FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#4351 Re: FK Zeljeznicar

Post by salle_eh1986 »

LSD wrote:
salle_eh1986 wrote:
elSaik wrote:Jel' istina da ne igra Radovanović u derbiju zbog žutih? :o Koda gledam, umjesto njega će onaj Ferić i Sarajevo će nas potući po toj strani. Svakako nam je ona slabija od desne. :(
Ma nema frke, koliko god je nama ekipa slaba na nekoj poziciji, to je pitarima još slabija na drugoj strani. Kao što sam već ranije napisao, samo da njanje ne dobiju crveni, onda smo popušili :D :D :D
A fakat igramo mnogo lošije kad imamo igraca više :shock: :? kako je to moguce,to niko ne može da dokuci.
To ti Amarova taktika, zbuni protivnika :D :D
Kad svi očekuju da napadnemo mi se branimo i onda oni neznaju šta bi. Vidi se da je strateg na oca 8-)
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#4352 Re: FK Zeljeznicar

Post by Šibicar »

LSD wrote:
salle_eh1986 wrote:
elSaik wrote:Jel' istina da ne igra Radovanović u derbiju zbog žutih? :o Koda gledam, umjesto njega će onaj Ferić i Sarajevo će nas potući po toj strani. Svakako nam je ona slabija od desne. :(
Ma nema frke, koliko god je nama ekipa slaba na nekoj poziciji, to je pitarima još slabija na drugoj strani. Kao što sam već ranije napisao, samo da njanje ne dobiju crveni, onda smo popušili :D :D :D
A fakat igramo mnogo lošije kad imamo igraca više :shock: :? kako je to moguce,to niko ne može da dokuci.
Vidio si da ni Amaru nije jasno,zato ja kažem,da su nas sudije oštetile u duelima sa Veležom i Olimpikom,jer da nisu ostali bez igrača,poderali bi ih sa 4-5 razlike... :D
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#4353 Re: FK Zeljeznicar

Post by Šibicar »

ćiro wrote:No sikiriki, završit će Nijaz sudije kao i obično.
:lol: :lol: :lol: grohotom se smijem,dobar si,ali razligu sad... :wink:
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#4354 Re: FK Zeljeznicar

Post by LSD »

Pa eto danas smo vidjeli i protiv Olimpika...prvo poluvrijeme,posebno prvih 20 minuta totalni presing na polovini Olimpika,nisu mogli iznijeti loptu na našu polovinu...u tom pocetnom periodu smo im i zabili gol...prvo poluvrijeme (kad smo imali isti broj igraca) smo daleko bolje odigrali...cim imamo igraca više,pocne neko pametovanje u igri,vucaranje po terenu,kako cemo-lako cemo,onda to protivnik osjeti pa se osili i krene nas još napadati...jedino se Sloboda grcevito branila i kad je gubila 4-1 i još smo igrali sa istim brojem igraca.
User avatar
Petit_Beurre
Posts: 916
Joined: 12/08/2009 18:55
Location: Fioka

#4355 Re: FK Zeljeznicar

Post by Petit_Beurre »

ćiro wrote:No sikiriki, završit će Nijaz sudije kao i obično.
Pa da :mrgreen:
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#4356 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

ćiro wrote:No sikiriki, završit će Nijaz sudije kao i obično.
Normala. Kažu, žrijeb je odlučio - ovaj put Škoro dobiva crveni. 8-)

PS Jeste li vi primijetili da su sva tri crvena dodijeljena na maltene istom mjestu? Sve u onom jugozapadnom uglu terena. :-D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24702
Joined: 26/08/2007 17:10

#4357 Re: FK Zeljeznicar

Post by Charuga »

elSaik wrote:
ćiro wrote:No sikiriki, završit će Nijaz sudije kao i obično.
Normala. Kažu, žrijeb je odlučio - ovaj put Škoro dobiva crveni. 8-)

PS Jeste li vi primijetili da su sva tri crvena dodijeljena na maltene istom mjestu? Sve u onom jugozapadnom uglu terena. :-D
Bas tako. Sva tri crvena poslije duplih zutih kartona na istom mjestu. Znaci da je zrijeb pogrijesio, na redu je Belosevic .. :mrgreen:
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#4358 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

Plavih_11 wrote:
elSaik wrote:
ćiro wrote:No sikiriki, završit će Nijaz sudije kao i obično.
Normala. Kažu, žrijeb je odlučio - ovaj put Škoro dobiva crveni. 8-)

PS Jeste li vi primijetili da su sva tri crvena dodijeljena na maltene istom mjestu? Sve u onom jugozapadnom uglu terena. :-D
Bas tako. Sva tri crvena poslije duplih zutih kartona na istom mjestu. Znaci da je zrijeb pogrijesio, na redu je Belosevic .. :mrgreen:
:mrgreen: Čestitamo. :mrgreen:
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#4359 Re: FK Zeljeznicar

