Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
DON_eARL
Posts: 3846
Joined: 31/10/2010 22:26

#4326 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by DON_eARL »

Ne znam jel pomenut, Hannibal novi. Do sad je izašlo 7 epizoda, i pravo su dobre. :D

Izbor glumaca odličan. :)

Nije za one sa slabim želudcem. :D
User avatar
Joker88
Posts: 4398
Joined: 05/08/2012 17:07

#4327 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Joker88 »

Steph wrote:Odlično finale Revenge-a :thumbup:
onog Jacka nikako ne mogu :D
User avatar
Steph
Posts: 3205
Joined: 02/05/2013 19:37
Location: A cornered fox is more dangerous than a jackal!

#4328 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Steph »

Joker88 wrote:onog Jacka nikako ne mogu :D
Nije ni meni nešto drag ali moraš ga razumjeti, ipak je sve izgubio kroz tok serije. Aiden mi je definitivno najdraži mada je postao previše emotivan al' hajde, i on je čovjek. :D

Emily VanCamp bih definitivno ženio.
User avatar
Joker88
Posts: 4398
Joined: 05/08/2012 17:07

#4329 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Joker88 »

Steph wrote: Nije ni meni nešto drag ali moraš ga razumjeti, ipak je sve izgubio kroz tok serije. Aiden mi je definitivno najdraži mada je postao previše emotivan al' hajde, i on je čovjek. :D

Emily VanCamp bih definitivno ženio.
Fina je Emily :D
Sad ce trecu sezonu svesti da spoje Emily i Jacka :(
User avatar
Dasi
Posts: 2365
Joined: 27/05/2006 01:06

#4330 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Dasi »

.
Last edited by Dasi on 16/12/2013 00:36, edited 1 time in total.
User avatar
del_boj
Posts: 165
Joined: 29/08/2011 18:13
Location: Peckham

#4331 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by del_boj »

Lakat Jebić wrote:kakav je ovaj office, valjal sta? kontam to ili hustle skinut
http://www.imdb.com/title/tt0386676/(do 7 sezone) :thumbup:
http://www.imdb.com/title/tt0290978/ :thumbup:
User avatar
del_boj
Posts: 165
Joined: 29/08/2011 18:13
Location: Peckham

#4332 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by del_boj »

shiljak wrote:The Office
Dexter
Two and a Half Men
Chuck
Arested Development
House M.D.
How I Met you mother

Šta dalje? :D Ako ima neko preporuku, a da je stariji od 2012 godine, odnosno da ima više epizoda :D
http://www.imdb.com/title/tt0411008/
jastuk1
Posts: 3855
Joined: 17/09/2010 14:38

#4333 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by jastuk1 »

Dasi wrote:
jastuk1 wrote:Ja sam Hannibala odgledao prvu epizodu odmah kad se pojavila i bio sam razočaran. Puno scenskih trikova letenja krvi iz Spartacusa i katastrofalan casting. Nisu to loši glumci nego nikako i nikako nisu za tih uloga. Naravno da nisam ni pomislio da gledam dalje. Obično smeTLJe i idijotska karbon kopija scenografije Spartacusa.
Ako mislis na ovog Hannibala http://www.imdb.com/title/tt2243973/ onda ti je poredjenje sa Spartacusom nidje veze.
Kapljice ili druge stvari u fokusu koje lete ili se posmatraju dok usporena kamera prikazuje iz različitih uglova i kružno, vraćanjem-naprijed nazad je fazon već viđen u Spartakusu. Da traje sekundu-dvije pa hajde, ali su cijele scenografske sekvence kopija fazona koje je već koristio režiser Sam Raimi. Nemam ništa protiv kopiranja dobrih trikova ako su varijacija na temu ili se njima uvodi makar pokušaj nečeg novog ili inovativnog, no tu je sve jedan kroz jedan plagijat. A ionako je casting tu puno veći problem od kopiranja režiserskih fazona.
User avatar
madFlava
Posts: 2143
Joined: 11/12/2009 13:41

#4334 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by madFlava »

karanana wrote:Zna li neko da li je ono sinoc na foxu bila prva epizoda davincijevih demona?
Jest.
Fauja Singh
Posts: 2474
Joined: 07/12/2011 12:40

#4335 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Fauja Singh »

Odgledao prvu sezonu Boardwalk Empire, uh kakva serija :thumbup:
Ovakvo nesto mi se nije svidjelo jos od pregledane serije The Wire

User avatar
vee-jay
Posts: 9839
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: --- nisam vise ovdje ---

#4336 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vee-jay »

stroga normala wrote:Odgledao prvu sezonu Boardwalk Empire, uh kakva serija :thumbup:
Ovakvo nesto mi se nije svidjelo jos od pregledane serije The Wire

onda pogledaj i drugu, vjeruj bolja je od prve :thumbup: zadnje tri epizode su :shock: :shock: :shock: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

a ako ti se svidjela The Wire, mozda ti se svidi i Treme
omar little
Posts: 17378
Joined: 14/03/2008 21:14

