Izbor glumaca odličan.
Nije za one sa slabim želudcem.
Moderator: _BataZiv_0809
onog Jacka nikako ne moguSteph wrote:Odlično finale Revenge-a
Nije ni meni nešto drag ali moraš ga razumjeti, ipak je sve izgubio kroz tok serije. Aiden mi je definitivno najdraži mada je postao previše emotivan al' hajde, i on je čovjek.Joker88 wrote:onog Jacka nikako ne mogu
Fina je EmilySteph wrote: Nije ni meni nešto drag ali moraš ga razumjeti, ipak je sve izgubio kroz tok serije. Aiden mi je definitivno najdraži mada je postao previše emotivan al' hajde, i on je čovjek.
Emily VanCamp bih definitivno ženio.
http://www.imdb.com/title/tt0386676/(do 7 sezone)Lakat Jebić wrote:kakav je ovaj office, valjal sta? kontam to ili hustle skinut
http://www.imdb.com/title/tt0411008/shiljak wrote:The Office
Dexter
Two and a Half Men
Chuck
Arested Development
House M.D.
How I Met you mother
Šta dalje?Ako ima neko preporuku, a da je stariji od 2012 godine, odnosno da ima više epizoda
Kapljice ili druge stvari u fokusu koje lete ili se posmatraju dok usporena kamera prikazuje iz različitih uglova i kružno, vraćanjem-naprijed nazad je fazon već viđen u Spartakusu. Da traje sekundu-dvije pa hajde, ali su cijele scenografske sekvence kopija fazona koje je već koristio režiser Sam Raimi. Nemam ništa protiv kopiranja dobrih trikova ako su varijacija na temu ili se njima uvodi makar pokušaj nečeg novog ili inovativnog, no tu je sve jedan kroz jedan plagijat. A ionako je casting tu puno veći problem od kopiranja režiserskih fazona.Dasi wrote:Ako mislis na ovog Hannibala http://www.imdb.com/title/tt2243973/ onda ti je poredjenje sa Spartacusom nidje veze.jastuk1 wrote:Ja sam Hannibala odgledao prvu epizodu odmah kad se pojavila i bio sam razočaran. Puno scenskih trikova letenja krvi iz Spartacusa i katastrofalan casting. Nisu to loši glumci nego nikako i nikako nisu za tih uloga. Naravno da nisam ni pomislio da gledam dalje. Obično smeTLJe i idijotska karbon kopija scenografije Spartacusa.
Jest.karanana wrote:Zna li neko da li je ono sinoc na foxu bila prva epizoda davincijevih demona?
onda pogledaj i drugu, vjeruj bolja je od prvestroga normala wrote:Odgledao prvu sezonu Boardwalk Empire, uh kakva serija![]()
Ovakvo nesto mi se nije svidjelo jos od pregledane serije The Wire
omar little wrote:de, neku seriju mi dajte za pogledat'. ovo veliko sve gledala i gledam; nesta pametno, inteligentno, saljivo, zavidne produkcijske kvalitete, glumacki nenadjebivo, nista proceduralne bezveznoce i epizodne price vec sezonski pristup naraciji, na bilo kojem jeziku. et', fala, i bog vam dao zdravlja i srece.
sta kasljucas ti? grdobolja?Saian wrote:omar little wrote:de, neku seriju mi dajte za pogledat'. ovo veliko sve gledala i gledam; nesta pametno, inteligentno, saljivo, zavidne produkcijske kvalitete, glumacki nenadjebivo, nista proceduralne bezveznoce i epizodne price vec sezonski pristup naraciji, na bilo kojem jeziku. et', fala, i bog vam dao zdravlja i srece.
khm, khm
odlicna bijela kragna, ja za 10 dana 4 sezone pregledaociribiribelaa wrote:gledaj white collar
Lakat Jebić wrote:odlicna bijela kragna, ja za 10 dana 4 sezone pregledaociribiribelaa wrote:gledaj white collar
Sekula Draperomar little wrote:de, neku seriju mi dajte za pogledat'. ovo veliko sve gledala i gledam; nesta pametno, inteligentno, saljivo, zavidne produkcijske kvalitete, glumacki nenadjebivo, nista proceduralne bezveznoce i epizodne price vec sezonski pristup naraciji, na bilo kojem jeziku. et', fala, i bog vam dao zdravlja i srece.
džounz, vini džounz, fala puno.
omar little wrote:džounz, vini džounz, fala puno.to su sve dobre serije, specifićne po mojem kriteriu, ali gledala.
haj probaj još jenu rundu da vidimo hoš potrefit. onda ću ti ostavit joj đe me nađe post u znak yafalnosti. morel tako?
ta prva mi je od pouzdanih izvora metnuta u 'nako pać neko drugo vrieme ya nju nać. ovo vajkingz apriori muhurim gejm of trouns vonabi.Saian wrote:
pumashalla' ti morebit tevea gledas
Lillehamer?
http://www.imdb.com/title/tt1958961/
Vikings?
http://www.imdb.com/title/tt2306299/
prvu nisam gledo, al zvuchi zabavno, a drugu gledam, nije losha, al nije sad da cijepaju atome u njoj hebi ga