commendatore wrote:ElRe wrote:Romeo 80 wrote: starije Mitsubishije.
i Eclipse iz 90-ih
ovo je beton auto.... mitsubishi je stroj i steta je sto je tako lose zastupljen bio....
Pa kako ce od masovnog uvoza ovih , brudisa , bruda , alahisa , alauda ,alaham , tuning stajling kr glava , 16v , cl , gl , pm

:

itd itd da ne trollam alfa temu
, mozes mislit ladje krajem 90tih (imao drug od starog)

, al jbga nije bilo diejlova za 5KM i majstora na svakom cosku + nije ga TAS pravio , tako ti je sa vecinom ostalih egzotika kod nas , mazda 323 jos i nekako ima i kotrljaju se

97god
2005god