Post by veljaca »

elSaik wrote:
ćiro wrote:No sikiriki, završit će Nijaz sudije kao i obično.
Normala. Kažu, žrijeb je odlučio - ovaj put Škoro dobiva crveni. 8-)

PS Jeste li vi primijetili da su sva tri crvena dodijeljena na maltene istom mjestu? Sve u onom jugozapadnom uglu terena. :-D
Kazu da su tu bacene sihre i protivnicki igraci tamo ograjisu .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#4360 Re: FK Zeljeznicar

Post by simonese »

A navijanje pred kraj tekme? :D
Adi_vp
Posts: 477
Joined: 31/07/2009 18:11
Location: Hrasno

#4361 Re: FK Zeljeznicar

Post by Adi_vp »

simonese wrote:A navijanje pred kraj tekme? :D
Jbg bice da se raji suhne grlo,trebalo bi bit vise kakve tekucine na jugu,ja na to sumnjam :D ,ne mozes nes kafom osvjezit grlo,ne ide :D Onaj lik da umjesto kafe toci sarajevsko,obogatio bi se za polusezonu :D ...
User avatar
Lekler
Posts: 311
Joined: 13/05/2009 14:01
Location: Memli strana

#4362 Re: FK Zeljeznicar

Post by Lekler »

ćiro wrote:No sikiriki, završit će Nijaz sudije kao i obično.
moze sto se mene tice :thumbup:
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#4363 Re: FK Zeljeznicar

Post by salle_eh1986 »

Al nekontam ove pitarčiće, umjesto da se pozabave svojim igrama, da kontaju što nikoga nisu dobili u gostima već nepamtim kad, pa čak ni jedan Olimpik, nek se ne izvlače sad na situaciju oko Vedrana. Što jedva dobijaju kući, da nema onog Škobalja, hoću reći Škore nebi dobili nikoga. Oni se bave Željom, to je pokazatelj nezadovoljstva i loše situacije u njihovom klubu pa neznaju to drugačije da iskažu. Čudani ljudi, plaho :D
Al haj nek im je sa srećom pa da neprime više od tri komada 8-)
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#4364 Re: FK Zeljeznicar

Post by simonese »

Adi_vp wrote:
simonese wrote:A navijanje pred kraj tekme? :D
Jbg bice da se raji suhne grlo,trebalo bi bit vise kakve tekucine na jugu,ja na to sumnjam :D ,ne mozes nes kafom osvjezit grlo,ne ide :D Onaj lik da umjesto kafe toci sarajevsko,obogatio bi se za polusezonu :D ...
ko,morao bi zaposlit jos trojicu i nabavit vece burence :D
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#4365 Re: FK Zeljeznicar

Post by salle_eh1986 »

A jest dosadna ona baba što prodaje košpe, sokiće i ostale peripetije. Prošlu utakmicu protiv Veleža hoće da uvali nekoj dječurliji sokove i kaže nisu ovo oni fuš sokovi već orginal :D :D :D za 1KM
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#4366 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

Omjer Željinih domaćih i gostujućih osvojenih bodova je 11:8. :lol: Ko bi rekao da ćemo i nešto takvo doživjeti. :mrgreen: Šteta samo što ćemo odnos narušiti u subotu, ali eto, što se mora nije teško. :mrgreen:
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#4367 Re: FK Zeljeznicar

Post by LSD »

Ma Nijaz ce to sve završiti...ako treba i 3 penala za nas ili 2 crvena za pitarluk i gotova prica...ne znam samo što ce uopšte igrati ova utakmica kad se sve unaprijed zna...stara poslovica sa sjevera - yebeš namješten derbi :-)
User avatar
Petit_Beurre
Posts: 916
Joined: 12/08/2009 18:55
Location: Fioka

#4368 Re: FK Zeljeznicar

Post by Petit_Beurre »

hordemalta wrote:STICAJEM OKOLNOSTI PRISUSTVOVAO SAM SITUACIJI U KOJOJ SE OTVORENO PRIČA O POVALJIVANJU SARAJEVA NA ISTI NAČIN NA KOJI JE OLIMPIK POVALJEN JUČER. dAKLE POSTOJE INDICIJE DA ĆE U SRIJEDU BITI DELEGIRAN SUDIJA JAKO BLIZAK POLJOPRIVREDNIKU brkoviću SA JASNOM ZADAĆOM DA POVALI SARAJEVO, A POŠTO SMO VIDJELI I SVI SU SVJEDOCI TOGA NA KOJI NAČIN IGRAJU I ŠTA RADE OVI JADOVI JAKO SMO BLIZU TOGA DA JE OVO ISTINA.


