Prevaranti na PIK-u

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
zippoo87
Posts: 19653
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#4326 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by zippoo87 »

evo jos jedan sumnjiv,sada sam htio da mu nesto napisem,kada pise da me korisnik blokirao :D
http://v2.pik.ba/profil/midi7

dojmovi su mu svi od istih ljudi a cijene su mu ludnica

Code: Select all

http://v2.pik.ba/artikal/4351421/laptop-dual-core-moze-zamjena/
ovaj laptop stavio 1000 KM cijena hahah
pa eto,oprez sa njim
User avatar
fatality
Posts: 2160
Joined: 24/02/2008 14:11

#4327 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by fatality »

Nije prevarant ali ipak smijesna situacija :D

http://www.pik.ba/artikal/10714051/audi ... a/#pitanja


niko nece da da ponudu, ovaj prvi da vidi moze li izvuci vise nego sto je ocekivao a ovaj drugi mozda da ponudi manje nego sto je mislio. Elem na kraju niko nista nije ponudio i propade posao :D
rangoj
Posts: 767
Joined: 22/01/2014 13:22

#4328 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by rangoj »

fatality wrote:Nije prevarant ali ipak smijesna situacija :D

http://www.pik.ba/artikal/10714051/audi ... a/#pitanja


niko nece da da ponudu, ovaj prvi da vidi moze li izvuci vise nego sto je ocekivao a ovaj drugi mozda da ponudi manje nego sto je mislio. Elem na kraju niko nista nije ponudio i propade posao :D
K'o dva kretena! :)
User avatar
del_boj
Posts: 165
Joined: 29/08/2011 18:13
Location: Peckham

#4329 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by del_boj »

Znam ja koja je cijena na oficijalnoj stranici, ali u čemu je poenta pik-a ukoliko plaćaš šverceru istu cijenu koju možeš platiti u prodavnici i uz to dobiti i garanciju.

Moraš priznati da ne očekuješ da te neko sa 99 pozitivnih dojmova prevari ko zadnjeg levata, a s obzirom kako administracija pik-a reaguje na prijave, on će nastaviti po svom.
User avatar
Narkotek
Posts: 770
Joined: 26/08/2014 03:01

#4330 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Narkotek »

Nema vecih prevaranata od ovih sto prodaju "original" air max tene po piku .... kao iste ko u nike shopovima bla bla ... postavis komentar da nije original ili bilo sta drugo a da nije vezano za kupnju izbrisace komentar i blokirati te ... 1 lik na 500 profila i sve tako .... placenici koji komentarisu i kao pohvaljuju "kvalitet" i "originalnost" lazne transakcije i sta ne
User avatar
Ringhio
Posts: 1005
Joined: 04/04/2011 23:47
Location: Ni ovdje ni tamo

#4331 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Ringhio »

Ja sam fasciniran kometarima na artiklima, kolicinom nepismenog, ali bas nepismenog naroda koji tu kao nesto komentarise, i arogantnim trgovcima.

Svasta se tu ima vidjeti, dobro dodje kad mi je dosadno, otvorim malo pa citam kometare, ko na klixu.
User avatar
fatality
Posts: 2160
Joined: 24/02/2008 14:11

#4332 Re: AW: Prevaranti na PIK-u

Post by fatality »

Ringhio wrote:Ja sam fasciniran kometarima na artiklima, kolicinom nepismenog, ali bas nepismenog naroda koji tu kao nesto komentarise, i arogantnim trgovcima.

Svasta se tu ima vidjeti, dobro dodje kad mi je dosadno, otvorim malo pa citam kometare, ko na klixu.
I ja cesce citam komentare na piku nego na klix-u. Ima vise kategorija koje jako volim, kao npr. "svaka cast na autu!". "Sta ti znas sta je xxx (ubaciti imenicu po zelji)", "Jel to onaj xxxx (obicno auto) sto stoji ispred yyyy(obicno kafic)"... :D

sa fontela
User avatar
del_boj
Posts: 165
Joined: 29/08/2011 18:13
Location: Peckham

#4333 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by del_boj »

S obzirom da mi je post od ranije izbrisan iz nepoznatog razloga, postavljam ponovo link ka profilu prevaranta:
http://www.pik.ba/profil/Lion1001
zippoo87
Posts: 19653
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#4334 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by zippoo87 »

del_boj wrote:S obzirom da mi je post od ranije izbrisan iz nepoznatog razloga, postavljam ponovo link ka profilu prevaranta:
http://www.pik.ba/profil/Lion1001
kako ovaj vara...o cemu se radi
prevario tebe ili nekoga koga znas ?
User avatar
del_boj
Posts: 165
Joined: 29/08/2011 18:13
Location: Peckham

#4335 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by del_boj »

Prodao mi je slušalice za koje je naveo da su original, međutim, dobio sam lošu kopiju.

