Ja kontam da je ta prica odavno gotova, a iz prostog razloga (sto je neko vec spomenuo) da smo prije 28 feb. morali poslati uzorke dresova za WC2014.OldMayor wrote:Nadam se da si u pravu.irac300 wrote:Ja mislim da će se nakon ove današnje utakmice konačno moći objaviti vijest da smo potpisali ugovor s ovim ili onim, i da se samo zbog neke ugovorne obaveze mora ćutiti dok Legea ne odradi posljednju utakmicu za reprezentaciju. Jer da smo produžili odanost legea-i, zašto bi se šutilo? Vidjet' ćemo!
Mada mi sve nesto smrdi, ali eto vidjet cemo. Jer da smo potpisali sa nikeom ili adidasom procurili bi to vec nekako u javnost. I malo mi je bezveze ako cemo tek sad potpisivati, jer vec je mart, sto bi znacilo da ljudima ostaje dva mjeseca da nam sklepaju dres.
Dres reprezentacije BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Sitijevac2011
- Posts: 249
- Joined: 12/01/2011 13:03
#4326 Re: Dres reprezentacije BiH
- N.N.
- Posts: 3542
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#4327 Re: Dres reprezentacije BiH
Pa i da je ostala Legea, jos bi im "lakse" bilo izaci u javnost. Produzena saradnja i cao djaci
Posto ovi nasi sute, treba poslati mailove na razne adrese FIFA-e, pa mozda neki i izleti i napise koji je brend u pitanju
Oni ionako znaju.
Posto ovi nasi sute, treba poslati mailove na razne adrese FIFA-e, pa mozda neki i izleti i napise koji je brend u pitanju
Oni ionako znaju.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4328 Re: Dres reprezentacije BiH
Pa sto ih niko ne pita na presicama?
- Logovan
- Posts: 102756
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4329 Re: Dres reprezentacije BiH
Ne mora značiti da bi procurilo... Izgleda da ovi naši pravo dobro tajne čuvaju.OldMayor wrote:Nadam se da si u pravu.irac300 wrote:Ja mislim da će se nakon ove današnje utakmice konačno moći objaviti vijest da smo potpisali ugovor s ovim ili onim, i da se samo zbog neke ugovorne obaveze mora ćutiti dok Legea ne odradi posljednju utakmicu za reprezentaciju. Jer da smo produžili odanost legea-i, zašto bi se šutilo? Vidjet' ćemo!
Mada mi sve nesto smrdi, ali eto vidjet cemo. Jer da smo potpisali sa nikeom ili adidasom procurili bi to vec nekako u javnost. I malo mi je bezveze ako cemo tek sad potpisivati, jer vec je mart, sto bi znacilo da ljudima ostaje dva mjeseca da nam sklepaju dres.
- bruce lee
- Posts: 796
- Joined: 19/09/2007 01:37
#4330 Re: Dres reprezentacije BiH
ovo je i meni ohrabrujuci argumentN.N. wrote:Pa i da je ostala Legea, jos bi im "lakse" bilo izaci u javnost. Produzena saradnja i cao djaci![]()
- legionar2010
- Posts: 438
- Joined: 29/05/2010 22:19
#4331 Re: Dres reprezentacije BiH
u pozadini slike se vidi motiv i novi grb nsfbih-a. Nesto slicno ce i dresovi izgledati predpostavljam sa ovim spicama
-
Mustang1
- Posts: 29911
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4332 Re: Dres reprezentacije BiH
Samo da na kraju ne bude onaj gore sareni sto je neko radio za sve repke bolji od onog koji bude zvanican 
-
clarion_
- Posts: 610
- Joined: 26/12/2010 00:28
#4333 Re: Dres reprezentacije BiH
Samo LEGEA. Bili su uz nas kad smo bili na dnu, i treba barem svjetsko odradit s njima a onda od septembra neku židovsku firmu naravno. 
- Herr Flick
- Posts: 9074
- Joined: 02/04/2012 13:00
#4334 Re: Dres reprezentacije BiH
Nije Legea bila uz nas nek su Munja i kompanija bili uz njihclarion_ wrote:Samo LEGEA. Bili su uz nas kad smo bili na dnu, i treba barem svjetsko odradit s njima a onda od septembra neku židovsku firmu naravno.
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#4335 Re: Dres reprezentacije BiH
a bezveze ovaj motiv sa ovim zvijezdama, jebo vas Dejton, jebo vas zvijezda nismo Amerika.
- N.N.
