RUSIJA

Post Reply
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#4326 Re: RUSIJA

Post by Avetinho »

Kvaris mu pricu.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4327 Re: RUSIJA

Post by insomnia78 »

_BataZiv_0809 wrote:
General War wrote:
_BataZiv_0809 wrote:A to sto nam je Zapad uveo embargo, to nista? :roll:
Pa i srbija je uvela embargo PC :lol:
Joj dobro si :lol:

Nego mislim da je problem sto zapravo mnogi ne kontaju da je sve go interes velikih sila. Od raspada Jugoslavije, embarga, pa do te NATO intervencije. Nisu sigurno intervenisali sto nas vole, niti su Rusi zaustavljali Vijece Sigurnosti zato sto vole Siriju.

Nadam se da cemo nekad biti u stanju da o ovim stvarima razgovaramo bez emotivne i ideoloske matrice.
A ti zastupas koga?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83504
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4328 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

insomnia78 wrote: A ti zastupas koga?
Licnost koja se na forumu predstavlja pod psudonimom _BataZiv_0809
UnscarD
Posts: 3235
Joined: 27/12/2002 00:00
Location: Na granici koja polako nestaje, tamo izmedju atoma i bita.

#4329 Re: RUSIJA

Post by UnscarD »

insomnia78 wrote:Cekaj, cekaj
Rekli ste da nije nikad
Evo ispade da ipak jeste :lol:
Ne ispada. Da si procitala detaljno moj post ili barem svoj, uvidjela bi da :
1. Ja tvrdim da je pozicija Rusije bila potpuno u liniji sa stavom zapada po pitanju BiH i da Rusija niti jednim glasanjem nije blokirala ili suprotno glasala niti po jednoj rezoluciji vezanoj za BiH u odnosu na zapadne partnere.
2. Da li si procitala ko je predlagac ove rezolucije u sopstvenom postu? Predlagac su Islamske zemlje a ne zapad.

Sta onda ispada da ipak jeste?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83504
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4330 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

insomnia78 wrote:Cekaj, cekaj
Rekli ste da nije nikad
Evo ispade da ipak jeste :lol:
To je tvrdio UnascarD, pa ti sa njim raspravi. Ja sam spominjao Siriju, gdje je Rusija ulozila veto u VS.

I usput mozes dati i izvor i datum onog sto c/p pa da probamo naci u UN-ovim dokumentima to :thumbup:
UnscarD
Posts: 3235
Joined: 27/12/2002 00:00
Location: Na granici koja polako nestaje, tamo izmedju atoma i bita.

#4331 Re: RUSIJA

Post by UnscarD »

Avetinho wrote:Kvaris mu pricu.
Ne kvari...samo ne cita pazljivo ni moje a izgleda ni svoje postove. Pisemo se sutra ;-)
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4332 Re: RUSIJA

Post by insomnia78 »

_BataZiv_0809 wrote:
insomnia78 wrote:Cekaj, cekaj
Rekli ste da nije nikad
Evo ispade da ipak jeste :lol:
To je tvrdio UnascarD, pa ti sa njim raspravi. Ja sam spominjao Siriju, gdje je Rusija ulozila veto u VS.

I usput mozes dati i izvor i datum onog sto c/p pa da probamo naci u UN-ovim dokumentima to :thumbup:
Eno ti izvor AP
Evo ti i od UN-a
http://research.un.org/en/docs/sc/quick
2/12/1994
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83504
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4333 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

insomnia78 wrote: Eno ti izvor AP
Evo ti i od UN-a
http://research.un.org/en/docs/sc/quick
2/12/1994
Hvala :thumbup:


Medjutim ni ovo ne mijenja cinjenicu da su nas vise zajebali Miteran (Francuska), Bilt (Švedska) , Mekenzi (Kanada) i jos mnogo njih, vise nego Lavrov ili Jeljcin :wink:

Zajebali bi nas i oni da su imali interesa u tome, odnosno da su mogli, da budem skroz jasan :wink:
User avatar
Fantassin
Posts: 1912
Joined: 04/01/2014 13:09
Location: France

#4334 Re: RUSIJA

Post by Fantassin »

_BataZiv_0809 wrote:
insomnia78 wrote: Eno ti izvor AP
Evo ti i od UN-a
http://research.un.org/en/docs/sc/quick
2/12/1994
Hvala :thumbup:


Medjutim ni ovo ne mijenja cinjenicu da su nas vise zajebali Miteran (Francuska), Bilt (Švedska) , Mekenzi (Kanada) i jos mnogo njih, vise nego Lavrov ili Jeljcin :wink:

Zajebali bi nas i oni da su imali interesa u tome, odnosno da su mogli, da budem skroz jasan :wink:
Sta je sa mrskom Amerikom... jel i ona zajebala :)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83504
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4335 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

Fantassin wrote: Sta je sa mrskom Amerikom... jel i ona zajebala :)
Dobro pitanje.
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#4336 Re: RUSIJA

Post by Avetinho »

Fantassin wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
insomnia78 wrote: Eno ti izvor AP
Evo ti i od UN-a
http://research.un.org/en/docs/sc/quick
2/12/1994
Hvala :thumbup:


Medjutim ni ovo ne mijenja cinjenicu da su nas vise zajebali Miteran (Francuska), Bilt (Švedska) , Mekenzi (Kanada) i jos mnogo njih, vise nego Lavrov ili Jeljcin :wink:

Zajebali bi nas i oni da su imali interesa u tome, odnosno da su mogli, da budem skroz jasan :wink:
Sta je sa mrskom Amerikom... jel i ona zajebala :)
Naravno da jeste, i to neoprostivo. Rokala po cetnicima, a i oni su bili Bosanci.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83504
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4337 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

Avetinho wrote:
Naravno da jeste, i to neoprostivo. Rokala po cetnicima, a i oni su bili Bosanci.
Ajde...

