Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Don Zivconi
Posts: 1242
Joined: 08/03/2011 09:09
Location: Pitaj Druga TiTa

#4351 Re: Gdje u Sa......

Post by Don Zivconi »

spadalo wrote:potreban resiver i daljinski za garažna vrata ili za roletne....gdje kupiti/nabaviti
sad ako se malo razumijes u sto bi narod rekao stuju mozes u obiju uzeti daljinski sa tri utikaca za 220V pa ih modifikovati, u pitanju su daljinski upravljaci koji rade na daljinama do 50m (provjereno) sa preprekama kao sto su zidovi.

ja svoje platio 35KM i svasta sam narikatao na taj daljinski ;)
Karen
Posts: 798
Joined: 17/07/2007 15:52
Location: Sarajevo

#4352 Re: Gdje u Sa......

Post by Karen »

Kupiti lijepe zidne tapete?
User avatar
Don Zivconi
Posts: 1242
Joined: 08/03/2011 09:09
Location: Pitaj Druga TiTa

#4353 Re: Gdje u Sa......

Post by Don Zivconi »

Karen wrote:Kupiti lijepe zidne tapete?
Imas na pofalicima u onome pasazu Caparol se zove kod volks banke, odlicnih tapeta onih 3d zeza a moze se i naruciti. Znaju neke momke preporuciti koji su meni sve super odradili ni sam ne bih bolje ;-)
clarKKent
Posts: 693
Joined: 01/09/2011 09:51

#4354 Re: Gdje u Sa......

Post by clarKKent »

Don Zivconi wrote:
Karen wrote:Kupiti lijepe zidne tapete?
Imas na pofalicima u onome pasazu Caparol se zove kod volks banke, odlicnih tapeta onih 3d zeza a moze se i naruciti. Znaju neke momke preporuciti koji su meni sve super odradili ni sam ne bih bolje ;-)
koiko se kreću cijene po kvadratu(onako okvirno, ako se sjećaš)? (:
User avatar
Don Zivconi
Posts: 1242
Joined: 08/03/2011 09:09
Location: Pitaj Druga TiTa

#4355 Re: Gdje u Sa......

Post by Don Zivconi »

clarKKent wrote:
Don Zivconi wrote:
Karen wrote:Kupiti lijepe zidne tapete?
Imas na pofalicima u onome pasazu Caparol se zove kod volks banke, odlicnih tapeta onih 3d zeza a moze se i naruciti. Znaju neke momke preporuciti koji su meni sve super odradili ni sam ne bih bolje ;-)
koiko se kreću cijene po kvadratu(onako okvirno, ako se sjećaš)? (:
koliko se sjecam dobijes jednu rolnu tapete za 100KM i njihovo ljepilo sve zavisi koje su tapete :) ja sam prekrio samo jedan zid sa nekim 3d tapetama i ostalo je jos dosta :) a zid je dimenzija 2,5 x 2

uglavnom daju i cd sa modelima tako da... a mozete i nazvati
clarKKent
Posts: 693
Joined: 01/09/2011 09:51

#4356 Re: Gdje u Sa......

Post by clarKKent »

hvala (:
el_Norte
Posts: 142
Joined: 18/06/2012 19:11

#4357 Re: Gdje u Sa......

Post by el_Norte »

Zna li neko radil još onaj USASHOP u Merkuru, radil nedeljom ako radi ? hvala
User avatar
HaHaHa2
Posts: 933
Joined: 03/04/2008 00:21
Location: Sarajevo

#4358 Re: Gdje u Sa......

Post by HaHaHa2 »

Ambrozija wrote:
HaHaHa2 wrote:
Curve wrote:eh sad mi je najteze objasnit sta hocu :lol: :lol: gdje uzet, hmm nes ko "pepeljara" gdje ostavljam kljuceve, sitni novac.. ma uglavnom stvari iz dzepa..
ja to ovako :D nasao nekakvu ukrasnu "casu" :D
A sve se nema...ima ovdje bar 10KM :P
zna i vise da bude :P
User avatar
charrrmed
Posts: 1003
Joined: 08/06/2009 13:37

#4359 Re: Gdje u Sa......

Post by charrrmed »

Irm@ wrote:nisam u zadnje vrijeme ali misli da sam u Robotu vidjala te kutije prije nekoliko mjeseci :)
Trazih...nema ovih koje ja hocu (crne i bijele). Zapravo imaju, ali malih dimenzija :sad:
jedaniks
Posts: 57
Joined: 25/02/2011 00:15

#4360 Re: Gdje u Sa......

Post by jedaniks »

Ćao ljudi, nadam se da mi neko može pomoći oko ovoga. Tražim rezervne dijelove za ovu Bialetti kafetijeru:
http://www.bialetti.it/uk/catalogue/sch ... ?id_cat=57

To ovako izgleda:

http://www.ebay.co.uk/itm/Bialetti-Spar ... 4819238%26


Usput, gdje se imaju kupiti one gume unutrašnje za pretis lonac?
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#4361 Re: Gdje u Sa......

Post by anonimnaosoba »

SilvioM wrote:Zna li neko radil još onaj USASHOP u Merkuru, radil nedeljom ako radi ? hvala
je l' to onaj Army shop ? ako jest, radio je prije nekih mjesec, valjda još radi, a to za nedjelju ne znam
el_Norte
Posts: 142
Joined: 18/06/2012 19:11

#4362 Re: Gdje u Sa......

