Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4326 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Ona je obicni kurton koji ugnjetava djecu javno i na taj nacin lijeci vlastite frustracije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#4327 Re: Hayat

Post by KatarinaKosaca »

Sad sam to vidjela na onom sijelu što imaju subotom, pa sad repriza... koji by the way ona dvojica baš loše i mahalski vode..... Nije mi se svidjelo od onog dečka kako neće da prizna da je prenaglio sa rečenicom "NIkad se u životu ne kajem ni za šta", što je nadasve jako, jako glupa rečenica i sam se sebe srozao, ako se nikad ne kaješ, znači da ne evoluiraš... .. Ipak, kad te netko optuži da imaš žvaku, a fakat je nemaš, šta drugo nego otvoriti usta :D Tako, u tom dijelu ga razumijem...
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#4328 Re: Hayat

Post by un1ted »

a sta je to bilo, imal kakav video :mrgreen:
lajk
Posts: 2700
Joined: 01/06/2011 13:40
Location: Ilijaš

#4329 Re: Hayat

Post by lajk »

Chuckie wrote:Ona je obicni kurton koji ugnjetava djecu javno i na taj nacin lijeci vlastite frustracije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ma vidis nisi ni ti daleko od njega ...
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4330 Re: Hayat

Post by Chuckie »

lajk wrote: Ma vidis nisi ni ti daleko od njega ...
Idi se igraj u snijegu dijete.
lajk
Posts: 2700
Joined: 01/06/2011 13:40
Location: Ilijaš

#4331 Re: Hayat

Post by lajk »

Chuckie wrote:
lajk wrote: Ma vidis nisi ni ti daleko od njega ...
Idi se igraj u snijegu dijete.
Ok vidi se da si ti jako sposoban za dijalog :roll: ...uglavnom opet je na kraju nominacija pokazao neke svoje izlete ,pa svi su dobijali minuse i nisu pravili scene
relevantan
Posts: 777
Joined: 08/10/2011 22:30

#4332 Re: Hayat

Post by relevantan »

leet wrote:
Miss D wrote: Evo vidi,
i ja sad gledala hahahaha

Ljubi Kadraaaa :lol: :lol: :lol:

bra'o mali, ovu glupaču ne volim vidjet' ni na sliKi :mrgreen:


i u gradu si poznata po tome što bi ti svi rado šamar opalili, seljanko. :mrgreen:

Slažem se za Anu, baš je antipatična i nekakva ''jeftina''......meni isto neka od onih ohrdanih što gledaju u kašike, grah, viljuške i bla bla :oops: ..........al' vala mi je i ovaj mali ''namrgođeni'' prava sirovina, krkan sa dna kace.....očajno pjeva, izbaci čuku k'o da je Rolex :-) .....ufuran da je faker vam taki....a tek faca, ono podmuklo gledanje :roll:
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#4333 Re: Hayat

Post by karanana »

Ne kontam. Optuzujete anu jer je iskrena. Bolje i iskreno reci: ne znas pjevat, nisi za ovog,....nego nesto vrtit i prevrtat. Posebno poslije 5 sezona showa.
zilla_
Posts: 1089
Joined: 20/08/2008 23:18

#4334 Re: Hayat

Post by zilla_ »

karanana wrote:Ne kontam. Optuzujete anu jer je iskrena. Bolje i iskreno reci: ne znas pjevat, nisi za ovog,....nego nesto vrtit i prevrtat. Posebno poslije 5 sezona showa.
Da, baš je iskrena kao i svi ostali u žiriju... izbacuju i puštaju pojedine kandidate kako im se ćejfne ... treba bit iskren al ne treba zaboravit da ga je žiri proguro tu gdje je sada, znači do sada je po njima on znao da pjeva i sad odjednom veze nema... GREŠKA ŽIRIJA JE TO ŠTO JE ON SADA TU GDJE JEST.... Mnogo boljih kandidata su izbacili a njega pustili eto onako što im je bio simpatičan... Iz aviona se vodjelo još u prvoj emisiji da lik veze nema o pjevanju a žiri ga je ipak pustio dalje... Toliko o iskrenosti i profesionalnosti...

