Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#43326 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Hafis »

Hamolj wrote:
Hafis wrote:
Tyke wrote:Meni je krivo sto Hrvati nisu i ustavno nacionalna manjina, jer i prema posljednjem popisu jesu manjina.
Barem jednu omcu oko vrata da skines drzavi, manjina je i cao, ako im se ne svidja pozdrav i zibje u Hrvatsku, ionako imas njihov pasos i mjesto prebivalista.
Uceras i Dejtonu, manjina je manjina.
Super ideja, i onda se lahko fokusirati na đikanski problem
Upravo, uvijek ideš od manjeg ka većem problemu.
Ma znam i sam. Čuvena i nadaleko poznata bosanska sustavnost i temeljitost kod pristupa problemu.
Hamolj
Posts: 961
Joined: 03/11/2016 15:03

#43327 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Hamolj »

Hafis wrote: Ma znam i sam. Čuvena i nadaleko poznata bosanska sustavnost i temeljitost kod pristupa problemu.
Probleme rangiraš prema njihovom obimu, to je čuvena sistematika.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#43328 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Styling »

Hafis wrote:
Tyke wrote:Meni je krivo sto Hrvati nisu i ustavno nacionalna manjina, jer i prema posljednjem popisu jesu manjina.
Barem jednu omcu oko vrata da skines drzavi, manjina je i cao, ako im se ne svidja pozdrav i zibje u Hrvatsku, ionako imas njihov pasos i mjesto prebivalista.
Uceras i Dejtonu, manjina je manjina.
Super ideja, i onda se lahko fokusirati na đikanski problem
Zasto ne ubiti jednim udarcem dvije a mozda i tri muhe. Reforma Daytona, ukidanje konstitutivnosti, proglasenje BiH gadjanskom drzavom ravnopravnih naroda i uvesti pojam Bosanska nacija.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#43329 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Banksy »


Slučaj "Gibraltar": Oslobođeni Prlić, Bakula i Kulenović

Optuženi su oslobođeni optužbe...

U optužnici se navodi da su Prlić, kao direktor i predsjednik Uprave Javnog preduzeća "Hrvatske telekomunikacije" Mostar, i Bakula, kao član Uprave tog preduzeća, u okviru postupka javne nabavke izabrali pravno lice u vlasništvu Kulenovića, iako je, prema preporuci komisije za javne nabavke, bilo trećepozicionirano.

Kulenović je, prema optužnici, dao dar koji su prethodno dogovorili, i to sukcesivnim isplatama na račun Bakule u iznosu od 386.256 KM i na račun Prlića u iznosu od 331.513 KM.

Novac im je isplaćen sa računa pravnog lica "3 Media Limited" registrovanog na Gibraltaru, čiji je punomoćnik Kulenović.

I šta je poruka - kradite ovu futavu državu, gdje god i kad god možete, ako možete. I zaista, treba. :thumbup:
Tyke
Posts: 3175
Joined: 23/02/2012 05:44

#43330 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Tyke »