Post by el_Norte »

Hvala @anonimnaosoba
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#4363 Re: Gdje u Sa......

Post by Kemal Malovčić »

anonimnaosoba wrote:
SilvioM wrote:Zna li neko radil još onaj USASHOP u Merkuru, radil nedeljom ako radi ? hvala
je l' to onaj Army shop ? ako jest, radio je prije nekih mjesec, valjda još radi, a to za nedjelju ne znam
ja sam nekad neke cipe tu kupio u nedjelju
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#4364 Re: Gdje u Sa......

Post by DaffyDuck »

ima dobra hemijska cistionica za ocistiti bijeli kaput?
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#4365 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisrin »

Zubizareta wrote:ima dobra hemijska cistionica za ocistiti bijeli kaput?

boos.ba, mozes i online sve rezervisati pa ti je jeftinije nesto :)
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#4366 Re: Gdje u Sa......

Post by pakica_ »

ljudiii, ima li dje kupiti unutrasnju gumu za paciklo? ne paciklam, pa ne znam dje toga ima :lol:
User avatar
Chustaa
Posts: 188
Joined: 03/04/2011 14:24
Location: čekrčići

#4367 Re: Gdje u Sa......

Post by Chustaa »

pakica_ wrote:ljudiii, ima li dje kupiti unutrasnju gumu za paciklo? ne paciklam, pa ne znam dje toga ima :lol:
Pogledaj mozda na kraju Vilsa,pa onda iza Holiday Inn-a Ciklo Centar... :mrgreen: :mrgreen:
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#4368 Re: Gdje u Sa......

Post by pakica_ »

Chustaa wrote:
pakica_ wrote:ljudiii, ima li dje kupiti unutrasnju gumu za paciklo? ne paciklam, pa ne znam dje toga ima :lol:
Pogledaj mozda na kraju Vilsa,pa onda iza Holiday Inn-a Ciklo Centar... :mrgreen: :mrgreen:
fala, fala :D
User avatar
HaHaHa2
Posts: 933
Joined: 03/04/2008 00:21
Location: Sarajevo

#4369 Re: Gdje u Sa......

Post by HaHaHa2 »

pakica_ wrote:
Chustaa wrote:
pakica_ wrote:ljudiii, ima li dje kupiti unutrasnju gumu za paciklo? ne paciklam, pa ne znam dje toga ima :lol:
Pogledaj mozda na kraju Vilsa,pa onda iza Holiday Inn-a Ciklo Centar... :mrgreen: :mrgreen:
fala, fala :D
pa na Malti (prije bivse atile) "Planet Bike", pa iza Merkura na Otoci "Trek"... :D
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#4370 Re: Gdje u Sa......

Post by kokuz_sa »

najjeftinije gume su ti u Marsu :D
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#4371 Re: Gdje u Sa......

Post by DaffyDuck »

Nisrin wrote:
Zubizareta wrote:ima dobra hemijska cistionica za ocistiti bijeli kaput?

boos.ba, mozes i online sve rezervisati pa ti je jeftinije nesto :)
Ma kakvi oni, to mi je kao kod kuce oprat... Koliko puta sam vidjela onog vlasnika u merkatoru, puna kolica varikine i najjeftinijeg detrdzenta. ..Da mi je sta profesionalno :D
saja_dj
Posts: 459
Joined: 03/05/2012 14:02

#4372 Re: Gdje u Sa......

Post by saja_dj »

Gdje bi mogao naci ovako nesto (slicno), "drzaci" za kablove koji se zaljepe. Trazio sam uradnjama tipa Penny, Merkur, OBI ali nista.

https://www.vat19.com/dvds/cabledrop-ca ... nizers.cfm

http://www.grainger.com/Grainger/cable- ... alog/N-8i9

Jednom sa dobio davno gdje ima ovako 3 "ulaza" gdje prodju kablovi, ali ne znam gdje je kupljeno.
Deadwalkz0rz
Posts: 26
Joined: 30/07/2012 23:41

#4373 Re: Gdje u Sa......

Post by Deadwalkz0rz »

Gdje kupiti musku jaknu u sarajevu tj gdje je najveci izbor do nekih 100KM?
User avatar
ortodont
Posts: 1958
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#4374 Re: Gdje u Sa......

Post by ortodont »

Deadwalkz0rz wrote:Gdje kupiti musku jaknu u sarajevu tj gdje je najveci izbor do nekih 100KM?
Zimska?

NewYorker, mada se brzo rasproda, zna biti finih i za manje od 100, eventualno Tera Nova, mada su mi oni tanki što se tiče jakni, a i generalno kvalitete robe.

Za dalje stvarno ne znam, znam da su žara skupe, a i ja sam se morao ožariti. :| :mrgreen:
Deadwalkz0rz
Posts: 26
Joined: 30/07/2012 23:41

#4375 Re: Gdje u Sa......

Post by Deadwalkz0rz »

ortodont wrote:
Deadwalkz0rz wrote:Gdje kupiti musku jaknu u sarajevu tj gdje je najveci izbor do nekih 100KM?
Zimska?

NewYorker, mada se brzo rasproda, zna biti finih i za manje od 100, eventualno Tera Nova, mada su mi oni tanki što se tiče jakni, a i generalno kvalitete robe.

Za dalje stvarno ne znam, znam da su žara skupe, a i ja sam se morao ožariti. :| :mrgreen:

Da treba mi ona prava zimska, jeli istina da je NY u Alti skuplji od ostalih?
Post Reply