Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79563
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4351 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Velkoski »

čist penal, jbg.
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#4352 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ricken »

sumirprimus wrote: 30/04/2021 21:57 Opaaa maksima. Budjenje u pola 4.

500 ljudi na tribini :shock:
Cist penal gazenje fino se vidi
Sviro je guranje, jer nije bilo kontakta stopalima, stavio momak ruku na rame. Niđe veze penal.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4353 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sumirprimus »

Manual wrote: 30/04/2021 22:00
sumirprimus wrote: 30/04/2021 21:57 Opaaa maksima. Budjenje u pola 4.

500 ljudi na tribini :shock:
Cist penal gazenje fino se vidi
Budjenje valjda da sehure.
:lol: de mojne to :lol:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#4354 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 90minut »

Velkoski wrote: 30/04/2021 22:00 čist penal, jbg.
I da nije čist previše je izgledalo kao penal tako da ne mozes sudiju kriviti.

Tacnije nek' mu se zahvale jer im nije igrac nije iskljucen u prvom.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4355 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sumirprimus »

Ricken wrote: 30/04/2021 22:02
sumirprimus wrote: 30/04/2021 21:57 Opaaa maksima. Budjenje u pola 4.

500 ljudi na tribini :shock:
Cist penal gazenje fino se vidi
Sviro je guranje, jer nije bilo kontakta stopalima, stavio momak ruku na rame. Niđe veze penal.
:zzzz: cisto gazenje.fino se vidi. Jos malo rukicama za bolji dojam
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#4356 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Iker C »

Koliko mozes biti dvolican od 1 do pitara?? U javnosti su navijali za Velez a u srcima uz Borac, sada "objektivno" komentarisu da je bio penal. :lol:
User avatar
hilmija frlj
Posts: 1511
Joined: 09/12/2019 16:33
Location: Iz boja u boj, do konačne pobjede, do slobodne Bosne i Hercegovine

#4357 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hilmija frlj »

Najofirnija sezona u istoriji premijer lige nakon punca i Benke ofsajda :oops:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4358 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sumirprimus »

Pa sta sam ja govorio :lol:
Dje je vanila vanilaaa jes vidila :lol: :P
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#4359 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by animus »

Ovo nije penal ni u snovima. Lik je samo cekao da padne. Sramota ali to smo očekivali. Dok se ne krene sa sacekusama sudija nema ovdje pravde. Fuj zgadili su mi ligu
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#4360 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 90minut »

Iker C wrote: 30/04/2021 22:03 Koliko mozes biti dvolican od 1 do pitara?? U javnosti su navijali za Velez a u srcima uz Borac, sada "objektivno" komentarisu da je bio penal. :lol:
Jok pravicu se da sam čorav :lol:

Komedija su ovi koji i dalje pišu da nije bio penal šteta da nisam na drugom forumu tamo se slobodnije piše. :D

Sutra napasti oštro.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79563
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4361 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Velkoski »

animus wrote: 30/04/2021 22:04 Ovo nije penal ni u snovima. Lik je samo cekao da padne. Sramota ali to smo očekivali. Dok se ne krene sa sacekusama sudija nema ovdje pravde. Fuj zgadili su mi ligu


Čak i na VAR da gleda ovo svir'o bi :mrgreen:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#4362 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by channel10 »

Znaci Borac sampion, a Radnik ispada :oops:
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#4363 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

dajte snimak. nisam se fokusiro na gazenje nego sam gledo rad gornjeg dijela tijela, ruke malo dignute ali ni blizu nekog guranja.
dajte snimak gazenja.

edit: evo vidim gazenje. moze biti da je dovoljno za penal.
Last edited by karanana on 30/04/2021 22:08, edited 1 time in total.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4364 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sumirprimus »

:lol: eee sve velki fuzbalski znqlci. :chmoljava:
Cist penal. Ok godi vam iks ne morate vise.gotovo je :lol:
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#4365 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by animus »

Ok. Sad kad se vidi ovo gaženje onda jeste penal. Šteta sto su promqsili one sanse za drugi gol
User avatar
N.N.
Posts: 3554
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#4366 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by N.N. »

Ko je bolje djelovao kao ekipa na terenu !?
Kazu bolji Borac, jbga. Spremniji, brzi, ovo ono...


Mada, svaka cast Veležu na svim aktivnostima. Dizu se pravo zadnjih godina :thumbup:
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#4367 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Baltazar_khan »



:-)
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#4368 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by animus »

sumirprimus wrote: 30/04/2021 22:07 :lol: eee sve velki fuzbalski znqlci. :chmoljava:
Cist penal. Ok godi vam iks ne morate vise.gotovo je :lol:
Nama godi sve osim naše igre. Mi cemo sutra zijaniti i definitivno otpasti. Ali ako mi ne možemo i ne znamo onda jedino Velež bi bio utjeha
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#4369 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by _Reds_ »

Drugo,

Velez se odbilo od glavu i valjanje po terenu.. A igrali su dosta ostrije, napravili bar tri puta vise faulova. Slicno je bilo protiv Sarajeva. Mogli iz kontri zabiti drugi.

U drugom poluvremenu je vise bilo lezanja, nego igranja.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#4370 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by avetinja »

Niko ne spominje navijače na stadionu, a da se sutra skupi 1000 ljudi na Koševu od 30 i kusur hiljada svi bi novinari zajaukali.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#4371 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by channel10 »

S kim ima Sarajevo do kraja da igra? Sutra Zeljo, pa onda....

Borac igra sa dva tuzlanska tima. Oba su odbila onaj sastanak, s tim da je SLoboda danas dobila ponavljanje penala i tri boda na gostovanju u BN da se osigura, pa da ih onda mogu "povaliti" u tekmi sa Borcem. Da li ce biti ovako :), to ce vrijeme pokazati.
User avatar
Slo Burner
Posts: 5899
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#4372 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Slo Burner »

Prava muska utakmica, cist je penal za Borac, sudjenje ok. Borac sa ovakvom igrom najblize tituli, Sarajevo ce se grcevito boriti za Evropu.
Iako ih sudije cesto poguraju u kljucne dvije utakmice nisu, protiv Veleza i Sarajeva pokazali snagu.
last mohicans
Posts: 18286
Joined: 09/08/2012 23:19

#4373 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

Ima li neko podatak koliko je penala Borcu svirano?
User avatar
Slo Burner
Posts: 5899
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#4374 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Slo Burner »

last mohicans wrote: 30/04/2021 22:19 Ima li neko podatak koliko je penala Borcu svirano?
Da je dva po utakmici ovaj danas je cist
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#4375 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Grean »

Baltazar_khan wrote: 30/04/2021 22:12

:-)
I jos kazu cist penal.
Post Reply