I da napomenem još, iz emisije u emisiju onom Derendeliću daju preniske ocjene a lik sasvim solidno pjeva... Za elvina je Pavaroti a ipak dobija niže ocjene... Da sam na njegovom mjestu poslo bi ih u 100 PM uživo u sred emisije...

Oni su tu da dadnu ocjene, prokomentarišu nešto na profesionalnom nivou, dadnu koristan savjet a ne da se šprdaju, ismijavaju, itd...

Kad se ovako ponašaju pred kamerama i publikom mogu mislit kako li je njihovim studentima kad dođu na usmeni... Studiram i znam kakvi su paćenici ti profesori iz starog sistema... Onaj ognjen je žešći pedofil i ne znam kako ga nije stid uopće se pohjavit pred kamerom... Anu samo samo kad vidim 5 dana nemam napredka :x
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4335 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Ana je imbecil. Haj' sto se momak bruka, nego sto se ona bruka u onim godinama. Kako je ni'e stid sijede kose. Posto bi trebala da predstavlja neku 'profesionalnu' stranu u cijelom show-u, ona treba da pazi kako ce da se ponasa, a ne kandidati. Ne kazem da oni trebaju da se ponasaju nekulturno, al' kol'ko god se oni ponasali (ne)kulturno, ona mora biti jos kulturnija s obzirom na status koji ima u show-u. Al' ta zena ne zna da prica, a kamoli sta drugo. Ne branim ni jedno ni drugo, da se razumijemo. Al' i kad bi morala da stanem na neciju stranu, onda bi to bila strana 'krkana', jer mislim da ni'e zasluzio da se ona (ko je ona uopste da njemu nesto govori za zvaku ili slicno, ako je izas'o na binu sa zvakom to je njegova stvar) ponasa onako prema njemu, i ne samo prema njemu, nego i prema ostaloj raji. :roll:

I da, Azri daje 10 uporno, svaki put i za sve, cini mi se. Sto 'naci, ak' te ona zgotivi, imat ces visoke ocjene, a ako ne, donji si i gledat ce da ti spusti svaki put sto s ocjenama sto s komentarima. :roll:
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4336 Re: Hayat

Post by Chuckie »

karanana wrote:Ne kontam. Optuzujete anu jer je iskrena. Bolje i iskreno reci: ne znas pjevat, nisi za ovog,....nego nesto vrtit i prevrtat. Posebno poslije 5 sezona showa.
A kako se ta Ana ophodi prema ucesnicima? Prosle godine ona Sara, koja uzgred receno pjeva tri puta gore od ovog malog, kod Ane je po automatizmu dobijala uvijek desetke? Gdje je tu objektivnost? Neka je sto puta strucna kada je gnjida od covjeka, dzaba joj sve.


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
charrrmed
Posts: 1003
Joined: 08/06/2009 13:37

#4337 Re: Hayat

Post by charrrmed »

Chuckie wrote:
karanana wrote:Ne kontam. Optuzujete anu jer je iskrena. Bolje i iskreno reci: ne znas pjevat, nisi za ovog,....nego nesto vrtit i prevrtat. Posebno poslije 5 sezona showa.
A kako se ta Ana ophodi prema ucesnicima? Prosle godine ona Sara, koja uzgred receno pjeva tri puta gore od ovog malog, kod Ane je po automatizmu dobijala uvijek desetke? Gdje je tu objektivnost? Neka je sto puta strucna kada je gnjida od covjeka, dzaba joj sve.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa realno, Sara je imala nesto potpuno drugacije od svih takmicara u svih 5 sezona, izdvajala se. Jest grozno pjevala (mada ima dosta ljudi koji ni to ne misle), ali je bili originalna, uvijek svoja - ovo ne znaci da pravdam Anu, ali eto treba biti realan. A ovaj mali je, sto neko rece, krkan - bolja ga rijec ne moze opisati, primitivizam....
User avatar
luckylaka
Posts: 26216
Joined: 15/01/2010 06:28