Styling wrote:
Hafis wrote:
Tyke wrote:Meni je krivo sto Hrvati nisu i ustavno nacionalna manjina, jer i prema posljednjem popisu jesu manjina.
Barem jednu omcu oko vrata da skines drzavi, manjina je i cao, ako im se ne svidja pozdrav i zibje u Hrvatsku, ionako imas njihov pasos i mjesto prebivalista.
Uceras i Dejtonu, manjina je manjina.
Super ideja, i onda se lahko fokusirati na đikanski problem
Zasto ne ubiti jednim udarcem dvije a mozda i tri muhe. Reforma Daytona, ukidanje konstitutivnosti, proglasenje BiH gadjanskom drzavom ravnopravnih naroda i uvesti pojam Bosanska nacija.
Nije to mrznja prema nekome, nego je fakt da jedna obicna manjina, koja ustvari ima svoju drzavu (geografski tako blizu), zeli da odlucuje o svakom bitnom pitanju u drugoj drzavi. Razumijem srbe u BiH, cine oko 35-40% gradjana nase drzave pa i trebaju imati neko pravo odlucivanja, ali hrvati nemaju nikakvo uporiste u tome. Manjina su, skoro pa svi imaju putovnicu i procentualno veliki broj njih ima prijavljeno mjesto prebivalista u Hrvatskoj pa neka tamo i odlucuju, a tako se i identifikuju. Za cilj imaju samo razdor i opstrukciju svega sto ne ide njima u prilog, pokusavaju odcijepiti komad drzave za sebe i to je cijeli bit njihove egzistencije na ovim prostorima.
Jedina fer situacija je ukinuti im konstitutivnost, koja ni po cemu nije fer niti je zasluzuju, i svrstati ih medju manjine u Bosni i Hercegovini, kao sto je slucaj svugdje u svijetu. Bosanaca u Austriji ima, vjerovatno, koliko i hrvata u BiH pa nemaju nikakvu konstitutivnost niti pravo odlucivanja o bitnim stvarima, a tako je i u drugim zemljama.
Prema tome, ako im se ne svidja dati im 2 opcije: odjaviti mjesto prebivalista u susjednoj zemlji, ukinuti im putovnicu i pravo glasanja u zemlji u kojoj nisu rodjeni, ne zive tamo niti na bilo koji nacin doprinose toj drzavi, ili 2. opcija da sa putovnocom i prijavljenim mjestom prebivalista naprave seobu u tu zemlju pa tamo odlucuju svojim glasom, zalaganjem, jer se svakako i osjecaju i predstavljaju kao hrvatima i mrziteljima BiH.

Nakon tog rijesenog problema lakse ce se krenuti dalje u daljnju borbu. Mic po mic.
Lug
Posts: 3156
Joined: 09/02/2009 15:27

#43331 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Lug »

Tyke wrote:ukinuti im konstitutivnost
Ko bi to trebao uraditi, kako?


Tyke wrote:Razumijem srbe u BiH, cine oko 35-40% gradjana nase drzave

odvadi malo..
Tyke
Posts: 3175
Joined: 23/02/2012 05:44

#43332 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Tyke »

Lug wrote:
Tyke wrote:ukinuti im konstitutivnost
Ko bi to trebao uraditi, kako?


Tyke wrote:Razumijem srbe u BiH, cine oko 35-40% gradjana nase drzave

odvadi malo..
Otac mi je u penziji, ima strucnijih ljudi od njega i mene. :D
Politicari, mediji, onaj ko je krojio Dejton da se izvrsi pritisak da se preispita na osnovu jasno razradjenih cinjenica i logicnosti. Sa jasnom vizijom politike ce i obicni covjek stati na tu stranu i pomoci. Mi ovdje svakako samo piskaramo, dajemo ideje, nasa neka subjektivna misljenja, zato i postoji forum.

A ne znam tacno za taj procenat srba u BiH, koliko je pokazao ovaj posljednji popis?
slavonskilola
Posts: 302
Joined: 20/02/2016 11:27
Location: Našice Koška

#43333 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by slavonskilola »

Rekoše da je Vasiljević meo maslo među Bošnjacima i pucika ih protiv Hrvata a tek sada ga uloviše?
slavonskilola
Posts: 302
Joined: 20/02/2016 11:27
Location: Našice Koška

#43334 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by slavonskilola »

Zanimljivo bi bilo vidjeti kakav je bio njegov odnos sa pokojnim Alijom i sinom mu?
slavonskilola
Posts: 302
Joined: 20/02/2016 11:27
Location: Našice Koška

#43335 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by slavonskilola »

Sda je meni jasno zbog čega je ovolika mržnja protiv Hrvata u BIH i na ovome forumu.
Izgleda i izvjesno je da Aco kolo vodi među Bošnjacima?
slavonskilola
Posts: 302
Joined: 20/02/2016 11:27
Location: Našice Koška

#43336 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by slavonskilola »

Sve Acini kadrovi.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#43337 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Hafis »

