FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24702
Joined: 26/08/2007 17:10

#4326 Re: FK Zeljeznicar

Post by Charuga »

Bivši kapiten Željezničara Edin Cocalić demantuje: Nikad nisam razmišljao o prelasku u Sarajevo

Image

99,9 odsto idem u inostranstvo. Čak i u rezervnim varijantama neostajem u BiH, tvrdi Cocalić, koji trenutno trenira sa juniorimaŽeljezničara

Edin Cocalić, koji je do prije nekoliko dana nosio kapitensku traku Željezničara, doveden je u kontekst prelaska u redove gradskog rivala Sarajeva, barem se tako moglo pročitati u pojedinim medijima.

Ipak, Cocalić nam je priznao kako je njegova izjava prenesena u pogrešnom kontekstu, jer on nikada nije ni pomislio da pređe u redove Sarajeva, uprkos tome što ga je Željezničar suspendovao, jer nije htio produžiti ugovor.

"Ispalo je kao da će mi Sarajevo biti opcija ukoliko ne pronađem angažman u inostranstvu, što nije ni blizu istini. Nikad u životu ne bih prešao na Koševo. Istina, postoji ona stara izreka, nikad ne reci nikad, ali Sarajevo mi nije bilo ni na pameti", kazao nam je Cocalić, te pokušao objasniti kako je njegovo ime dovedeno u vezu sa koševskim premijerligašem.

"Sarajevo mi je ponudilo porazgovaramo o mogućem angažmanu. Dao sam izjavu da se to nije dogodilo, ali ne u smislu kao da će se desiti, već da se neće ni dogoditi. Nisam kriv što je ispalo kao da je meni Sarajevo jedna od opcija, jer takva opcija zaista ne postoji", riječi su Cocalića, koji dodaje kako mu je odlazak u inostranstvo jedina želja.

"99,9 odsto idem u inostranstvo. Čak i u rezervnim varijantama ne ostajem u BiH. Imam nekoliko varijanti za prelazak i uskoro bih trebao donijeti konačnu odluku. Želja mi je samo da sve bude gotovo prije početka priprema", kazao nam je Edin Cocalić, koji trenutno trenira sa juniorima Željezničara.

http://www.oslobodjenje.ba/index.php?id=3442
lahor
Posts: 432
Joined: 17/10/2005 23:05

#4327 Re: FK Zeljeznicar

Post by lahor »

Znaci Cocalic ipak ide u inostranstvo...Bilo mi bas pomalo cudno da ide u manji klub, a to bi bilo po onoj narodnoj izreci "sa konja na magarca"..... :thumbup:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#4328 Re: FK Zeljeznicar

Post by -LIBERO- »

Sta ste se raspisali koda je Vidic :D

U krajnjem slucaju Cocalic i nema mjesta u ekipi najveceg sarajevskog kluba f.k Sarajeva
User avatar
Halleluhwah
Posts: 973
Joined: 28/08/2009 17:01
Location: Among and above strange people, mit dir Lili Marleen

#4329 Re: FK Zeljeznicar

Post by Halleluhwah »

Najveća tragedija za FK Sarajevo je činjenica da Edis Mulalić nije nikada igrao u njemu.
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#4330 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

cico x wrote:
elSaik wrote: Novac ne može nikako biti razlog zbog kojeg bi neko prešao iz Želje u Sarajevo.
A ni priča o velikom broju europskih utakmica Sarajeva ne pije vodu. Eto, igraju godinu za godinom, ostvariše li ijedan ozbiljniji transfer? Yok. Više je Željo svojim neigranjem u Europi izbacio igrača nego Sarajevo svojim igranjem.
stavrano te je dobro imati na forumu,poslije ovako napornog dana covjek se lijepo nasmije tvojim postovima!!
Slobodan si da argumentovano pobiješ svaku moju napisanu riječ.
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#4331 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

Malo nepotpune statistike o Klubu u ovoj sezoni...

Image

Fale golovi sa utakmice kontra Slobode. Ako me sjećanje ne vara to bi onda trebalo značiti: Mešanović (5); Cocalić, Bekrić (2); Radovanović, Bešlija, Stanić (1). ;-) :thumbup:

edit: Sutra nam sudi isti sudija kao i u prvoj utakmici u Zenici. Dobar znak. :mrgreen:
User avatar
campa_xxx
Posts: 4082
Joined: 23/11/2007 22:04
Location: Metropola

#4332 Re: FK Zeljeznicar

Post by campa_xxx »

Sutra u 14h
HAAAJDE ZELJO ZABI GOOOOO
SAAAAMO TEBI PJEVAMOOOOO
ZELJO TI SI SAMPIOOOOOOON
PJEVA CIJELI STADIOOOOON ....
:mrgreen:
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#4333 Re: FK Zeljeznicar

Post by salle_eh1986 »

campa_xxx wrote:Sutra u 14h
HAAAJDE ZELJO ZABI GOOOOO
SAAAAMO TEBI PJEVAMOOOOO
ZELJO TI SI SAMPIOOOOOOON
PJEVA CIJELI STADIOOOOON ....
:mrgreen:
ooooooo
ooooooo
ooooooo
pjeva cijeli stadio
User avatar
kurty
Posts: 45217
Joined: 17/08/2008 23:29
Location: Made in Breza

#4334 Re: FK Zeljeznicar

Post by kurty »

