Njima je Igman velika utakmica, direktni konkurent za opstanak.svi u napad wrote: ↑19/08/2024 16:19 Otvorim klix u 15.15 nista o nasoj tekmi veceras. Otvorim ponovo u 16.15 i ponovo nista. Toliki bezobrazluk i toliko pristrasno navijanje za strumfove ni uprava manjeg sarajevskog kluba ne bi radila. Dakle u prosli ponedeljak poceli pisati o njihovoj tekmi sa Igmanom svaki dan neki clanak o njima. ne znam sta da kazem kako ne bih uvrijedio nekog. Nadam se dobroj igri i naravno nasoj pobjedi. Zivjeli.
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
#43376 Re: Utakmice.
- suad-sarajevo
- Posts: 3689
- Joined: 22/08/2006 01:54
- Location: Memli strana
- Horoskop: sarajevski seljak
- Contact:
#43377 Re: Utakmice.
Glavni urednik sportske redakcije je vatreni navijač sa juga te je dakle i logično ali ne i realno da se ovakve stvari dešavaju.svi u napad wrote: ↑19/08/2024 16:19 Otvorim klix u 15.15 nista o nasoj tekmi veceras. Otvorim ponovo u 16.15 i ponovo nista. Toliki bezobrazluk i toliko pristrasno navijanje za strumfove ni uprava manjeg sarajevskog kluba ne bi radila. Dakle u prosli ponedeljak poceli pisati o njihovoj tekmi sa Igmanom svaki dan neki clanak o njima. ne znam sta da kazem kako ne bih uvrijedio nekog. Nadam se dobroj igri i naravno nasoj pobjedi. Zivjeli.
-
svi u napad
- Posts: 2278
- Joined: 14/10/2012 14:40
#43378 Re: Utakmice.
Dragi Suade pisu o 1200 karata za Lesinare i utakmici Borca a ne pisu o jednom od najvecih klubova u BiH. Licno mislim da bi i nasa uprava trebala reagovati na ove izljeve tj. ovakav navijacki stav urednika. Zivjeli.
- suad-sarajevo
- Posts: 3689
- Joined: 22/08/2006 01:54
- Location: Memli strana
- Horoskop: sarajevski seljak
- Contact:
#43379 Re: Utakmice.
Ja sam dakle ukazao na razlog zašto se ovako ponašaju. A nama niko ne brani da ih bojkotujemo, prozovemo ali i zaganjamo neke druge portale i medije i lobiramo da budu nešto naklonjeniji nama.
-
svi u napad
- Posts: 2278
- Joined: 14/10/2012 14:40
#43380 Re: Utakmice.
Hvala za info a ovo drugo sto si rekao si skroz u pravu. Svaka ti je na mjestu. Ukratko pametno zboris.suad-sarajevo wrote: ↑19/08/2024 20:05 Ja sam dakle ukazao na razlog zašto se ovako ponašaju. A nama niko ne brani da ih bojkotujemo, prozovemo ali i zaganjamo neke druge portale i medije i lobiramo da budu nešto naklonjeniji nama.
-
last mohicans
- Posts: 18221
- Joined: 09/08/2012 23:19
#43381 Re: Utakmice.
Jel ovo govno igralo kod anamo njih? Čist start da povrijedi igrača, lopta mu ni u mislima nije bila.
- GandalfSivi
- Posts: 22766
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#43382 Re: Utakmice.
Fala kurcu na VAR-u, ove mesare treba skroz iz fudbala istjerati.
-
last mohicans
- Posts: 18221
- Joined: 09/08/2012 23:19
#43383 Re: Utakmice.
Ovaj Đorđević mi se počinje jako sviđati, odličnu ljevicu ima. Ono sto nam je falilo od šuteva sa distance, dobili smo kod njega, barem se nadam.
- armin071
- Posts: 6547
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#43384 Re: Utakmice.
