mnogo pitas kolega. mada je bitnije ko prodaje. da nije fadil.channel10 wrote:Kad ste vec kod municije, ko kupuje 134 000 dionica Igmana i zasto se uopste prodaju?Toto wrote:Slabo vi pratite dobe vijeti:
http://forum.klix.ba/dobre-vijesti-iz-b ... #p12744926
u IGMAN u se vec duze vremena najavljuju ozbiljnije investicije glede asortimana proizvoda i kapaciteta proizvodnje. znaci ne na nivou novih masina nego na nivou novih proizvodnih pogona. i izgleda da je neko povjerovao tim glasinama odlucio da malo zaradi. jer ce u tom slucaju vrijednost skociti. samo koja budala pridaje. meni na zalost na um pada samo fadil.



