Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
elSaik wrote:Jel' istina da ne igra Radovanović u derbiju zbog žutih? Koda gledam, umjesto njega će onaj Ferić i Sarajevo će nas potući po toj strani. Svakako nam je ona slabija od desne.
Ma nema frke, koliko god je nama ekipa slaba na nekoj poziciji, to je pitarima još slabija na drugoj strani. Kao što sam već ranije napisao, samo da njanje ne dobiju crveni, onda smo popušili
A fakat igramo mnogo lošije kad imamo igraca više kako je to moguce,to niko ne može da dokuci.
To ti Amarova taktika, zbuni protivnika
Kad svi očekuju da napadnemo mi se branimo i onda oni neznaju šta bi. Vidi se da je strateg na oca
elSaik wrote:Jel' istina da ne igra Radovanović u derbiju zbog žutih? Koda gledam, umjesto njega će onaj Ferić i Sarajevo će nas potući po toj strani. Svakako nam je ona slabija od desne.
Ma nema frke, koliko god je nama ekipa slaba na nekoj poziciji, to je pitarima još slabija na drugoj strani. Kao što sam već ranije napisao, samo da njanje ne dobiju crveni, onda smo popušili
A fakat igramo mnogo lošije kad imamo igraca više kako je to moguce,to niko ne može da dokuci.
Vidio si da ni Amaru nije jasno,zato ja kažem,da su nas sudije oštetile u duelima sa Veležom i Olimpikom,jer da nisu ostali bez igrača,poderali bi ih sa 4-5 razlike...
Pa eto danas smo vidjeli i protiv Olimpika...prvo poluvrijeme,posebno prvih 20 minuta totalni presing na polovini Olimpika,nisu mogli iznijeti loptu na našu polovinu...u tom pocetnom periodu smo im i zabili gol...prvo poluvrijeme (kad smo imali isti broj igraca) smo daleko bolje odigrali...cim imamo igraca više,pocne neko pametovanje u igri,vucaranje po terenu,kako cemo-lako cemo,onda to protivnik osjeti pa se osili i krene nas još napadati...jedino se Sloboda grcevito branila i kad je gubila 4-1 i još smo igrali sa istim brojem igraca.
Jbg bice da se raji suhne grlo,trebalo bi bit vise kakve tekucine na jugu,ja na to sumnjam ,ne mozes nes kafom osvjezit grlo,ne ide Onaj lik da umjesto kafe toci sarajevsko,obogatio bi se za polusezonu ...
Al nekontam ove pitarčiće, umjesto da se pozabave svojim igrama, da kontaju što nikoga nisu dobili u gostima već nepamtim kad, pa čak ni jedan Olimpik, nek se ne izvlače sad na situaciju oko Vedrana. Što jedva dobijaju kući, da nema onog Škobalja, hoću reći Škore nebi dobili nikoga. Oni se bave Željom, to je pokazatelj nezadovoljstva i loše situacije u njihovom klubu pa neznaju to drugačije da iskažu. Čudani ljudi, plaho
Al haj nek im je sa srećom pa da neprime više od tri komada
Jbg bice da se raji suhne grlo,trebalo bi bit vise kakve tekucine na jugu,ja na to sumnjam ,ne mozes nes kafom osvjezit grlo,ne ide Onaj lik da umjesto kafe toci sarajevsko,obogatio bi se za polusezonu ...
ko,morao bi zaposlit jos trojicu i nabavit vece burence
A jest dosadna ona baba što prodaje košpe, sokiće i ostale peripetije. Prošlu utakmicu protiv Veleža hoće da uvali nekoj dječurliji sokove i kaže nisu ovo oni fuš sokovi već orginal za 1KM
Omjer Željinih domaćih i gostujućih osvojenih bodova je 11:8. Ko bi rekao da ćemo i nešto takvo doživjeti. Šteta samo što ćemo odnos narušiti u subotu, ali eto, što se mora nije teško.
