Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

Mustang1
Posts: 29911
Joined: 29/12/2010 17:31

#4351 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Joj isto djeca i senilni starci .. To je neko napravio dresove onako i nece ti dresovi biti nikome ..
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#4352 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Zatamnjena stakla »

nKrkan wrote:Image

Imamo iste dresove ko Talijani ko koga ovdje kopira ? :D
ma imaju ljudi najbolje dresove
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#4353 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Jazzy.ba »

Image

Ništa od onih švercerskih dresova iz fanatic shopa. :D

Edit: Mora da su oni za SP?!? :shock:
Mustang1
Posts: 29911
Joined: 29/12/2010 17:31

#4354 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Gledaj rukava kolki su u pm :D A vidi Medunjanina ko bula da je dugih rukava :D
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#4355 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Jazzy.ba »

Mustang1 wrote:Gledaj rukava kolki su u pm :D A vidi Medunjanina ko bula da je dugih rukava :D
Medunjanin weh bi aj. :D

Nego brojevi od metra su najjači. :oops:
User avatar
Herr Flick
Posts: 9074
Joined: 02/04/2012 13:00

#4356 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

aahhahahahahahha nista od onih dresova iz fanatic shopa hahhahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4357 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by todd_smith »

Jazzy.ba wrote:Image

Ništa od onih švercerskih dresova iz fanatic shopa. :D

Edit: Mora da su oni za SP?!? :shock:
Pape Tinu i broj 7 urucio :oops:
User avatar
Herr Flick
Posts: 9074
Joined: 02/04/2012 13:00

#4358 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

Sad sam se fakat zabrino da su ono dresovi za SP,sansa za to je 80 % :skoljka: :skoljka: :skoljka:
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#4359 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

Jazzy.ba wrote:Image

Ništa od onih švercerskih dresova iz fanatic shopa. :D

Edit: Mora da su oni za SP?!? :shock:

Otkazana garnitura 100% , za manje od mjesec dana imamo novog sponzora i dresove
User avatar
Herr Flick
Posts: 9074
Joined: 02/04/2012 13:00

#4360 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

Na oficijelnom fan shopu saveza nema ovog dresa sa Fanatic shopa :D :D :D
User avatar
gustaVege
Posts: 152
Joined: 05/03/2014 16:11

#4361 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by gustaVege »

Gledao sam na Hrt-u predstavljanje njihovih dresova.Sad su u retro stilu,oni stari kockasti,dakle nigdje veze sa ovim.
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#4362 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by karanana »

pa ovo veceras su bili isti dresovi. nema onih koje je kao legea najvila za ovu tekmu. jos oni ogromni brojevi.
ali bolje ni ne zasluzuju. nije adidas lud da dadne ovim blamovima dresove.
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#4363 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Jazzy.ba »

Nije ih legea najavila vec sverceri iz fanatic shopa.
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#4364 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by irac300 »

Nabijem ih na kyrac sve do jednog, nisu oni zaslužili da nose ni Legea-u, a kamoli Adidas, Nike...Al' se i mi živciramo u p.m. zbog manekena, kakvu će opermu nosit'. Ma mrššš!!!
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#4365 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by karanana »

pa ne znam stvarno koji se kurac mi nerviramo ko ce ih oblaciti i koje ce dresove nositi. ako se tako olako ubacuju igraci po rodbinskim i vezama koje mozda imaju neke veze sa necijim privatnim finansijama zasto se cudimo sto smo tu gdje smo i sa dresovima?
bierkof
Posts: 564
Joined: 27/08/2005 14:51

#4366 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by bierkof »

karanana wrote:pa ne znam stvarno koji se kurac mi nerviramo ko ce ih oblaciti i koje ce dresove nositi. ako se tako olako ubacuju igraci po rodbinskim i vezama koje mozda imaju neke veze sa necijim privatnim finansijama zasto se cudimo sto smo tu gdje smo i sa dresovima?
Upravo tako, mater im njihovu, pogotovo ovim "standardnima". Treba im obuci suknjice i stikle, ionako ne trce vec hodaju ko manekeni po terenu. :evil: :evil: :evil:
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#4367 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by JoseMujica »

i dovesti Deena za selektora da ih šipkicom po nogicama ćera da trče po terenu


a za dresove nek se brine Modni Mačak
User avatar
bosanceros_
Posts: 241
Joined: 24/12/2012 19:13

#4368 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by bosanceros_ »

bitce da su se ufurali u onom tom tejlor odjelima :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
a papak pape ko emerik gudelj :skoljka: :skoljka: derpe ! :lol: :lol:
SaPnA
Posts: 7102
Joined: 12/05/2011 20:02
Location: Kattegat

#4369 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by SaPnA »

ma vrece im dat pa nek oblace, ionako biramo ove dresove samo za sebe, da bi mi mogli da se furamo u adidasu
User avatar
zecko_kupuz
Posts: 2520
Joined: 11/01/2008 14:58
Location: Sarajevo

#4370 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by zecko_kupuz »

Je li iko gledao Španiju sinoć? Pa ljudi, kakvi su ono dresovi?!? Crno i drečavo zeleno :-) , totalno atipično za jednu reprezentaciju. A Talijanima se one šminkerske Pumine majice zadižu do rebara. :D Ne mogu ljudi dihat. :D
User avatar
szlava
Posts: 676
Joined: 10/03/2013 18:27

#4371 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by szlava »

zecko_kupuz wrote:Je li iko gledao Španiju sinoć? Pa ljudi, kakvi su ono dresovi?!? Crno i drečavo zeleno :-) , totalno atipično za jednu reprezentaciju. A Talijanima se one šminkerske Pumine majice zadižu do rebara. :D Ne mogu ljudi dihat. :D
A oni crni dresovi su povodom necega bili ali ne sjecam se cega govorio je komentator :lol:
User avatar
zecko_kupuz
Posts: 2520
Joined: 11/01/2008 14:58
Location: Sarajevo

#4372 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by zecko_kupuz »

szlava wrote:
zecko_kupuz wrote:Je li iko gledao Španiju sinoć? Pa ljudi, kakvi su ono dresovi?!? Crno i drečavo zeleno :-) , totalno atipično za jednu reprezentaciju. A Talijanima se one šminkerske Pumine majice zadižu do rebara. :D Ne mogu ljudi dihat. :D
A oni crni dresovi su povodom necega bili ali ne sjecam se cega govorio je komentator :lol:
Ako je povodom debija Diega Coste, ne bih bio na njegovom mjestu. :lol:
Mustang1
Posts: 29911
Joined: 29/12/2010 17:31

#4373 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Rekao je Visko da su povodom smrti Aragonesa ali nije to to nego su im ono dresovi "away" dresovi predstavljeni za svjetsko ..
User avatar
Teletubbies
Posts: 574
Joined: 23/01/2014 10:55

#4374 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Teletubbies »

Ne znam dal' je još neko primijetio,te ako zna da mi odgovori: zašto Spaha nosi DIADORINU kapitensku traku oko ruke ? Bolje LEGEA nego ta DIADORA...........
User avatar
Point.
Posts: 33475
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#4375 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Point. »

Teletubbies wrote:Ne znam dal' je još neko primijetio,te ako zna da mi odgovori: zašto Spaha nosi DIADORINU kapitensku traku oko ruke ? Bolje LEGEA nego ta DIADORA...........
Mislim da imamo i vecih problema nego koju marku kapiten nosi na traci oko ruke. :-D
Post Reply