RUSIJA
-
Avetinho
- Posts: 7135
- Joined: 07/09/2012 21:22
- Location: Ja sam odavle
#4326 Re: RUSIJA
Kvaris mu pricu.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4327 Re: RUSIJA
A ti zastupas koga?_BataZiv_0809 wrote:Joj dobro siGeneral War wrote:Pa i srbija je uvela embargo PC_BataZiv_0809 wrote:A to sto nam je Zapad uveo embargo, to nista?![]()
Nego mislim da je problem sto zapravo mnogi ne kontaju da je sve go interes velikih sila. Od raspada Jugoslavije, embarga, pa do te NATO intervencije. Nisu sigurno intervenisali sto nas vole, niti su Rusi zaustavljali Vijece Sigurnosti zato sto vole Siriju.
Nadam se da cemo nekad biti u stanju da o ovim stvarima razgovaramo bez emotivne i ideoloske matrice.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83504
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#4328 Re: RUSIJA
Licnost koja se na forumu predstavlja pod psudonimom _BataZiv_0809insomnia78 wrote: A ti zastupas koga?
-
UnscarD
- Posts: 3235
- Joined: 27/12/2002 00:00
- Location: Na granici koja polako nestaje, tamo izmedju atoma i bita.
#4329 Re: RUSIJA
Ne ispada. Da si procitala detaljno moj post ili barem svoj, uvidjela bi da :insomnia78 wrote:Cekaj, cekaj
Rekli ste da nije nikad
Evo ispade da ipak jeste
1. Ja tvrdim da je pozicija Rusije bila potpuno u liniji sa stavom zapada po pitanju BiH i da Rusija niti jednim glasanjem nije blokirala ili suprotno glasala niti po jednoj rezoluciji vezanoj za BiH u odnosu na zapadne partnere.
2. Da li si procitala ko je predlagac ove rezolucije u sopstvenom postu? Predlagac su Islamske zemlje a ne zapad.
Sta onda ispada da ipak jeste?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83504
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#4330 Re: RUSIJA
To je tvrdio UnascarD, pa ti sa njim raspravi. Ja sam spominjao Siriju, gdje je Rusija ulozila veto u VS.insomnia78 wrote:Cekaj, cekaj
Rekli ste da nije nikad
Evo ispade da ipak jeste
I usput mozes dati i izvor i datum onog sto c/p pa da probamo naci u UN-ovim dokumentima to
-
UnscarD
- Posts: 3235
- Joined: 27/12/2002 00:00
- Location: Na granici koja polako nestaje, tamo izmedju atoma i bita.
#4331 Re: RUSIJA
Ne kvari...samo ne cita pazljivo ni moje a izgleda ni svoje postove. Pisemo se sutraAvetinho wrote:Kvaris mu pricu.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4332 Re: RUSIJA
Eno ti izvor AP_BataZiv_0809 wrote:To je tvrdio UnascarD, pa ti sa njim raspravi. Ja sam spominjao Siriju, gdje je Rusija ulozila veto u VS.insomnia78 wrote:Cekaj, cekaj
Rekli ste da nije nikad
Evo ispade da ipak jeste
I usput mozes dati i izvor i datum onog sto c/p pa da probamo naci u UN-ovim dokumentima to
Evo ti i od UN-a
http://research.un.org/en/docs/sc/quick
2/12/1994
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83504
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#4333 Re: RUSIJA
Hvalainsomnia78 wrote: Eno ti izvor AP
Evo ti i od UN-a
http://research.un.org/en/docs/sc/quick
2/12/1994
Medjutim ni ovo ne mijenja cinjenicu da su nas vise zajebali Miteran (Francuska), Bilt (Švedska) , Mekenzi (Kanada) i jos mnogo njih, vise nego Lavrov ili Jeljcin
Zajebali bi nas i oni da su imali interesa u tome, odnosno da su mogli, da budem skroz jasan
- Fantassin
- Posts: 1912
- Joined: 04/01/2014 13:09
- Location: France
#4334 Re: RUSIJA
Sta je sa mrskom Amerikom... jel i ona zajebala_BataZiv_0809 wrote:Hvalainsomnia78 wrote: Eno ti izvor AP
Evo ti i od UN-a
http://research.un.org/en/docs/sc/quick
2/12/1994![]()
Medjutim ni ovo ne mijenja cinjenicu da su nas vise zajebali Miteran (Francuska), Bilt (Švedska) , Mekenzi (Kanada) i jos mnogo njih, vise nego Lavrov ili Jeljcin![]()
Zajebali bi nas i oni da su imali interesa u tome, odnosno da su mogli, da budem skroz jasan
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83504
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#4335 Re: RUSIJA
Dobro pitanje.Fantassin wrote: Sta je sa mrskom Amerikom... jel i ona zajebala
-
Avetinho
- Posts: 7135
- Joined: 07/09/2012 21:22
- Location: Ja sam odavle
#4336 Re: RUSIJA
Naravno da jeste, i to neoprostivo. Rokala po cetnicima, a i oni su bili Bosanci.Fantassin wrote:Sta je sa mrskom Amerikom... jel i ona zajebala_BataZiv_0809 wrote:Hvalainsomnia78 wrote: Eno ti izvor AP
Evo ti i od UN-a
http://research.un.org/en/docs/sc/quick
2/12/1994![]()
Medjutim ni ovo ne mijenja cinjenicu da su nas vise zajebali Miteran (Francuska), Bilt (Švedska) , Mekenzi (Kanada) i jos mnogo njih, vise nego Lavrov ili Jeljcin![]()
Zajebali bi nas i oni da su imali interesa u tome, odnosno da su mogli, da budem skroz jasan
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83504
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#4337 Re: RUSIJA
Ajde...Avetinho wrote:
Naravno da jeste, i to neoprostivo. Rokala po cetnicima, a i oni su bili Bosanci.
