Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#4351 Re: Zeničani

Post by kritichar »

mislio sam malo preciznije, ovako

Image
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4352 Re: Zeničani

Post by phillie »

Znam, ali who cares :D Probaj naci koji su postanski broj Crkvice (posto Smetovski Put "pripada" Crkvicama) a to ti je jedan od ovih podbrojeva Zenice. ili nazovi centar posta u Zenici.
andr0id
Posts: 925
Joined: 03/02/2014 23:20

#4353 Re: Zeničani

Post by andr0id »

Napisi samo 72000 ili 32000. Samo je jedan smetovski put

Sent from my SAMSUNG-SGH-I747
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4354 Re: Zeničani

Post by phillie »

andr0id wrote:Napisi samo 72000 ili 32000. Samo je jedan smetovski put

Sent from my SAMSUNG-SGH-I747
Ma dosta da napise
Smetovski put
Zenica

naravno uz ime i prezime primaoca i broj kuce
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#4355 Re: Zeničani

Post by Eborg »

Kakvih crnih 32 000, nema to veze sa pozivnim brojem za telefon (032).

72 000 Zenica je dovoljno, rijetko se koriste ovi ostali postanski brojevi u Zenici.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66031
Joined: 03/08/2010 19:04

#4356 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Eborg wrote:Kakvih crnih 32 000, nema to veze sa pozivnim brojem za telefon (032).

72 000 Zenica je dovoljno, rijetko se koriste ovi ostali postanski brojevi u Zenici.


tačno
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#4357 Re: Zeničani

Post by kritichar »

pripada znači Crkvicama, a Novo Selo, ono je gore negdje?
jel to MZ?
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#4358 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Jel ovo zvanicno postajemo grad?

Sent from my Nexus S using Tapatalk 2
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66031
Joined: 03/08/2010 19:04

#4359 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Casual's wrote:Jel ovo zvanicno postajemo grad?

Sent from my Nexus S using Tapatalk 2


izgleda da da
celeron
Posts: 480
Joined: 30/04/2013 20:44

#4360 Re: Zeničani

Post by celeron »

kritichar wrote:pripada znači Crkvicama, a Novo Selo, ono je gore negdje?
jel to MZ?
Novo Selo je iznad panorame, inace jako lijepo mjesto. Priroda milina.
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2547
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#4361 Re: Zeničani

Post by cenecimoveocino »

jao vremena :zzzz: :zzzz: :zzzz:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#4362 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Jel' za Bajram daju parkirati na trgu A.I. ?
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#4363 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Casual's wrote:Jel' za Bajram daju parkirati na trgu A.I. ?
Gdje ima parking na tom trgu? To je pjesacka zona.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#4364 Re: Zeničani

Post by Casual's »

channel10 wrote:
Casual's wrote:Jel' za Bajram daju parkirati na trgu A.I. ?
Gdje ima parking na tom trgu? To je pjesacka zona.
Da, ali sam cuo da daju za Bajram.Koliko je istina,ne znam..
Image
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#4365 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Neko se samo nasalio. A imas dole mjesta za parking koliko hoces. Mislim oko Bege. Dole na jaliji, gore na Talica brdu kod garaza, cijelu Titovu ispod Maksuzije (neradni je dan).

EDIT:Definisi Bajram, majka mu stara. Ja mislio da mislis na cijeli dan i noc :D
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#4366 Re: Zeničani

Post by Casual's »

channel10 wrote:Neko se samo nasalio. A imas dole mjesta za parking koliko hoces. Mislim oko Bege. Dole na jaliji, gore na Talica brdu kod garaza, cijelu Titovu ispod Maksuzije (neradni je dan).

EDIT:Definisi Bajram, majka mu stara. Ja mislio da mislis na cijeli dan i noc :D
Dadose ipak :D

Bajrambarecula svima koji slave :D

Sent from my Nexus S using Tapatalk 2
Mustang1
Posts: 29967
Joined: 29/12/2010 17:31

#4367 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Je'l bilo veselo u gradu nocas ? Doduse za jos vece veselje cemo morati pricekati da se Ten napuni a rezultati nama sveima ce biti poznati tek sutra :D
ljuspica
Posts: 1000
Joined: 02/11/2011 14:02

#4368 Re: Zeničani

Post by ljuspica »

Gdje u gradu ima bojadzija tj. gdje se moze odnijeti odjeca da se oboji? A gdje ima hemijsko ciscenje?
User avatar
N.N.
Posts: 3554
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#4369 Re: Zeničani

Post by N.N. »

ljuspica wrote:Gdje u gradu ima bojadzija tj. gdje se moze odnijeti odjeca da se oboji? A gdje ima hemijsko ciscenje?
Ispod glavne kapije KPD-ma, u onoj zgradici-esu :)
User avatar
zedo_m
Posts: 303
Joined: 07/09/2011 16:21
Location: Smog city

#4370 Re: Zeničani

Post by zedo_m »

Hemijska ti je u zgradi Zeninga kod bbiss toursove pumpe, kvalitetna a za bojadžiju ti nemogu pomoći
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2547
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#4371 Re: Zeničani

Post by cenecimoveocino »

što pada :sleep: :sleep: :sleep:
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#4372 Re: Zeničani

Post by Partijaner »

Gdje ima kod nas dobru pizzu mahnuti ? :mrgreen:

Ali ono da se sto kaze raspada dok je jedes, jeo sam u Fratelliju nije lose, ali nije mi to to.
ljuspica
Posts: 1000
Joined: 02/11/2011 14:02

#4373 Re: Zeničani

Post by ljuspica »

Svaka cast ovom strancu, a gdje su nasi politicari?

http://radiosarajevo.ba/novost/160987/t ... oplavljeno
celeron
Posts: 480
Joined: 30/04/2013 20:44

#4374 Re: Zeničani

Post by celeron »

Partijaner wrote:Gdje ima kod nas dobru pizzu mahnuti ? :mrgreen:

Ali ono da se sto kaze raspada dok je jedes, jeo sam u Fratelliju nije lose, ali nije mi to to.
Ja sam nedavno otisao u centar dole u Superiore, i nikad bolju margaritu nisam pojeo. Predobra :D
soxx
Posts: 197
Joined: 18/06/2012 12:35

#4375 Re: Zeničani

Post by soxx »

Poz narode. Vjerovatno ste vecina radili ljekarski u Zenici. Sutra bih trebao ici radit ga pa ako bi ga prosao imao bih posao u Austriji. Ovi sto bi me zaposlili javili mi da ih je dosta palo ljekarski. Kontam jel to stvarno tesko proci ljekarski u Zenici da bude "zdrav", ili su ovi stvarno "bolesni".
Dal znate mozda bil se moglo platiti nekome da te opecate zdravim jer ne bih npr da se posao mi izgubi zbog povisene masnoce, secera il necega tako.

Jos bih pitao dal bi valjalo ujutro popiti kafu i jest il bolje preskociti.
Post Reply