-
celeron
- Posts: 480
- Joined: 30/04/2013 20:44
#4360 Re: Zeničani
Novo Selo je iznad panorame, inace jako lijepo mjesto. Priroda milina.kritichar wrote:pripada znači Crkvicama, a Novo Selo, ono je gore negdje?
jel to MZ?
- cenecimoveocino
- Posts: 2547
- Joined: 31/12/2013 23:00
- Location: Zenica
#4361 Re: Zeničani
jao vremena

- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#4362 Re: Zeničani
Jel' za Bajram daju parkirati na trgu A.I. ?
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#4363 Re: Zeničani
Gdje ima parking na tom trgu? To je pjesacka zona.Casual's wrote:Jel' za Bajram daju parkirati na trgu A.I. ?
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#4364 Re: Zeničani
Da, ali sam cuo da daju za Bajram.Koliko je istina,ne znam..channel10 wrote:Gdje ima parking na tom trgu? To je pjesacka zona.Casual's wrote:Jel' za Bajram daju parkirati na trgu A.I. ?

-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#4365 Re: Zeničani
Neko se samo nasalio. A imas dole mjesta za parking koliko hoces. Mislim oko Bege. Dole na jaliji, gore na Talica brdu kod garaza, cijelu Titovu ispod Maksuzije (neradni je dan).
EDIT:Definisi Bajram, majka mu stara. Ja mislio da mislis na cijeli dan i noc
EDIT:Definisi Bajram, majka mu stara. Ja mislio da mislis na cijeli dan i noc
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#4366 Re: Zeničani
Dadose ipakchannel10 wrote:Neko se samo nasalio. A imas dole mjesta za parking koliko hoces. Mislim oko Bege. Dole na jaliji, gore na Talica brdu kod garaza, cijelu Titovu ispod Maksuzije (neradni je dan).
EDIT:Definisi Bajram, majka mu stara. Ja mislio da mislis na cijeli dan i noc
Bajrambarecula svima koji slave
Sent from my Nexus S using Tapatalk 2
-
Mustang1
- Posts: 29967
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4367 Re: Zeničani
Je'l bilo veselo u gradu nocas ? Doduse za jos vece veselje cemo morati pricekati da se Ten napuni a rezultati nama sveima ce biti poznati tek sutra 
-
ljuspica
- Posts: 1000
- Joined: 02/11/2011 14:02
#4368 Re: Zeničani
Gdje u gradu ima bojadzija tj. gdje se moze odnijeti odjeca da se oboji? A gdje ima hemijsko ciscenje?
- N.N.
- Posts: 3554
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#4369 Re: Zeničani
Ispod glavne kapije KPD-ma, u onoj zgradici-esuljuspica wrote:Gdje u gradu ima bojadzija tj. gdje se moze odnijeti odjeca da se oboji? A gdje ima hemijsko ciscenje?
- zedo_m
- Posts: 303
- Joined: 07/09/2011 16:21
- Location: Smog city
#4370 Re: Zeničani
Hemijska ti je u zgradi Zeninga kod bbiss toursove pumpe, kvalitetna a za bojadžiju ti nemogu pomoći
- cenecimoveocino
- Posts: 2547
- Joined: 31/12/2013 23:00
- Location: Zenica
#4371 Re: Zeničani
što pada

- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#4372 Re: Zeničani
Gdje ima kod nas dobru pizzu mahnuti ?
Ali ono da se sto kaze raspada dok je jedes, jeo sam u Fratelliju nije lose, ali nije mi to to.
Ali ono da se sto kaze raspada dok je jedes, jeo sam u Fratelliju nije lose, ali nije mi to to.
-
ljuspica
- Posts: 1000
- Joined: 02/11/2011 14:02
#4373 Re: Zeničani
Svaka cast ovom strancu, a gdje su nasi politicari?
http://radiosarajevo.ba/novost/160987/t ... oplavljeno
http://radiosarajevo.ba/novost/160987/t ... oplavljeno
-
celeron
- Posts: 480
- Joined: 30/04/2013 20:44
#4374 Re: Zeničani
Ja sam nedavno otisao u centar dole u Superiore, i nikad bolju margaritu nisam pojeo. PredobraPartijaner wrote:Gdje ima kod nas dobru pizzu mahnuti ?![]()
Ali ono da se sto kaze raspada dok je jedes, jeo sam u Fratelliju nije lose, ali nije mi to to.
-
soxx
- Posts: 197
- Joined: 18/06/2012 12:35
#4375 Re: Zeničani
Poz narode. Vjerovatno ste vecina radili ljekarski u Zenici. Sutra bih trebao ici radit ga pa ako bi ga prosao imao bih posao u Austriji. Ovi sto bi me zaposlili javili mi da ih je dosta palo ljekarski. Kontam jel to stvarno tesko proci ljekarski u Zenici da bude "zdrav", ili su ovi stvarno "bolesni".
Dal znate mozda bil se moglo platiti nekome da te opecate zdravim jer ne bih npr da se posao mi izgubi zbog povisene masnoce, secera il necega tako.
Jos bih pitao dal bi valjalo ujutro popiti kafu i jest il bolje preskociti.
Dal znate mozda bil se moglo platiti nekome da te opecate zdravim jer ne bih npr da se posao mi izgubi zbog povisene masnoce, secera il necega tako.
Jos bih pitao dal bi valjalo ujutro popiti kafu i jest il bolje preskociti.
