Obicno jeste vise od jedne , ali clan propisuje os jedne do cetiri. Dali su mu najmanju kaznu. Za nesportsko ponasanje nisu ulazili u ocjenjivanje jer sudija nije naveo u zapisniku. U Spaniji se ne koristi video za kaznjavanje ...osim dva puta, lazem. Kaznjeni su Kluivert i Govannidinty2 wrote: pa zar samo direktan crveni ne bi trebao znaciti vise od jedne utakmice?
La Liga Santander
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#4326 Re: Spanska liga ( Primera División )
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#4327 Re: Spanska liga ( Primera División )
pa kad znaju da je slucajno bilo, nije hteo. u zaru borbe mu se malo otelo. 
- Distortion
- Posts: 3209
- Joined: 08/09/2007 19:56
#4328 Re: Spanska liga ( Primera División )
Iz ove Ramosove kazne je sve jasno. Neymaru su spucali kaznu da ne moze igrati el clasico a Ramos dobio za direktni crveni samo jednu utakmicu. Znaju da Real ima problema sa povredama odbrambenih igraca pa ne smiju da dozvole taj luksuz da Ramos dobije 2-3 utakmice.
Nije isti kriterij i to je jasno!
Nije isti kriterij i to je jasno!
- studeni76
- Posts: 6786
- Joined: 03/06/2009 14:12
#4329 Re: Spanska liga ( Primera División )
Sad samo da se jave ovi sto su branili Ramosa da objasne kako je ova odluka regularna! Direktan crveni igraca Reala-jedna utakmica, direktan crveni igraca Barce-tri utakmice! Logicno
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#4330 Re: Spanska liga ( Primera División )
nije niko branio ramosa, ko je branio ramosa? branili su marcela da je slucajno <3 zabio messiju lakat, ne ramosa.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#4331 Re: Spanska liga ( Primera División )
Moramo spustiti loptu, nemoj da nam Toma ode u ekstrem.omar little wrote:nije niko branio ramosa, ko je branio ramosa? branili su marcela da je slucajno <3 zabio messiju lakat, ne ramosa.
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#4332 Re: Spanska liga ( Primera División )
skenderija04 wrote:Moramo spustiti loptu, nemoj da nam Toma ode u ekstrem.omar little wrote:nije niko branio ramosa, ko je branio ramosa? branili su marcela da je slucajno <3 zabio messiju lakat, ne ramosa.
ma toma patetise i glumi mladu, demonstrativno napusta temu, daj molim te
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#4333 Re: Spanska liga ( Primera División )
Šta ste navalili na Tomu
sram vas bilo 
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#4334 Re: Spanska liga ( Primera División )
Nisu. A i nije nista uradio da ga se napada. Faulirao, kaznjen i adios.omar little wrote:
ma toma patetise i glumi mladu, demonstrativno napusta temu, daj molim teali ramosa stvarno niko nije branio, ja nisam to nigdje vidjela. na real madrid temu ne idem odavno, jedino ako tamo nisu nesto branili.
Sreca vec sutra novo kolo.
- B6Redhell
- Posts: 7819
- Joined: 25/12/2010 04:56
#4335 Re: Spanska liga ( Primera División )
Jesu li ovo spojili teme. Spanska liga i fc barcelona u jedno. Ili se meni cini.

- Lakat Jebić
- Posts: 8040
- Joined: 10/06/2008 15:47
#4336 Re: Spanska liga ( Primera División )
Sto me isprozivase ocam... 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79560
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#4338 Re: Spanska liga ( Primera División )
prezidente Malage pravi gospodin
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24699
- Joined: 26/08/2007 17:10
#4339 Re: Spanska liga ( Primera División )
Jeste li ispravili ono ...Velkoski wrote:prezidente Malage pravi gospodin
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79560
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#4340 Re: Spanska liga ( Primera División )
E'o letim 
ublaženo
ublaženo
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24699
- Joined: 26/08/2007 17:10
#4341 Re: Spanska liga ( Primera División )
(Ne)pristrani novinari ... 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79560
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#4342 Re: Spanska liga ( Primera División )
ja sam jučer psov'o Zidanu jer odmara i Real na kraju najlakše prođe

- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24699
- Joined: 26/08/2007 17:10
#4343 Re: Spanska liga ( Primera División )
Nije to bitno, nemoj sad skretati sa teme, bitan je najjači sastav ... 