#4338 Re: Hayat

Post by luckylaka »

charrrmed wrote:
Chuckie wrote:
karanana wrote:Ne kontam. Optuzujete anu jer je iskrena. Bolje i iskreno reci: ne znas pjevat, nisi za ovog,....nego nesto vrtit i prevrtat. Posebno poslije 5 sezona showa.
A kako se ta Ana ophodi prema ucesnicima? Prosle godine ona Sara, koja uzgred receno pjeva tri puta gore od ovog malog, kod Ane je po automatizmu dobijala uvijek desetke? Gdje je tu objektivnost? Neka je sto puta strucna kada je gnjida od covjeka, dzaba joj sve.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa realno, Sara je imala nesto potpuno drugacije od svih takmicara u svih 5 sezona, izdvajala se. Jest grozno pjevala (mada ima dosta ljudi koji ni to ne misle), ali je bili originalna, uvijek svoja - ovo ne znaci da pravdam Anu, ali eto treba biti realan. A ovaj mali je, sto neko rece, krkan - bolja ga rijec ne moze opisati, primitivizam....
Ne provaljuj zivota ti,kakva Sara .Pa i Ekrem Jevric je oginalan sta misli kako bi prosao kod ane
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4339 Re: Hayat

Post by Chuckie »

charrrmed wrote:
Pa realno, Sara je imala nesto potpuno drugacije od svih takmicara u svih 5 sezona, izdvajala se. Jest grozno pjevala (mada ima dosta ljudi koji ni to ne misle), ali je bili originalna, uvijek svoja - ovo ne znaci da pravdam Anu, ali eto treba biti realan. A ovaj mali je, sto neko rece, krkan - bolja ga rijec ne moze opisati, primitivizam....
Jel se ovdje ocjenjuje "nešto drugačije" ili pjevanje?

U redu da je dobivala desetke kod Mace > one man show ili kako se zvao, kada je Boto razvaljivao, ali brate ovdje se ocjenjuje pjevanje.
relevantan
Posts: 777
Joined: 08/10/2011 22:30

#4340 Re: Hayat

Post by relevantan »

Meni vala od žirija jedino onako naormala ona Jasna, nekako umjerena u komentarima, damsko držanje, ne baljezga bezveze........ne faćka se sa onim Ogijem, dok ona Ana malo-malo onog Ogija nešto drapa :-) al' hajd taman su mi onako par za ''Jagode'' :D



Btw, što su se svi učesnici ufurali da su već neke zvijezde :? :roll: a nakon nekoliko mjeseci niko ih se neće sjećati :oops: .....kao i oni do sada, Šoljanin više poznat zato što je oženio sestru o Džeke :D ....onih ostali haman pa i neme nigdje :roll: :oops: :mrgreen: :mrgreen:
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4341 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Šoljaninu se isplatila emisija, jebeš pjevanje, ali udat se za Džekinu sestru, pun pogodak. :mrgreen:
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4342 Re: Hayat

Post by Chuckie »



Sise na pladnju, formula za uspjeh! :D
User avatar
gladna sam
Posts: 498
Joined: 14/09/2006 11:33
Location: Frizider

#4343 Re: Hayat

Post by gladna sam »

Primitivna televizija, kadar za 0
i ta emisija parada neukusa, kica, papanluka i ne znam ti cega sve ne
bljaaak :D
Cak i kada tzv profesori progovore ne mozes a da se ne sablaznis
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#4344 Re: Hayat

Post by un1ted »

Ne moze biti kvlaitetan i objekrivan profesor, kada dva clana zirija daju ocjene 7 a treci se pravi pametan i da 10. To se ne desi jednom, vec svakodnevno kada se guraju "miljenici". Zelim im od srca da propadnu, i oni i miljenici...
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#4345 Re: Hayat

Post by Mustang1 »

Ne gledam ovo .. Ne volim .. Ovog momka sam vidio par puta jer moji gledaju i govorio sam da je seljak .. Ali sad sam pregledao ovo sto je spustio onoj plavusi i on je "Bog" za mene :D Konacno neko da im kaze ono sto zasluzuju !
User avatar
PasoDzigera007
Posts: 472
Joined: 27/01/2007 21:57

#4346 Re: Hayat

Post by PasoDzigera007 »

Chuckie wrote:

Sise na pladnju, formula za uspjeh! :D
Dobro je sto si postavio ovaj video. Eh sad mene interesuje,cine je zasluzila ova "talentovana" 10 od ane,a Kadric 1 ?Ovo dvoje je na istom nivou pjevanja,ako ne Kadric je cak i malo bolji.

