SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4351 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

mario001 wrote:
direstraits0078 wrote:Niti je gđa prošaptala, niti je to što je rekla da ih je 5 u vozilu bilo u kontekstu u kojem želi da to predstavi.

Međutim, policija je trebala postupiti profesionalno, narediti da se udalje, a onda primijeniti odgovarajuća sredstva prisile.

Pa onda neka prave zajednički selfie u pritvoru.
Mozda je na tog policajca par minuta ranije neko pucao, logicno da je pod stresom, i da nije bas strpljiv da objasnjava glupaci da ne moze izlaziti iz auta dok traje akcija
Normalno. Još ga neko uzme drkat sa glupostima.....
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#4352 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by dezurni_ucenik »

Vode preko masica.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4353 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insomnia78 »

Samo 'odzi odvest'
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#4354 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by dezurni_ucenik »

Ocekujem sljedecih dana navalu nvo lezihljebovica sa kritikama i lekcijama o "demokratiji i ljudskim pravima".
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#4355 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

dezurni_ucenik wrote:Ovi pucali na muriju, a gospodja bijesna na policiju. Sta je ocekivala, muzicku da joj zapjeva drot na uho
garant je bila u sevdahu, vraćali se sa "ilidže 2016."
taman kad su mislili da će nakon kulturnog pametovanja specijalnoj policiji koja se obračunava krimosima dobiti horsku izvedbu "prođoh bosnom kroz gradove", bezobrazni mr.policeman joj reče tišina tamo, zatvori prozor i ostani unutra, a ona njemu kulturno prošapta nas je 5 a ti si sam i imamo norveške pasoše, štaš sad ?!

:oops:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4356 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

dezurni_ucenik wrote:Ocekujem sljedecih dana navalu nvo lezihljebovica sa kritikama i lekcijama o "demokratiji i ljudskim pravima".
U ovom slučaju "i NVO ................." (asocijacija Mamić)
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#4357 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by dezurni_ucenik »

O'zone wrote:
dezurni_ucenik wrote:Ocekujem sljedecih dana navalu nvo lezihljebovica sa kritikama i lekcijama o "demokratiji i ljudskim pravima".
U ovom slučaju "i NVO ................." (asocijacija Mamić)
:lol:

+ adekvatna pjesma



Nefic ce ovo zapjevati :-D
Last edited by dezurni_ucenik on 13/08/2016 18:20, edited 1 time in total.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4358 Re: RE: Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insomnia78 »

dezurni_ucenik wrote:.
Pa sto obrisa?
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#4359 Re: RE: Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by dezurni_ucenik »

insomnia78 wrote:
dezurni_ucenik wrote:.
Pa sto obrisa?

Do mene, greska. Tehnicki problemi. Radimo sve da otklonimo tehnicke smetnje :D
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#4360 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mario001 »

A da malo procitas prije nego krenes pljuvati?
Procitao sam, ali joj ne vjerujem
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4361 Re: RE: Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insomnia78 »

mario001 wrote:
A da malo procitas prije nego krenes pljuvati?
Procitao sam, ali joj ne vjerujem
Sta joj ne vjerujes? Da su bili u objektu a ne u autu dok je trajala akcija i jos neko vrijeme poslije
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#4362 Re: RE: Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mario001 »

insomnia78 wrote:
mario001 wrote:
A da malo procitas prije nego krenes pljuvati?
Procitao sam, ali joj ne vjerujem
Sta joj ne vjerujes? Da su bili u objektu a ne u autu dok je trajala akcija i jos neko vrijeme poslije
Ne vjerujem da joj je policajac sve to rekao, pa i taj petnestogodisnjak ima mobitel kojim je to mogao zabiljeziti, osim ako nije bio sokiran previse :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4363 Re: RE: Re: RE: Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insomnia78 »

mario001 wrote:
insomnia78 wrote:
mario001 wrote: Procitao sam, ali joj ne vjerujem
Sta joj ne vjerujes? Da su bili u objektu a ne u autu dok je trajala akcija i jos neko vrijeme poslije
Ne vjerujem da joj je policajac sve to rekao, pa i taj petnestogodisnjak ima mobitel kojim je to mogao zabiljeziti, osim ako nije bio sokiran previse :D
Ne radi se o tome. Ti si navalj'o gluposti koje jasno pokazuju da uopste nisi procit'o clanak
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4364 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

http://www.klix.ba/vijesti/bih/rakovica ... 60811055#1
Strujni udar uzrok požara u Škafi
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4365 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by MOSALJOZE »

Na Ilidži kod termalne plavi pasat karavan na pješačkom,ispred njega dječije biciklo(ili ono što je ostalo od njega),i jedna patrola.
:(
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4366 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

MOSALJOZE wrote:Na Ilidži kod termalne plavi pasat karavan na pješačkom,ispred njega dječije biciklo(ili ono što je ostalo od njega),i jedna patrola.
:(
jbga :( neće niko da staje ondje, puko pravac a vozi se divljački, džaba što se patrola često krije ondje sa radarom
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4367 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by MOSALJOZE »

O'zone wrote:
MOSALJOZE wrote:Na Ilidži kod termalne plavi pasat karavan na pješačkom,ispred njega dječije biciklo(ili ono što je ostalo od njega),i jedna patrola.
:(
jbga :( neće niko da staje ondje, puko pravac a vozi se divljački, džaba što se patrola često krije ondje sa radarom
"Najgore"je kad neko stane pješacima.Jednostavno onde je bolje nikako ne stajati,raja je navikla da ide 70+,samo veći belaj može biti.
Ali kad vidis ono biciklo,želdac ce okrene.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83456
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4368 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by _BataZiv_0809 »

Jel' to fakat Stojinica ukinulo?

I to bas uz SFF.

:hm:
User avatar
shiny
Posts: 535
Joined: 26/07/2012 15:22
Location: Sarajevo

#4369 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by shiny »

Jest, baš bezveze :sad:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83456
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4370 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by _BataZiv_0809 »

insomnia78 wrote:Kako ste vi uopste zakljucili da je rijec o dijaspori, osim rodje koji ce morati saljevati stravu?
Pa sapce policiji.
GaRGa
Posts: 2831
Joined: 25/02/2009 15:00

#4371 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by GaRGa »

nadam se da nece, bar onu bastu na trotoaru...
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4372 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

_BataZiv_0809 wrote:Jel' to fakat Stojinica ukinulo?

I to bas uz SFF.

:hm:
Nisam u toku...?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83456
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4373 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by _BataZiv_0809 »

O'zone wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Jel' to fakat Stojinica ukinulo?

I to bas uz SFF.

:hm:
Nisam u toku...?
Pogledaj na d e p o portalu. Navodno ukinuli baste kafana u vlasnistvu Stojinica.
User avatar
shiny
Posts: 535
Joined: 26/07/2012 15:22
Location: Sarajevo

#4374 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by shiny »

O'zone wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Jel' to fakat Stojinica ukinulo?

I to bas uz SFF.

:hm:
Nisam u toku...?
Ma zatvorilo bašte Cheers-a i onog preko puta kafića. Sinoć su radile, to valjda od danas...
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4375 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Neka, neka, bili su preskočeni prošli put..ili nisu ali su vratili bašte...nešto se ne sjećam...

Ova izjava mi je vrh
Mi smo dali povjerenje općini i vijećnicima, oni trebaju da nam budu servis, da nam pomažu, a ne da odmažu
Moram da kažem da ste im malo povjerenja ($) dali :mrgreen:
Post Reply