Nidal Čelik!Distortion wrote: ↑07/11/2024 18:06Cubarsi igra nestvarno dobro na poziciji stopera sa 17 godina. Ja ne pamtim da sam gledao neko dijete od 17 godina na stoperskoj poziciji da igra u velikom klubu, na ovom nivou u LP i La ligi.
Doci npr u Madrid na SB i odigrat u onakvoj atmosferi sa 17 godina i stavit u djep Viniciusa je vrh.
Dal je iko gledao nekog sa 17 godina da igra u prvih 11 na ovom nivou?
UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
ibizza
- Posts: 4984
- Joined: 05/06/2008 00:46
#43276 Re: UEFA Champions League
- BarbaDue
- Posts: 65064
- Joined: 03/02/2008 22:28
- Location: pogledaj iza sebe
#43277 Re: UEFA Champions League
Da nagazio ga je...koliko ne znamo, vjerovatno malo dok nije odmah pao. Ono što mi vidimo je da se srušio kao nakautiran tek nakon 5 sekundi. Da je igrala Stupčanica i moje FK Goražde pa hajde, ali lafe ovo je CL gdje te prate 22 kamere.JelBistro wrote: ↑07/11/2024 17:46Naravno da me smeta ali budimo realni..
Koliko na sedmičnom nivou viđamo sličnih situacija i to bez ikakvog kontakta a budimo iskreni ovdje ga je nagazio.
U koliko mjeri to mozemo samo gatati.
Ne podržavam Viniciusa u mnogo čemu ali dosta se sere i upire prstom u njega bespotrebno
- darius_maximus
- Posts: 4484
- Joined: 22/01/2007 02:18
- Location: Sarajevo
#43278 Re: UEFA Champions League
Kako siješ...JelBistro wrote: ↑07/11/2024 17:46Naravno da me smeta ali budimo realni..
Koliko na sedmičnom nivou viđamo sličnih situacija i to bez ikakvog kontakta a budimo iskreni ovdje ga je nagazio.
U koliko mjeri to mozemo samo gatati.
Ne podržavam Viniciusa u mnogo čemu ali dosta se sere i upire prstom u njega bespotrebno
Neymara su lomili i fakat faulirali non-stop, a ostao je upamćen po tri snimka valjanja i glumatanja.
Džaba, kada ti jednom okače zvono, možeš ušima mahati.
Viniciusu je voz prošao što se toga tiče.
A tako je to kod fudbalera danas, hoće da zaštite noge koje vrijede i 200-500 miliona EUR.
Zato mi je Messi u primeu bio užitak za gledati, jer su ga kuckali i gurali, a on se samo izmicao.
A kod Vinija nervira što pada kao Neymar i fura se kao Ronaldo, ali nema ni približno dobre brojke za toga.
On stvarno misli da ga ljudi mrze zbog boje kože, a ne zato što nema pokrića za svoje ponašanje.
- Logovan
- Posts: 102725
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#43279 Re: UEFA Champions League
Među prve četiri ekipe Sporting, Monaco i Brest.
A blizu su Aston Villa i Atalanta. Velikani malo čučnuli.
- aCme
- Posts: 4542
- Joined: 23/04/2010 01:06
#43280 Re: UEFA Champions League
Ovdje tabela nije mjerilo prije 7og kola
- darius_maximus
- Posts: 4484
- Joined: 22/01/2007 02:18
- Location: Sarajevo
#43281 Re: UEFA Champions League
Razlika između "velikih" i "malih" je što veliki znaju da je ovo sve maraton, ne šprint.
Zato i kažem da ovaj format uglavnom ne donosi "okršaje velikana", nego situaciju gdje će veliki gledati samo da budu iznad crte i onda se u knock-out fazi potući kako treba.
Zato i kažem da ovaj format uglavnom ne donosi "okršaje velikana", nego situaciju gdje će veliki gledati samo da budu iznad crte i onda se u knock-out fazi potući kako treba.
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#43282 Re: UEFA Champions League
Pa nece nikome biti lako doci do prvih 8 mjesta. Mozda Liverpool da je siguran, a ostali ce se svi morati dobro oznojiti.
- darius_maximus
- Posts: 4484
- Joined: 22/01/2007 02:18
- Location: Sarajevo
#43283 Re: UEFA Champions League
Do 24. mjesta nisi ispao.ultima_palabra wrote: ↑08/11/2024 14:20 Pa nece nikome biti lako doci do prvih 8 mjesta. Mozda Liverpool da je siguran, a ostali ce se svi morati dobro oznojiti.
Realno, klub kao City mora uraditi sljedeće:
- ne biti ispod 24. mjesta, što je vjerovatno 3-4 pobjede od 8 utakmica
- odigrati jednu utakmicu u play-offu da idu dalje u osminu finala
Znači, pobijedi sitnu buraniju 3-4 puta, pobijedi jednu u play-offu, sto opet moze biti sitna buranija i eto te u osmini finala.
