Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Velkoski wrote:normalno da moraš kad i ovaj bagavi Buzz jedino prodaje 302 različita modela Air Maxa i to je to
Buzz nabavlja ono što Jala brat i njegovi sljedbenici nose. Neki dan, njih 10 brudica, ocam, alaam, kako ove maxice idu uz one torbice.....znaci, tobe jarabi..
Takvi su i doveli do toga da te patike budu odbojne i ljigave.
Te su ti brate tvrde i nisu baš udobne. Ako misliš salomonke, onda uzmi takve ali duboke. Puno su udobnije od tih plitki. Jedino ako ti ne trebaju duboke i sve zavisi koji period godine trebaš pokriti sa njima
Te su ti brate tvrde i nisu baš udobne. Ako misliš salomonke, onda uzmi takve ali duboke. Puno su udobnije od tih plitki. Jedino ako ti ne trebaju duboke i sve zavisi koji period godine trebaš pokriti sa njima
Pa jesu potvrde ali evo vec 3 godina kako ih handrim.....morat cu zaganjat te duboke za zime mi trebaju
Ou...U prodaji od 7.Decembra preko Hyperbeasta (cijena još nije određena).Fin dizajn,iako je vjerovatno cijena ponekih artikala kod njih malo precijenjena.
Russell Westbrook
13 sati ·
Inspired by my Southern California roots. I wanted to design a shoe that was comfortable and easy to wear. The Westbrook 0.3 is out now #whynot swoo.sh/2DRw2L1
konektovan wrote:Narucene online preko sport reality prodavnice...dzaba, valjda brzo stignu.
Ajme
U ovima i Sergio Tacchini kada provedes pola dana i kad se izujes smrde noge da biljke venu po kuci. Materijal katastrofa ko da si u najlon kesama
Ma stari kakve veze ima jel ljeto materijal skaj pete klase ne dise stopalo. Samo mozes dobiti kakve gljivice pa poslije Kanesten ko sapun trosis...Na obuci i donjem vesu se ne stedi kad se radi o kvaliteti