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#4344 Re: Spanska liga ( Primera División )
https://www.klix.ba/sport/nogomet/seik- ... /170427109
Malaga nicim izazvana sebi stvara neprijatelja, veliku Barcu.
Pa bice još sezona fudbala
Malaga nicim izazvana sebi stvara neprijatelja, veliku Barcu.
Pa bice još sezona fudbala
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#4345 Re: Spanska liga ( Primera División )
Evo sad kaze da je mislio na novinareLSD wrote:https://www.klix.ba/sport/nogomet/seik- ... /170427109
Malaga nicim izazvana sebi stvara neprijatelja, veliku Barcu.
Pa bice još sezona fudbala
A Tebas suti.....
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#4346 Re: Spanska liga ( Primera División )
Samo neka predsjednik Malage sad jede gov.na, dok onaj Perezov vrtnji patuljak Tebas mudro šuti.skenderija04 wrote:Evo sad kaze da je mislio na novinareLSD wrote:https://www.klix.ba/sport/nogomet/seik- ... /170427109
Malaga nicim izazvana sebi stvara neprijatelja, veliku Barcu.
Pa bice još sezona fudbala![]()
![]()
![]()
A Tebas suti.....
Volim kada se predsjednici malih klubova bahato ponašaju
Ali valja naplatiti ove zayebancije jednog dana, bice bolno jbg....samo budala se kaci sa mnogo jacim od sebe.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#4347 Re: Spanska liga ( Primera División )
Barto na sud opet...LSD wrote:Samo neka predsjednik Malage sad jede gov.na, dok onaj Perezov vrtnji patuljak Tebas mudro šuti.skenderija04 wrote:Evo sad kaze da je mislio na novinareLSD wrote:https://www.klix.ba/sport/nogomet/seik- ... /170427109
Malaga nicim izazvana sebi stvara neprijatelja, veliku Barcu.
Pa bice još sezona fudbala![]()
![]()
![]()
A Tebas suti.....
Volim kada se predsjednici malih klubova bahato ponašajukad dobiju iznenadnu priliku za to, poput ove sad situacije.
Ali valja naplatiti ove zayebancije jednog dana, bice bolno jbg....samo budala se kaci sa mnogo jacim od sebe.
Strasno je sta se radi. Prvo Tebas kaze da mu je krivo sto je Messi dao gol na Clasicu. Pa majku mu, ti si predsjednik lige i Messi je nesto sto prodajes i sto ti je najveca vrijednost proizvoda a on se upinje da dokaze da je veci navijac Reala od Bernabeua. Michel se hvali da je "veci madridista od Valdana" i da on nece zajebati Real....Kasnije je shvatio da je usro stvar i poceo da tumaci sam sebe. Makon toga Arap... I sada , naravno, Bartomeu na sud.
- Artest
- Posts: 3942
- Joined: 12/05/2012 17:04
#4348 Re: Spanska liga ( Primera División )
Celta je jedina nada Barce. Tu se mora dobro podmazat; valjda Enrike ima neke konekcije, ne znam u kakvim se odnosima rastao.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#4349 Re: Spanska liga ( Primera División )
SevillaArtest wrote:Celta je jedina nada Barce. Tu se mora dobro podmazat; valjda Enrike ima neke konekcije, ne znam u kakvim se odnosima rastao.
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#4350 Re: Spanska liga ( Primera División )
Celta ima utakmice sa Unitedom, mozda i finale LE.
Ako mene pitate, najteze su utakmice kuci... Madrid bolje igra u gostima u zadnje vrijeme, Valencia kuci posebno je tradicionalno teska tekma.
Ako mene pitate, najteze su utakmice kuci... Madrid bolje igra u gostima u zadnje vrijeme, Valencia kuci posebno je tradicionalno teska tekma.
