Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

Sitijevac2011
Posts: 249
Joined: 12/01/2011 13:03

#4326 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Sitijevac2011 »

OldMayor wrote:
irac300 wrote:Ja mislim da će se nakon ove današnje utakmice konačno moći objaviti vijest da smo potpisali ugovor s ovim ili onim, i da se samo zbog neke ugovorne obaveze mora ćutiti dok Legea ne odradi posljednju utakmicu za reprezentaciju. Jer da smo produžili odanost legea-i, zašto bi se šutilo? Vidjet' ćemo!
Nadam se da si u pravu.

Mada mi sve nesto smrdi, ali eto vidjet cemo. Jer da smo potpisali sa nikeom ili adidasom procurili bi to vec nekako u javnost. I malo mi je bezveze ako cemo tek sad potpisivati, jer vec je mart, sto bi znacilo da ljudima ostaje dva mjeseca da nam sklepaju dres. :roll:
Ja kontam da je ta prica odavno gotova, a iz prostog razloga (sto je neko vec spomenuo) da smo prije 28 feb. morali poslati uzorke dresova za WC2014.
User avatar
N.N.
Posts: 3542
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#4327 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by N.N. »

Pa i da je ostala Legea, jos bi im "lakse" bilo izaci u javnost. Produzena saradnja i cao djaci :-D

Posto ovi nasi sute, treba poslati mailove na razne adrese FIFA-e, pa mozda neki i izleti i napise koji je brend u pitanju :D
Oni ionako znaju.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4328 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by todd_smith »

Pa sto ih niko ne pita na presicama?
User avatar
Logovan
Posts: 102756
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4329 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Logovan »

OldMayor wrote:
irac300 wrote:Ja mislim da će se nakon ove današnje utakmice konačno moći objaviti vijest da smo potpisali ugovor s ovim ili onim, i da se samo zbog neke ugovorne obaveze mora ćutiti dok Legea ne odradi posljednju utakmicu za reprezentaciju. Jer da smo produžili odanost legea-i, zašto bi se šutilo? Vidjet' ćemo!
Nadam se da si u pravu.

Mada mi sve nesto smrdi, ali eto vidjet cemo. Jer da smo potpisali sa nikeom ili adidasom procurili bi to vec nekako u javnost. I malo mi je bezveze ako cemo tek sad potpisivati, jer vec je mart, sto bi znacilo da ljudima ostaje dva mjeseca da nam sklepaju dres. :roll:
Ne mora značiti da bi procurilo... Izgleda da ovi naši pravo dobro tajne čuvaju. :D
User avatar
bruce lee
Posts: 796
Joined: 19/09/2007 01:37

#4330 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by bruce lee »

N.N. wrote:Pa i da je ostala Legea, jos bi im "lakse" bilo izaci u javnost. Produzena saradnja i cao djaci :-D
ovo je i meni ohrabrujuci argument :thumbup:
User avatar
legionar2010
Posts: 438
Joined: 29/05/2010 22:19

#4331 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by legionar2010 »

Image

u pozadini slike se vidi motiv i novi grb nsfbih-a. Nesto slicno ce i dresovi izgledati predpostavljam sa ovim spicama :lol:
Mustang1
Posts: 29911
Joined: 29/12/2010 17:31

#4332 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Samo da na kraju ne bude onaj gore sareni sto je neko radio za sve repke bolji od onog koji bude zvanican :D
clarion_
Posts: 610
Joined: 26/12/2010 00:28

#4333 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by clarion_ »

Samo LEGEA. Bili su uz nas kad smo bili na dnu, i treba barem svjetsko odradit s njima a onda od septembra neku židovsku firmu naravno. :evil:
User avatar
Herr Flick
Posts: 9074
Joined: 02/04/2012 13:00

#4334 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

clarion_ wrote:Samo LEGEA. Bili su uz nas kad smo bili na dnu, i treba barem svjetsko odradit s njima a onda od septembra neku židovsku firmu naravno. :evil:
Nije Legea bila uz nas nek su Munja i kompanija bili uz njih :D :D
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#4335 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

a bezveze ovaj motiv sa ovim zvijezdama, jebo vas Dejton, jebo vas zvijezda nismo Amerika.
User avatar
N.N.
Posts: 3542
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#4336 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by N.N. »

ahahahahah
Upravu je @legionar, vi`ces na dresu kada osvanu ovakvi spicevi i zvjezdice :D
*ebat cemo onda i Nike i Adidas :lol:
User avatar
Herr Flick
Posts: 9074
Joined: 02/04/2012 13:00