OVO VAM GARANTUJEM ŽIVOTOM DA JE ISTINA I DA JE PROVJERENO. NE POSTOJI NAČIN KAKO DA NAM PARIRAJU OSIM DA NAS POVALE. OLIMPIK JE BIO PRVI KURBAN A MI BISMO TREBALI BITI DRUGI. NE RADI SE O NEKOJ FOBIJI NEGO SE RADI O TOME DA AKO SE NE BUDE NA VRIJEME REAGOVALO DA ĆEMO ISPUŠITI FORU MOMAČKI.
Morao sam. Nekako sam mislio da se sve svodi na šalu, ali ovo :shock:
Ne mogu da vjerujem da normalan čovjek ovako nešto može reći.
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#4369 Re: FK Zeljeznicar

Post by simonese »

ma bravo @hordemalta
i da,istina je
Hico na Antarktiku
u Visokom piramide
smak svijeta 21.12.2012. :thumbup:
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#4370 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

Petit_Beurre wrote:
hordemalta wrote:STICAJEM OKOLNOSTI PRISUSTVOVAO SAM SITUACIJI U KOJOJ SE OTVORENO PRIČA O POVALJIVANJU SARAJEVA NA ISTI NAČIN NA KOJI JE OLIMPIK POVALJEN JUČER. dAKLE POSTOJE INDICIJE DA ĆE U SRIJEDU BITI DELEGIRAN SUDIJA JAKO BLIZAK POLJOPRIVREDNIKU brkoviću SA JASNOM ZADAĆOM DA POVALI SARAJEVO, A POŠTO SMO VIDJELI I SVI SU SVJEDOCI TOGA NA KOJI NAČIN IGRAJU I ŠTA RADE OVI JADOVI JAKO SMO BLIZU TOGA DA JE OVO ISTINA.


OVO VAM GARANTUJEM ŽIVOTOM DA JE ISTINA I DA JE PROVJERENO. NE POSTOJI NAČIN KAKO DA NAM PARIRAJU OSIM DA NAS POVALE. OLIMPIK JE BIO PRVI KURBAN A MI BISMO TREBALI BITI DRUGI. NE RADI SE O NEKOJ FOBIJI NEGO SE RADI O TOME DA AKO SE NE BUDE NA VRIJEME REAGOVALO DA ĆEMO ISPUŠITI FORU MOMAČKI.
Morao sam. Nekako sam mislio da se sve svodi na šalu, ali ovo :shock:
Ne mogu da vjerujem da normalan čovjek ovako nešto može reći.
Ja kažem - INSHALLAH! :mrgreen: :dance: :dance: :dance:
Utokkha
Posts: 850
Joined: 20/05/2008 14:52

#4371 Re: FK Zeljeznicar

Post by Utokkha »

ja kažem stoj i ohladite svi malo. ponovo se pumpa negativna atmosfera uoči derbija.
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#4372 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

Šta me libo racku kakva se atmosfera pumpa? Kad oni mogu tokom utakmice Olimpik - Željo srati o tome ko će i kako suditi u derbiju, te kako i na koji jedni način Željo može pobijediti onu njihovu skupinu istrošenih mrtvaca, zašto da ja ne podržavam ideju da im sudija podijeli jedno 2-3 crvena i nama svira 2-3 penala. Kad im je to želja neka i bude tako. Ili kad vidim one maloumne pjesmice koje smišljaju, nešto đesba, đesba, đesba pobjego... :lol: :lol: Idiotizam na najvišem nivou. Neka, hvala, daleko im kuća od moje bila.

3-0 u subotu i to je to.
User avatar
_BaD_BoY
Posts: 333
Joined: 10/10/2008 20:41
Location: Wild West

#4373 Re: FK Zeljeznicar

Post by _BaD_BoY »

Utokkha wrote:ja kažem stoj i ohladite svi malo. ponovo se pumpa negativna atmosfera uoči derbija.
ma meni ovo vise lici kao unaprijed smisljeni izgovori za poraz u derbiju :D nek me neko demantuje ako nemam pravo :D
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#4374 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

Ne bi im bilo prvi put.
Utokkha
Posts: 850
Joined: 20/05/2008 14:52

#4375 Re: FK Zeljeznicar

Post by Utokkha »

zato što ti kao stariji forumaš (po godinama i stažu) bi trebao znati da ovdje pišu razni likovi i da se tu i tamo može pojaviti bilo ko s informacijom iz prve ruke, s tim što prva ruka može biti i Azira kašikara.
i trebao bi svojim primjerom da iskuliraš druge, i da ti je bitan samo tvoj klub.
Post Reply