#4337 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

de, neku seriju mi dajte za pogledat'. ovo veliko sve gledala i gledam; nesta pametno, inteligentno, saljivo, zavidne produkcijske kvalitete, glumacki nenadjebivo, nista proceduralne bezveznoce i epizodne price vec sezonski pristup naraciji, na bilo kojem jeziku. et', fala, i bog vam dao zdravlja i srece.
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#4338 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Saian »

omar little wrote:de, neku seriju mi dajte za pogledat'. ovo veliko sve gledala i gledam; nesta pametno, inteligentno, saljivo, zavidne produkcijske kvalitete, glumacki nenadjebivo, nista proceduralne bezveznoce i epizodne price vec sezonski pristup naraciji, na bilo kojem jeziku. et', fala, i bog vam dao zdravlja i srece.

khm, khm
omar little
Posts: 17378
Joined: 14/03/2008 21:14

#4339 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

Saian wrote:
omar little wrote:de, neku seriju mi dajte za pogledat'. ovo veliko sve gledala i gledam; nesta pametno, inteligentno, saljivo, zavidne produkcijske kvalitete, glumacki nenadjebivo, nista proceduralne bezveznoce i epizodne price vec sezonski pristup naraciji, na bilo kojem jeziku. et', fala, i bog vam dao zdravlja i srece.

khm, khm
sta kasljucas ti? grdobolja? :D
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#4340 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ćiribiribela »

gledaj white collar :D
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#4341 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Lakat Jebić »

ciribiribelaa wrote:gledaj white collar :D
odlicna bijela kragna, ja za 10 dana 4 sezone pregledao :D
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#4342 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ćiribiribela »

Lakat Jebić wrote:
ciribiribelaa wrote:gledaj white collar :D
odlicna bijela kragna, ja za 10 dana 4 sezone pregledao :D

ista sam, predobro je 4. sezona zavrsila, valja sad cekati novu. :D
User avatar
vinnie_jones
Posts: 1148
Joined: 29/04/2007 00:09

#4343 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vinnie_jones »

omar little wrote:de, neku seriju mi dajte za pogledat'. ovo veliko sve gledala i gledam; nesta pametno, inteligentno, saljivo, zavidne produkcijske kvalitete, glumacki nenadjebivo, nista proceduralne bezveznoce i epizodne price vec sezonski pristup naraciji, na bilo kojem jeziku. et', fala, i bog vam dao zdravlja i srece.
Sekula Draper
User avatar
Cracked
Posts: 798
Joined: 16/05/2012 02:31

#4344 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Cracked »

Hannibal odlican. Ono sto neko uporedjuje sa spartakom su u prvoj epizodi par scena, cega kasnije nema. Gledajte i poslije prve, necete se razocarati.

Da vinci je bolji nego sto sam mislio. Bar sam malo pogledao prve. Fina, za opustiti se.
omar little
Posts: 17378
Joined: 14/03/2008 21:14

#4345 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

mad men gledam a white collar mi je prajmtajm safunicarstvo. odgledala na random par epizoda i zakljucila da to nije za mene. :D tenksic, svejedno.
omar little
Posts: 17378
Joined: 14/03/2008 21:14

#4347 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

džounz, vini džounz, fala puno. :) to su sve dobre serije, specifićne po mojem kriteriu, ali gledala.

haj probaj još jenu rundu da vidimo hoš potrefit. onda ću ti ostavit joj đe me nađe post u znak yafalnosti. morel tako?
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#4348 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Saian »

omar little wrote:
džounz, vini džounz, fala puno. :) to su sve dobre serije, specifićne po mojem kriteriu, ali gledala.

haj probaj još jenu rundu da vidimo hoš potrefit. onda ću ti ostavit joj đe me nađe post u znak yafalnosti. morel tako?

pumashalla' ti morebit tevea gledas :D

Lillehamer?
http://www.imdb.com/title/tt1958961/

Vikings?
http://www.imdb.com/title/tt2306299/

prvu nisam gledo, al zvuchi zabavno, a drugu gledam, nije losha, al nije sad da cijepaju atome u njoj hebi ga :D
omar little
Posts: 17378
Joined: 14/03/2008 21:14

#4349 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

Saian wrote:
pumashalla' ti morebit tevea gledas :D

Lillehamer?
http://www.imdb.com/title/tt1958961/

Vikings?
http://www.imdb.com/title/tt2306299/

prvu nisam gledo, al zvuchi zabavno, a drugu gledam, nije losha, al nije sad da cijepaju atome u njoj hebi ga :D
ta prva mi je od pouzdanih izvora metnuta u 'nako pać neko drugo vrieme ya nju nać. ovo vajkingz apriori muhurim gejm of trouns vonabi.

imaš još šta_ ČD

User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#4350 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by shiljak »

hvala ljudi :-D Pogledam ove pa valjda ću produžiti neku :-D Ove do sad što sam sam nalazio dosade mi u trećoj :D

Modern Family, Breaking Bad sam gledao, zaboravio navest.. Inače odlične serije :)
Post Reply