Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#43201 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by 155_mm »

channel10 wrote:
Toto wrote:Slabo vi pratite dobe vijeti:
http://forum.klix.ba/dobre-vijesti-iz-b ... #p12744926
Kad ste vec kod municije, ko kupuje 134 000 dionica Igmana i zasto se uopste prodaju?
mnogo pitas kolega. mada je bitnije ko prodaje. da nije fadil.

u IGMAN u se vec duze vremena najavljuju ozbiljnije investicije glede asortimana proizvoda i kapaciteta proizvodnje. znaci ne na nivou novih masina nego na nivou novih proizvodnih pogona. i izgleda da je neko povjerovao tim glasinama odlucio da malo zaradi. jer ce u tom slucaju vrijednost skociti. samo koja budala pridaje. meni na zalost na um pada samo fadil.
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#43202 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by pici »

Image

L u c i f e r
Posts: 12480
Joined: 30/11/2013 14:50

#43203 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by L u c i f e r »

HORACIJE wrote:Fahro je opet pasivan.... :?
SBB je stvarno nestala sa politickog neba, vcrs u restoranu Orahovici kod Konjica satanak Baketa i Draganceta...bez Fahre :sad: utopio se Sbb totalno u SDA
Nije ga dzaba bake poslo na hladjenje u cuzu

Odma je doso tobe
User avatar
video
Posts: 8464
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#43204 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by video »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
channel10 wrote:
Toto wrote:Slabo vi pratite dobe vijeti:
http://forum.klix.ba/dobre-vijesti-iz-b ... #p12744926
Kad ste vec kod municije, ko kupuje 134 000 dionica Igmana i zasto se uopste prodaju?
Eh to i mene interesuje. :cry:
Koliko ja znam, neka americka firma iz sfere oruzja je u doba ministrovanja Trhulja bila bacila oko na Igman.
Cak su bili i neki strateski partneri u onom izvozu namjenske municije za Ameriku.
U svakom slucaju, ta grana je odavno pod americkom sapom i ne vjerujem da ce je nekom prepustiti.
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#43205 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by pici »

U restoranu "Orahovica" kod Konjica očekuje se još jedan sastanak bh. političara. Kako saznajemo, sastat će se lideri HDZ-a BiH i SDA povodom usaglašavanja mehanizma koordinacije.


za drusvo u lijevom cosHku :bih:
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#43206 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by 155_mm »

Izetbegović u Konjicu čekao Čovića, lider HDZ-a tvrdi da nikakav sastanak nije dogovoren
:lol:
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#43207 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by 155_mm »

"Čekali smo ih više od 40 minuta, a danas su propustili priliku da sa SDA dogovore važne stvari za ovu zemlju i propustili su i jedan dobar burek. Institucije će nastaviti raditi svoj posao, a današnji potez HDZ-a neće poremetiti njihov rad. Ovakav odnos stranaka definitivno nije dobar za BiH", izjavio je Izetbegović.

:lol: :lol: :lol:


ovo je van kategorije.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#43208 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by General War »

155_mm wrote:
"Čekali smo ih više od 40 minuta, a danas su propustili priliku da sa SDA dogovore važne stvari za ovu zemlju i propustili su i jedan dobar burek. Institucije će nastaviti raditi svoj posao, a današnji potez HDZ-a neće poremetiti njihov rad. Ovakav odnos stranaka definitivno nije dobar za BiH", izjavio je Izetbegović.

:lol: :lol: :lol:


ovo je van kategorije.
:lol: :-)

Image
mg
Posts: 976
Joined: 22/07/2004 19:28

#43209 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by mg »

155_mm wrote:
"Čekali smo ih više od 40 minuta, a danas su propustili priliku da sa SDA dogovore važne stvari za ovu zemlju i propustili su i jedan dobar burek. Institucije će nastaviti raditi svoj posao, a današnji potez HDZ-a neće poremetiti njihov rad. Ovakav odnos stranaka definitivno nije dobar za BiH", izjavio je Izetbegović.

:lol: :lol: :lol:


ovo je van kategorije.

O važnim stvarima za državu uz sjecani burek. Kakav je ovo kreten! Pa to je strašno! Udavio se burekom da Bog da...
statixx
Posts: 9802
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#43210 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by statixx »

Moj Bake, hoce to kad zaboravis povesti Vigermarka. No da je Bake nekoga nadmudrio ostace zapisano za jeftine predizborne pamflete, uz po kile kafe i par konzervi. A da vam ne bi zelenog svjetla od MZ i Eurostata vjerovatno ne bi objavili ni popis.