#4337 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

Moguce nesto sa strana da bude i onda na sredini te zvjezdice :D :D
User avatar
zecko_kupuz
Posts: 2520
Joined: 11/01/2008 14:58
Location: Sarajevo

#4338 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by zecko_kupuz »

Kinaski wrote:a bezveze ovaj motiv sa ovim zvijezdama, jebo vas Dejton, jebo vas zvijezda nismo Amerika.
Haha fakat. Ostvarujemo snove, idemo ka zvijezdama. :P
Nikad nisam bio preveliki ljubitelj ove trokutaste zastave, al' kako izađe Kosovska zastava, ova naša je automatski izgubila svaki smisao.
Jbte, kao da daju do znanja svijetu - eh, ovo su vam strani protektorati. :-)
andr0id
Posts: 925
Joined: 03/02/2014 23:20

#4339 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by andr0id »

Samo da ne bude masonski obiljezja i boja :)
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#4340 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by groove »

zecko_kupuz wrote:
Kinaski wrote:a bezveze ovaj motiv sa ovim zvijezdama, jebo vas Dejton, jebo vas zvijezda nismo Amerika.
Haha fakat. Ostvarujemo snove, idemo ka zvijezdama. :P
Nikad nisam bio preveliki ljubitelj ove trokutaste zastave, al' kako izađe Kosovska zastava, ova naša je automatski izgubila svaki smisao.
Jbte, kao da daju do znanja svijetu - eh, ovo su vam strani protektorati. :-)
evo u kosova na dresovima pise kosova i pored zvijezda :D
User avatar
zecko_kupuz
Posts: 2520
Joined: 11/01/2008 14:58
Location: Sarajevo

#4341 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by zecko_kupuz »

Hehe, bogami ko hokejaši sa tim zvijezdicama. :lol: Zašto nam ne mogu staviti jedan butmirski artefakt na dres? Ili stećak? To su neutralna obilježja. :D
User avatar
Kal El
Posts: 6290
Joined: 07/04/2013 21:49

#4343 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kal El »

Ovaj naš dres mi je bas ružan..zvjezdice..žuta boja
Volim samo Plavo-Bijelo!

I ako koriste žutu, neka budu male linije,a ne ovako nešto..

Sent from my LT26ii using Tapatalk
User avatar
Inter1908
Posts: 682
Joined: 02/12/2013 22:59
Location: curva nord

#4344 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Inter1908 »

Kal El wrote:
Ovaj naš dres mi je bas ružan..zvjezdice..žuta boja
Volim samo Plavo-Bijelo!

I ako koriste žutu, neka budu male linije,a ne ovako nešto..

Sent from my LT26ii using Tapatalk
ma bice ovo sranje...vaki dresovi :D
User avatar
gustaVege
Posts: 152
Joined: 05/03/2014 16:11

#4345 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by gustaVege »

Inter1908 wrote:
Kal El wrote:
Ovaj naš dres mi je bas ružan..zvjezdice..žuta boja
Volim samo Plavo-Bijelo!

I ako koriste žutu, neka budu male linije,a ne ovako nešto..

Sent from my LT26ii using Tapatalk
ma bice ovo sranje...vaki dresovi :D
Bas tako
User avatar
zecko_kupuz
Posts: 2520
Joined: 11/01/2008 14:58
Location: Sarajevo

#4346 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by zecko_kupuz »

Haha bolesno. :-) A naš izgleda kao dres Boca Juniorsa. :D
User avatar
Inter1908
Posts: 682
Joined: 02/12/2013 22:59
Location: curva nord

#4347 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Inter1908 »

Image
evo nasih kakvi ce biti
User avatar
Kal El
Posts: 6290
Joined: 07/04/2013 21:49

#4348 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kal El »

Jesu ono ljiljani na grbu? :mrgreen:

Sent from my LT26ii using Tapatalk
User avatar
zecko_kupuz
Posts: 2520
Joined: 11/01/2008 14:58
Location: Sarajevo

#4349 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by zecko_kupuz »

Epilepsy teaser. :D
User avatar
szlava
Posts: 676
Joined: 10/03/2013 18:27

#4350 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by szlava »

Kal El wrote:Jesu ono ljiljani na grbu? :mrgreen:

Sent from my LT26ii using Tapatalk
Ako ce ovako biti ljiljani moze :D
Post Reply