Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
honky tonk
Posts: 5884
Joined: 18/12/2011 22:18
Location: ovdje gdje se umire da bi se zivjelo.

#4326 Re: Gdje u Sa......

Post by honky tonk »

šefica wrote:Gdje ima uzeti memory igricu a da je jeftina. Do 5 KM max...
spazila sam u cm-u u ferhadiji na 2. spratu neke mini memory igre. ne znam ostale detalje ali eto da znas gdje mozes pogledati. 8-)
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#4327 Re: Gdje u Sa......

Post by kokuz_sa »

HaHaHa2 wrote:
Curve wrote:eh sad mi je najteze objasnit sta hocu :lol: :lol: gdje uzet, hmm nes ko "pepeljara" gdje ostavljam kljuceve, sitni novac.. ma uglavnom stvari iz dzepa..
ja to ovako :D nasao nekakvu ukrasnu "casu" :D

Image
tuta :D
FrozenCastle
Posts: 748
Joined: 01/09/2007 15:39

#4328 Re: Gdje u Sa......

Post by FrozenCastle »

honky tonk wrote:
šefica wrote:Gdje ima uzeti memory igricu a da je jeftina. Do 5 KM max...
spazila sam u cm-u u ferhadiji na 2. spratu neke mini memory igre. ne znam ostale detalje ali eto da znas gdje mozes pogledati. 8-)
thx 8-)
User avatar
ortodont
Posts: 1958
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#4329 Re: Gdje u Sa......

Post by ortodont »

kupiti slične ?
Image
User avatar
honky tonk
Posts: 5884
Joined: 18/12/2011 22:18
Location: ovdje gdje se umire da bi se zivjelo.

#4330 Re: Gdje u Sa......

Post by honky tonk »

ortodont wrote:kupiti slične ?
Image
more bit' u parizu... :mrgreen:
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4331 Re: Gdje u Sa......

Post by Ambrozija »

HaHaHa2 wrote:
Curve wrote:eh sad mi je najteze objasnit sta hocu :lol: :lol: gdje uzet, hmm nes ko "pepeljara" gdje ostavljam kljuceve, sitni novac.. ma uglavnom stvari iz dzepa..
ja to ovako :D nasao nekakvu ukrasnu "casu" :D

Image
A sve se nema...ima ovdje bar 10KM :P
User avatar
ortodont
Posts: 1958
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#4332 Re: Gdje u Sa......

Post by ortodont »

honky tonk wrote:
ortodont wrote:kupiti slične ?
Image
more bit' u parizu... :mrgreen:
:evil:
User avatar
honky tonk
Posts: 5884
Joined: 18/12/2011 22:18
Location: ovdje gdje se umire da bi se zivjelo.

#4333 Re: Gdje u Sa......

Post by honky tonk »

ortodont wrote:
honky tonk wrote:
ortodont wrote:kupiti slične ?
Image
more bit' u parizu... :mrgreen:
:evil:
al ozbiljno ti kazem.



:mrgreen:
Kapri
Posts: 832
Joined: 20/11/2011 12:14

#4334 Re: Gdje u Sa......

Post by Kapri »

Gdje u Sarajevu pogledati i kupiti kanakalon perike i umetke za kosu
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#4335 Re: Gdje u Sa......

Post by quarterback »

trebao bih negdje kupiti nosac za 2 LNBa za satelitsku posto je stari nosac pukao, pitanje je gdje kupiti ?
hvala
Knoa
Posts: 97
Joined: 08/12/2009 11:24

#4336 Re: Gdje u Sa......

Post by Knoa »

Gdje u sarajevu kupiti termostat za TA pec 2 (ne vanjski nego onaj koji ide u pec), ili ako neko zna nekog majstora da poravlja TA peci.
User avatar
ryan
Posts: 285
Joined: 19/02/2009 20:23

#4337 Re: Gdje u Sa......

Post by ryan »

photo wrote:gdje se ima kupiti gajbi ali ne one za pijacu nego deblje, pravljene od punog drveta, treba mi dubina bar 40 cm za knjige?
imas u Merkuru na Stupu tih drvenih gajbi, skroz na vrhu, u onom kao odjelu gdje je drvo. Nije bas masivno drvo ali meni su OK, imaju 3-4 velicine.
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#4338 Re: Gdje u Sa......

