Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
- dale cooper
- Posts: 31353
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#4351 Re: Gledate seriju - preporucite je
24 i Jack Bauer se vraćaju!!!
http://www.deadline.com/2013/05/kiefer- ... go-at-fox/
Bez obzira što je show na kraju postao malkice formuličan, po meni je još uvijek bio bolji i zabavniji
od 80% onoga što se tada prikazivalo.
http://www.deadline.com/2013/05/kiefer- ... go-at-fox/
Bez obzira što je show na kraju postao malkice formuličan, po meni je još uvijek bio bolji i zabavniji
od 80% onoga što se tada prikazivalo.
- vicious2
- Posts: 384
- Joined: 17/08/2010 13:03
#4352 Re: Gledate seriju - preporucite je
znala sam sve epizode u sezoni odgledati u 2 danadale cooper wrote:24 i Jack Bauer se vraćaju!!!
http://www.deadline.com/2013/05/kiefer- ... go-at-fox/
Bez obzira što je show na kraju postao malkice formuličan, po meni je još uvijek bio bolji i zabavniji
od 80% onoga što se tada prikazivalo.
-
Fauja Singh
- Posts: 2474
- Joined: 07/12/2011 12:40
#4353 Re: Gledate seriju - preporucite je
naravno, vidim imaju 4 sezone i pregledat cu sve.... samo nisam upratio da li je serija zavrsena, ne bih volio da cekam nastavke kao sto cekam na Breaking Bad, Game of Thrones...vee-jay wrote: onda pogledaj i drugu, vjeruj bolja je od prvezadnje tri epizode su
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
a ako ti se svidjela The Wire, mozda ti se svidi i Treme
Hvala na preporuci za Treme, vidim od HBO-a je tako da cu obavezno pogledati.
- dale cooper
- Posts: 31353
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#4354 Re: Gledate seriju - preporucite je
Isti sam!vicious2 wrote:znala sam sve epizode u sezoni odgledati u 2 danadale cooper wrote:24 i Jack Bauer se vraćaju!!!
http://www.deadline.com/2013/05/kiefer- ... go-at-fox/
Bez obzira što je show na kraju postao malkice formuličan, po meni je još uvijek bio bolji i zabavniji
od 80% onoga što se tada prikazivalo.zao mi je sto ce imati samo 12 epizoda u sezoni ...
Moguće da će to pomoći da serija bude bez onih nebitnih sporednih radnji, kao što se znalo dešavati.
All killer, no filler!
- vicious2
- Posts: 384
- Joined: 17/08/2010 13:03
#4355 Re: Gledate seriju - preporucite je
[quote="dale cooper]
Isti sam!
Moguće da će to pomoći da serija bude bez onih nebitnih sporednih radnji, kao što se znalo dešavati.
All killer, no filler!
[/quote]
tamo nije bilo nebitnih i sporednih radnji ... barem ne meni ... uzivala sam u svakoj sezoni
Isti sam!
Moguće da će to pomoći da serija bude bez onih nebitnih sporednih radnji, kao što se znalo dešavati.
All killer, no filler!
tamo nije bilo nebitnih i sporednih radnji ... barem ne meni ... uzivala sam u svakoj sezoni
- dale cooper
- Posts: 31353
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#4356 Re: Gledate seriju - preporucite je
tamo nije bilo nebitnih i sporednih radnji ... barem ne meni ... uzivala sam u svakoj sezonivicious2 wrote:[quote="dale cooper]
Isti sam!![]()
Moguće da će to pomoći da serija bude bez onih nebitnih sporednih radnji, kao što se znalo dešavati.
All killer, no filler!
Ma bilo je onih gluposti sa Jackovom kćerkom, čini mi se da je 3 ili 4 sezona. Kad je oni neki ganjaju,
pa se ona izgubi u šumi i naleti na onog frajera što u šumi ima kao sklonište. Taj dio je
bio nevezan za glavnu priču sezone, i pola epizoda su išli naizmjenično između te dvije linije priče.
Bilo je više smetnja i gledaocima, a i Jacku, kao da pored svih onih terorista mu treba da se brine
i za kćerku. Nije pomagalo ni to što je Elisha Cuthbert bila prililčno iritantna. Zgodna, ali iritantna
do bola.
- vicious2
- Posts: 384
- Joined: 17/08/2010 13:03
#4357 Re: Gledate seriju - preporucite je
vidis, ovo sam zaboravila i to je dovoljno dobar razlog da krenem ponovo s odisejom sezona 24dale cooper wrote:
Ma bilo je onih gluposti sa Jackovom kćerkom, čini mi se da je 3 ili 4 sezona. Kad je oni neki ganjaju,
pa se ona izgubi u šumi i naleti na onog frajera što u šumi ima kao sklonište. Taj dio je
bio nevezan za glavnu priču sezone, i pola epizoda su išli naizmjenično između te dvije linije priče.
Bilo je više smetnja i gledaocima, a i Jacku, kao da pored svih onih terorista mu treba da se brine
i za kćerku. Nije pomagalo ni to što je Elisha Cuthbert bila prililčno iritantna. Zgodna, ali iritantna
do bola.