Tyke wrote: Nije to mrznja prema nekome, nego je fakt da jedna obicna manjina, koja ustvari ima svoju drzavu (geografski tako blizu), zeli da odlucuje o svakom bitnom pitanju u drugoj drzavi. Razumijem srbe u BiH, cine oko 35-40% gradjana nase drzave pa i trebaju imati neko pravo odlucivanja, ali hrvati nemaju nikakvo uporiste u tome. Manjina su, skoro pa svi imaju putovnicu i procentualno veliki broj njih ima prijavljeno mjesto prebivalista u Hrvatskoj pa neka tamo i odlucuju, a tako se i identifikuju. Za cilj imaju samo razdor i opstrukciju svega sto ne ide njima u prilog, pokusavaju odcijepiti komad drzave za sebe i to je cijeli bit njihove egzistencije na ovim prostorima.
Jedina fer situacija je ukinuti im konstitutivnost, koja ni po cemu nije fer niti je zasluzuju, i svrstati ih medju manjine u Bosni i Hercegovini, kao sto je slucaj svugdje u svijetu. Bosanaca u Austriji ima, vjerovatno, koliko i hrvata u BiH pa nemaju nikakvu konstitutivnost niti pravo odlucivanja o bitnim stvarima, a tako je i u drugim zemljama.
Prema tome, ako im se ne svidja dati im 2 opcije: odjaviti mjesto prebivalista u susjednoj zemlji, ukinuti im putovnicu i pravo glasanja u zemlji u kojoj nisu rodjeni, ne zive tamo niti na bilo koji nacin doprinose toj drzavi, ili 2. opcija da sa putovnocom i prijavljenim mjestom prebivalista naprave seobu u tu zemlju pa tamo odlucuju svojim glasom, zalaganjem, jer se svakako i osjecaju i predstavljaju kao hrvatima i mrziteljima BiH.

Nakon tog rijesenog problema lakse ce se krenuti dalje u daljnju borbu. Mic po mic.
Eh logiĆara. Porediš bosance u Austriji i Hrvate u BiH. Bauštelce na privremenom radu i temeljni narod ovedržave...da ne kažem sol ove države.
Do kojih je granica došao ovaj mit i ovo kolektivno ispiranje mozga jednog naroda.
I ono bi nekom i davalo dvije opcije :lol: Hitno zvati Torabija na kolektivno išćeravanje sihira i džini.
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#43338 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dustaban »

Bh politicare dijelimo na Lopine i Tokmake. Najveca lopina je svakako Dodik, slijedi Covic, pa (zaboravljeni) Lagumdzija i naravno mafijas Fahro

Sto se tokmaka tice tu se zna - najistaknutiji bh tokmak je nesporno Bakir, jedino je Komsic veci tokmak al sad je pao kurtzuzaushi pa nije uopce bitan. Tokmak je naravno i Nerko ali njegov tokmakluk je nekako pomjesan sa SDP lopovlukom, tako da se jos tacno ne zna je li veci tokmak ili lopina.

Eto, to je to, aj zdra'o
:mrgreen:
Tyke
Posts: 3175
Joined: 23/02/2012 05:44

#43339 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Tyke »

Hafis wrote:
Tyke wrote: Nije to mrznja prema nekome, nego je fakt da jedna obicna manjina, koja ustvari ima svoju drzavu (geografski tako blizu), zeli da odlucuje o svakom bitnom pitanju u drugoj drzavi. Razumijem srbe u BiH, cine oko 35-40% gradjana nase drzave pa i trebaju imati neko pravo odlucivanja, ali hrvati nemaju nikakvo uporiste u tome. Manjina su, skoro pa svi imaju putovnicu i procentualno veliki broj njih ima prijavljeno mjesto prebivalista u Hrvatskoj pa neka tamo i odlucuju, a tako se i identifikuju. Za cilj imaju samo razdor i opstrukciju svega sto ne ide njima u prilog, pokusavaju odcijepiti komad drzave za sebe i to je cijeli bit njihove egzistencije na ovim prostorima.
Jedina fer situacija je ukinuti im konstitutivnost, koja ni po cemu nije fer niti je zasluzuju, i svrstati ih medju manjine u Bosni i Hercegovini, kao sto je slucaj svugdje u svijetu. Bosanaca u Austriji ima, vjerovatno, koliko i hrvata u BiH pa nemaju nikakvu konstitutivnost niti pravo odlucivanja o bitnim stvarima, a tako je i u drugim zemljama.
Prema tome, ako im se ne svidja dati im 2 opcije: odjaviti mjesto prebivalista u susjednoj zemlji, ukinuti im putovnicu i pravo glasanja u zemlji u kojoj nisu rodjeni, ne zive tamo niti na bilo koji nacin doprinose toj drzavi, ili 2. opcija da sa putovnocom i prijavljenim mjestom prebivalista naprave seobu u tu zemlju pa tamo odlucuju svojim glasom, zalaganjem, jer se svakako i osjecaju i predstavljaju kao hrvatima i mrziteljima BiH.