Sta je par dana rokanja naspram 4 godine mirnog posmatranja neravnopravnog meča? I opet je prijetila i autsajderu da ce i njega rokati ako predje u ofanzivu
-
Avetinho
- Posts: 7135
- Joined: 07/09/2012 21:22
- Location: Ja sam odavle
#4338 Re: RUSIJA
A vidi, bogati, Rusi koji su Bosnu toliko voljeli, nisu cak nijedan avion poslali nikad. Ili je u njihovim ocima mec bio ravnopravan?_BataZiv_0809 wrote:Ajde...Avetinho wrote:
Naravno da jeste, i to neoprostivo. Rokala po cetnicima, a i oni su bili Bosanci.
Sta je par dana rokanja naspram 4 godine mirnog posmatranja neravnopravnog meča? I opet je prijetila i autsajderu da ce i njega rokati ako predje u ofanzivu
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83504
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#4339 Re: RUSIJA
Pa ko je to tvrdio?Avetinho wrote: A vidi, bogati, Rusi koji su Bosnu toliko voljeli, nisu cak nijedan avion poslali nikad. Ili je u njihovim ocima mec bio ravnopravan?
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4340 Re: RUSIJA
Nego, jebo proslost, kako tumacite ovaj istup ruskog ambasadora protiv institucije visokog predstavnika i pricu o "trecem"?
-
Avetinho
- Posts: 7135
- Joined: 07/09/2012 21:22
- Location: Ja sam odavle
#4341 Re: RUSIJA
Ovdje sam te izgubio. Ko je sta tvrdio? Tema je Rusija, i njen "prijateljski" odnos prema Bosni. Nisu slali nikakve avione (osim mozda Srbiji), za razliku od Amera._BataZiv_0809 wrote:Pa ko je to tvrdio?Avetinho wrote: A vidi, bogati, Rusi koji su Bosnu toliko voljeli, nisu cak nijedan avion poslali nikad. Ili je u njihovim ocima mec bio ravnopravan?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83504
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#4342 Re: RUSIJA
Vidim da si se izgubio.Avetinho wrote: Ovdje sam te izgubio. Ko je sta tvrdio? Tema je Rusija, i njen "prijateljski" odnos prema Bosni. Nisu slali nikakve avione (osim mozda Srbiji), za razliku od Amera.
- Domaci izdajnik
- Posts: 7343
- Joined: 18/07/2012 20:32
- Location: Kod komšije uz rakijski kazan
- Horoskop: Vodokotlić
#4343 Re: RUSIJA
Rusija slala avione Srbiji? Ako misliš na kanadere da im gase požar u pravu si.... 
-
Avetinho
- Posts: 7135
- Joined: 07/09/2012 21:22
- Location: Ja sam odavle
#4344 Re: RUSIJA
Glupog komentara._BataZiv_0809 wrote:Vidim da si se izgubio.Avetinho wrote: Ovdje sam te izgubio. Ko je sta tvrdio? Tema je Rusija, i njen "prijateljski" odnos prema Bosni. Nisu slali nikakve avione (osim mozda Srbiji), za razliku od Amera.
-
UnscarD
- Posts: 3235
- Joined: 27/12/2002 00:00
- Location: Na granici koja polako nestaje, tamo izmedju atoma i bita.
- GAU8
- Posts: 9145
- Joined: 05/01/2011 09:18
#4346 Re: RUSIJA
RTUnscarD wrote:Laganini:
http://rt.com/news/262625-venezuela-rus ... nvestment/
Look ma' no weapons required
-
UnscarD
- Posts: 3235
- Joined: 27/12/2002 00:00
- Location: Na granici koja polako nestaje, tamo izmedju atoma i bita.
#4347 Re: RUSIJA
Pa? Nije tacna vijest? Izmislio RT vijest o 14 milijardi dealu ...jooo jes' dobro u tom vasem svijetuGAU8 wrote:RTUnscarD wrote:Laganini:
http://rt.com/news/262625-venezuela-rus ... nvestment/
Look ma' no weapons required
Nego mahanje od legende

- GAU8
- Posts: 9145
- Joined: 05/01/2011 09:18
#4348 Re: RUSIJA
Šta ti znaš o mom svijetu??UnscarD wrote:Pa? Nije tacna vijest? Izmislio RT vijest o 14 milijardi dealu ...jooo jes' dobro u tom vasem svijetuGAU8 wrote:RTUnscarD wrote:Laganini:
http://rt.com/news/262625-venezuela-rus ... nvestment/
Look ma' no weapons required
- JohnnyS
- Posts: 17551
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#4349 Re: RUSIJA
http://www.jutarnji.hr/otrovali-zestoko ... u/1356894/
Zapadnjačko-pedersko-lihvarocionističko-masonsko-vatikansko-petrodolarsko-liberlnokapitalističko-antikrimskoturistička propaganda ne preže ni od čega
Zapadnjačko-pedersko-lihvarocionističko-masonsko-vatikansko-petrodolarsko-liberlnokapitalističko-antikrimskoturistička propaganda ne preže ni od čega
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83504
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#4350 Re: RUSIJA
Raša tudej sve bolja i bolja 
