SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Hendrix
Posts: 5283
Joined: 27/02/2004 00:00

#4326 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Hendrix »

Tercius wrote:
Hendrix wrote:Glasnogovornik lokalnog MUPa dolazi na crveni tepih i daje izjave kao kakva zvijezda...mislio sam da me vise nista kod nas ne moze iznenaditi...zajebah se :D
Ne znam sta je problem da se policajac proseta crvenim tepihom ukoliko ima urednu pozivnicu, i prikladdno odjelo ??? Trebo bi sjediti kuci i sikirat se oko komentara na klixu ???
Pa nema problema, ko spomenu probleme...sigurnosne mozda, ma ne nema nikakvih problema, PR mashina radi svoj posao, maestralno.
MAN-lion's coach
Posts: 3323
Joined: 16/01/2010 02:45

#4327 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by MAN-lion's coach »

...
Last edited by MAN-lion's coach on 18/01/2017 22:59, edited 1 time in total.
User avatar
Truba
Posts: 93824
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4328 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

šef u aušvicu
samo sam slijedio naredbe :thumbup: :sax: :bih:
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#4329 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

on samo cita vijesti.

ali i to ga je napravilo selebritijem i facom na red carpetu. jebi ti to.
made_in_sarajevo
Posts: 6962
Joined: 06/05/2013 23:05

#4330 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by made_in_sarajevo »

A kad prodje festival onda cemo opet jedinicu za podrsku vidjat samo na utakmicama i eto kad bas ono moraju doci ali kratko da se zadrze,.jedinica je to ipak. Isto vazi i za ostale.policijace, sve redom,a beretkw da nema utakmica kontao.bi da su se ugasili koliko ih cesto vidjam po gradu u bilo kakvom obliku

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#4331 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Sodom1 »

direstraits0078 wrote:Joj, crne hronike, na šta je spala... Sad da ovo ćmoljo vidi, odma bi se nasekiro. :oops:
Fakat ovo crna kronika :lol: :lol: ,ja konto citav vakat da sam na podforumu za auta :D :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102808
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4332 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Logovan »

O'zone wrote:Vidi naše dike na crvenom tepihu

Image

http://www.klix.ba/vijesti/bih/nefic-mu ... /160812110
:lol: :lol: :roll:

Koga mi moramo gledati... Tuga.
Akibh
Posts: 1978
Joined: 06/07/2009 12:27

#4333 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Akibh »

MAN-lion's coach wrote:
Akibh wrote: I najveca lazovcina kantona ali haj da ne cjepidlacimo...
Po čemu? Što prenosi ono što mu kabinet odgovornog servira?
Svasta, pa to sto samo prenosi izmisljene i fabrikovane vijesti ga pere odgovornosti?
Valja biti lik i bez griznje savjesti cijelom kantonu servirati vijesti i procjene za koje znas da nisu tacne, i nikada se ne pogledati u ogledalu
:D
saabsa
Posts: 1932
Joined: 07/10/2009 01:17

#4334 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by saabsa »

Tercius wrote:
O'zone wrote:Vidi naše dike na crvenom tepihu

Image

http://www.klix.ba/vijesti/bih/nefic-mu ... /160812110
Jedan veliki gospodin, pored toga obrazovan, kulturan i na kraju dobar covjek sve u svemu jako drag lik.
Koji povremeno zgazi pjesaka pa izbjegne kaznu .
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25527
Joined: 12/08/2013 12:51

#4335 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insaneinthebrain »

kiki-miki wrote:Prema Palama, prije prvog tunela, skrece se okolo.preko Hrese. Nesto se desilo guzva bas.
da nije ovo

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160813010
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#4336 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

došla dijaspora na terme i žali se što se specijalac dere na njih da uđu u auto i da se ne miču

jebote glupog naroda trebao ti je reći da izađeš i da fasuješ metak.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4337 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

http://www.klix.ba/vijesti/bih/grupa-sa ... /160812071

Kakva je ovo jadikovka da se ne izrazim drugačije?

Ništa, hajmo rasformirati policiju i onako nikad neće nikome ugoditi.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#4338 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by dezurni_ucenik »

jao_situacije wrote:došla dijaspora na terme i žali se što se specijalac dere na njih da uđu u auto i da se ne miču

jebote glupog naroda trebao ti je reći da izađeš i da fasuješ metak.

:thumbup: za policiju. Udri bagru samo. Za ove bijednike i papcine sto glume gospodu pa se groze policijske brutalnosti, nek lagano odjebu.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#4339 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by dezurni_ucenik »

O'zone wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/grupa-sa ... /160812071

Kakva je ovo jadikovka da se ne izrazim drugačije?

