I oni su svoje zavrsili. Cekaju novog trenera, igraci gledaju gdje ce i sta ce. Ovaj put nisam siguran u neki veci otporultima_palabra wrote:Celta ima utakmice sa Unitedom, mozda i finale LE.
Ako mene pitate, najteze su utakmice kuci... Madrid bolje igra u gostima u zadnje vrijeme, Valencia kuci posebno je tradicionalno teska tekma.
La Liga Santander
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#4351 Re: Spanska liga ( Primera División )
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#4352 Re: Spanska liga ( Primera División )
Dobro je pa Joey Zaza ne igraskenderija04 wrote:I oni su svoje zavrsili. Cekaju novog trenera, igraci gledaju gdje ce i sta ce. Ovaj put nisam siguran u neki veci otporultima_palabra wrote:Celta ima utakmice sa Unitedom, mozda i finale LE.
Ako mene pitate, najteze su utakmice kuci... Madrid bolje igra u gostima u zadnje vrijeme, Valencia kuci posebno je tradicionalno teska tekma.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#4353 Re: Spanska liga ( Primera División )
Nemaju vise napadaca, Samo Munirultima_palabra wrote:Dobro je pa Joey Zaza ne igraskenderija04 wrote:I oni su svoje zavrsili. Cekaju novog trenera, igraci gledaju gdje ce i sta ce. Ovaj put nisam siguran u neki veci otporultima_palabra wrote:Celta ima utakmice sa Unitedom, mozda i finale LE.
Ako mene pitate, najteze su utakmice kuci... Madrid bolje igra u gostima u zadnje vrijeme, Valencia kuci posebno je tradicionalno teska tekma.
- Artest
- Posts: 3942
- Joined: 12/05/2012 17:04
#4354 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ako Real ne uzme titulu, neka zahvale šabanu Ramosu. Koji na mostu ti da, na ćupriji ukopa.
Nadam se da ce legenda Pique imat materijala.... da ne vadi
Ako trebalo, sudija ce svirat dva penala protiv Celte
Nadam se da ce legenda Pique imat materijala.... da ne vadi
Ako trebalo, sudija ce svirat dva penala protiv Celte
- Distortion
- Posts: 3209
- Joined: 08/09/2007 19:56
#4355 Re: Spanska liga ( Primera División )
Del Cerro mu dao karton, peti zutiultima_palabra wrote:Dobro je pa Joey Zaza ne igraskenderija04 wrote:I oni su svoje zavrsili. Cekaju novog trenera, igraci gledaju gdje ce i sta ce. Ovaj put nisam siguran u neki veci otporultima_palabra wrote:Celta ima utakmice sa Unitedom, mozda i finale LE.
Ako mene pitate, najteze su utakmice kuci... Madrid bolje igra u gostima u zadnje vrijeme, Valencia kuci posebno je tradicionalno teska tekma.
- B6Redhell
- Posts: 7820
- Joined: 25/12/2010 04:56
#4356 Re: Spanska liga ( Primera División )
Cuj legenda. Hahah hahahaArtest wrote:Ako Real ne uzme titulu, neka zahvale šabanu Ramosu. Koji na mostu ti da, na ćupriji ukopa.
Nadam se da ce legenda Pique imat materijala.... da ne vadi
Ako trebalo, sudija ce svirat dva penala protiv Celte
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#4357 Re: Spanska liga ( Primera División )
Imal kakve nade da Celta izbaci ono govno portugalsko? Ipak mocni Aspas je tuultima_palabra wrote:Celta ima utakmice sa Unitedom, mozda i finale LE.
Ako mene pitate, najteze su utakmice kuci... Madrid bolje igra u gostima u zadnje vrijeme, Valencia kuci posebno je tradicionalno teska tekma.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#4358 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ajaj Parejo 
edit: pu jbm mmu
edit: pu jbm mmu
- decko_sa_kovaca
- Posts: 2962
- Joined: 09/11/2014 18:28
#4359 Re: Spanska liga ( Primera División )
Na kojem je kanalu osasuna. Meni nema na ova 3 sport kluba
- studeni76
- Posts: 6787
- Joined: 03/06/2009 14:12
#4360 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ako nije kasno, na SK4decko_sa_kovaca wrote:Na kojem je kanalu osasuna. Meni nema na ova 3 sport kluba
- B6Redhell
- Posts: 7820
- Joined: 25/12/2010 04:56
#4361 Re: Spanska liga ( Primera División )
Malaga šamara od reda po španiji. Samo zakasnila malo. tako ti je to kad prespavas pola sezone pa se probudis.