Nakon tog rijesenog problema lakse ce se krenuti dalje u daljnju borbu. Mic po mic.
Eh logiĆara. Porediš bosance u Austriji i Hrvate u BiH. Bauštelce na privremenom radu i temeljni narod ovedržave...da ne kažem sol ove države.
Do kojih je granica došao ovaj mit i ovo kolektivno ispiranje mozga jednog naroda.
I ono bi nekom i davalo dvije opcije :lol: Hitno zvati Torabija na kolektivno išćeravanje sihira i džini.
Ne budi pausalan, citaj u kojem kontekstu govorim. I da, manjina su i treba im uzeti konstitutivnost, kakva sol bolna, bolan. Oni su pogibelj za ovu drzavu, ona tiha, hinjska.
Daj onda i ciganima da prave sebi zeljezo-Bosnu.
Torabi ne moze skidati sihire kad je i sam pod uticajem negativnih sila i obmane. :lol:
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#43340 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by radostan dan »

slavonskilola wrote:Sda je meni jasno zbog čega je ovolika mržnja protiv Hrvata u BIH i na ovome forumu.
Izgleda i izvjesno je da Aco kolo vodi među Bošnjacima?
Čmoljo mu je sestrić od zaove, pa ti vidi koliko je sati...
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#43341 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Hafis »

Tyke wrote:
Hafis wrote:
Tyke wrote: Nije to mrznja prema nekome, nego je fakt da jedna obicna manjina, koja ustvari ima svoju drzavu (geografski tako blizu), zeli da odlucuje o svakom bitnom pitanju u drugoj drzavi. Razumijem srbe u BiH, cine oko 35-40% gradjana nase drzave pa i trebaju imati neko pravo odlucivanja, ali hrvati nemaju nikakvo uporiste u tome. Manjina su, skoro pa svi imaju putovnicu i procentualno veliki broj njih ima prijavljeno mjesto prebivalista u Hrvatskoj pa neka tamo i odlucuju, a tako se i identifikuju. Za cilj imaju samo razdor i opstrukciju svega sto ne ide njima u prilog, pokusavaju odcijepiti komad drzave za sebe i to je cijeli bit njihove egzistencije na ovim prostorima.
Jedina fer situacija je ukinuti im konstitutivnost, koja ni po cemu nije fer niti je zasluzuju, i svrstati ih medju manjine u Bosni i Hercegovini, kao sto je slucaj svugdje u svijetu. Bosanaca u Austriji ima, vjerovatno, koliko i hrvata u BiH pa nemaju nikakvu konstitutivnost niti pravo odlucivanja o bitnim stvarima, a tako je i u drugim zemljama.
Prema tome, ako im se ne svidja dati im 2 opcije: odjaviti mjesto prebivalista u susjednoj zemlji, ukinuti im putovnicu i pravo glasanja u zemlji u kojoj nisu rodjeni, ne zive tamo niti na bilo koji nacin doprinose toj drzavi, ili 2. opcija da sa putovnocom i prijavljenim mjestom prebivalista naprave seobu u tu zemlju pa tamo odlucuju svojim glasom, zalaganjem, jer se svakako i osjecaju i predstavljaju kao hrvatima i mrziteljima BiH.

