spazila sam u cm-u u ferhadiji na 2. spratu neke mini memory igre. ne znam ostale detalje ali eto da znas gdje mozes pogledati.šefica wrote:Gdje ima uzeti memory igricu a da je jeftina. Do 5 KM max...
Gdje u Sa......
- honky tonk
- Posts: 5884
- Joined: 18/12/2011 22:18
- Location: ovdje gdje se umire da bi se zivjelo.
#4326 Re: Gdje u Sa......
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#4327 Re: Gdje u Sa......
tutaHaHaHa2 wrote:ja to ovakoCurve wrote:eh sad mi je najteze objasnit sta hocu![]()
gdje uzet, hmm nes ko "pepeljara" gdje ostavljam kljuceve, sitni novac.. ma uglavnom stvari iz dzepa..
nasao nekakvu ukrasnu "casu"
![]()
-
FrozenCastle
- Posts: 748
- Joined: 01/09/2007 15:39
#4328 Re: Gdje u Sa......
thxhonky tonk wrote:spazila sam u cm-u u ferhadiji na 2. spratu neke mini memory igre. ne znam ostale detalje ali eto da znas gdje mozes pogledati.šefica wrote:Gdje ima uzeti memory igricu a da je jeftina. Do 5 KM max...
- ortodont
- Posts: 1958
- Joined: 02/02/2011 12:34
- Location: Sarajevo
#4329 Re: Gdje u Sa......
kupiti slične ?


- honky tonk
- Posts: 5884
- Joined: 18/12/2011 22:18
- Location: ovdje gdje se umire da bi se zivjelo.
#4330 Re: Gdje u Sa......
more bit' u parizu...ortodont wrote:kupiti slične ?
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#4331 Re: Gdje u Sa......
A sve se nema...ima ovdje bar 10KMHaHaHa2 wrote:ja to ovakoCurve wrote:eh sad mi je najteze objasnit sta hocu![]()
gdje uzet, hmm nes ko "pepeljara" gdje ostavljam kljuceve, sitni novac.. ma uglavnom stvari iz dzepa..
nasao nekakvu ukrasnu "casu"
![]()
- ortodont
- Posts: 1958
- Joined: 02/02/2011 12:34
- Location: Sarajevo
#4332 Re: Gdje u Sa......
honky tonk wrote:more bit' u parizu...ortodont wrote:kupiti slične ?
- honky tonk
- Posts: 5884
- Joined: 18/12/2011 22:18
- Location: ovdje gdje se umire da bi se zivjelo.
#4333 Re: Gdje u Sa......
al ozbiljno ti kazem.ortodont wrote:honky tonk wrote:more bit' u parizu...ortodont wrote:kupiti slične ?
-
Kapri
- Posts: 832
- Joined: 20/11/2011 12:14
#4334 Re: Gdje u Sa......
Gdje u Sarajevu pogledati i kupiti kanakalon perike i umetke za kosu
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#4335 Re: Gdje u Sa......
trebao bih negdje kupiti nosac za 2 LNBa za satelitsku posto je stari nosac pukao, pitanje je gdje kupiti ?
hvala
hvala
-
Knoa
- Posts: 97
- Joined: 08/12/2009 11:24
#4336 Re: Gdje u Sa......
Gdje u sarajevu kupiti termostat za TA pec 2 (ne vanjski nego onaj koji ide u pec), ili ako neko zna nekog majstora da poravlja TA peci.
- ryan
- Posts: 285
- Joined: 19/02/2009 20:23
#4337 Re: Gdje u Sa......
imas u Merkuru na Stupu tih drvenih gajbi, skroz na vrhu, u onom kao odjelu gdje je drvo. Nije bas masivno drvo ali meni su OK, imaju 3-4 velicine.photo wrote:gdje se ima kupiti gajbi ali ne one za pijacu nego deblje, pravljene od punog drveta, treba mi dubina bar 40 cm za knjige?
- CherryLips
- Posts: 1754
- Joined: 07/10/2008 19:55
#4338 Re: Gdje u Sa......
Ja za knjige uzela one velike kutije u robotu,natrpala bas puno knjiga,lijepo i izgledaju a ima i poklopac pa se knjige ne prase 
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#4339 Re: Gdje u Sa......
Knoa wrote:Gdje u sarajevu kupiti termostat za TA pec 2 (ne vanjski nego onaj koji ide u pec), ili ako neko zna nekog majstora da poravlja TA peci.
PONY na malti to radi, njihov br je 661 171 trazi hamdiju, ustvari poslacu ti u pp-u njegov broj
-
Knoa
- Posts: 97
- Joined: 08/12/2009 11:24
#4340 Re: Gdje u Sa......
Hvala!VenomousV wrote:Knoa wrote:Gdje u sarajevu kupiti termostat za TA pec 2 (ne vanjski nego onaj koji ide u pec), ili ako neko zna nekog majstora da poravlja TA peci.imam iskustva s tim ovih dana
PONY na malti to radi, njihov br je 661 171 trazi hamdiju, ustvari poslacu ti u pp-u njegov broj
-
photo
- Posts: 839
- Joined: 19/09/2003 00:00
#4341 Re: Gdje u Sa......
hvala ti. otici cu vidjeti.ryan wrote:imas u Merkuru na Stupu tih drvenih gajbi, skroz na vrhu, u onom kao odjelu gdje je drvo. Nije bas masivno drvo ali meni su OK, imaju 3-4 velicine.photo wrote:gdje se ima kupiti gajbi ali ne one za pijacu nego deblje, pravljene od punog drveta, treba mi dubina bar 40 cm za knjige?
-
FrozenCastle
- Posts: 748
- Joined: 01/09/2007 15:39
#4342 Re: Gdje u Sa......
Gdje ima kupiti termo hlače da su ugodne oku, ne kao vojni stil, trenerka i sl. Ubi zima 
-
abysssis
- Posts: 6
- Joined: 28/10/2012 10:35
#4343 Re: Gdje u Sa......
Gdje kupiti kese za usisivac sa slike.Model Worwek kobold ev 351.Ne moraju biti originalne vec odgovarajuce.