Ma koga zaboli kar.na šta klixovi kvazinovinari pišu? Možda je i bolje ovako nema pritiska na ekipu, laganini i u miru jedna po jedna tekma… Pisanje će se ispuhati čim zaredaju par negativnih rezultata kao i ove “posjete” od 13ksuad-sarajevo wrote: ↑19/08/2024 20:05 Ja sam dakle ukazao na razlog zašto se ovako ponašaju. A nama niko ne brani da ih bojkotujemo, prozovemo ali i zaganjamo neke druge portale i medije i lobiramo da budu nešto naklonjeniji nama.
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43385 Re: Utakmice.
Solidno prvo. Uvijek se patimo sa Goškom.
Sipović je mesar a ovaj crveni će smanjiti klepanja u ligi za 50%
Sipović je mesar a ovaj crveni će smanjiti klepanja u ligi za 50%
-
last mohicans
- Posts: 18221
- Joined: 09/08/2012 23:19
#43386 Re: Utakmice.
Izgleda naruzio ih Zeka, silovito u II. Puče prečka i stativa, žao mi što Đoređević ne ubaci jednu. Al onaj seljačina izbačena jos prijeti sudiji, ima tri da dobije utakmice neigranja. Ima li ko da žali za slovenskom ublehom i njegovim sadrzajem? Opet Rocky, pa sta je liku? Sve golove koje smo primili njegove greške. Neko je napisao ranije, lik očito ne vidi, onu u prvom poluvremenu je branio, lopta metar pored gola.
Last edited by last mohicans on 19/08/2024 22:35, edited 1 time in total.
- GandalfSivi
- Posts: 22766
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#43388 Re: Utakmice.
Rockov 


-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43389 Re: Utakmice.
Svaki put isto. Koji kurac više izlazi kada ne zna
-
last mohicans
- Posts: 18221
- Joined: 09/08/2012 23:19
#43390 Re: Utakmice.
Kriminalan je na izlazima, umjesto da se popravlja, on sve gori. Uporno na svaku loptu ide, a uvijek kratak ili u prazno. Ako ostane ovako, tri dobili istim rezultatom. Za Semine arhive..
Last edited by last mohicans on 19/08/2024 22:47, edited 2 times in total.
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43391 Re: Utakmice.
Bolje da ostane na liniji, ova bi ga možda i pogodila. Bože sačuvaj
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#43392 Re: Utakmice.
Vrijeme je za novog golmana. Dva puta se moze i omaci ali ovo je vec obrazac ponavljanja koji se ne moze popraviti.
-
mond
- Posts: 3615
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43393 Re: Utakmice.
Fino razigrano, rastrčano svih 90 minuta, različiti strijelci,al golman pokvari utisak već drugu tekmu zaredom
- GandalfSivi
- Posts: 22766
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#43394 Re: Utakmice.
Ali kako mi je drago sto papak popusi crveni, nevjerovatno.
U drugim vijestima, Unusic zanimljiv igrac…
U drugim vijestima, Unusic zanimljiv igrac…
- armin071
- Posts: 6547
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#43395 Re: Utakmice.
Taman posložiš ekipu, jebe te golman. Nikad dva dobra sastaviti…
- Logovan
- Posts: 102770
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#43396 Re: Utakmice.
Rockov kao i u Doboju, zajebe onako lijepu igru i rezultat. Sve super, lijepo, krasno i jednom zajebe i primimo gol. Šteta.
Guliashvili nastavlja rešetati.
Guliashvili nastavlja rešetati.
- SmokingMan
- Posts: 22556
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#43397 Re: Utakmice.
A zašto ga Zekić ne uslovi sa nekoliko utakmice neigranja?
- Logovan
- Posts: 102770
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
last mohicans
- Posts: 18221
- Joined: 09/08/2012 23:19
#43399 Re: Utakmice.
Vjerovatno misli da je crveni prestrogo.
-
hali gali halid
- Posts: 2781
- Joined: 08/10/2007 22:45
#43400 Re: Utakmice.
Abil denjo, nek se odjene kao odrasla osoba...
