Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4351 Re: Liverpool FC
Joj ako Henderson ode na zimu ja cu se napiti u to ime i proslaviti !
- vaučer
- Posts: 11542
- Joined: 04/08/2009 15:22
#4352 Re: Liverpool FC
Suarez žuti, utakmica suspenzije, Liverpool bez napadača protiv West Hama. 
- horion_bosona
- Posts: 2819
- Joined: 08/06/2005 10:20
#4353 Re: Liverpool FC
hronicna neefikasnost... 
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#4354 Re: Liverpool FC
biće valjda neki korner, ili autogol, pa možda i zabijemo i bez Luisa 
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#4355 Re: Liverpool FC
evo gledam Valenciju, Soldado uredno zabija, pogledaju li ovi iz Liverpoola ikada igrača kojeg ne traže ovi tajkunski klubovi koji nabijaju nerealne cijene, Soldado bi se mogao dovesti za pristojnu cifru
-
The Realist
- Posts: 6776
- Joined: 31/03/2006 11:46
- Location: Sarajevo
#4356 Re: Liverpool FC
Pitanje za Liverpoolovce.
Kako bi recimo reagovali na prodaju Suareza (30-35mio funti, a ako bi ostao u ENG za možda i 40-50mio), a da za taj novac dovedete dva dobra igrača, te još da Liverpool sam izdvoji 15-20mio i trećeg dovedete?
Znam vam je najbolji igrač ubjedljivo, te da to možda ne bi imalo najbolji odjek za moguće prinove, ali ako je to jedini način da se dobije novac (jer štede vlasnici), zašto da ne?
Naravno, može se i do sljedeće sezone čekati, kada će biti više novca (od sljedeće ide više novca za TV prava), no, da li bi to zadovoljilo Suareza, te da li bi igrači htjeli preći u ekipu koja će biti loše plasirana (ako ovako nastavite, bit će tako), a da ih ne preplatite?
Ima tu još igrača koji bi se možda mogli prodati, jer ne pružaju šta su pružali, ali samo za Suareza možete ovoliko novca dobiti.
Kako bi recimo reagovali na prodaju Suareza (30-35mio funti, a ako bi ostao u ENG za možda i 40-50mio), a da za taj novac dovedete dva dobra igrača, te još da Liverpool sam izdvoji 15-20mio i trećeg dovedete?
Znam vam je najbolji igrač ubjedljivo, te da to možda ne bi imalo najbolji odjek za moguće prinove, ali ako je to jedini način da se dobije novac (jer štede vlasnici), zašto da ne?
Naravno, može se i do sljedeće sezone čekati, kada će biti više novca (od sljedeće ide više novca za TV prava), no, da li bi to zadovoljilo Suareza, te da li bi igrači htjeli preći u ekipu koja će biti loše plasirana (ako ovako nastavite, bit će tako), a da ih ne preplatite?
Ima tu još igrača koji bi se možda mogli prodati, jer ne pružaju šta su pružali, ali samo za Suareza možete ovoliko novca dobiti.
- Koolin1
- Posts: 494
- Joined: 01/11/2010 23:19
#4357 Re: Liverpool FC
Prodati Suareza u Januaru bi bilo ravno samoubistvu za Liverpool i BR-a...
- vaučer
- Posts: 11542
- Joined: 04/08/2009 15:22
#4358 Re: Liverpool FC
Nema prodaje Suareza.
Ovi vlasnici su samo pukom srećom uboli takvog igrača.
Imaju jedinstvenu priliku da oko njega izgrade ekipu sposobnu da se bori za i u Ligi prvaka, propuste li tu priliku bijes navijača kojima su već tanki živci od njihovog rezanja troškova i zavlačenja oko stadiona će se brzo okrenuti prema njima. Momčad treba pokrpati u zimskom prelaznom roku a na ljeto oplemeniti s dva-tri prava igrača, omogućiti treneru da igra na više fronti i da ima kvalitetnu rotaciju. Sve manje od tog i Fenway će nemam nikakve sumnje biti provaljen kao loši, ziheraški vlasnici koji su zadovoljni stagnacijom.