Nakon tog rijesenog problema lakse ce se krenuti dalje u daljnju borbu. Mic po mic.
Eh logiĆara. Porediš bosance u Austriji i Hrvate u BiH. Bauštelce na privremenom radu i temeljni narod ovedržave...da ne kažem sol ove države.
Do kojih je granica došao ovaj mit i ovo kolektivno ispiranje mozga jednog naroda.
I ono bi nekom i davalo dvije opcije :lol: Hitno zvati Torabija na kolektivno išćeravanje sihira i džini.
Ne budi pausalan, citaj u kojem kontekstu govorim. I da, manjina su i treba im uzeti konstitutivnost, kakva sol bolna, bolan. Oni su pogibelj za ovu drzavu, ona tiha, hinjska.
Eh, sad taj pojam manjine je relativan. Negdje u tragovima a negdje u 100%-tnoj većini. Ti misliš da je čitava BiH jedna velika Kalesija.
Nema od tog ništa jarane, već šuti i trpi.....i uči.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#43342 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Banksy »

dustaban wrote:
Bh politicare dijelimo na Lopine i Tokmake. Najveca lopina je svakako Dodik, slijedi Covic, pa (zaboravljeni) Lagumdzija i naravno mafijas Fahro

Sto se tokmaka tice tu se zna - najistaknutiji bh tokmak je nesporno Bakir, jedino je Komsic veci tokmak al sad je pao kurtzuzaushi pa nije uopce bitan. Tokmak je naravno i Nerko ali njegov tokmakluk je nekako pomjesan sa SDP lopovlukom, tako da se jos tacno ne zna je li veci tokmak ili lopina.
Rekla bih da je Bakir u ovom crvenom dijelu.

Image
slavonskilola
Posts: 302
Joined: 20/02/2016 11:27
Location: Našice Koška

#43343 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by slavonskilola »

radostan dan wrote:
slavonskilola wrote:Sda je meni jasno zbog čega je ovolika mržnja protiv Hrvata u BIH i na ovome forumu.
Izgleda i izvjesno je da Aco kolo vodi među Bošnjacima?
Čmoljo mu je sestrić od zaove, pa ti vidi koliko je sati...
Ode ti u daleko a Čmoljo je čmoljo i ima tip barem zanimljiv nadimak.
Ništa mi nije čudno jer mi ponekad izgleda da samo Ganadijeve age puše lulu I kontroliraju naše teferiče , Ranković i Maršal skupa.Hebi ga Carigrad je u Bosni više nego Rim i Stambol zajedno.
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#43344 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by arzuhal »

Japanci ogromnu rupu koja se otvorila usred grada popravili za 48 sati

E zato Japan nema pojma kako se radi i šta treba...Naše partije bi na toj rupi okrenule barem jedne opće i jedne lokalne izbore...Zato mi idemo u EU i dobijamo upitnik Evropske komisije u prosincu - zahvaljujući prije svih Draganu Čoviću, našoj snažnoj lokomotivi napretka BiH, a potom i Bakiru, Dodiku, Fahri - dok Japan nije još ni molbu podnio za pristup, haha! Sajonara!

Il' što rekla naša hrabrica, Lejla Čolak, citirajući Pušenje: Zbogom žohari! :mrgreen:
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#43345 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by arzuhal »

Sinoć sam se natjerao sve hineći zainteresiranost, na sveopće zgražavanje jednog ukućanina, da pogledam "Pošteno", unatoč tomu što sam čuo ko su gosti...I sve sam pratio dok Valentin nije rekao:

- Ovo je veoma dobra zemlja za živjeti, ljudi izvana dolaze da ovdje žive, ovdje može svako lijepo živjeti s nekom prosječnom platom od 1.5000 - 2.000 KM...

...tu sam poslao sve u vražiju mater i utrnuo tv. Skoro, neki dan, baš na Mitrovdan je održan naučni skup/konferencija/susreti socijalnih radnika u Zenici, iz čitave BiH, i FBiH i RS-a. Zaključak: oko 600.000 građana (koji je to procenat od ukupnog broja popisanih?) BiH živi dnevno od 3 do 5 KM i na ivici su ekstremnog siromaštva. Dakle već smo mi u siromaštvu, kao društvo, al' smo sad na ivici nakog ekstremnog...

