Pa nema problema, ko spomenu probleme...sigurnosne mozda, ma ne nema nikakvih problema, PR mashina radi svoj posao, maestralno.Tercius wrote:Ne znam sta je problem da se policajac proseta crvenim tepihom ukoliko ima urednu pozivnicu, i prikladdno odjelo ??? Trebo bi sjediti kuci i sikirat se oko komentara na klixu ???Hendrix wrote:Glasnogovornik lokalnog MUPa dolazi na crveni tepih i daje izjave kao kakva zvijezda...mislio sam da me vise nista kod nas ne moze iznenaditi...zajebah se
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
-
Hendrix
- Posts: 5283
- Joined: 27/02/2004 00:00
#4326 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
-
MAN-lion's coach
- Posts: 3323
- Joined: 16/01/2010 02:45
#4327 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
...
Last edited by MAN-lion's coach on 18/01/2017 22:59, edited 1 time in total.
- Truba
- Posts: 93824
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4328 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
šef u aušvicu
samo sam slijedio naredbe

samo sam slijedio naredbe
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4329 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
on samo cita vijesti.
ali i to ga je napravilo selebritijem i facom na red carpetu. jebi ti to.
ali i to ga je napravilo selebritijem i facom na red carpetu. jebi ti to.
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6962
- Joined: 06/05/2013 23:05
#4330 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
A kad prodje festival onda cemo opet jedinicu za podrsku vidjat samo na utakmicama i eto kad bas ono moraju doci ali kratko da se zadrze,.jedinica je to ipak. Isto vazi i za ostale.policijace, sve redom,a beretkw da nema utakmica kontao.bi da su se ugasili koliko ih cesto vidjam po gradu u bilo kakvom obliku
Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Sent from my LG-D855 using Tapatalk
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#4331 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Fakat ovo crna kronikadirestraits0078 wrote:Joj, crne hronike, na šta je spala... Sad da ovo ćmoljo vidi, odma bi se nasekiro.
- Logovan
- Posts: 102808
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4332 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
O'zone wrote:Vidi naše dike na crvenom tepihu
http://www.klix.ba/vijesti/bih/nefic-mu ... /160812110
Koga mi moramo gledati... Tuga.
-
Akibh
- Posts: 1978
- Joined: 06/07/2009 12:27
#4333 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Svasta, pa to sto samo prenosi izmisljene i fabrikovane vijesti ga pere odgovornosti?MAN-lion's coach wrote:Po čemu? Što prenosi ono što mu kabinet odgovornog servira?Akibh wrote: I najveca lazovcina kantona ali haj da ne cjepidlacimo...
Valja biti lik i bez griznje savjesti cijelom kantonu servirati vijesti i procjene za koje znas da nisu tacne, i nikada se ne pogledati u ogledalu
-
saabsa
- Posts: 1932
- Joined: 07/10/2009 01:17
#4334 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Koji povremeno zgazi pjesaka pa izbjegne kaznu .Tercius wrote:Jedan veliki gospodin, pored toga obrazovan, kulturan i na kraju dobar covjek sve u svemu jako drag lik.O'zone wrote:Vidi naše dike na crvenom tepihu
http://www.klix.ba/vijesti/bih/nefic-mu ... /160812110
- insaneinthebrain
- Posts: 25527
- Joined: 12/08/2013 12:51
#4335 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
da nije ovokiki-miki wrote:Prema Palama, prije prvog tunela, skrece se okolo.preko Hrese. Nesto se desilo guzva bas.
http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160813010
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#4336 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
došla dijaspora na terme i žali se što se specijalac dere na njih da uđu u auto i da se ne miču
jebote glupog naroda trebao ti je reći da izađeš i da fasuješ metak.
jebote glupog naroda trebao ti je reći da izađeš i da fasuješ metak.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#4337 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
http://www.klix.ba/vijesti/bih/grupa-sa ... /160812071
Kakva je ovo jadikovka da se ne izrazim drugačije?
Ništa, hajmo rasformirati policiju i onako nikad neće nikome ugoditi.
Kakva je ovo jadikovka da se ne izrazim drugačije?
Ništa, hajmo rasformirati policiju i onako nikad neće nikome ugoditi.
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
#4338 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
jao_situacije wrote:došla dijaspora na terme i žali se što se specijalac dere na njih da uđu u auto i da se ne miču
jebote glupog naroda trebao ti je reći da izađeš i da fasuješ metak.
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
#4339 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
O'zone wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/grupa-sa ... /160812071
Kakva je ovo jadikovka da se ne izrazim drugačije?
Ništa, hajmo rasformirati policiju i onako nikad neće nikome ugoditi.
Neko napisa u komentarimaDo nje je sjedio petnaestogodišnji rođak iz Norveške koji je pretrpio veliki psihički šok. "......