Ovi vlasnici su samo pukom srećom uboli takvog igrača.
Imaju jedinstvenu priliku da oko njega izgrade ekipu sposobnu da se bori za i u Ligi prvaka, propuste li tu priliku bijes navijača kojima su već tanki živci od njihovog rezanja troškova i zavlačenja oko stadiona će se brzo okrenuti prema njima. Momčad treba pokrpati u zimskom prelaznom roku a na ljeto oplemeniti s dva-tri prava igrača, omogućiti treneru da igra na više fronti i da ima kvalitetnu rotaciju. Sve manje od tog i Fenway će nemam nikakve sumnje biti provaljen kao loši, ziheraški vlasnici koji su zadovoljni stagnacijom.
- Edin H.
- Posts: 53648
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#4359 Re: Liverpool FC
A za sta ce ti zimus novi igraci, za sta se to ustvari Liverpool bori u ovoj sezoni?vaučer wrote:Nema prodaje Suareza.
Ovi vlasnici su samo pukom srećom uboli takvog igrača.
Imaju jedinstvenu priliku da oko njega izgrade ekipu sposobnu da se bori za i u Ligi prvaka, propuste li tu priliku bijes navijača kojima su već tanki živci od njihovog rezanja troškova i zavlačenja oko stadiona će se brzo okrenuti prema njima. Momčad treba pokrpati u zimskom prelaznom roku a na ljeto oplemeniti s dva-tri prava igrača, omogućiti treneru da igra na više fronti i da ima kvalitetnu rotaciju. Sve manje od tog i Fenway će nemam nikakve sumnje biti provaljen kao loši, ziheraški vlasnici koji su zadovoljni stagnacijom.
Iz jednog Kupa su ispali, nemaju sansu da se umjesaju za borbu u Premiershipu za prva cetiri mjesta, Euroliga zdravo, ostaje jos FA Kup ako se ne varam, gdje realno nemaju sansi, ono dva Kup finala prosle sezone su bila na entuzijazam Kenija.
-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4360 Re: Liverpool FC
Pa ja bih vise volio da se na zimu dovedu 2-3 igraca i da se na ljeto niko ne dovodi
Da se ekipa uigra i da to bude to .. Posto je to nemoguce onda eventualno samo jedno pojacanje na ljeto d se popuni neka rupa .. Ali sumnjam da ce biti ista od ovoga .. Opet ce biti kamara budala
- Edin H.
- Posts: 53648
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#4361 Re: Liverpool FC
Neki dan je bila prodaja ulaznica preko interneta za preostale utakmice sezone (samo jedno jutro), ako nemas godisnju, nego samo clansku. Dignes se na sabahu, logiras se i cekas 45 minuta da te puste samo da kupis jednu ulaznicu, ako si uporan mozes maksimalno zakaciti dvije. I to ne recimo protiv Evertona, jer moras imati minimum od sedam utakmica prosle godine. Sta hocu da kazem, imaju puno navijaca, relativno mali stadion, ma kako god igrali, strovale ulaznice.
- vaučer
- Posts: 11542
- Joined: 04/08/2009 15:22
#4362 Re: Liverpool FC
Čemu igrači na zimu?
Pa možda da ne bi opet u nastavku sezone kao u narednoj utakmici protiv West Hama izlazili na teren bez i jednog seniorskog napadača u sastavu i na klupi. Itekako se imaju za šta boriti do kraja sezone, od FA kupa, Europa lige do kvalifikacija za Europu u narednoj sezoni. Šta bi trebali, prekrižiti noge početkom dvanaestog mjeseca i čekati godišnji odmor kao u drugom dijelu prošle sezone pod Dalglishem.
Pa možda da ne bi opet u nastavku sezone kao u narednoj utakmici protiv West Hama izlazili na teren bez i jednog seniorskog napadača u sastavu i na klupi. Itekako se imaju za šta boriti do kraja sezone, od FA kupa, Europa lige do kvalifikacija za Europu u narednoj sezoni. Šta bi trebali, prekrižiti noge početkom dvanaestog mjeseca i čekati godišnji odmor kao u drugom dijelu prošle sezone pod Dalglishem.
