http://v2.pik.ba/profil/midi7
dojmovi su mu svi od istih ljudi a cijene su mu ludnica
Code: Select all
http://v2.pik.ba/artikal/4351421/laptop-dual-core-moze-zamjena/pa eto,oprez sa njim
Code: Select all
http://v2.pik.ba/artikal/4351421/laptop-dual-core-moze-zamjena/K'o dva kretena!fatality wrote:Nije prevarant ali ipak smijesna situacija
http://www.pik.ba/artikal/10714051/audi ... a/#pitanja
niko nece da da ponudu, ovaj prvi da vidi moze li izvuci vise nego sto je ocekivao a ovaj drugi mozda da ponudi manje nego sto je mislio. Elem na kraju niko nista nije ponudio i propade posao
I ja cesce citam komentare na piku nego na klix-u. Ima vise kategorija koje jako volim, kao npr. "svaka cast na autu!". "Sta ti znas sta je xxx (ubaciti imenicu po zelji)", "Jel to onaj xxxx (obicno auto) sto stoji ispred yyyy(obicno kafic)"...Ringhio wrote:Ja sam fasciniran kometarima na artiklima, kolicinom nepismenog, ali bas nepismenog naroda koji tu kao nesto komentarise, i arogantnim trgovcima.
Svasta se tu ima vidjeti, dobro dodje kad mi je dosadno, otvorim malo pa citam kometare, ko na klixu.
kako ovaj vara...o cemu se radidel_boj wrote:S obzirom da mi je post od ranije izbrisan iz nepoznatog razloga, postavljam ponovo link ka profilu prevaranta:
http://www.pik.ba/profil/Lion1001
Nikad to nije 15-20 dana jer takvi obično prodaju i naručuju nešto iz Kine - putuje mnogo duze. Uz to se dešava da roba iz Kine ne stigne - meni npr nisu stigla dva kineska artikla - koja sam sam sebi naručio, a u tom slučaju takvi supci neće da vrate novac.mali_milojica wrote:Najjaci su mi ovi sto traze pare,artikla nema kod sebe,dolazi za 15-20 dana.
Da si Dalaj Lama,ne vjerujem ti.
Pa jadan ne bio,nisam ovca,mogu i ja naruciti na ebay,amazon i sl.
rangoj wrote: Nikad to nije 15-20 dana jer takvi obično prodaju i naručuju nešto iz Kine - putuje mnogo duze. Uz to se dešava da roba iz Kine ne stigne - meni npr nisu stigla dva kineska artikla - koja sam sam sebi naručio, a u tom slučaju takvi supci neće da vrate novac.

Kazu da ne moze, slao sam poruku administraciji ako moze da me vrate na staru verziju, a objasnjenje je bilo da ce vremenom sve prebaciti na verziju2Pet do trinest wrote:Moze li se kako vratit stari izgled pika ovo nista ne valja neznam kome pade na pamet onako da sjebe pik ninasta ne lici.
Ni ja ne kontam, super mi je novi izgled!seoBIH wrote:A šta tačno ne valja