Prvih osam mjesta je ako te krene, pa što da ne.
Ali neće se nijedna ekipa brinuti dok su u prvih 24 (a moralo bi se desiti čudo da tu ne budu sve veće ekipe)
- Sanjarko
- Posts: 28398
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#43284 Re: UEFA Champions League
Bajern vs Pariz, dvica i Liverpul vs Real, dvica. Volio bi da ih oni pregaze, ali neki mi instinkt kaze da ce izgubit oba.
- Logovan
- Posts: 102725
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#43285 Re: UEFA Champions League
Legla šestica u Češkoj. 
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#43286 Re: UEFA Champions League
Jao golmana Bresta kako glup penal.
- Logovan
- Posts: 102725
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#43287 Re: UEFA Champions League
100. gol Lewandowskog u Ligi šampiona. 
- luckylaka
- Posts: 26211
- Joined: 15/01/2010 06:28
#43288 Re: UEFA Champions League
Peljto moze u Barseloni ne moze u Gabeli
- Logovan
- Posts: 102725
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#43290 Re: UEFA Champions League
City 3:3 opet nece pobijediti hahah
Odlican gol Kolasinca!
Odlican gol Kolasinca!
- luckylaka
- Posts: 26211
- Joined: 15/01/2010 06:28
#43292 Re: UEFA Champions League
Sta im radi Ederson,ukopa ih
-
Sid the sloth
- Posts: 3852
- Joined: 30/01/2013 15:56
#43293 Re: UEFA Champions League
U Cityu se takmice ko je u losijoj formi. Nevjerovatan pad 
- van Basten
- Posts: 7957
- Joined: 21/09/2006 02:59
#43294 Re: UEFA Champions League
Njima je najbitnije da su prekinuli niz poraza 
- studeni76
- Posts: 6777
- Joined: 03/06/2009 14:12
#43295 Re: UEFA Champions League
Ma ni sastav im ne djeluje zastrasujuce, dovoljno je pogledat izmjene. Starter im penzioner Ilkaj.
Ovu ekipu je Pep iscijedio maksimalno a nije je obnovio kvalitetno.
I naravno večeras su neozbiljne golove primali, ova odbrana ne liči ni na sta.
Ovu ekipu je Pep iscijedio maksimalno a nije je obnovio kvalitetno.
I naravno večeras su neozbiljne golove primali, ova odbrana ne liči ni na sta.
-
solo2
- Posts: 1296
- Joined: 22/03/2011 19:49
-
LSD
- Posts: 29905
- Joined: 24/07/2007 08:26
#43297 Re: UEFA Champions League
Predviđam rekorodno transfer ljeto za City. To ce biti neviđeni i egzodus i priliv
99% klubova bi u ovakvim situacijama bi se rijesili trenera, bolje jedan da ide nego 10... a ovi ce uraditi suprotno
jer su mu produzili ugovor.
99% klubova bi u ovakvim situacijama bi se rijesili trenera, bolje jedan da ide nego 10... a ovi ce uraditi suprotno
- BHF_Manijak
- Posts: 28520
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#43298 Re: UEFA Champions League
Ma ne mogu ni oni neograniceno trosit, koliko god rupa u FFP-u bilo.
Nece sigurno dovesti 6 igraca po 80 miliona. Rotacije ce biti sigurno, ali zna i Pep da valja uigrati 6-7 novih...
Dio podmladjivanja je trebao biti Gvardiol, ali krampa. Foden ocito stagnira ove sezone, Doku ubleha...
Jebi ga, dok su harali Mahrez, Sterling, Sane valjalo je. Grealish, Doku, Foden ocito nisu to to, plus u godinama Kevin, Ilkay, Rodri out....
Nece sigurno dovesti 6 igraca po 80 miliona. Rotacije ce biti sigurno, ali zna i Pep da valja uigrati 6-7 novih...
Dio podmladjivanja je trebao biti Gvardiol, ali krampa. Foden ocito stagnira ove sezone, Doku ubleha...
Jebi ga, dok su harali Mahrez, Sterling, Sane valjalo je. Grealish, Doku, Foden ocito nisu to to, plus u godinama Kevin, Ilkay, Rodri out....
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79539
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#43299 Re: UEFA Champions League
eh, kad je rekoh da je Doku lažni Višća 
-
Rob_Atl
- Posts: 6007
- Joined: 27/12/2010 06:09
- Location: Atlanta
#43300 Re: UEFA Champions League
Milan ubjedljivo najlaksi raspored do kraja ima, Girona i Zvezda kuci, Dinamo u gostima. To je pa hajmo reci sigurnih 9 bodova. 18 je dovoljno za prvih 8.ultima_palabra wrote: ↑08/11/2024 14:20 Pa nece nikome biti lako doci do prvih 8 mjesta. Mozda Liverpool da je siguran, a ostali ce se svi morati dobro oznojiti.