Ma Nijaz ce to sve završiti...ako treba i 3 penala za nas ili 2 crvena za pitarluk i gotova prica...ne znam samo što ce uopšte igrati ova utakmica kad se sve unaprijed zna...stara poslovica sa sjevera - yebeš namješten derbi
hordemalta wrote:STICAJEM OKOLNOSTI PRISUSTVOVAO SAM SITUACIJI U KOJOJ SE OTVORENO PRIČA O POVALJIVANJU SARAJEVA NA ISTI NAČIN NA KOJI JE OLIMPIK POVALJEN JUČER. dAKLE POSTOJE INDICIJE DA ĆE U SRIJEDU BITI DELEGIRAN SUDIJA JAKO BLIZAK POLJOPRIVREDNIKU brkoviću SA JASNOM ZADAĆOM DA POVALI SARAJEVO, A POŠTO SMO VIDJELI I SVI SU SVJEDOCI TOGA NA KOJI NAČIN IGRAJU I ŠTA RADE OVI JADOVI JAKO SMO BLIZU TOGA DA JE OVO ISTINA.
OVO VAM GARANTUJEM ŽIVOTOM DA JE ISTINA I DA JE PROVJERENO. NE POSTOJI NAČIN KAKO DA NAM PARIRAJU OSIM DA NAS POVALE. OLIMPIK JE BIO PRVI KURBAN A MI BISMO TREBALI BITI DRUGI. NE RADI SE O NEKOJ FOBIJI NEGO SE RADI O TOME DA AKO SE NE BUDE NA VRIJEME REAGOVALO DA ĆEMO ISPUŠITI FORU MOMAČKI.
Morao sam. Nekako sam mislio da se sve svodi na šalu, ali ovo
Ne mogu da vjerujem da normalan čovjek ovako nešto može reći.
hordemalta wrote:STICAJEM OKOLNOSTI PRISUSTVOVAO SAM SITUACIJI U KOJOJ SE OTVORENO PRIČA O POVALJIVANJU SARAJEVA NA ISTI NAČIN NA KOJI JE OLIMPIK POVALJEN JUČER. dAKLE POSTOJE INDICIJE DA ĆE U SRIJEDU BITI DELEGIRAN SUDIJA JAKO BLIZAK POLJOPRIVREDNIKU brkoviću SA JASNOM ZADAĆOM DA POVALI SARAJEVO, A POŠTO SMO VIDJELI I SVI SU SVJEDOCI TOGA NA KOJI NAČIN IGRAJU I ŠTA RADE OVI JADOVI JAKO SMO BLIZU TOGA DA JE OVO ISTINA.
OVO VAM GARANTUJEM ŽIVOTOM DA JE ISTINA I DA JE PROVJERENO. NE POSTOJI NAČIN KAKO DA NAM PARIRAJU OSIM DA NAS POVALE. OLIMPIK JE BIO PRVI KURBAN A MI BISMO TREBALI BITI DRUGI. NE RADI SE O NEKOJ FOBIJI NEGO SE RADI O TOME DA AKO SE NE BUDE NA VRIJEME REAGOVALO DA ĆEMO ISPUŠITI FORU MOMAČKI.
Morao sam. Nekako sam mislio da se sve svodi na šalu, ali ovo
Ne mogu da vjerujem da normalan čovjek ovako nešto može reći.
Šta me libo racku kakva se atmosfera pumpa? Kad oni mogu tokom utakmice Olimpik - Željo srati o tome ko će i kako suditi u derbiju, te kako i na koji jedni način Željo može pobijediti onu njihovu skupinu istrošenih mrtvaca, zašto da ja ne podržavam ideju da im sudija podijeli jedno 2-3 crvena i nama svira 2-3 penala. Kad im je to želja neka i bude tako. Ili kad vidim one maloumne pjesmice koje smišljaju, nešto đesba, đesba, đesba pobjego... Idiotizam na najvišem nivou. Neka, hvala, daleko im kuća od moje bila.
zato što ti kao stariji forumaš (po godinama i stažu) bi trebao znati da ovdje pišu razni likovi i da se tu i tamo može pojaviti bilo ko s informacijom iz prve ruke, s tim što prva ruka može biti i Azira kašikara.
i trebao bi svojim primjerom da iskuliraš druge, i da ti je bitan samo tvoj klub.