Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- canvra888
- Posts: 9174
- Joined: 09/07/2021 15:03
#43451 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa moraju kružni tokovi na dnevni red opet, nisu odavno 
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#43452 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Možemo za promjenu malo raskrsnicu Dž. Bijedića i Ive Andrića, nismo nikako.
Da pohitimo dok nisu kružni napravili.
Da pohitimo dok nisu kružni napravili.
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
-
nemezis
- Posts: 3065
- Joined: 30/01/2011 12:08
#43454 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kad ovog na crvenoj liniji pokupi ovaj sa plave linije koji ne izadje na drugom izlazu, sud ne pita za kulturu, kriv je crveni.
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#43455 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Po to se moze desiti samo radi ne postivanja saobracajne kulture i onda dolazi do takvi stvari. A da ima saobracajne kulture do toga ne bi doslo.
- laserShow
- Posts: 4719
- Joined: 30/04/2022 22:10
- Grijem se na: nacionalizam
#43456 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa ne treba ni meni tvoje izvinjenje, ali je valjda ljudski reci, napravio sam gresku, do mene je i da zavrsimo s time? Je li tesko preko tipkovnice otipkati NAPRAVIO SAM GRESKU?bitanga_sa_otesa wrote: ↑17/02/2023 12:58Ja nisam nikakva velicina,ja sam niko i nista isto kao i ti.nicija izvinjenja mi ne trebaju,posebno cyber nebitnih likova.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
Naslovnica
- Posts: 35460
- Joined: 20/03/2013 15:38
#43458 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Još samo da se riješiš svoje skromnosti.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#43459 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
radim na tome,treniram svaki dan pred ogledalom ...
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#43461 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
lijeva je za ukras ,da se vidi sirina i raskos 
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
- kabal1337
- Posts: 13447
- Joined: 11/02/2012 21:08
#43463 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Da, kad rade semafori. Kada ne rade semafori onda hopi ima prednost.
- Dozer
- Posts: 32997
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#43464 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nije zabranjeno. Ko je rekao da jeste?vjeshalica wrote: ↑19/02/2023 14:09A kad je tako ispravno sto postoje 2 iskljucne trake?
Kojim pravilom je zabranjeno izaci iz unutrasnje trake ?
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#43465 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa onda nije ispravna slika. Jer nije prikazala mogucnost dozvoljenog izlaza iz unutrasnje trakeDozer wrote: ↑19/02/2023 15:37Nije zabranjeno. Ko je rekao da jeste?vjeshalica wrote: ↑19/02/2023 14:09
A kad je tako ispravno sto postoje 2 iskljucne trake?
Kojim pravilom je zabranjeno izaci iz unutrasnje trake ?
- Dozer
- Posts: 32997
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#43466 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa cim je isprekidana u cijelom kruznom, sta kaze logika?
A slika prikazuje pravilan ulaz, kretanje i izlaz. Kao sto se vidi, nema vozila s drugih ulaza. Ovo su osnove kruznog jbt...ne mogu da vjerujem da se polemise oko toga.....
A slika prikazuje pravilan ulaz, kretanje i izlaz. Kao sto se vidi, nema vozila s drugih ulaza. Ovo su osnove kruznog jbt...ne mogu da vjerujem da se polemise oko toga.....
- Ateista
- Posts: 51690
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#43467 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nekad sam bio uobrazen, sad sam se promijenio i sad sam savrsen.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#43469 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ne moraju biti sa drugih ulaza pa da bi se izlazilo unutrasnjom. To sto si stavio ne znaci da nema drugih pravilnih varijanti. Kao sto je izlaz iz unutrasnje.
- Dozer
- Posts: 32997
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#43470 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa bravo. I jos jednom, jer ocito mnogi ne kontaju sta prikazuje slika...
To je.pravilan nacin ulaska, kretanja i zlaska iz kruznog toka, u zavisnosti od broja izlaza, logicno. Nigdje ne rekoh da je izlazak iz unutrasnje trake nepravilan, pa ne znam sto ste se zalijepili za to.
To je.pravilan nacin ulaska, kretanja i zlaska iz kruznog toka, u zavisnosti od broja izlaza, logicno. Nigdje ne rekoh da je izlazak iz unutrasnje trake nepravilan, pa ne znam sto ste se zalijepili za to.
- drug_profi
- Posts: 65429
- Joined: 16/07/2012 16:00
#43471 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Slika implicira da je to jedini ispravan način jer se autor nije potrudio da prikaze bar jedan primjer izlaska iz unutrasnje.
A to se u pravu uvijek eksploatise, pa ce ti se naci 1001 vozac koji ce uprijet prstom u sliku i traziti da mu kazes gdje pise da se moze iz unutrasnje.
A to se u pravu uvijek eksploatise, pa ce ti se naci 1001 vozac koji ce uprijet prstom u sliku i traziti da mu kazes gdje pise da se moze iz unutrasnje.
- Snake Eyes
- Posts: 5190
- Joined: 12/04/2013 14:02
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#43473 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nemojte molim vas 
- konektovan
- Posts: 51446
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#43474 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pohvalno je što se opet tema pokrenula,...nikad dovoljno informacija sto se tiče kruznog.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#43475 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
bravo,ja uvijek iz unutrasnje motam u lijevu,a nekad i u desnu kad nema lijeve 

