Kakve tenisice nose forumasi :)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
konektovan
Posts: 51385
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4351 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

Lajavikrelac wrote:Ma stari kakve veze ima jel ljeto materijal skaj pete klase :-) ne dise stopalo. Samo mozes dobiti kakve gljivice pa poslije Kanesten ko sapun trosis...Na obuci i donjem vesu se ne stedi kad se radi o kvaliteti :oops:
To kod tebe nešto nije u redu, ja nemam tih problema. 99% obuce na trzistu je od vjestackih materijala, pa se ljudi ne zale...
User avatar
Domaci izdajnik
Posts: 7343
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Kod komšije uz rakijski kazan
Horoskop: Vodokotlić

#4352 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Domaci izdajnik »

Malo si pobrkao loncice. I Goretex je vjestacki materijal, kao i vecina materijala za izradu running i memory foam modela ali su prozracni i antibakterijski i koza u njima moze da dise. Sto nisam imao tih problema kada sam trcao u Climacool modelu od Adidasa, a znojio se u njima? Pa ventilacija druze...U koznim CAT i Skechers nemam problema sa smradom jer su od prirodnog materijala i koza dise, a u njima provedem pola dana.
User avatar
konektovan
Posts: 51385
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4353 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

Lajavikrelac wrote:Malo si pobrkao loncice. I Goretex je vjestacki materijal, kao i vecina materijala za izradu running i memory foam modela ali su prozracni i antibakterijski i koza u njima moze da dise. Sto nisam imao tih problema kada sam trcao u Climacool modelu od Adidasa, a znojio se u njima? Pa ventilacija druze...U koznim CAT i Skechers nemam problema sa smradom jer su od prirodnog materijala i koza dise, a u njima provedem pola dana.
E cuj, to si ti koristio neke sintetičke čarape, hebo sve to što si nabrojao, ako su činling čorape :mrgreen:
User avatar
Domaci izdajnik
Posts: 7343
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Kod komšije uz rakijski kazan
Horoskop: Vodokotlić

#4354 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Domaci izdajnik »

Nikad. Donji ves i carape samo 100% pamuk :oops:
User avatar
konektovan
Posts: 51385
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4355 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

Lajavikrelac wrote:Nikad. Donji ves i carape samo 100% pamuk :oops:
Ma samo od bambusa pamuk, ostalo ništa... :mrgreen:
User avatar
Dr Kova
Posts: 14618
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#4356 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Dr Kova »

Image
User avatar
eurodancer
Posts: 152
Joined: 29/07/2012 23:42
Location: •Place of nowhere•

#4357 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by eurodancer »

Image
Image
nedavno stigle iz Merike
User avatar
konektovan
Posts: 51385
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4358 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

Tsta je ovo, za predstavu, neki cirkus?! :mrgreen: :lol:
Škobo Habu
Posts: 9791
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#4359 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Škobo Habu »

Image
User avatar
konektovan
Posts: 51385
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4360 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

Škobo Habu wrote:Image
Dobre dobre ajr fors.. :thumbup:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22522
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#4361 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by SmokingMan »

konektovan wrote:Tsta je ovo, za predstavu, neki cirkus?! :mrgreen: :lol:
:D

Bilo bi dobro da su neke druge nijanse u pitanju,nije loš model.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#4362 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pirmin »

Not quite my tempo ali konacno zanimljive sneakers na temi - te dominantno zelene Adidas. :thumbup:
User avatar
-storm-
Posts: 1881
Joined: 05/04/2018 15:06

#4363 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by -storm- »

Terrex rulz

Image
User avatar
reboot
Posts: 702
Joined: 08/05/2018 18:03

#4364 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by reboot »

Preporuka za neke tene, da su ugodne za nogu, da nisu plaho ruzne i skupe :mrgreen: :D
User avatar
konektovan
Posts: 51385
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4365 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

Berba22 wrote:Preporuka za neke tene, da su ugodne za nogu, da nisu plaho ruzne i skupe :mrgreen: :D
Za koju namjenu??? Nešto za svaki dan, casual, sport....??!!
User avatar
reboot
Posts: 702
Joined: 08/05/2018 18:03

#4366 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by reboot »

konektovan wrote:
Berba22 wrote:Preporuka za neke tene, da su ugodne za nogu, da nisu plaho ruzne i skupe :mrgreen: :D
Za koju namjenu??? Nešto za svaki dan, casual, sport....??!!
Za svaki dan :D
User avatar
konektovan
Posts: 51385
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4367 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

Berba22 wrote:
konektovan wrote:
Berba22 wrote:Preporuka za neke tene, da su ugodne za nogu, da nisu plaho ruzne i skupe :mrgreen: :D
Za koju namjenu??? Nešto za svaki dan, casual, sport....??!!
Za svaki dan :D
Onda neke new balance, mozda 574 model... :mrgreen:
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#4368 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by KB9 »

veliki sam fan adidasa al tereks je uzasno precjenjen
User avatar
TDK-90
Posts: 1211
Joined: 26/02/2012 12:15

#4369 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by TDK-90 »

KB9 wrote:veliki sam fan adidasa al tereks je uzasno precjenjen
Ma , nekako su Terrex modele poceli fuseriti , kako bih rekao, skroz su ih pojednostavli malo membrane malop gume malo priglavaka i NEW Model :-)

Stvarno mnogi Terrex modeli izgledaju bas jeftino.
Evo jedan stari model , koji je puno kvalitetniji nego novi , ali se ne proizvodi vise :sad:

Image
User avatar
konektovan
Posts: 51385
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4370 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

Vaka su znaru, ali ovo i nije nsmjenjeno za u grad, vec za osvajanje Himalaja.
User avatar
Domaci izdajnik
Posts: 7343
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Kod komšije uz rakijski kazan
Horoskop: Vodokotlić

#4371 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Domaci izdajnik »

Berba22 wrote:Preporuka za neke tene, da su ugodne za nogu, da nisu plaho ruzne i skupe :mrgreen: :D
CAT ili Skechers :)
User avatar
Russki
Posts: 19648
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#4372 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Russki »

konektovan wrote:Tsta je ovo, za predstavu, neki cirkus?! :mrgreen: :lol:
Evo i ja se pitam. Boje dreče na sve strane :D
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#4373 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by KB9 »

cekajuci snizenja :mrgreen:
nlt
Posts: 2607
Joined: 18/05/2014 18:02

#4374 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by nlt »

preporuka za neke duboke patike za ove kišne dane?
use your illusion
Posts: 438
Joined: 10/07/2012 14:27

#4375 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by use your illusion »

[quote="nlt"]preporuka za neke duboke patike za ove kišne dane?[/quote
Ne trebaju ti patike za kisne dane nego cipele.. ja sam ove skechers uzeo prije dvije godine za 100km( redovna cijena preko 200) kad je prolazila sezona u 3.mjesecu
Post Reply