- Posts: 3542
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#4336 Re: Dres reprezentacije BiH
ahahahahah
Upravu je @legionar, vi`ces na dresu kada osvanu ovakvi spicevi i zvjezdice
*ebat cemo onda i Nike i Adidas
Upravu je @legionar, vi`ces na dresu kada osvanu ovakvi spicevi i zvjezdice
*ebat cemo onda i Nike i Adidas
- Herr Flick
- Posts: 9074
- Joined: 02/04/2012 13:00
#4337 Re: Dres reprezentacije BiH
Moguce nesto sa strana da bude i onda na sredini te zvjezdice

- zecko_kupuz
- Posts: 2520
- Joined: 11/01/2008 14:58
- Location: Sarajevo
#4338 Re: Dres reprezentacije BiH
Haha fakat. Ostvarujemo snove, idemo ka zvijezdama.Kinaski wrote:a bezveze ovaj motiv sa ovim zvijezdama, jebo vas Dejton, jebo vas zvijezda nismo Amerika.
Nikad nisam bio preveliki ljubitelj ove trokutaste zastave, al' kako izađe Kosovska zastava, ova naša je automatski izgubila svaki smisao.
Jbte, kao da daju do znanja svijetu - eh, ovo su vam strani protektorati.
-
andr0id
- Posts: 925
- Joined: 03/02/2014 23:20
#4339 Re: Dres reprezentacije BiH
Samo da ne bude masonski obiljezja i boja 
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#4340 Re: Dres reprezentacije BiH
evo u kosova na dresovima pise kosova i pored zvijezdazecko_kupuz wrote:Haha fakat. Ostvarujemo snove, idemo ka zvijezdama.Kinaski wrote:a bezveze ovaj motiv sa ovim zvijezdama, jebo vas Dejton, jebo vas zvijezda nismo Amerika.![]()
Nikad nisam bio preveliki ljubitelj ove trokutaste zastave, al' kako izađe Kosovska zastava, ova naša je automatski izgubila svaki smisao.
Jbte, kao da daju do znanja svijetu - eh, ovo su vam strani protektorati.
- zecko_kupuz
- Posts: 2520
- Joined: 11/01/2008 14:58
- Location: Sarajevo
#4341 Re: Dres reprezentacije BiH
Hehe, bogami ko hokejaši sa tim zvijezdicama.
Zašto nam ne mogu staviti jedan butmirski artefakt na dres? Ili stećak? To su neutralna obilježja. 
- Inter1908
- Posts: 682
- Joined: 02/12/2013 22:59
- Location: curva nord
- Kal El
- Posts: 6290
- Joined: 07/04/2013 21:49
#4343 Re: Dres reprezentacije BiH
Ovaj naš dres mi je bas ružan..zvjezdice..žuta bojaInter1908 wrote:http://www.sportske.net/vest/medjunarod ... 69452.html
Volim samo Plavo-Bijelo!
I ako koriste žutu, neka budu male linije,a ne ovako nešto..
Sent from my LT26ii using Tapatalk
- Inter1908
- Posts: 682
- Joined: 02/12/2013 22:59
- Location: curva nord
#4344 Re: Dres reprezentacije BiH
ma bice ovo sranje...vaki dresoviKal El wrote:Ovaj naš dres mi je bas ružan..zvjezdice..žuta bojaInter1908 wrote:http://www.sportske.net/vest/medjunarod ... 69452.html
Volim samo Plavo-Bijelo!
I ako koriste žutu, neka budu male linije,a ne ovako nešto..
Sent from my LT26ii using Tapatalk
- gustaVege
- Posts: 152
- Joined: 05/03/2014 16:11
#4345 Re: Dres reprezentacije BiH
Bas takoInter1908 wrote:ma bice ovo sranje...vaki dresoviKal El wrote:Ovaj naš dres mi je bas ružan..zvjezdice..žuta bojaInter1908 wrote:http://www.sportske.net/vest/medjunarod ... 69452.html
Volim samo Plavo-Bijelo!
I ako koriste žutu, neka budu male linije,a ne ovako nešto..
Sent from my LT26ii using Tapatalk
- zecko_kupuz
- Posts: 2520
- Joined: 11/01/2008 14:58
- Location: Sarajevo
#4346 Re: Dres reprezentacije BiH
Haha bolesno.Inter1908 wrote:http://www.sportske.net/vest/medjunarod ... 69452.html
- Inter1908
- Posts: 682
- Joined: 02/12/2013 22:59
- Location: curva nord
#4347 Re: Dres reprezentacije BiH

evo nasih kakvi ce biti
- Kal El
- Posts: 6290
- Joined: 07/04/2013 21:49
#4348 Re: Dres reprezentacije BiH
Jesu ono ljiljani na grbu? 
Sent from my LT26ii using Tapatalk
Sent from my LT26ii using Tapatalk
- zecko_kupuz
- Posts: 2520
- Joined: 11/01/2008 14:58
- Location: Sarajevo
#4349 Re: Dres reprezentacije BiH
Epilepsy teaser. 
- szlava
- Posts: 676
- Joined: 10/03/2013 18:27
#4350 Re: Dres reprezentacije BiH
Ako ce ovako biti ljiljani mozeKal El wrote:Jesu ono ljiljani na grbu?
Sent from my LT26ii using Tapatalk