Ništa, hajmo rasformirati policiju i onako nikad neće nikome ugoditi.
Do nje je sjedio petnaestogodišnji rođak iz Norveške koji je pretrpio veliki psihički šok. "......
Jadan mali, jel makar podrigno na ćevape?
Neko napisa u komentarima :lol: :thumbup:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4340 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Ne mogu se prestati smijati članku
Jedan policajac je viknuo da sjednu u auto, na što su oni potrčali i ušli u vozilo. Autu je zatim prišao drugi specijalac sa fantomkom i puškom. Bojeći se da bi specijalac mogao otvoriti vatru na njih, želeći da ga upozori da u autu ima pet civila, čitateljka mu je kroz prozor prošaptala da ih je pet u autu, na što je dobila nasilnu reakciju.
Pa nije ISIS majku mu..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mogu misliti da je bilo ono "Nemate pravo držati nas ovdje, identifikujte se, skinte fantomku, znate mi ćemo Vas prijaviti za naslino zadržavanje, unaske u xxxx zemlji nije ovako"

I ja bih se jedva suzdržao da im ne izrešetam auto
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#4341 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

dezurni_ucenik wrote:
jao_situacije wrote:došla dijaspora na terme i žali se što se specijalac dere na njih da uđu u auto i da se ne miču

jebote glupog naroda trebao ti je reći da izađeš i da fasuješ metak.

:thumbup: za policiju. Udri bagru samo. Za ove bijednike i papcine sto glume gospodu pa se groze policijske brutalnosti, nek lagano odjebu.
došli na 10 dana i sad bi on da uređuje ovdje nešto
trebali su ih deportovati u norvešku pa nek tamo pišu protestne note policiji
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#4342 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

vjerovatno je prvo navalila da iz zgrade ode u auto i ide.
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#4343 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mario001 »

O'zone wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/grupa-sa ... /160812071

Kakva je ovo jadikovka da se ne izrazim drugačije?

Ništa, hajmo rasformirati policiju i onako nikad neće nikome ugoditi.

Vjerovatno je stoka izlazila iz auta tokom akcije da vidi sta se desava, mozda i da malo snimi akcije.
Tako debili rade na cesti, ako je kolona svi napuste auta i odu negdje da vide sta je bilo, kad krene kolona trce nazad...gdje idu u PM
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4344 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insomnia78 »

Kako ste vi uopste zakljucili da je rijec o dijaspori, osim rodje koji ce morati saljevati stravu?
direstraits0078
Posts: 5231
Joined: 22/12/2011 14:41

#4345 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by direstraits0078 »

Niti je gđa prošaptala, niti je to što je rekla da ih je 5 u vozilu bilo u kontekstu u kojem želi da to predstavi.

Međutim, policija je trebala postupiti profesionalno, narediti da se udalje, a onda primijeniti odgovarajuća sredstva prisile.

Pa onda neka prave zajednički selfie u pritvoru.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#4346 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by dezurni_ucenik »

.
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#4347 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mario001 »

direstraits0078 wrote:Niti je gđa prošaptala, niti je to što je rekla da ih je 5 u vozilu bilo u kontekstu u kojem želi da to predstavi.

Međutim, policija je trebala postupiti profesionalno, narediti da se udalje, a onda primijeniti odgovarajuća sredstva prisile.

Pa onda neka prave zajednički selfie u pritvoru.
Mozda je na tog policajca par minuta ranije neko pucao, logicno da je pod stresom, i da nije bas strpljiv da objasnjava glupaci da ne moze izlaziti iz auta dok traje akcija
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#4348 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

jel se dječak vratio u norvešku ili još uvijek ne smije izaći iz kuće :?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4349 Re: RE: Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insomnia78 »

mario001 wrote:
O'zone wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/grupa-sa ... /160812071

Kakva je ovo jadikovka da se ne izrazim drugačije?

Ništa, hajmo rasformirati policiju i onako nikad neće nikome ugoditi.

Vjerovatno je stoka izlazila iz auta tokom akcije da vidi sta se desava, mozda i da malo snimi akcije.
Tako debili rade na cesti, ako je kolona svi napuste auta i odu negdje da vide sta je bilo, kad krene kolona trce nazad...gdje idu u PM
A da malo procitas prije nego krenes pljuvati?
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#4350 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by dezurni_ucenik »

Krimosi zapucali, a gospodja bijesna na policiju. Sta je ocekivala, muzicku da joj zapjeva drot na uho
Last edited by dezurni_ucenik on 13/08/2016 18:12, edited 1 time in total.
Post Reply