Ja ne opravadavam Kadricevo ponasanje,ali Anino ponasanje je pogano vec 5 godina zaredom.Sta je sa jadne Emine Tufo sve radila,a curica ima savrsen glas i stas i pjevanje. Da ne govorim kako je 10-ke dobijala,ona sto je pjevala pjesme Kolonije. Najmanji je problem Kadric (kojeg je upravo taj isti ziri odabrao za top 40) ,problem lezi u umisljenim misevima iz zirija.
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#4347 Re: Hayat

Post by Melami »

Chuckie wrote:

Sise na pladnju, formula za uspjeh! :D
OMG dobila desetke :S
Sreca moja pa ne gledam ovo sranje :D
rozalija80
Posts: 43
Joined: 28/07/2012 18:21

#4348 Re: Hayat

Post by rozalija80 »

Da je Elvin krkan,to stoji,ali meni je drag iz razloga sto je pokazao zube onoj prostakusi Ani.Elvin je momak sa ulice,pa mu se moze i oprostiti ono ponasanje,ali jedan profesor sebi ne smije dozvoliti onakvo komentarisanje,a da o ocjenjivanju i ne govorimo.Sta tek radi studentima.Dobro je Ana prosla nacice se budala pa ce joj zube polomiti vec peta godina kako ona svojim komentarima omalovazava,vrijedja,ismijava ovaj mladi svijet kojem je i onako dosta svega.Ako neko ne zna pjevat onda mu nije mjesto ni bilo tu,oni su ti koji su birali ucesnike,ali ne,ovdje po raspolozenju zirija,danas si super,sladak,pjevenje napreduje,a onda nemas pojma,promasio si,itd.Razumijem.ovo je sou,treba podici gledanost,ali vrijedjanje ove djece je nedopustivo,ubijanje volje svojim nedopustivim komentarima nema smisla.Ana je znala preci granice. Kako bi se ona osjecala da neko njenom sinu kaze pojma nemas,ne mogu da te slusam,ko ti je rekao da znas pjevati,itd.Je li se ovako nasa omladina vodi,podstice,uci
User avatar
la_roux
Posts: 131
Joined: 10/11/2012 23:04

#4349 Re: Hayat

Post by la_roux »

Prije svega, ovo je show čija je namjena da zabavi publiku koja to gleda, a ne da vaspitava djecu i daje svijetle primjere ponašanja, i u takvim emisijama na tv-u je dopušteno da se neko ponaša kao Elvin.
Ako se već raspravlja o kulturi, primitivizmu i rječniku u ZMBT, prva osoba od koje treba krenuti je upravo ANA. Žena jeste stručnjak, ali joj se kriteriji i ocjene ne baziraju na stvarima koje je čine kompetentnom da ocjenjuje takmičare.
Nikada je nisam čula da je nekom dala stručnu kritiku ili pohvalu. Naprotiv, to je uvijek neki bezvezni komentar od nekoliko minuta u kojem jedva uspije da sklopi rečenicu, na kraju se provali, a ništa bitno ne kaže.
Trebala bi se ugledati na Jasnu koja damski kaže nekoliko riječi, ali je to uvijek jasan, pismen, objektivan i stručan komentar.
I ne znam šta su se svi uhvatili Elvinove reakcije, kao da je ne znam šta uradio. Možda je malo pretjerao, ali Ana traži da se sa njom postupa na takav način. Objasnio je svoje razloge koji su opravdani, jer je tačno da se neki takmičari skidaju s dnevnog reda tako što im se pohvali izgled i odjeća, i onda im se daju loše ocjene, a drugima se do detalja iskreno objašnjava šta je dobro, a šta ne, ne čemu bi trebalo poraditi.
I na kraju krajeva, ovaj momak ne zna glumata da je nešto nije, on je momak s ulice koji će se drsko usprotiviti nečemu što mu ne odgovara pa kud puklo-puklo, ne izigrava neku kulturu, ne ulizuje se, baš zato mu se ovo i ne može zamjeriti.
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#4350 Re: Hayat

Post by Trebam te »

Chuckie wrote:Ona je obicni kurton koji ugnjetava djecu javno i na taj nacin lijeci vlastite frustracije.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jos nam je Ana i u politici, hahah koja gadost :razz:
Post Reply