Sta je par dana rokanja naspram 4 godine mirnog posmatranja neravnopravnog meča? I opet je prijetila i autsajderu da ce i njega rokati ako predje u ofanzivu :run:
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#4338 Re: RUSIJA

Post by Avetinho »

_BataZiv_0809 wrote:
Avetinho wrote:
Naravno da jeste, i to neoprostivo. Rokala po cetnicima, a i oni su bili Bosanci.
Ajde...

Sta je par dana rokanja naspram 4 godine mirnog posmatranja neravnopravnog meča? I opet je prijetila i autsajderu da ce i njega rokati ako predje u ofanzivu :run:
A vidi, bogati, Rusi koji su Bosnu toliko voljeli, nisu cak nijedan avion poslali nikad. Ili je u njihovim ocima mec bio ravnopravan?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83504
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4339 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

Avetinho wrote: A vidi, bogati, Rusi koji su Bosnu toliko voljeli, nisu cak nijedan avion poslali nikad. Ili je u njihovim ocima mec bio ravnopravan?
Pa ko je to tvrdio?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4340 Re: RUSIJA

Post by insomnia78 »

Nego, jebo proslost, kako tumacite ovaj istup ruskog ambasadora protiv institucije visokog predstavnika i pricu o "trecem"?
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#4341 Re: RUSIJA

Post by Avetinho »

_BataZiv_0809 wrote:
Avetinho wrote: A vidi, bogati, Rusi koji su Bosnu toliko voljeli, nisu cak nijedan avion poslali nikad. Ili je u njihovim ocima mec bio ravnopravan?
Pa ko je to tvrdio?
Ovdje sam te izgubio. Ko je sta tvrdio? Tema je Rusija, i njen "prijateljski" odnos prema Bosni. Nisu slali nikakve avione (osim mozda Srbiji), za razliku od Amera.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83504
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4342 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

Avetinho wrote: Ovdje sam te izgubio. Ko je sta tvrdio? Tema je Rusija, i njen "prijateljski" odnos prema Bosni. Nisu slali nikakve avione (osim mozda Srbiji), za razliku od Amera.
Vidim da si se izgubio.
User avatar
Domaci izdajnik
Posts: 7343
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Kod komšije uz rakijski kazan
Horoskop: Vodokotlić

#4343 Re: RUSIJA

Post by Domaci izdajnik »

Rusija slala avione Srbiji? Ako misliš na kanadere da im gase požar u pravu si.... :mrgreen:
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#4344 Re: RUSIJA

Post by Avetinho »

_BataZiv_0809 wrote:
Avetinho wrote: Ovdje sam te izgubio. Ko je sta tvrdio? Tema je Rusija, i njen "prijateljski" odnos prema Bosni. Nisu slali nikakve avione (osim mozda Srbiji), za razliku od Amera.
Vidim da si se izgubio.
Glupog komentara.
UnscarD
Posts: 3235
Joined: 27/12/2002 00:00
Location: Na granici koja polako nestaje, tamo izmedju atoma i bita.

#4345 Re: RUSIJA

Post by UnscarD »

Laganini ;-) :
http://rt.com/news/262625-venezuela-rus ... nvestment/

Look ma' no weapons required :D
User avatar
GAU8
Posts: 9145
Joined: 05/01/2011 09:18

#4346 Re: RUSIJA

Post by GAU8 »

UnscarD wrote:Laganini ;-) :
http://rt.com/news/262625-venezuela-rus ... nvestment/

Look ma' no weapons required :D
RT
UnscarD
Posts: 3235
Joined: 27/12/2002 00:00
Location: Na granici koja polako nestaje, tamo izmedju atoma i bita.

#4347 Re: RUSIJA

Post by UnscarD »

GAU8 wrote:
UnscarD wrote:Laganini ;-) :
http://rt.com/news/262625-venezuela-rus ... nvestment/

Look ma' no weapons required :D
RT
Pa? Nije tacna vijest? Izmislio RT vijest o 14 milijardi dealu ...jooo jes' dobro u tom vasem svijetu :-)

Nego mahanje od legende ;-)

Image
User avatar
GAU8
Posts: 9145
Joined: 05/01/2011 09:18

#4348 Re: RUSIJA

Post by GAU8 »

UnscarD wrote:
GAU8 wrote:
UnscarD wrote:Laganini ;-) :
http://rt.com/news/262625-venezuela-rus ... nvestment/

Look ma' no weapons required :D
RT
Pa? Nije tacna vijest? Izmislio RT vijest o 14 milijardi dealu ...jooo jes' dobro u tom vasem svijetu :-)
Šta ti znaš o mom svijetu?? :run:
User avatar
JohnnyS
Posts: 17551
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#4349 Re: RUSIJA

Post by JohnnyS »

http://www.jutarnji.hr/otrovali-zestoko ... u/1356894/

Zapadnjačko-pedersko-lihvarocionističko-masonsko-vatikansko-petrodolarsko-liberlnokapitalističko-antikrimskoturistička propaganda ne preže ni od čega
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83504
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4350 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

Raša tudej sve bolja i bolja :D
Post Reply