photo storage

photo storage
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#4344 Re: Gdje u Sa......
nema..ima samo onih obicnih kuhinjskih.Don Zivconi wrote:imas ih u merkuru na stupumaximilijana wrote:kokuz_sa wrote:uzeti ovako nesto.
dvostrana kutija
doduse moze i jednostrana
a moze i ako ima gdje da je sa pomicnim pregradama..
ne mora biti ista ovakva zelena i sta vec..moze sta god slicno
ja sam slicno vidjela u MARS-u na Cobaniji i na Grbavic i (Zeljin stadion)
- Irm@
- Posts: 4188
- Joined: 26/11/2005 00:44
- Location: tramvaj
#4345 Re: Gdje u Sa......
u Robotu imas na dijelu gdje su usisivaci raznih kesa..pa vjerovatno ima i za taj tvoj modelabysssis wrote:Gdje kupiti kese za usisivac sa slike.Model Worwek kobold ev 351.Ne moraju biti originalne vec odgovarajuce.
photo storage
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#4346 Re: Gdje u Sa......
I ja isto, ali nestale su sve one crno bijele, ovo ostale mi se ne svidjaju, treba mi jos tih kutija, pregledah sve zivo ali crno-bijelih nema, je li ih ko vidio u zadnje vrijeme?CherryLips wrote:Ja za knjige uzela one velike kutije u robotu,natrpala bas puno knjiga,lijepo i izgledaju a ima i poklopac pa se knjige ne prase
- Irm@
- Posts: 4188
- Joined: 26/11/2005 00:44
- Location: tramvaj
#4347 Re: Gdje u Sa......
nisam u zadnje vrijeme ali misli da sam u Robotu vidjala te kutije prije nekoliko mjeseci 
-
alenthekiller
- Posts: 737
- Joined: 29/08/2011 11:42
#4348 Re: Gdje u Sa......
Ima li gdje kupiti papir za printanje ali onaj sto se ljepi, da pravim stikere
Zahvaljujem unaprijed 
- alibaba_i_30_godina
- Posts: 16995
- Joined: 16/01/2010 19:15
#4349 Re: Gdje u Sa......
Ima u svakoj bolje opremljenoj knjizari ili ovdje:alenthekiller wrote:Ima li gdje kupiti papir za printanje ali onaj sto se ljepi, da pravim stikereZahvaljujem unaprijed
http://www.exclusive.ba/index.php/shop/ ... x297-1-100
Nalaze se kod Hitne pomoci.
- spadalo
- Posts: 312
- Joined: 31/10/2012 22:32
#4350 Re: Gdje u Sa......
potreban resiver i daljinski za garažna vrata ili za roletne....gdje kupiti/nabaviti