Post by CherryLips »

Ja za knjige uzela one velike kutije u robotu,natrpala bas puno knjiga,lijepo i izgledaju a ima i poklopac pa se knjige ne prase :)
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#4339 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

Knoa wrote:Gdje u sarajevu kupiti termostat za TA pec 2 (ne vanjski nego onaj koji ide u pec), ili ako neko zna nekog majstora da poravlja TA peci.
:lol: imam iskustva s tim ovih dana :D
PONY na malti to radi, njihov br je 661 171 trazi hamdiju, ustvari poslacu ti u pp-u njegov broj ;)
Knoa
Posts: 97
Joined: 08/12/2009 11:24

#4340 Re: Gdje u Sa......

Post by Knoa »

VenomousV wrote:
Knoa wrote:Gdje u sarajevu kupiti termostat za TA pec 2 (ne vanjski nego onaj koji ide u pec), ili ako neko zna nekog majstora da poravlja TA peci.
:lol: imam iskustva s tim ovih dana :D
PONY na malti to radi, njihov br je 661 171 trazi hamdiju, ustvari poslacu ti u pp-u njegov broj ;)
Hvala!
photo
Posts: 839
Joined: 19/09/2003 00:00

#4341 Re: Gdje u Sa......

Post by photo »

ryan wrote:
photo wrote:gdje se ima kupiti gajbi ali ne one za pijacu nego deblje, pravljene od punog drveta, treba mi dubina bar 40 cm za knjige?
imas u Merkuru na Stupu tih drvenih gajbi, skroz na vrhu, u onom kao odjelu gdje je drvo. Nije bas masivno drvo ali meni su OK, imaju 3-4 velicine.
hvala ti. otici cu vidjeti.
FrozenCastle
Posts: 748
Joined: 01/09/2007 15:39

#4342 Re: Gdje u Sa......

Post by FrozenCastle »

Gdje ima kupiti termo hlače da su ugodne oku, ne kao vojni stil, trenerka i sl. Ubi zima :D
abysssis
Posts: 6
Joined: 28/10/2012 10:35

#4343 Re: Gdje u Sa......

Post by abysssis »

Gdje kupiti kese za usisivac sa slike.Model Worwek kobold ev 351.Ne moraju biti originalne vec odgovarajuce.

Image
photo storage
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#4344 Re: Gdje u Sa......

Post by kokuz_sa »

Don Zivconi wrote:
maximilijana wrote:
kokuz_sa wrote:uzeti ovako nesto.
dvostrana kutija
doduse moze i jednostrana :D
a moze i ako ima gdje da je sa pomicnim pregradama..
ne mora biti ista ovakva zelena i sta vec..moze sta god slicno
Image

ja sam slicno vidjela u MARS-u na Cobaniji i na Grbavic i (Zeljin stadion)
imas ih u merkuru na stupu
nema..ima samo onih obicnih kuhinjskih. :sad:
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#4345 Re: Gdje u Sa......

Post by Irm@ »

abysssis wrote:Gdje kupiti kese za usisivac sa slike.Model Worwek kobold ev 351.Ne moraju biti originalne vec odgovarajuce.

Image
photo storage
u Robotu imas na dijelu gdje su usisivaci raznih kesa..pa vjerovatno ima i za taj tvoj model :)
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#4346 Re: Gdje u Sa......

Post by P308 »

CherryLips wrote:Ja za knjige uzela one velike kutije u robotu,natrpala bas puno knjiga,lijepo i izgledaju a ima i poklopac pa se knjige ne prase :)
I ja isto, ali nestale su sve one crno bijele, ovo ostale mi se ne svidjaju, treba mi jos tih kutija, pregledah sve zivo ali crno-bijelih nema, je li ih ko vidio u zadnje vrijeme?
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#4347 Re: Gdje u Sa......

Post by Irm@ »

nisam u zadnje vrijeme ali misli da sam u Robotu vidjala te kutije prije nekoliko mjeseci :)
alenthekiller
Posts: 737
Joined: 29/08/2011 11:42

#4348 Re: Gdje u Sa......

Post by alenthekiller »

Ima li gdje kupiti papir za printanje ali onaj sto se ljepi, da pravim stikere :D Zahvaljujem unaprijed :)
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#4349 Re: Gdje u Sa......

Post by alibaba_i_30_godina »

alenthekiller wrote:Ima li gdje kupiti papir za printanje ali onaj sto se ljepi, da pravim stikere :D Zahvaljujem unaprijed :)
Ima u svakoj bolje opremljenoj knjizari ili ovdje:

http://www.exclusive.ba/index.php/shop/ ... x297-1-100

Nalaze se kod Hitne pomoci.
User avatar
spadalo
Posts: 312
Joined: 31/10/2012 22:32

#4350 Re: Gdje u Sa......

Post by spadalo »

potreban resiver i daljinski za garažna vrata ili za roletne....gdje kupiti/nabaviti
Post Reply