- vee-jay
- Posts: 9842
- Joined: 22/06/2004 20:50
- Location: --- nisam vise ovdje ---
#4358 Re: Gledate seriju - preporucite je
ahm hmm, mislio sam na trecu sezonu -> dakle zadnje tri epizode trece sezonestroga normala wrote:naravno, vidim imaju 4 sezone i pregledat cu sve.... samo nisam upratio da li je serija zavrsena, ne bih volio da cekam nastavke kao sto cekam na Breaking Bad, Game of Thrones...vee-jay wrote: onda pogledaj i drugu, vjeruj bolja je od prvezadnje tri epizode su
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
a ako ti se svidjela The Wire, mozda ti se svidi i Treme
Hvala na preporuci za Treme, vidim od HBO-a je tako da cu obavezno pogledati.
Cetvrta sezona treba ove godine doci, na jesen
A Treme... stvarno nema puno fanova, jer je djelimocno cak i "sporija" od The Wire... meni je zakon
- Joker88
- Posts: 4398
- Joined: 05/08/2012 17:07
#4359 Re: Gledate seriju - preporucite je
Jel iko gledao kraj Arrowa 
Poor Tommy
Poor Tommy
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#4360 Re: Gledate seriju - preporucite je
Joker88 wrote:Jel iko gledao kraj Arrowa
Poor Tommy
Jesam ja, dobar kraj
- Joker88
- Posts: 4398
- Joined: 05/08/2012 17:07
#4361 Re: Gledate seriju - preporucite je
Jest, al meni je Tommy bio najdrazi lik 
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#4362 Re: Gledate seriju - preporucite je
Trebala je Laurel umjesto njega i onda bi bio savrsen kraj. 
-
Fauja Singh
- Posts: 2474
- Joined: 07/12/2011 12:40
#4363 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pih, mislio sam da je Boardwalk empire završena, jaoo šta serija pratim i čekam nastavkevee-jay wrote:ahm hmm, mislio sam na trecu sezonu -> dakle zadnje tri epizode trece sezonestroga normala wrote:naravno, vidim imaju 4 sezone i pregledat cu sve.... samo nisam upratio da li je serija zavrsena, ne bih volio da cekam nastavke kao sto cekam na Breaking Bad, Game of Thrones...vee-jay wrote: onda pogledaj i drugu, vjeruj bolja je od prvezadnje tri epizode su
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
a ako ti se svidjela The Wire, mozda ti se svidi i Treme
Hvala na preporuci za Treme, vidim od HBO-a je tako da cu obavezno pogledati.... ali naravno i druga je
![]()
![]()
![]()
Cetvrta sezona treba ove godine doci, na jesen.... Breaking Bad pocinje veoma veoma skoro
![]()
A Treme... stvarno nema puno fanova, jer je djelimocno cak i "sporija" od The Wire... meni je zakon
Gledao sam trailer od Treme, vidim ima i nekoliko glumaca iz The Wire i OZ-a.... Vjerujem da će mi se svidjeti.
Sent from my Nexus 4
- Joker88
- Posts: 4398
- Joined: 05/08/2012 17:07
#4364 Re: Gledate seriju - preporucite je
Navijala sam za tociribiribelaa wrote:Trebala je Laurel umjesto njega i onda bi bio savrsen kraj.
-
omar little
- Posts: 17378
- Joined: 14/03/2008 21:14
#4365 Re: Gledate seriju - preporucite je
оће мени неко помоћи у невољи, јебате? 
- vee-jay
- Posts: 9842
- Joined: 22/06/2004 20:50
- Location: --- nisam vise ovdje ---
#4366 Re: Gledate seriju - preporucite je
sta bi? za pogledati ili sta?omar little wrote:оће мени неко помоћи у невољи, јебате?
Gledala: House of Cards?
Ili: House of Lies?
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#4367 Re: Gledate seriju - preporucite je
Homeland?vee-jay wrote:sta bi? za pogledati ili sta?omar little wrote:оће мени неко помоћи у невољи, јебате?
Gledala: House of Cards?
Ili: House of Lies?
-
omar little
- Posts: 17378
- Joined: 14/03/2008 21:14
#4368 Re: Gledate seriju - preporucite je
vee-jay wrote:
sta bi? za pogledati ili sta?
omar little wrote:de, neku seriju mi dajte za pogledat'. ovo veliko sve gledala i gledam; nesta pametno, inteligentno, saljivo, zavidne produkcijske kvalitete, glumacki nenadjebivo, nista proceduralne bezveznoce i epizodne price vec sezonski pristup naraciji, na bilo kojem jeziku. et', fala, i bog vam dao zdravlja i srece.
cards jesam. lies nisam, ajd provjerim.vee-jay wrote:Gledala: House of Cards?
Ili: House of Lies?
edit: i homeland jesam. sve ovo sto je poznato pratim, jel', i pratila sam.
