
Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#4327 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ne kontam kakav alternate univerzum hahaAleksoMKD wrote:Ma to je ono da je serija na neki nacin alternativr universe gde se stvari odvijaju malo drugacije. Zato si i spajali vise likova u jedan i slicne promene kako bi valjda bilo lakse i brze.idia wrote:Meni se sve pomijesalo... Otkud Tyrion na kalisijinom dvoru? Iz koje je to knjige?Black swan wrote:http://watchersonthewall.com/inside-daz ... more-13090
čini se da u seriji pušu neki čudni vjetrovi
Gendry na primer.
Ili Thenn-ovi.
Neke likovi su spojili jer im nisu mogli priču ispričati niti se isplatilo objašnjavati ko su, šta su...a nit su previše zanimljivi za ekranizaciju.
Tyrion svakako završava kod Kalise Suljaković, i u knjizi i u seriji, očito.
- AleksoMKD
- Posts: 8155
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
#4328 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Alternativ universe je, mozda mali ali ipak je.sizifinho wrote: Ne kontam kakav alternate univerzum haha
Neke likovi su spojili jer im nisu mogli priču ispričati niti se isplatilo objašnjavati ko su, šta su...a nit su previše zanimljivi za ekranizaciju.
Tyrion svakako završava kod Kalise Suljaković, i u knjizi i u seriji, očito.
I George je rekao knjige su knjige a serija je serija. Osnovna prica i kraj su iste ali osim spajanja vise likova u jedna ima i promena kao na primer Jejmi u Dorneu, Tirion kod kalise pre bitke za Merin i slicno.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4329 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Hajde to, nego cekas godinu dana za 10 epizodaUltraBosnjak wrote:Ova serija vrh, al valja cekati 5-tu sezonu u Aprilu tek
- idia
- Posts: 764
- Joined: 16/10/2006 13:33
- Location: Bec
#4330 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Nisam sve knjige procitala i znam za te promjene ali Tyrion me bas iznenadi.. Knijge necu dalje citati dok se serija ne zavrsi, mislim da ce razocarenje tako biti manje 
-
omar little
- Posts: 17378
- Joined: 14/03/2008 21:14
#4331 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
trebam nesto testirati, de nek neko ostavi post na temu ovdje, pliz. 
- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača
#4332 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
-
omar little
- Posts: 17378
- Joined: 14/03/2008 21:14
#4333 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
ti mi cijeli dan testirno kuce 
pokusavala staviti barcinu temu ili u bookmarks ili na subscribe i ne ide pa reko da vidim jel rade ove notifikacije za teme koje sam davno stavila u subscribe. radi!! ne mogu vjerovat da nesto radi.
pokusavala staviti barcinu temu ili u bookmarks ili na subscribe i ne ide pa reko da vidim jel rade ove notifikacije za teme koje sam davno stavila u subscribe. radi!! ne mogu vjerovat da nesto radi.
- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača
#4334 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
radi sve što je otprije koliko ja vidim. sad ne fercera da nešto mijenjaš
- AleksoMKD
- Posts: 8155
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
#4335 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
SPOJLER (osim za one koji su citali knjige)
.
.
.
.
.
.
http://www.huffingtonpost.com/2014/11/0 ... 01472.html
.
.
.
.
.
.
http://www.huffingtonpost.com/2014/11/0 ... 01472.html
- Brkooo
- Posts: 10359
- Joined: 15/12/2011 22:23
- Location: Where Eagles Dare
-
racionalista
- Posts: 1484
- Joined: 20/07/2012 20:40
#4337 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Stari Lanister se u medjuvremenu pojavio kao Archvampir u filmu Dracula: Untold
Film je truba po meni
Film je truba po meni
- pink floydd
- Posts: 6043
- Joined: 04/01/2012 14:06
- Location: Vinograd
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4339 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
sljedeća serija na redu GOT S01
pa laganini da se posjetim dok ne počne nova sezona
taman fino 4 mjeseca s prekidima do sada snimljene sezone
taman fino 4 mjeseca s prekidima do sada snimljene sezone
- boogy
- Posts: 961
- Joined: 28/04/2005 13:02
#4340 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Uskoro i igra od Telltale Gamesa u stilu The Wolf Among Us.
Website: http://www.telltalegames.com/gameofthrones/

Website: http://www.telltalegames.com/gameofthrones/

- IcedMFEarth
- Posts: 2634
- Joined: 15/08/2011 16:15
- Location: http://www.clixsense.com/?6843403
#4341 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Uuu dobro izgleda.
- AleksoMKD
- Posts: 8155
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#4343 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
LELAleksoMKD wrote:
- AleksoMKD
- Posts: 8155
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
#4344 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ali da budemo iskreni i ovu sliku koju su uzeli iz 4te sezone su izabrali sa posebnom paznjom. 
- dječak sa šibicama
- Posts: 51166
- Joined: 29/06/2011 23:39
#4345 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Meni nekako vuce na

-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#4346 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Zamisli boldrika u ovoj seriji
- AleksoMKD
- Posts: 8155
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
#4347 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Lord Robin of house Baldrick.kakavdanakneiskustvu wrote:Zamisli boldrika u ovoj seriji
House words: I have a cunning plan.
Inace glumac koji ga glumi je Sir Tony Robinson. Pravi vitez.
- AleksoMKD
- Posts: 8155
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
-
duboka_misao
- Posts: 4333
- Joined: 30/08/2008 15:08
- Location: malta
#4349 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
a repa na baneru ponosno se vijoriAleksoMKD wrote:Lord Robin of house Baldrick.kakavdanakneiskustvu wrote:Zamisli boldrika u ovoj seriji
House words: I have a cunning plan.![]()
Inace glumac koji ga glumi je Sir Tony Robinson. Pravi vitez.
- agnostic_front
- Posts: 6336
- Joined: 14/04/2010 21:45
- Location: Grbavica
#4350 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Imao je i neku emisiju na nekom od onih history/explorer/dicovery kanala, neka arheološka iskopavanja i to.AleksoMKD wrote:Lord Robin of house Baldrick.kakavdanakneiskustvu wrote:Zamisli boldrika u ovoj seriji
House words: I have a cunning plan.![]()
Inace glumac koji ga glumi je Sir Tony Robinson. Pravi vitez.



