Ko je po tebi bolji..??? I taj sto je tebi bolji. Sta je osvojio. ????
UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102748
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- plain vanilla
- Posts: 70236
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
- B6Redhell
- Posts: 7814
- Joined: 25/12/2010 04:56
#43154 Re: UEFA Champions League
Ajjj igracaa.
carvahal moze biti na listi.
Ostalo tarašika za vinija.
Mrzili ga ili ne. Njemu kad se igra i ako protivnik ne igra kukavicki. Ocekivaj spektakl…
Mrzili ga ili ne. Njemu kad se igra i ako protivnik ne igra kukavicki. Ocekivaj spektakl…
- Edin H.
- Posts: 53572
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#43155 Re: UEFA Champions League
Kakve vi vi timove gledate kada igra budući osvajač Aston Villa
Last edited by Edin H. on 23/10/2024 01:59, edited 1 time in total.
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#43156 Re: UEFA Champions League
Da se prisjetimo kuknjave kastiljcica Hella nakon prvog poraza cerge i njegovih bisera o fizicki nejakim brazilcima
- B6Redhell
- Posts: 7814
- Joined: 25/12/2010 04:56
#43157 Re: UEFA Champions League
Ejih. Da ti ja nadjem postove sto si pljuvao po levi. Tri stranice bi popunio. A ovih dana sutis.
To je tacno sto sam napisao o predprosloj utakmici. Danas sprint i trka ih spasila. I malo iskustvo. Jer borusija poslije 60 min meda nije mogla. Istrosena..
nego sutra vam nocna mora dolazi. Bolje pripremite se za to..
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#43158 Re: UEFA Champions League
Rudiger ima mentalitet kao da se rodio 50 metara od SB stadiona.
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#43159 Re: UEFA Champions League
Lupetao si strahovite glupostiB6Redhell wrote: ↑23/10/2024 01:53Ejih. Da ti ja nadjem postove sto si pljuvao po levi. Tri stranice bi popunio. A ovih dana sutis.
To je tacno sto sam napisao o predprosloj utakmici. Danas sprint i trka ih spasila. I malo iskustvo. Jer borusija poslije 60 min meda nije mogla. Istrosena..
nego sutra vam nocna mora dolazi. Bolje pripremite se za to..![]()
A sutra je Barci pusiona, klasika. Sta se ima tu pripremati
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11765
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#43160 Re: UEFA Champions League
Nije ni pocelo kako treba kad ono... 
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#43161 Re: UEFA Champions League
Ne moze Barcelona dva pasa sastaviti kako treba.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11765
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#43162 Re: UEFA Champions League
Isto se moze reci i za Bayern.
Dobra utakmica za sada, puno trke na obadvije strane, ali isto tako i dosta izgubljenih lopti.
Dobra utakmica za sada, puno trke na obadvije strane, ali isto tako i dosta izgubljenih lopti.
- Logovan
- Posts: 102748
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#43163 Re: UEFA Champions League
Solidna Barca.
Lewandowski krenuo da se raduje pa se sjetio protiv koga igraju.
Lewandowski krenuo da se raduje pa se sjetio protiv koga igraju.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11765
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#43164 Re: UEFA Champions League
Yamalu se bukvalno lopta lijepi za nogu.
Kako onako u pm sa 17 god.
Kako onako u pm sa 17 god.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11765
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#43165 Re: UEFA Champions League
Opa ... Trica.
Dobra tekma
Dobra tekma
- luckylaka
- Posts: 26215
- Joined: 15/01/2010 06:28
-
Sid the sloth
- Posts: 3852
- Joined: 30/01/2013 15:56
#43167 Re: UEFA Champions League
Vidi se da je Kompany proveo najvise vremena u EPL. Bayer poput najcistokrvnijih engleskih klubova samo na krila i ubacivaj Kaneu.
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#43168 Re: UEFA Champions League
Prestani pratiti livescore lucky, upali tv 
- Ludzak
- Posts: 6985
- Joined: 23/03/2013 21:56
- Location: Grad na Drini
#43169 Re: UEFA Champions League
Da im hoće Barca petardu uvaliti. Doveli Kompanija i hoće nekakve rezultate
Nemojte mi Njemce hvaliti, oca vam.
Nemojte mi Njemce hvaliti, oca vam.
- studeni76
- Posts: 6781
- Joined: 03/06/2009 14:12
#43170 Re: UEFA Champions League
E jbg sad. Kad su imali milion dodavanja, bilo je da tuse igru i da su negledljivi, zašto ne igraju direktno. Sada kada iz 2 dodavanja postignu go opet ne valja, zašto ne kontrolišu igru.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11765
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
- Logovan
- Posts: 102748
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#43172 Re: UEFA Champions League
Raphinha se ovu sezonu pretvorio u Ronalda, pogađa frajer odakle mu je ćejf 
-
Sid the sloth
- Posts: 3852
- Joined: 30/01/2013 15:56
#43173 Re: UEFA Champions League
Kakav preokret u razmisljanju. Hejteri Barce presli sa "jebo posjed gleda se rezultat" na "prestani gledati rezultat gledaj posjed"
Al fakat ne znam otkud izvukose ova 4 gola. Bayern dobar dio prvog poluvremena bio bolji.
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#43174 Re: UEFA Champions League
Hejteri..
Sta forumas zamisli voz ne moze povuci.
Sta forumas zamisli voz ne moze povuci.
- insaneinthebrain
- Posts: 25471
- Joined: 12/08/2013 12:51
#43175 Re: UEFA Champions League
sta radi shlager 