Nego hocem l' jednu zajedno, ojhaaa...

Iz kafane pijan ja izlazim
Cudnovate ulice nalazim
Lijevo-desno nigdje moga Cove
Oj ulice ala si pijana.

Image
Last edited by statixx on 02/08/2016 19:57, edited 1 time in total.
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#43211 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by arzuhal »

User avatar
red evil
Posts: 2386
Joined: 30/07/2012 14:08

#43212 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by red evil »

Taj zli burek, za sve je on kriv. :evil:
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#43213 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by arzuhal »

Image
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#43214 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Al Čović je fakat slina. Ovo su vjerovatno dogovarali sekretari partija i onda ovako hinjski reći eto nije bilo dogovora je ispod svakog nivoa. Jebo te progutaj tu svoju sujetu glupu i idi razgovaraj sa sa političkim predstavnikom drugog naroda ako to može biti dobro i za tvoj narod i donijeti nešto pozitivno. Jok, Čović k'o uvrijeđena mlada! Eto makar zbog toga mogu da cijenim potez Bakira i Dodika, progutali su lične animozitet i sujete i sjeli za stol da razgovaraju.
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#43215 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Juliuscezar »

Mene strah Bake se poceo navikavat na kafane, kad jedno jutro bude ucestvovao u pucnjavi tamo oko Sloge ili Rupe
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#43216 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by 155_mm »

a mozda se nisu mogli sloziti jel mile preCednik pobEdio turke u kaHvani ili ne.
User avatar
red evil
Posts: 2386
Joined: 30/07/2012 14:08

#43217 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by red evil »

155_mm wrote:
a mozda se nisu mogli sloziti jel mile preCednik pobEdio turke u kaHvani ili ne.
Ma jok, neko reko burek od sira. :run:
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4622
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#43218 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by bh.tornjak »

155_mm wrote:
Izetbegović u Konjicu čekao Čovića, lider HDZ-a tvrdi da nikakav sastanak nije dogovoren
:lol:

opet naguzen....jbt....ovo se zove preje*bevanje....dvojica iz*jebase treceg.

trebo bi se zaliti ustavnom sudu ili da povuce Zvizdica za VITALNI nacionalni interes.... :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#43219 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by insomnia78 »

Al dajgle sto ga mlada pase na ovoj slici


Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#43220 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by 155_mm »

iako su izasli dijelovi potpisanog dokumenta u kaHvani svi izbjegavaju da diskutuju o samom tekstu.
stvarno ne kontam zbog cega.
:?
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#43221 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by arzuhal »

On je spuc'o po kile i frtalj bureka, zalio ajranom, a njega sad Čova nek' fata po slastičarnama u Šeheru...
User avatar
SmokingMan
Posts: 22532
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#43222 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by SmokingMan »

arzuhal wrote:On je spuc'o po kile i frtalj bureka, zalio ajranom, a njega sad Čova nek' fata po slastičarnama u Šeheru...
Oni se dogovaraju da se nikada ne dogovore.
united bosnae
Posts: 481
Joined: 23/07/2005 06:40
Location: Here&There

#43223 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by united bosnae »

Jedno pitanje:
Mogu li kantoni jednostrano svaki za sebe donijeti odluku o zabrani rada kladionicama u tom kantonu do donosenja adekvatnog zakona na nivou entiteta?
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#43224 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by 155_mm »

united bosnae wrote:Jedno pitanje:
Mogu li kantoni jednostrano svaki za sebe donijeti odluku o zabrani rada kladionicama u tom kantonu do donosenja adekvatnog zakona na nivou entiteta?
pitanje je stvarno interesantno.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#43225 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

155_mm wrote:
united bosnae wrote:Jedno pitanje:
Mogu li kantoni jednostrano svaki za sebe donijeti odluku o zabrani rada kladionicama u tom kantonu do donosenja adekvatnog zakona na nivou entiteta?
pitanje je stvarno interesantno.
S obzirom da svaki kanton ima ministarstvo finansija, poresku upravu i ustav mislim da mogu samo pitanje je koliko bi to bilo dobro? Mislim ipak kladionice zapošljavaju određeni broj ljudi, plate, porezi...
Locked