To kod tebe nešto nije u redu, ja nemam tih problema. 99% obuce na trzistu je od vjestackih materijala, pa se ljudi ne zale...Lajavikrelac wrote:Ma stari kakve veze ima jel ljeto materijal skaj pete klasene dise stopalo. Samo mozes dobiti kakve gljivice pa poslije Kanesten ko sapun trosis...Na obuci i donjem vesu se ne stedi kad se radi o kvaliteti
Kakve tenisice nose forumasi :)
Moderator: anex
- konektovan
- Posts: 51385
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4351 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
- Domaci izdajnik
- Posts: 7343
- Joined: 18/07/2012 20:32
- Location: Kod komšije uz rakijski kazan
- Horoskop: Vodokotlić
#4352 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Malo si pobrkao loncice. I Goretex je vjestacki materijal, kao i vecina materijala za izradu running i memory foam modela ali su prozracni i antibakterijski i koza u njima moze da dise. Sto nisam imao tih problema kada sam trcao u Climacool modelu od Adidasa, a znojio se u njima? Pa ventilacija druze...U koznim CAT i Skechers nemam problema sa smradom jer su od prirodnog materijala i koza dise, a u njima provedem pola dana.
- konektovan
- Posts: 51385
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4353 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
E cuj, to si ti koristio neke sintetičke čarape, hebo sve to što si nabrojao, ako su činling čorapeLajavikrelac wrote:Malo si pobrkao loncice. I Goretex je vjestacki materijal, kao i vecina materijala za izradu running i memory foam modela ali su prozracni i antibakterijski i koza u njima moze da dise. Sto nisam imao tih problema kada sam trcao u Climacool modelu od Adidasa, a znojio se u njima? Pa ventilacija druze...U koznim CAT i Skechers nemam problema sa smradom jer su od prirodnog materijala i koza dise, a u njima provedem pola dana.
- Domaci izdajnik
- Posts: 7343
- Joined: 18/07/2012 20:32
- Location: Kod komšije uz rakijski kazan
- Horoskop: Vodokotlić
#4354 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Nikad. Donji ves i carape samo 100% pamuk 
- konektovan
- Posts: 51385
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4355 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ma samo od bambusa pamuk, ostalo ništa...Lajavikrelac wrote:Nikad. Donji ves i carape samo 100% pamuk
- Dr Kova
- Posts: 14618
- Joined: 19/05/2014 13:08
- Location: Twitter
- eurodancer
- Posts: 152
- Joined: 29/07/2012 23:42
- Location: •Place of nowhere•
#4357 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)


nedavno stigle iz Merike
- konektovan
- Posts: 51385
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4358 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Tsta je ovo, za predstavu, neki cirkus?!

-
Škobo Habu
- Posts: 9791
- Joined: 19/06/2013 17:54
- Location: Kod Sirogojna na sijelu.
- konektovan
- Posts: 51385
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4360 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Dobre dobre ajr fors..Škobo Habu wrote:
- SmokingMan
- Posts: 22522
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#4361 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
konektovan wrote:Tsta je ovo, za predstavu, neki cirkus?!![]()
Bilo bi dobro da su neke druge nijanse u pitanju,nije loš model.
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#4362 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Not quite my tempo ali konacno zanimljive sneakers na temi - te dominantno zelene Adidas. 
- -storm-
- Posts: 1881
- Joined: 05/04/2018 15:06
#4363 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Terrex rulz


- reboot
- Posts: 702
- Joined: 08/05/2018 18:03
#4364 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Preporuka za neke tene, da su ugodne za nogu, da nisu plaho ruzne i skupe

- konektovan
- Posts: 51385
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4365 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Za koju namjenu??? Nešto za svaki dan, casual, sport....??!!Berba22 wrote:Preporuka za neke tene, da su ugodne za nogu, da nisu plaho ruzne i skupe![]()
- reboot
- Posts: 702
- Joined: 08/05/2018 18:03
#4366 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Za svaki dankonektovan wrote:Za koju namjenu??? Nešto za svaki dan, casual, sport....??!!Berba22 wrote:Preporuka za neke tene, da su ugodne za nogu, da nisu plaho ruzne i skupe![]()
- konektovan
- Posts: 51385
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4367 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Onda neke new balance, mozda 574 model...Berba22 wrote:Za svaki dankonektovan wrote:Za koju namjenu??? Nešto za svaki dan, casual, sport....??!!Berba22 wrote:Preporuka za neke tene, da su ugodne za nogu, da nisu plaho ruzne i skupe![]()
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#4368 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
veliki sam fan adidasa al tereks je uzasno precjenjen
- TDK-90
- Posts: 1211
- Joined: 26/02/2012 12:15
#4369 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ma , nekako su Terrex modele poceli fuseriti , kako bih rekao, skroz su ih pojednostavli malo membrane malop gume malo priglavaka i NEW ModelKB9 wrote:veliki sam fan adidasa al tereks je uzasno precjenjen
Stvarno mnogi Terrex modeli izgledaju bas jeftino.
Evo jedan stari model , koji je puno kvalitetniji nego novi , ali se ne proizvodi vise

- konektovan
- Posts: 51385
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4370 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Vaka su znaru, ali ovo i nije nsmjenjeno za u grad, vec za osvajanje Himalaja.
- Domaci izdajnik
- Posts: 7343
- Joined: 18/07/2012 20:32
- Location: Kod komšije uz rakijski kazan
- Horoskop: Vodokotlić
#4371 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
CAT ili SkechersBerba22 wrote:Preporuka za neke tene, da su ugodne za nogu, da nisu plaho ruzne i skupe![]()
- Russki
- Posts: 19648
- Joined: 28/05/2012 15:38
- Location: Mentmore Towers
#4372 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Evo i ja se pitam. Boje dreče na sve stranekonektovan wrote:Tsta je ovo, za predstavu, neki cirkus?!![]()
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#4373 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
cekajuci snizenja 
-
nlt
- Posts: 2607
- Joined: 18/05/2014 18:02
#4374 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
preporuka za neke duboke patike za ove kišne dane?
-
use your illusion
- Posts: 438
- Joined: 10/07/2012 14:27
#4375 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
[quote="nlt"]preporuka za neke duboke patike za ove kišne dane?[/quote
Ne trebaju ti patike za kisne dane nego cipele.. ja sam ove skechers uzeo prije dvije godine za 100km( redovna cijena preko 200) kad je prolazila sezona u 3.mjesecu
Ne trebaju ti patike za kisne dane nego cipele.. ja sam ove skechers uzeo prije dvije godine za 100km( redovna cijena preko 200) kad je prolazila sezona u 3.mjesecu