Sevilla gubi svaku utakmicu do kraja.
Sevilla gubi svaku utakmicu do kraja.
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#4362 Re: Spanska liga ( Primera División )
Pošamarali su oni taman koliko trebaB6Redhell wrote:Malaga šamara od reda po španiji. Samo zakasnila malo. tako ti je to kad prespavas pola sezone pa se probudis.
Sevilla gubi svaku utakmicu do kraja.
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#4363 Re: Spanska liga ( Primera División )
a, i napravice se neusti kad zatreba za koji jedan 
- B6Redhell
- Posts: 7820
- Joined: 25/12/2010 04:56
#4364 Re: Spanska liga ( Primera División )
nego jeste li vi I sad zainteresovani za sevilinog trenera kad luis ode!!??omar little wrote:a, i napravice se neusti kad zatreba za koji jedan
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#4365 Re: Spanska liga ( Primera División )
Jebite se vi ba
jednom u zivotu prizeljkujem pobjedu Spanaca protiv Engleza i desi se ovo

- studeni76
- Posts: 6787
- Joined: 03/06/2009 14:12
#4366 Re: Spanska liga ( Primera División )
Jbg nije Celta nivo Seville, ni priblizno. Vidi se da je osrednja ekipa Primere.AmiĐa_Idriz wrote:Jebite se vi bajednom u zivotu prizeljkujem pobjedu Spanaca protiv Engleza i desi se ovo
![]()
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#4367 Re: Spanska liga ( Primera División )
Sram da te bude Amidza 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#4368 Re: Spanska liga ( Primera División )
missko wrote:Sram da te bude Amidza
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#4369 Re: Spanska liga ( Primera División )
Cilj ostvaren... Extremadura i definitivno izborila opstanak u Segundi B
Sasvim zasuženo... U posljednjih 15 utakmica, samo jedan poraz
Dogodine Segunda aBd 
Sasvim zasuženo... U posljednjih 15 utakmica, samo jedan poraz
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#4370 Re: Spanska liga ( Primera División )

Polako se ispostavlja momenat teške krađe koji je odlucio titulu.
-
Sid the sloth
- Posts: 3852
- Joined: 30/01/2013 15:56
#4371 Re: Spanska liga ( Primera División )
Mislim da su Luis Enrique-ova "pojacanja" odlucila titulu 
Lik nije imao nijednog upotrebljivog igraca s klupe da uskoci kad zatreba. Nije imao budzet kao Madrid ali nije ni on Bog zna kako stedio a promasio je sa svima koje je doveo.
Lik nije imao nijednog upotrebljivog igraca s klupe da uskoci kad zatreba. Nije imao budzet kao Madrid ali nije ni on Bog zna kako stedio a promasio je sa svima koje je doveo.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#4372 Re: Spanska liga ( Primera División )
Nema para Cypruscyprus wrote:Cilj ostvaren... Extremadura i definitivno izborila opstanak u Segundi B![]()
![]()
Sasvim zasuženo... U posljednjih 15 utakmica, samo jedan porazDogodine Segunda aBd
Sve pare su pokradene . Ovo sto rade vec je nadljudski .
- B6Redhell
- Posts: 7820
- Joined: 25/12/2010 04:56
#4373 Re: Spanska liga ( Primera División )
Danas ekipa od onog trenera "mini me" nije uspijela naskoditi čak nimalo galaticosima, a ocekivalo se drugacije
Ipak bio je obecao potruditi se, i jesu se trudili...
Ipak bio je obecao potruditi se, i jesu se trudili...
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#4374 Re: Spanska liga ( Primera División )
Sa onoliko izostanaka su dobro igrali, aktivan rezultat do zadnjih 10 minuta.B6Redhell wrote:Danas ekipa od onog trenera "mini me" nije uspijela naskoditi čak nimalo galaticosima, a ocekivalo se drugacije![]()
Ipak bio je obecao potruditi se, i jesu se trudili...
- Distortion
- Posts: 3209
- Joined: 08/09/2007 19:56
#4375 Re: Spanska liga ( Primera División )
Bilo je vise sudijskih gresaka na stetu Barcelone ali ova je ostala bas upecatljiva. Sudije se def nisu proslavile ove sezone.LSD wrote:
Polako se ispostavlja momenat teške krađe koji je odlucio titulu.
Barcelona s druge strane nije smjela da si dozvoli takav luksuz da izgubi u La Coruni i Malagi. Real tesko da ce kiksat u ove dvije utakmice.
