Dres reprezentacije BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Mustang1
- Posts: 29911
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4351 Re: Dres reprezentacije BiH
Joj isto djeca i senilni starci .. To je neko napravio dresove onako i nece ti dresovi biti nikome ..
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#4352 Re: Dres reprezentacije BiH
ma imaju ljudi najbolje dresovenKrkan wrote:
Imamo iste dresove ko Talijani ko koga ovdje kopira ?
- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#4353 Re: Dres reprezentacije BiH

Ništa od onih švercerskih dresova iz fanatic shopa.
Edit: Mora da su oni za SP?!?
-
Mustang1
- Posts: 29911
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4354 Re: Dres reprezentacije BiH
Gledaj rukava kolki su u pm
A vidi Medunjanina ko bula da je dugih rukava 
- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#4355 Re: Dres reprezentacije BiH
Medunjanin weh bi aj.Mustang1 wrote:Gledaj rukava kolki su u pmA vidi Medunjanina ko bula da je dugih rukava
Nego brojevi od metra su najjači.
- Herr Flick
- Posts: 9074
- Joined: 02/04/2012 13:00
#4356 Re: Dres reprezentacije BiH
aahhahahahahahha nista od onih dresova iz fanatic shopa hahhahahahaha

-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4357 Re: Dres reprezentacije BiH
Pape Tinu i broj 7 urucioJazzy.ba wrote:
Ništa od onih švercerskih dresova iz fanatic shopa.
Edit: Mora da su oni za SP?!?
- Herr Flick
- Posts: 9074
- Joined: 02/04/2012 13:00
#4358 Re: Dres reprezentacije BiH
Sad sam se fakat zabrino da su ono dresovi za SP,sansa za to je 80 %

- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
#4359 Re: Dres reprezentacije BiH
Jazzy.ba wrote:
Ništa od onih švercerskih dresova iz fanatic shopa.
Edit: Mora da su oni za SP?!?
Otkazana garnitura 100% , za manje od mjesec dana imamo novog sponzora i dresove
- Herr Flick
- Posts: 9074
- Joined: 02/04/2012 13:00
#4360 Re: Dres reprezentacije BiH
Na oficijelnom fan shopu saveza nema ovog dresa sa Fanatic shopa

- gustaVege
- Posts: 152
- Joined: 05/03/2014 16:11
#4361 Re: Dres reprezentacije BiH
Gledao sam na Hrt-u predstavljanje njihovih dresova.Sad su u retro stilu,oni stari kockasti,dakle nigdje veze sa ovim.
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4362 Re: Dres reprezentacije BiH
pa ovo veceras su bili isti dresovi. nema onih koje je kao legea najvila za ovu tekmu. jos oni ogromni brojevi.
ali bolje ni ne zasluzuju. nije adidas lud da dadne ovim blamovima dresove.
ali bolje ni ne zasluzuju. nije adidas lud da dadne ovim blamovima dresove.
- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#4363 Re: Dres reprezentacije BiH
Nije ih legea najavila vec sverceri iz fanatic shopa.
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#4364 Re: Dres reprezentacije BiH
Nabijem ih na kyrac sve do jednog, nisu oni zaslužili da nose ni Legea-u, a kamoli Adidas, Nike...Al' se i mi živciramo u p.m. zbog manekena, kakvu će opermu nosit'. Ma mrššš!!!
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4365 Re: Dres reprezentacije BiH
pa ne znam stvarno koji se kurac mi nerviramo ko ce ih oblaciti i koje ce dresove nositi. ako se tako olako ubacuju igraci po rodbinskim i vezama koje mozda imaju neke veze sa necijim privatnim finansijama zasto se cudimo sto smo tu gdje smo i sa dresovima?
-
bierkof
- Posts: 564
- Joined: 27/08/2005 14:51
#4366 Re: Dres reprezentacije BiH
Upravo tako, mater im njihovu, pogotovo ovim "standardnima". Treba im obuci suknjice i stikle, ionako ne trce vec hodaju ko manekeni po terenu.karanana wrote:pa ne znam stvarno koji se kurac mi nerviramo ko ce ih oblaciti i koje ce dresove nositi. ako se tako olako ubacuju igraci po rodbinskim i vezama koje mozda imaju neke veze sa necijim privatnim finansijama zasto se cudimo sto smo tu gdje smo i sa dresovima?
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#4367 Re: Dres reprezentacije BiH
i dovesti Deena za selektora da ih šipkicom po nogicama ćera da trče po terenu
a za dresove nek se brine Modni Mačak
a za dresove nek se brine Modni Mačak
- bosanceros_
- Posts: 241
- Joined: 24/12/2012 19:13
#4368 Re: Dres reprezentacije BiH
bitce da su se ufurali u onom tom tejlor odjelima
a papak pape ko emerik gudelj
derpe !

