La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#4351 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by skenderija04 »

ultima_palabra wrote:Celta ima utakmice sa Unitedom, mozda i finale LE.

Ako mene pitate, najteze su utakmice kuci... Madrid bolje igra u gostima u zadnje vrijeme, Valencia kuci posebno je tradicionalno teska tekma.
I oni su svoje zavrsili. Cekaju novog trenera, igraci gledaju gdje ce i sta ce. Ovaj put nisam siguran u neki veci otpor
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#4352 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by ultima_palabra »

skenderija04 wrote:
ultima_palabra wrote:Celta ima utakmice sa Unitedom, mozda i finale LE.

Ako mene pitate, najteze su utakmice kuci... Madrid bolje igra u gostima u zadnje vrijeme, Valencia kuci posebno je tradicionalno teska tekma.
I oni su svoje zavrsili. Cekaju novog trenera, igraci gledaju gdje ce i sta ce. Ovaj put nisam siguran u neki veci otpor
Dobro je pa Joey Zaza ne igra :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#4353 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by skenderija04 »

ultima_palabra wrote:
skenderija04 wrote:
ultima_palabra wrote:Celta ima utakmice sa Unitedom, mozda i finale LE.

Ako mene pitate, najteze su utakmice kuci... Madrid bolje igra u gostima u zadnje vrijeme, Valencia kuci posebno je tradicionalno teska tekma.
I oni su svoje zavrsili. Cekaju novog trenera, igraci gledaju gdje ce i sta ce. Ovaj put nisam siguran u neki veci otpor
Dobro je pa Joey Zaza ne igra :D
Nemaju vise napadaca, Samo Munir :mrgreen:
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#4354 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Artest »

Ako Real ne uzme titulu, neka zahvale šabanu Ramosu. Koji na mostu ti da, na ćupriji ukopa.

Nadam se da ce legenda Pique imat materijala.... da ne vadi :izet:

Ako trebalo, sudija ce svirat dva penala protiv Celte
User avatar
Distortion
Posts: 3209
Joined: 08/09/2007 19:56

#4355 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Distortion »

ultima_palabra wrote:
skenderija04 wrote:
ultima_palabra wrote:Celta ima utakmice sa Unitedom, mozda i finale LE.

Ako mene pitate, najteze su utakmice kuci... Madrid bolje igra u gostima u zadnje vrijeme, Valencia kuci posebno je tradicionalno teska tekma.
I oni su svoje zavrsili. Cekaju novog trenera, igraci gledaju gdje ce i sta ce. Ovaj put nisam siguran u neki veci otpor
Dobro je pa Joey Zaza ne igra :D
Del Cerro mu dao karton, peti zuti :mrgreen: zavjere :-D
User avatar
B6Redhell
Posts: 7820
Joined: 25/12/2010 04:56

#4356 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by B6Redhell »

Artest wrote:Ako Real ne uzme titulu, neka zahvale šabanu Ramosu. Koji na mostu ti da, na ćupriji ukopa.

Nadam se da ce legenda Pique imat materijala.... da ne vadi :izet:

Ako trebalo, sudija ce svirat dva penala protiv Celte
Cuj legenda. Hahah hahaha :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#4357 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by AmiĐa_Idriz »

ultima_palabra wrote:Celta ima utakmice sa Unitedom, mozda i finale LE.

Ako mene pitate, najteze su utakmice kuci... Madrid bolje igra u gostima u zadnje vrijeme, Valencia kuci posebno je tradicionalno teska tekma.
Imal kakve nade da Celta izbaci ono govno portugalsko? Ipak mocni Aspas je tu :izet:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#4358 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by channel10 »

Ajaj Parejo :D

edit: pu jbm mmu :evil:
User avatar
decko_sa_kovaca
Posts: 2962
Joined: 09/11/2014 18:28

#4359 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by decko_sa_kovaca »

Na kojem je kanalu osasuna. Meni nema na ova 3 sport kluba
User avatar
studeni76
Posts: 6787
Joined: 03/06/2009 14:12

#4360 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by studeni76 »

decko_sa_kovaca wrote:Na kojem je kanalu osasuna. Meni nema na ova 3 sport kluba
Ako nije kasno, na SK4
User avatar
B6Redhell
Posts: 7820
Joined: 25/12/2010 04:56