- Ms_Ranny
- Posts: 41
- Joined: 16/02/2013 16:12
#4369 Re: Gledate seriju - preporucite je
Trenutno gledam La Femme Nikita,odlična serija
moja preporuka 
- horion_bosona
- Posts: 2819
- Joined: 08/06/2005 10:20
#4370 Re: Gledate seriju - preporucite je
pratim: Boardwalk Empire, Breaking Bad, Mad Menomar little wrote:de, neku seriju mi dajte za pogledat'. ovo veliko sve gledala i gledam; nesta pametno, inteligentno, saljivo, zavidne produkcijske kvalitete, glumacki nenadjebivo, nista proceduralne bezveznoce i epizodne price vec sezonski pristup naraciji, na bilo kojem jeziku. et', fala, i bog vam dao zdravlja i srece.
pratio, pa odustao prije godinu-dvije: Sons of Anarchy, Californication
sad sam poceo Shameless US, prva sezona je odlicna crnohumorna zajebancija, dok se druga pretvorila u dramljenje, mozda i to odustanem...
preporucio sam vec interesantnu mini-seriju A Young Doctor's Notebook, sa Jon Hammom, po Bulgakovim Zapisima seoskog doktora (vise mi se svidjela od Balabanovog Morfija)
-
omar little
- Posts: 17378
- Joined: 14/03/2008 21:14
#4371 Re: Gledate seriju - preporucite je
sons of anarchy sam i ja gledala. prve dvije sezone su mi bile odlicne i obecavajuce, a onda se sve strmopizdilo od trece. odgledala sam, bila bolesna pa mi dobro doslo za ubiti vrijeme, ali necu u buducnosti.horion_bosona wrote:pratim: Boardwalk Empire, Breaking Bad, Mad Menomar little wrote:de, neku seriju mi dajte za pogledat'. ovo veliko sve gledala i gledam; nesta pametno, inteligentno, saljivo, zavidne produkcijske kvalitete, glumacki nenadjebivo, nista proceduralne bezveznoce i epizodne price vec sezonski pristup naraciji, na bilo kojem jeziku. et', fala, i bog vam dao zdravlja i srece.
pratio, pa odustao prije godinu-dvije: Sons of Anarchy, Californication
sad sam poceo Shameless US, prva sezona je odlicna crnohumorna zajebancija, dok se druga pretvorila u dramljenje, mozda i to odustanem...
preporucio sam vec interesantnu mini-seriju A Young Doctor's Notebook, sa Jon Hammom, po Bulgakovim Zapisima seoskog doktora (vise mi se svidjela od Balabanovog Morfija)
shameless sam gledala prve dvije ili tri, britanski original, ali sam i to odustala kad su postali isprani i repetitive.
A Young Doctor's Notebook - ma, bravo!
hvala ti puno, imala sam osjecaj da ce mi neko od ovih par likova sto pratim uspjeti pomoci.
edit:
i sve ostalo sam gledala. nista ne trazim no se falim samo
Last edited by omar little on 16/05/2013 20:50, edited 1 time in total.
- Sanchez22
- Posts: 1254
- Joined: 23/08/2012 16:02
#4372 Re: Gledate seriju - preporucite je
Svaka serija izgubi smisao nakon 2,3 sezone
Ipak game of thrones razvaljuje ,najavljuju 7 sezona
Ipak game of thrones razvaljuje ,najavljuju 7 sezona
-
omar little
- Posts: 17378
- Joined: 14/03/2008 21:14
#4373 Re: Gledate seriju - preporucite je
svaka losa i neorganizirana serija, serija bez koncepta i vizije, izgubi smisao mozda. ove ozbiljnije bas i ne, a ima ih dosta.
- vee-jay
- Posts: 9842
- Joined: 22/06/2004 20:50
- Location: --- nisam vise ovdje ---
#4374 Re: Gledate seriju - preporucite je
meni je homeland sasvim OK, druga sezona mi je puno bolja od prve.
sta navesti jos sto sam gledao a sto mi se svidjelo... Downtown Abbey, Black Books, Luther, The Worst Week Of My Life, IT Crowd... naravno nisu to serije tipa The Wire ali meni za opustiti i odmoriti
doduse ja sam pratio i serije kao Entourage, MNiEarl ili Futurama... tako da je to ipak do ukusa 
sta navesti jos sto sam gledao a sto mi se svidjelo... Downtown Abbey, Black Books, Luther, The Worst Week Of My Life, IT Crowd... naravno nisu to serije tipa The Wire ali meni za opustiti i odmoriti
- prdimahovina
- Posts: 160
- Joined: 01/09/2006 15:46
#4375 Re: Gledate seriju - preporucite je
Boss http://www.imdb.com/title/tt1833285/omar little wrote:оће мени неко помоћи у невољи, јебате?
Gus Van Sant režirao prvu epizodu i zadao stil. Prva sezona odlična. Meni bolje legla nego house of cards (slična tema, beskrupulozni političar, odlično napisana, Kelsey Grammer jede...)
Newsroom http://www.imdb.com/title/tt1870479/?ref_=sr_1
privukla me prva scena i Aaron Sorkin...i onda se navukao