Dok sam majgerijem gasio tv kroz glavu mi proleti misao da Duška i nije pozvala te goste (od kojih jedan dobija mjesečno oko 50.000 KM za ništa) da pričaju o standardu u BiH nego Dejtonskom sporazumu...Tu mi namah splasnu ljutnja na Dušku...Upalih neku muziku...

Al' nije sve bilo tako crno: kako sam se zvonko nasmijao kada je Incko rekao da je njegovoj ženi tako teško što žive odvojeno te kako se raduje prestanku obavljanja uloge Visokog predstavnika. Odavno nisam čuo sebe kako se tako smijem nestvarno :-D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#43346 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Banksy »

arzuhal wrote:Sinoć sam se natjerao sve hineći zainteresiranost, na sveopće zgražavanje jednog ukućanina, da pogledam "Pošteno", unatoč tomu što sam čuo ko su gosti...I sve sam pratio dok Valentin nije rekao:

- Ovo je veoma dobra zemlja za živjeti, ljudi izvana dolaze da ovdje žive, ovdje može svako lijepo živjeti s nekom prosječnom platom od 1.5000 - 2.000 KM...

...tu sam poslao sve u vražiju mater i utrnuo tv. Skoro, neki dan, baš na Mitrovdan je održan naučni skup/konferencija/susreti socijalnih radnika u Zenici, iz čitave BiH, i FBiH i RS-a. Zaključak: oko 600.000 građana (koji je to procenat od ukupnog broja popisanih?) BiH živi dnevno od 3 do 5 KM i na ivici su ekstremnog siromaštva. Dakle već smo mi u siromaštvu, kao društvo, al' smo sad na ivici nakog ekstremnog...

Dok sam majgerijem gasio tv kroz glavu mi proleti misao da Duška i nije pozvala te goste (od kojih jedan dobija mjesečno oko 50.000 KM za ništa) da pričaju o standardu u BiH nego Dejtonskom sporazumu...Tu mi namah splasnu ljutnja na Dušku...Upalih neku muziku...

Al' nije sve bilo tako crno: kako sam se zvonko nasmijao kada je Incko rekao da je njegovoj ženi tako teško što žive odvojeno te kako se raduje prestanku obavljanja uloge Visokog predstavnika. Odavno nisam čuo sebe kako se tako smijem nestvarno :-D
Propustio si priču o posjeti kumi u Americi, krasna žena, 98 godina, a vitalna, muž joj živio čak 102... :lol:

A tema je bila Američki izbori :D

Rijedak skup propalica/profiter/ublehaš/neznalica, sve u jednom x 3 komada...
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#43347 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by arzuhal »

Banksy wrote: A tema je bila Američki izbori :D

Rijedak skup propalica/profiter/ublehaš/neznalica, sve u jednom x 3 komada...
A Američki izbori, jes, jes...shame on me :oops:, postao sam prava zlica Zlatne doline pa mislim da se vas dunjaluk vazda okreće oko nas...Čuj mene - "Dejtonski sporazum"!?...Pa ne priča se o nečemu što fercera...
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#43348 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Banksy »

arzuhal wrote:
Banksy wrote: A tema je bila Američki izbori :D

Rijedak skup propalica/profiter/ublehaš/neznalica, sve u jednom x 3 komada...
A Američki izbori, jes, jes...shame on me :oops:, postao sam prava zlica Zlatne doline pa mislim da se vas dunjaluk vazda okreće oko nas...Čuj mene - "Dejtonski sporazum"!?...Pa ne priča se o nečemu što fercera...
Svakako su pričali tako da je bilo vrlo teško skontati šta je tema, ništa ni sa čim, kao i obično ...
User avatar
Danguba
Posts: 15928
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#43349 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Danguba »

Image



"Evo nas 15. novembra 2016. godine u srpskoj Srebrenici. Uoči još jednog velikog praznika srpskog, poklanjamo srpskom narodu ovaj grad. I napokon došao je trenutak da se, posle bune protiv dahija, Turcima osvetimo na ovom prostoru."
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#43350 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by GeeTnT »

...na slici je atmosfera "k'o da je umro Tito"....sta je rec?
Locked