Jadan mali, jel makar podrigno na ćevape?
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#4340 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ne mogu se prestati smijati članku
Mogu misliti da je bilo ono "Nemate pravo držati nas ovdje, identifikujte se, skinte fantomku, znate mi ćemo Vas prijaviti za naslino zadržavanje, unaske u xxxx zemlji nije ovako"
I ja bih se jedva suzdržao da im ne izrešetam auto
Pa nije ISIS majku mu.....Jedan policajac je viknuo da sjednu u auto, na što su oni potrčali i ušli u vozilo. Autu je zatim prišao drugi specijalac sa fantomkom i puškom. Bojeći se da bi specijalac mogao otvoriti vatru na njih, želeći da ga upozori da u autu ima pet civila, čitateljka mu je kroz prozor prošaptala da ih je pet u autu, na što je dobila nasilnu reakciju.
Mogu misliti da je bilo ono "Nemate pravo držati nas ovdje, identifikujte se, skinte fantomku, znate mi ćemo Vas prijaviti za naslino zadržavanje, unaske u xxxx zemlji nije ovako"
I ja bih se jedva suzdržao da im ne izrešetam auto
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#4341 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
došli na 10 dana i sad bi on da uređuje ovdje neštodezurni_ucenik wrote:jao_situacije wrote:došla dijaspora na terme i žali se što se specijalac dere na njih da uđu u auto i da se ne miču
jebote glupog naroda trebao ti je reći da izađeš i da fasuješ metak.
za policiju. Udri bagru samo. Za ove bijednike i papcine sto glume gospodu pa se groze policijske brutalnosti, nek lagano odjebu.
trebali su ih deportovati u norvešku pa nek tamo pišu protestne note policiji
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4342 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
vjerovatno je prvo navalila da iz zgrade ode u auto i ide.
-
mario001
- Posts: 2200
- Joined: 26/09/2015 22:38
#4343 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
O'zone wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/grupa-sa ... /160812071
Kakva je ovo jadikovka da se ne izrazim drugačije?
Ništa, hajmo rasformirati policiju i onako nikad neće nikome ugoditi.
Vjerovatno je stoka izlazila iz auta tokom akcije da vidi sta se desava, mozda i da malo snimi akcije.
Tako debili rade na cesti, ako je kolona svi napuste auta i odu negdje da vide sta je bilo, kad krene kolona trce nazad...gdje idu u PM
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4344 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Kako ste vi uopste zakljucili da je rijec o dijaspori, osim rodje koji ce morati saljevati stravu?
-
direstraits0078
- Posts: 5231
- Joined: 22/12/2011 14:41
#4345 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Niti je gđa prošaptala, niti je to što je rekla da ih je 5 u vozilu bilo u kontekstu u kojem želi da to predstavi.
Međutim, policija je trebala postupiti profesionalno, narediti da se udalje, a onda primijeniti odgovarajuća sredstva prisile.
Pa onda neka prave zajednički selfie u pritvoru.
Međutim, policija je trebala postupiti profesionalno, narediti da se udalje, a onda primijeniti odgovarajuća sredstva prisile.
Pa onda neka prave zajednički selfie u pritvoru.
-
mario001
- Posts: 2200
- Joined: 26/09/2015 22:38
#4347 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Mozda je na tog policajca par minuta ranije neko pucao, logicno da je pod stresom, i da nije bas strpljiv da objasnjava glupaci da ne moze izlaziti iz auta dok traje akcijadirestraits0078 wrote:Niti je gđa prošaptala, niti je to što je rekla da ih je 5 u vozilu bilo u kontekstu u kojem želi da to predstavi.
Međutim, policija je trebala postupiti profesionalno, narediti da se udalje, a onda primijeniti odgovarajuća sredstva prisile.
Pa onda neka prave zajednički selfie u pritvoru.
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#4348 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
jel se dječak vratio u norvešku ili još uvijek ne smije izaći iz kuće 
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4349 Re: RE: Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
A da malo procitas prije nego krenes pljuvati?mario001 wrote:O'zone wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/grupa-sa ... /160812071
Kakva je ovo jadikovka da se ne izrazim drugačije?
Ništa, hajmo rasformirati policiju i onako nikad neće nikome ugoditi.
Vjerovatno je stoka izlazila iz auta tokom akcije da vidi sta se desava, mozda i da malo snimi akcije.
Tako debili rade na cesti, ako je kolona svi napuste auta i odu negdje da vide sta je bilo, kad krene kolona trce nazad...gdje idu u PM
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
#4350 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Krimosi zapucali, a gospodja bijesna na policiju. Sta je ocekivala, muzicku da joj zapjeva drot na uho
Last edited by dezurni_ucenik on 13/08/2016 18:12, edited 1 time in total.

