Normalno. Još ga neko uzme drkat sa glupostima.....mario001 wrote:Mozda je na tog policajca par minuta ranije neko pucao, logicno da je pod stresom, i da nije bas strpljiv da objasnjava glupaci da ne moze izlaziti iz auta dok traje akcijadirestraits0078 wrote:Niti je gđa prošaptala, niti je to što je rekla da ih je 5 u vozilu bilo u kontekstu u kojem želi da to predstavi.
Međutim, policija je trebala postupiti profesionalno, narediti da se udalje, a onda primijeniti odgovarajuća sredstva prisile.
Pa onda neka prave zajednički selfie u pritvoru.
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#4351 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
#4352 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Vode preko masica.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4353 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Samo 'odzi odvest'
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
#4354 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ocekujem sljedecih dana navalu nvo lezihljebovica sa kritikama i lekcijama o "demokratiji i ljudskim pravima".
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#4355 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
garant je bila u sevdahu, vraćali se sa "ilidže 2016."dezurni_ucenik wrote:Ovi pucali na muriju, a gospodja bijesna na policiju. Sta je ocekivala, muzicku da joj zapjeva drot na uho
taman kad su mislili da će nakon kulturnog pametovanja specijalnoj policiji koja se obračunava krimosima dobiti horsku izvedbu "prođoh bosnom kroz gradove", bezobrazni mr.policeman joj reče tišina tamo, zatvori prozor i ostani unutra, a ona njemu kulturno prošapta nas je 5 a ti si sam i imamo norveške pasoše, štaš sad ?!
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#4356 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
U ovom slučaju "i NVO ................." (asocijacija Mamić)dezurni_ucenik wrote:Ocekujem sljedecih dana navalu nvo lezihljebovica sa kritikama i lekcijama o "demokratiji i ljudskim pravima".
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
#4357 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
O'zone wrote:U ovom slučaju "i NVO ................." (asocijacija Mamić)dezurni_ucenik wrote:Ocekujem sljedecih dana navalu nvo lezihljebovica sa kritikama i lekcijama o "demokratiji i ljudskim pravima".
+ adekvatna pjesma
Nefic ce ovo zapjevati
Last edited by dezurni_ucenik on 13/08/2016 18:20, edited 1 time in total.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4358 Re: RE: Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Pa sto obrisa?dezurni_ucenik wrote:.
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
#4359 Re: RE: Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
insomnia78 wrote:Pa sto obrisa?dezurni_ucenik wrote:.
Do mene, greska. Tehnicki problemi. Radimo sve da otklonimo tehnicke smetnje
-
mario001
- Posts: 2200
- Joined: 26/09/2015 22:38
#4360 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Procitao sam, ali joj ne vjerujemA da malo procitas prije nego krenes pljuvati?
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4361 Re: RE: Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Sta joj ne vjerujes? Da su bili u objektu a ne u autu dok je trajala akcija i jos neko vrijeme poslijemario001 wrote:Procitao sam, ali joj ne vjerujemA da malo procitas prije nego krenes pljuvati?
-
mario001
- Posts: 2200
- Joined: 26/09/2015 22:38
#4362 Re: RE: Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ne vjerujem da joj je policajac sve to rekao, pa i taj petnestogodisnjak ima mobitel kojim je to mogao zabiljeziti, osim ako nije bio sokiran previseinsomnia78 wrote:Sta joj ne vjerujes? Da su bili u objektu a ne u autu dok je trajala akcija i jos neko vrijeme poslijemario001 wrote:Procitao sam, ali joj ne vjerujemA da malo procitas prije nego krenes pljuvati?
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4363 Re: RE: Re: RE: Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ne radi se o tome. Ti si navalj'o gluposti koje jasno pokazuju da uopste nisi procit'o clanakmario001 wrote:Ne vjerujem da joj je policajac sve to rekao, pa i taj petnestogodisnjak ima mobitel kojim je to mogao zabiljeziti, osim ako nije bio sokiran previseinsomnia78 wrote:Sta joj ne vjerujes? Da su bili u objektu a ne u autu dok je trajala akcija i jos neko vrijeme poslijemario001 wrote: Procitao sam, ali joj ne vjerujem
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#4365 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Na Ilidži kod termalne plavi pasat karavan na pješačkom,ispred njega dječije biciklo(ili ono što je ostalo od njega),i jedna patrola.

- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#4366 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
jbgaMOSALJOZE wrote:Na Ilidži kod termalne plavi pasat karavan na pješačkom,ispred njega dječije biciklo(ili ono što je ostalo od njega),i jedna patrola.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#4367 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
"Najgore"je kad neko stane pješacima.Jednostavno onde je bolje nikako ne stajati,raja je navikla da ide 70+,samo veći belaj može biti.O'zone wrote:jbgaMOSALJOZE wrote:Na Ilidži kod termalne plavi pasat karavan na pješačkom,ispred njega dječije biciklo(ili ono što je ostalo od njega),i jedna patrola.
neće niko da staje ondje, puko pravac a vozi se divljački, džaba što se patrola često krije ondje sa radarom
Ali kad vidis ono biciklo,želdac ce okrene.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83456
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#4368 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jel' to fakat Stojinica ukinulo?
I to bas uz SFF.

I to bas uz SFF.
- shiny
- Posts: 535
- Joined: 26/07/2012 15:22
- Location: Sarajevo
#4369 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jest, baš bezveze 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83456
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#4370 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Pa sapce policiji.insomnia78 wrote:Kako ste vi uopste zakljucili da je rijec o dijaspori, osim rodje koji ce morati saljevati stravu?
-
GaRGa
- Posts: 2831
- Joined: 25/02/2009 15:00
#4371 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
nadam se da nece, bar onu bastu na trotoaru...
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#4372 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nisam u toku...?_BataZiv_0809 wrote:Jel' to fakat Stojinica ukinulo?
I to bas uz SFF.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83456
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#4373 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Pogledaj na d e p o portalu. Navodno ukinuli baste kafana u vlasnistvu Stojinica.O'zone wrote:Nisam u toku...?_BataZiv_0809 wrote:Jel' to fakat Stojinica ukinulo?
I to bas uz SFF.
- shiny
- Posts: 535
- Joined: 26/07/2012 15:22
- Location: Sarajevo
#4374 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ma zatvorilo bašte Cheers-a i onog preko puta kafića. Sinoć su radile, to valjda od danas...O'zone wrote:Nisam u toku...?_BataZiv_0809 wrote:Jel' to fakat Stojinica ukinulo?
I to bas uz SFF.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#4375 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Neka, neka, bili su preskočeni prošli put..ili nisu ali su vratili bašte...nešto se ne sjećam...
Ova izjava mi je vrh

Ova izjava mi je vrh
Moram da kažem da ste im malo povjerenja ($) daliMi smo dali povjerenje općini i vijećnicima, oni trebaju da nam budu servis, da nam pomažu, a ne da odmažu