0-1 mesanovic 11 min
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#4335 Re: FK Zeljeznicar

Post by simonese »

0:2
tekma losa
jos gora nakon crvenog kartona
nisam siguran da li je Osim cuvao igrace
ako ovako odigramo na derbiju,lose nam se pise
ali,derbi je derbi
Zeljoooooooooooo
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#4336 Re: FK Zeljeznicar

Post by salle_eh1986 »

Nova pobjeda na gostovanju :D
Molim sudije da nikako, al baš nikako nedaju crveni karton pitarima u derbiju pa makar i noge nam lovmili, ako budemo imali igrača više popušićemo. Znači samo se držati 11 protvi 11 i pobjeda je naša :D
User avatar
ArtefakT
Posts: 263
Joined: 23/02/2004 00:00
Location: EU

#4337 Re: FK Zeljeznicar

Post by ArtefakT »

Kojeg je derbi?
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24702
Joined: 26/08/2007 17:10

#4338 Re: FK Zeljeznicar

Post by Charuga »

ArtefakT wrote:Kojeg je derbi?
07.11. je za sada a ko nesto ne promjene. Mozda stave 08.11.
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#4339 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

Prvo poluvrijeme - sasvim OK. Drugo - užas. Nikako mi nije jasno kako nam igra opada nakon što protivnik ostane sa manje igrača od nas. :?

Uglavnom, next: Torpedo.
flamethrower
Posts: 122
Joined: 30/10/2009 22:36

#4340 Re: FK Zeljeznicar

Post by flamethrower »

Zeljo je prejak za ovu ligu!
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24702
Joined: 26/08/2007 17:10

#4341 Re: FK Zeljeznicar

Post by Charuga »

flamethrower wrote:Zeljo je prejak za ovu ligu!
Jes jes, svi nas se boje .. :mrgreen: :mrgreen:
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#4342 Re: FK Zeljeznicar

Post by udrch »

E neka je i Željo nekog dobio u gostima..ako ovako nastave možda se nekad na proljeće odlučim otići na utakmicu..
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#4343 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

Plavih_11 wrote:
flamethrower wrote:Zeljo je prejak za ovu ligu!
Jes jes, svi nas se boje .. :mrgreen: :mrgreen:
Kažu, vide crveno kad igraju protiv nas. 8-)
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24702
Joined: 26/08/2007 17:10

#4344 Re: FK Zeljeznicar

Post by Charuga »

kakavdanakneiskustvu wrote:
flamethrower wrote:Zeljo je prejak za ovu ligu!
pa je valjda zato tek peti
Ma dali smo fore ostalima do polusezone .. Ali ni utakmice vise .. :mrgreen: :mrgreen:
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#4345 Re: FK Zeljeznicar

Post by salle_eh1986 »

Jedan klub iz ovog grada se provukao zahvaljujući sudijama (Slavija), drugi (Olimpik) nije mogo prnuti, a treći...
Treći ćemo da TORPEDUJEMO :D
User avatar
Joey Tribbiani
Posts: 1248
Joined: 01/08/2008 16:28
Location: Stadion Grbavica

#4346 Re: FK Zeljeznicar

Post by Joey Tribbiani »

salle_eh1986 wrote:Jedan klub iz ovog grada se provukao zahvaljujući sudijama (Slavija), drugi (Olimpik) nije mogo prnuti, a treći...
Treći ćemo da TORPEDUJEMO :D
hahahha, to kralju :thumbup:
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#4347 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

Jel' istina da ne igra Radovanović u derbiju zbog žutih? :o Koda gledam, umjesto njega će onaj Ferić i Sarajevo će nas potući po toj strani. Svakako nam je ona slabija od desne. :(
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#4348 Re: FK Zeljeznicar

Post by salle_eh1986 »

elSaik wrote:Jel' istina da ne igra Radovanović u derbiju zbog žutih? :o Koda gledam, umjesto njega će onaj Ferić i Sarajevo će nas potući po toj strani. Svakako nam je ona slabija od desne. :(
Ma nema frke, koliko god je nama ekipa slaba na nekoj poziciji, to je pitarima još slabija na drugoj strani. Kao što sam već ranije napisao, samo da njanje ne dobiju crveni, onda smo popušili :D :D :D
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#4349 Re: FK Zeljeznicar

Post by Šibicar »

salle_eh1986 wrote:Jedan klub iz ovog grada se provukao zahvaljujući sudijama (Slavija), drugi (Olimpik) nije mogo prnuti, a treći...
Treći ćemo da TORPEDUJEMO :D
:lol: :lol: :lol: :thumbup:
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#4350 Re: FK Zeljeznicar

Post by LSD »

salle_eh1986 wrote:
elSaik wrote:Jel' istina da ne igra Radovanović u derbiju zbog žutih? :o Koda gledam, umjesto njega će onaj Ferić i Sarajevo će nas potući po toj strani. Svakako nam je ona slabija od desne. :(
Ma nema frke, koliko god je nama ekipa slaba na nekoj poziciji, to je pitarima još slabija na drugoj strani. Kao što sam već ranije napisao, samo da njanje ne dobiju crveni, onda smo popušili :D :D :D
A fakat igramo mnogo lošije kad imamo igraca više :shock: :? kako je to moguce,to niko ne može da dokuci.
Post Reply