Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79563
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#4351 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
čist penal, jbg.
- Ricken
- Posts: 6053
- Joined: 03/05/2011 23:00
- Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
- Contact:
#4352 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sviro je guranje, jer nije bilo kontakta stopalima, stavio momak ruku na rame. Niđe veze penal.sumirprimus wrote: ↑30/04/2021 21:57 Opaaa maksima. Budjenje u pola 4.
500 ljudi na tribini
Cist penal gazenje fino se vidi
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#4353 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Manual wrote: ↑30/04/2021 22:00Budjenje valjda da sehure.sumirprimus wrote: ↑30/04/2021 21:57 Opaaa maksima. Budjenje u pola 4.
500 ljudi na tribini
Cist penal gazenje fino se vidi
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#4355 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ricken wrote: ↑30/04/2021 22:02Sviro je guranje, jer nije bilo kontakta stopalima, stavio momak ruku na rame. Niđe veze penal.sumirprimus wrote: ↑30/04/2021 21:57 Opaaa maksima. Budjenje u pola 4.
500 ljudi na tribini
Cist penal gazenje fino se vidi
-
Iker C
- Posts: 3006
- Joined: 04/07/2010 11:48
#4356 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Koliko mozes biti dvolican od 1 do pitara?? U javnosti su navijali za Velez a u srcima uz Borac, sada "objektivno" komentarisu da je bio penal. 
- hilmija frlj
- Posts: 1511
- Joined: 09/12/2019 16:33
- Location: Iz boja u boj, do konačne pobjede, do slobodne Bosne i Hercegovine
#4357 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Najofirnija sezona u istoriji premijer lige nakon punca i Benke ofsajda 
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#4358 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pa sta sam ja govorio
Dje je vanila vanilaaa jes vidila

Dje je vanila vanilaaa jes vidila
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#4359 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ovo nije penal ni u snovima. Lik je samo cekao da padne. Sramota ali to smo očekivali. Dok se ne krene sa sacekusama sudija nema ovdje pravde. Fuj zgadili su mi ligu
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#4360 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jok pravicu se da sam čorav
Komedija su ovi koji i dalje pišu da nije bio penal šteta da nisam na drugom forumu tamo se slobodnije piše.
Sutra napasti oštro.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79563
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#4362 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Znaci Borac sampion, a Radnik ispada 
- karanana
- Posts: 50776
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4363 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
dajte snimak. nisam se fokusiro na gazenje nego sam gledo rad gornjeg dijela tijela, ruke malo dignute ali ni blizu nekog guranja.
dajte snimak gazenja.
edit: evo vidim gazenje. moze biti da je dovoljno za penal.
dajte snimak gazenja.
edit: evo vidim gazenje. moze biti da je dovoljno za penal.
Last edited by karanana on 30/04/2021 22:08, edited 1 time in total.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#4364 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Cist penal. Ok godi vam iks ne morate vise.gotovo je
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#4365 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ok. Sad kad se vidi ovo gaženje onda jeste penal. Šteta sto su promqsili one sanse za drugi gol
- N.N.
- Posts: 3554
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#4366 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ko je bolje djelovao kao ekipa na terenu !?
Kazu bolji Borac, jbga. Spremniji, brzi, ovo ono...
Mada, svaka cast Veležu na svim aktivnostima. Dizu se pravo zadnjih godina
Kazu bolji Borac, jbga. Spremniji, brzi, ovo ono...
Mada, svaka cast Veležu na svim aktivnostima. Dizu se pravo zadnjih godina
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#4368 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Nama godi sve osim naše igre. Mi cemo sutra zijaniti i definitivno otpasti. Ali ako mi ne možemo i ne znamo onda jedino Velež bi bio utjehasumirprimus wrote: ↑30/04/2021 22:07eee sve velki fuzbalski znqlci.
![]()
Cist penal. Ok godi vam iks ne morate vise.gotovo je![]()
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#4369 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Drugo,
Velez se odbilo od glavu i valjanje po terenu.. A igrali su dosta ostrije, napravili bar tri puta vise faulova. Slicno je bilo protiv Sarajeva. Mogli iz kontri zabiti drugi.
U drugom poluvremenu je vise bilo lezanja, nego igranja.
Velez se odbilo od glavu i valjanje po terenu.. A igrali su dosta ostrije, napravili bar tri puta vise faulova. Slicno je bilo protiv Sarajeva. Mogli iz kontri zabiti drugi.
U drugom poluvremenu je vise bilo lezanja, nego igranja.
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#4370 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Niko ne spominje navijače na stadionu, a da se sutra skupi 1000 ljudi na Koševu od 30 i kusur hiljada svi bi novinari zajaukali.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#4371 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
S kim ima Sarajevo do kraja da igra? Sutra Zeljo, pa onda....
Borac igra sa dva tuzlanska tima. Oba su odbila onaj sastanak, s tim da je SLoboda danas dobila ponavljanje penala i tri boda na gostovanju u BN da se osigura, pa da ih onda mogu "povaliti" u tekmi sa Borcem. Da li ce biti ovako
, to ce vrijeme pokazati.
Borac igra sa dva tuzlanska tima. Oba su odbila onaj sastanak, s tim da je SLoboda danas dobila ponavljanje penala i tri boda na gostovanju u BN da se osigura, pa da ih onda mogu "povaliti" u tekmi sa Borcem. Da li ce biti ovako
- Slo Burner
- Posts: 5899
- Joined: 09/03/2012 14:20
- Location: Apsurdistan
- Grijem se na: Pelet
- Vozim: Bembaru
#4372 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Prava muska utakmica, cist je penal za Borac, sudjenje ok. Borac sa ovakvom igrom najblize tituli, Sarajevo ce se grcevito boriti za Evropu.
Iako ih sudije cesto poguraju u kljucne dvije utakmice nisu, protiv Veleza i Sarajeva pokazali snagu.
Iako ih sudije cesto poguraju u kljucne dvije utakmice nisu, protiv Veleza i Sarajeva pokazali snagu.
-
last mohicans
- Posts: 18286
- Joined: 09/08/2012 23:19
#4373 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ima li neko podatak koliko je penala Borcu svirano?
- Slo Burner
- Posts: 5899
- Joined: 09/03/2012 14:20
- Location: Apsurdistan
- Grijem se na: Pelet
- Vozim: Bembaru
#4374 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Da je dva po utakmici ovaj danas je cist
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#4375 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
I jos kazu cist penal.