Bio je ranije detaljan post sa slikama tih slušalica koje sam dobio i podacima o prevarantu, ali je neko od moderatora izbrisao.
User avatar
Ringhio
Posts: 1005
Joined: 04/04/2011 23:47
Location: Ni ovdje ni tamo

#4336 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Ringhio »

More bit da si jako admina nekog evdale povalio s otom prijavom
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#4337 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Kataklinger »

Ako je tema jebeno posvećena prevarantima na PIK-u, odakle adminima/moderatorima pravo da brišu komentare pojedinih članova?
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#4338 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Bobi »

E `vako :D,
-zabranjeno komentarisanje rada moderatora :D
-zabranjeno javno objavljivanje licnih podataka na forumu
...slijedi vam hladjenje pa se zalite kome hocete :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Lopov-eliminator
Posts: 1482
Joined: 11/07/2013 19:29

#4339 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Lopov-eliminator »

Izgleda da je ovaj Lion1001 dobio i neki negativni jer je, po riječima druge strane, poslao slomljene naočare, a na negativni nije ništa odgovorio.

http://www.pik.ba/profil/Lion1001/povje ... /negativni
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#4340 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by mali_milojica »

Najjaci su mi ovi sto traze pare,artikla nema kod sebe,dolazi za 15-20 dana.
Da si Dalaj Lama,ne vjerujem ti.
Pa jadan ne bio,nisam ovca,mogu i ja naruciti na ebay,amazon i sl.
:lol:
rangoj
Posts: 767
Joined: 22/01/2014 13:22

#4341 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by rangoj »

mali_milojica wrote:Najjaci su mi ovi sto traze pare,artikla nema kod sebe,dolazi za 15-20 dana.
Da si Dalaj Lama,ne vjerujem ti.
Pa jadan ne bio,nisam ovca,mogu i ja naruciti na ebay,amazon i sl.
:lol:
Nikad to nije 15-20 dana jer takvi obično prodaju i naručuju nešto iz Kine - putuje mnogo duze. Uz to se dešava da roba iz Kine ne stigne - meni npr nisu stigla dva kineska artikla - koja sam sam sebi naručio, a u tom slučaju takvi supci neće da vrate novac.
User avatar
SONY_91
Posts: 1876
Joined: 09/09/2009 12:24
Location: Somewhere in Posavina

#4342 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by SONY_91 »

rangoj wrote: Nikad to nije 15-20 dana jer takvi obično prodaju i naručuju nešto iz Kine - putuje mnogo duze. Uz to se dešava da roba iz Kine ne stigne - meni npr nisu stigla dva kineska artikla - koja sam sam sebi naručio, a u tom slučaju takvi supci neće da vrate novac.
Image

Maksimalno što mi je pošiljka putovala bio je 30 i neki dan. Ali, taj slučaj mi se desio samo jednom. Većinom dolazi nakon maksimalno 20 dana, a, jednom sam imao čak slučaj da je artikal stigao od dana naružbe nakon 7 dana na moju adresu.
Oxygenn
Posts: 369
Joined: 07/05/2005 22:34

#4343 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Oxygenn »

Pet do trinest wrote:Moze li se kako vratit stari izgled pika ovo nista ne valja neznam kome pade na pamet onako da sjebe pik ninasta ne lici.
Kazu da ne moze, slao sam poruku administraciji ako moze da me vrate na staru verziju, a objasnjenje je bilo da ce vremenom sve prebaciti na verziju2
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#4344 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by seoBIH »

A šta tačno ne valja :shock:
rangoj
Posts: 767
Joined: 22/01/2014 13:22

#4345 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by rangoj »

seoBIH wrote:A šta tačno ne valja :shock:
Ni ja ne kontam, super mi je novi izgled!

Novi dizajn je koristi nove html standarde, veze se učitava i pruža veće mogućnosti za personalizaciju u podesavanjima...

Uostalom, izgled je samo stvar navike, funkcionalnost je bolja nego ranije...
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#4346 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by seoBIH »

Zbog toga te i pitam, daj razloge. Meni je odlično, leti po dani, naveče psujem :D Poruke perverzija, notifikacija boli glava 8) Ne svidja mi se ono otvaranje na naslovnoj, eto to je zamjerka.

Ostalo je sve stvar navike. Pa godinama si korsitio jedan te isti dizajn, znao si u bobu gdje je sta :D
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#4347 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Mustang1 »

Nije pravo mjesto ali da ne otvaram temu novu skoro da je isto :D Je'l moguce kad neka od ovih kompanija sto dostavlja dostavi da ja uzmem to i probam .. Zovnem vozaca da udje u kucu i da saceka dok ja provjerim jel sve ispravno
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#4348 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by seoBIH »

:D :D jest mi krivo sto cu ti ja odgovoriti :D

Moze, npr 24VIP ce dopustiti da se paket otvori, pogleda i tek nakon toga plati. Naravno, pošiljaoc to MORA NAZNAČITI na paketu. Sada hoce li te vozac sacekati 5 ili 15 minuta, to je do njega. Pripremiš mu hladno pivo, dok on popije, ti probaš.
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#4349 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Mustang1 »

Ja cu prodavcu reci da naznaci odnosno da mu necu uzeti ako me ne puste da provjerim .. Ne moze me natjerati nek ga vraca ha ya :D
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#4350 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Mustang1 »

Reci cu da naznace .. Gdje cu kupiti nesto od preko 600 KM polovno a da ne probam :D
Post Reply