#4361 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by B6Redhell »

Malaga šamara od reda po španiji. Samo zakasnila malo. tako ti je to kad prespavas pola sezone pa se probudis.
Sevilla gubi svaku utakmicu do kraja.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#4362 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by ultima_palabra »

B6Redhell wrote:Malaga šamara od reda po španiji. Samo zakasnila malo. tako ti je to kad prespavas pola sezone pa se probudis.
Sevilla gubi svaku utakmicu do kraja.
Pošamarali su oni taman koliko treba :D
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#4363 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by omar little »

a, i napravice se neusti kad zatreba za koji jedan :D
User avatar
B6Redhell
Posts: 7820
Joined: 25/12/2010 04:56

#4364 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by B6Redhell »

omar little wrote:a, i napravice se neusti kad zatreba za koji jedan :D
nego jeste li vi I sad zainteresovani za sevilinog trenera kad luis ode!!?? :wink: :wink:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#4365 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by AmiĐa_Idriz »

Jebite se vi ba :mrgreen: jednom u zivotu prizeljkujem pobjedu Spanaca protiv Engleza i desi se ovo :-) :skoljka:
User avatar
studeni76
Posts: 6787
Joined: 03/06/2009 14:12

#4366 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by studeni76 »

AmiĐa_Idriz wrote:Jebite se vi ba :mrgreen: jednom u zivotu prizeljkujem pobjedu Spanaca protiv Engleza i desi se ovo :-) :skoljka:
Jbg nije Celta nivo Seville, ni priblizno. Vidi se da je osrednja ekipa Primere.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#4367 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by missko »

Sram da te bude Amidza :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#4368 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by AmiĐa_Idriz »

missko wrote:Sram da te bude Amidza :D
:mrgreen: :mrgreen:
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#4369 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by cyprus »

Cilj ostvaren... Extremadura i definitivno izborila opstanak u Segundi B :mrgreen: :mrgreen:

Sasvim zasuženo... U posljednjih 15 utakmica, samo jedan poraz :-D Dogodine Segunda aBd :D
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#4370 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by LSD »

Image

Polako se ispostavlja momenat teške krađe koji je odlucio titulu.
Sid the sloth
Posts: 3852
Joined: 30/01/2013 15:56

#4371 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Sid the sloth »

Mislim da su Luis Enrique-ova "pojacanja" odlucila titulu :D
Lik nije imao nijednog upotrebljivog igraca s klupe da uskoci kad zatreba. Nije imao budzet kao Madrid ali nije ni on Bog zna kako stedio a promasio je sa svima koje je doveo.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#4372 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by skenderija04 »

cyprus wrote:Cilj ostvaren... Extremadura i definitivno izborila opstanak u Segundi B :mrgreen: :mrgreen:

Sasvim zasuženo... U posljednjih 15 utakmica, samo jedan poraz :-D Dogodine Segunda aBd :D
Nema para Cyprus

Sve pare su pokradene . Ovo sto rade vec je nadljudski .
User avatar
B6Redhell
Posts: 7820
Joined: 25/12/2010 04:56

#4373 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by B6Redhell »

Danas ekipa od onog trenera "mini me" nije uspijela naskoditi čak nimalo galaticosima, a ocekivalo se drugacije :D
Ipak bio je obecao potruditi se, i jesu se trudili... :thumbup:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#4374 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by ultima_palabra »

B6Redhell wrote:Danas ekipa od onog trenera "mini me" nije uspijela naskoditi čak nimalo galaticosima, a ocekivalo se drugacije :D
Ipak bio je obecao potruditi se, i jesu se trudili... :thumbup:
Sa onoliko izostanaka su dobro igrali, aktivan rezultat do zadnjih 10 minuta.
User avatar
Distortion
Posts: 3209
Joined: 08/09/2007 19:56

#4375 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Distortion »

LSD wrote:Image

Polako se ispostavlja momenat teške krađe koji je odlucio titulu.
Bilo je vise sudijskih gresaka na stetu Barcelone ali ova je ostala bas upecatljiva. Sudije se def nisu proslavile ove sezone.
Barcelona s druge strane nije smjela da si dozvoli takav luksuz da izgubi u La Coruni i Malagi. Real tesko da ce kiksat u ove dvije utakmice.
Post Reply