a papak pape ko emerik gudelj
-
SaPnA
- Posts: 7102
- Joined: 12/05/2011 20:02
- Location: Kattegat
#4369 Re: Dres reprezentacije BiH
ma vrece im dat pa nek oblace, ionako biramo ove dresove samo za sebe, da bi mi mogli da se furamo u adidasu
- zecko_kupuz
- Posts: 2520
- Joined: 11/01/2008 14:58
- Location: Sarajevo
#4370 Re: Dres reprezentacije BiH
Je li iko gledao Španiju sinoć? Pa ljudi, kakvi su ono dresovi?!? Crno i drečavo zeleno
, totalno atipično za jednu reprezentaciju. A Talijanima se one šminkerske Pumine majice zadižu do rebara.
Ne mogu ljudi dihat. 
- szlava
- Posts: 676
- Joined: 10/03/2013 18:27
#4371 Re: Dres reprezentacije BiH
A oni crni dresovi su povodom necega bili ali ne sjecam se cega govorio je komentatorzecko_kupuz wrote:Je li iko gledao Španiju sinoć? Pa ljudi, kakvi su ono dresovi?!? Crno i drečavo zeleno, totalno atipično za jednu reprezentaciju. A Talijanima se one šminkerske Pumine majice zadižu do rebara.
Ne mogu ljudi dihat.
- zecko_kupuz
- Posts: 2520
- Joined: 11/01/2008 14:58
- Location: Sarajevo
#4372 Re: Dres reprezentacije BiH
Ako je povodom debija Diega Coste, ne bih bio na njegovom mjestu.szlava wrote:A oni crni dresovi su povodom necega bili ali ne sjecam se cega govorio je komentatorzecko_kupuz wrote:Je li iko gledao Španiju sinoć? Pa ljudi, kakvi su ono dresovi?!? Crno i drečavo zeleno, totalno atipično za jednu reprezentaciju. A Talijanima se one šminkerske Pumine majice zadižu do rebara.
Ne mogu ljudi dihat.
-
Mustang1
- Posts: 29911
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4373 Re: Dres reprezentacije BiH
Rekao je Visko da su povodom smrti Aragonesa ali nije to to nego su im ono dresovi "away" dresovi predstavljeni za svjetsko ..
- Teletubbies
- Posts: 574
- Joined: 23/01/2014 10:55
#4374 Re: Dres reprezentacije BiH
Ne znam dal' je još neko primijetio,te ako zna da mi odgovori: zašto Spaha nosi DIADORINU kapitensku traku oko ruke ? Bolje LEGEA nego ta DIADORA...........
- Point.
- Posts: 33475
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#4375 Re: Dres reprezentacije BiH
Mislim da imamo i vecih problema nego koju marku kapiten nosi na traci oko ruke.Teletubbies wrote:Ne znam dal' je još neko primijetio,te ako zna da mi odgovori: zašto Spaha nosi DIADORINU kapitensku traku oko ruke ? Bolje LEGEA nego ta DIADORA...........