- Edin H.
- Posts: 53648
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#4363 Re: Liverpool FC
Sa Daglishom su igrali dva finala, i jedan Kup osvojili u prosloj sezoni.vaučer wrote:Čemu igrači na zimu?
Pa možda da ne bi opet u nastavku sezone kao u narednoj utakmici protiv West Hama izlazili na teren bez i jednog seniorskog napadača u sastavu i na klupi. Itekako se imaju za šta boriti do kraja sezone, od FA kupa, Europa lige do kvalifikacija za Europu u narednoj sezoni. Šta bi trebali, prekrižiti noge početkom dvanaestog mjeseca i čekati godišnji odmor kao u drugom dijelu prošle sezone pod Dalglishem.
E vidjecemo gdje ce biti ove godine na kraju sezone.
-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4364 Re: Liverpool FC
U pm hoce Hondu dovesti i to za 12 miliona
Jebo ih Honda .. Nek probaju Suzukija ili Kawasakija ! Ili nek ih probaju sve dovesti sigurno ce se dobro slagati ! Koji moroni !
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#4365 Re: Liverpool FC
Dobar Honda bez zajebancije.Bubalo1 wrote:U pm hoce Hondu dovesti i to za 12 milionaJebo ih Honda .. Nek probaju Suzukija ili Kawasakija ! Ili nek ih probaju sve dovesti sigurno ce se dobro slagati ! Koji moroni !
- Koolin1
- Posts: 494
- Joined: 01/11/2010 23:19
#4366 Re: Liverpool FC
Nevjerujem, Hondu su spominjali jos dok je Daglish bio na klupi...Bubalo1 wrote:U pm hoce Hondu dovesti i to za 12 milionaJebo ih Honda .. Nek probaju Suzukija ili Kawasakija ! Ili nek ih probaju sve dovesti sigurno ce se dobro slagati ! Koji moroni !
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#4367 Re: Liverpool FC
Honda je strašan igrač, mada prilično nepotreban u Rodgersovom sistemu igre. Ako bi Honda došao, fakat ne vidim kako bi Gerrard mogao zadržati mjesto u timu.
- Edin H.
- Posts: 53648
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#4368 Re: Liverpool FC
Eki Hendersona 
- vaučer
- Posts: 11542
- Joined: 04/08/2009 15:22
#4369 Re: Liverpool FC
Bravo, prolazak kao prvi u skupini.
- bachje
- Posts: 856
- Joined: 21/05/2012 13:03
#4370 Re: Liverpool FC
bolje da gleda gdje mu se ekipa nalazi na tabeli nego sto baca oko na atribute doticne voditeljice

http://videa.hu/videok/sport/brendan-ro ... art=21.321

http://videa.hu/videok/sport/brendan-ro ... art=21.321
- burekdzijabezmesa
- Posts: 896
- Joined: 29/11/2012 02:31
- Location: Alpašino moje voljeno
#4371 Re: Liverpool FC
sad tek dolazi do izražaja od koga je Rodgers "učio" zanatvaučer wrote:Bravo, prolazak kao prvi u skupini.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#4372 Re: Liverpool FC
Sutra bez napadaca... nadam se da ce nam biti isto ko i Spaniji na EP-u 
- vaučer
- Posts: 11542
- Joined: 04/08/2009 15:22
#4373 Re: Liverpool FC
Koja golčina Johnsona.
0-1 za Liverpool, 12. minuta na Upton parku.
0-1 za Liverpool, 12. minuta na Upton parku.
- Edin H.
- Posts: 53648
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#4374 Re: Liverpool FC
Eno ih pjevaju: "We are going to have a party whem Maggy Thatcher dies!"

- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#4375 Re: Liverpool FC
Jao golcine 
Johnson najbolji na terenu trenutno.
Johnson najbolji na terenu trenutno.
