Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...
Moderators: Charuga , Tomahawk11
TAFKAP
Posts: 11966 Joined: 30/09/2011 07:49
Post
by TAFKAP » 02/10/2024 22:47
Karikaturist wrote: ↑ 02/10/2024 18:55
Respekt Celticovoj Zelenoj Brigadi, ovo je bio prst u oku u po Njemacke.
Ludzak
Posts: 6985 Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini
Post
by Ludzak » 02/10/2024 22:58
Real talašika. Tako im i treba kada dovode potrošače lopti MBapea.
B6Redhell
Posts: 7814 Joined: 25/12/2010 04:56
Post
by B6Redhell » 02/10/2024 23:14
Ludzak wrote: ↑ 02/10/2024 22:58
Real talašika. Tako im i treba kada dovode potrošače lopti MBapea.
Ma nije on jedini. Fizicki u napadu nejaki. . Brazilci pogotovo.
Ni jedan tim nema onoliko neiskoristenih sansi
LSD
Posts: 29906 Joined: 24/07/2007 08:26
Post
by LSD » 02/10/2024 23:50
B6Redhell wrote: ↑ 02/10/2024 23:14
Ludzak wrote: ↑ 02/10/2024 22:58
Real talašika. Tako im i treba kada dovode potrošače lopti MBapea.
Ma nije on jedini. Fizicki u napadu nejaki. . Brazilci pogotovo.
Ni jedan tim nema onoliko neiskoristenih sansi
Fizicki nejaki, ha - a imaju Viniciusa, Endricka, Bellinghama, Valverdea... sa klupe Mbappea, Rodryga. Ono bezveze neki slabici jelde.
Edin H.
Posts: 53572 Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana
Post
by Edin H. » 02/10/2024 23:55
B6Redhell wrote: ↑ 02/10/2024 23:14
Ludzak wrote: ↑ 02/10/2024 22:58
Real talašika. Tako im i treba kada dovode potrošače lopti MBapea.
Ma nije on jedini. Fizicki u napadu nejaki. . Brazilci pogotovo.
Ni jedan tim nema onoliko neiskoristenih sansi
Prejaka je Villa za njih, ipak se radi o timu koji je u gornjoj polovini Premiershipa
Šteta što Villi poništiše gol.
darius_maximus
Posts: 4485 Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo
Post
by darius_maximus » 03/10/2024 00:11
Ma "velike" ekipe trenutno uglavnom igraju s pola snage jer im se može zbog novog formata i jer imaju još šest utakmica, od kojih je većina sa "slabijim" protivnicima.
Da isti dan padnu Bayern, Madrid i Atletico (bez ijednog datog gola), a da su prva mjesta na tabeli Dortmund, Brest i Benfica?
Ovim se jedino postiglo da sve "velike" ekipe imaju nekoliko prilika da odmore i da im se omakne, a da ipak prođu dalje.
Prije zijaniš od direktnog konkurenta u grupi (ili čak dvomeč) i neka ti se jednom omakne protiv "nagazne" u grupi i haman ispadaš.
Ne znam da li je "velikim" ekipama trebalo još pomagati, ali eto tu smo gdje jesmo.
ortodont
Posts: 1956 Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo
Post
by ortodont » 03/10/2024 00:38
Kakva ljepota od meča Juventusa
House
Posts: 51327 Joined: 17/03/2010 15:36
Post
by House » 03/10/2024 00:50
ortodont wrote: ↑ 03/10/2024 00:38
Kakva ljepota od meča Juventusa
drago mi zbog vlahovića. forza juve!
B6Redhell
Posts: 7814 Joined: 25/12/2010 04:56
Post
by B6Redhell » 03/10/2024 04:12
LSD wrote: ↑ 02/10/2024 23:50
B6Redhell wrote: ↑ 02/10/2024 23:14
Ludzak wrote: ↑ 02/10/2024 22:58
Real talašika. Tako im i treba kada dovode potrošače lopti MBapea.
Ma nije on jedini. Fizicki u napadu nejaki. . Brazilci pogotovo.
Ni jedan tim nema onoliko neiskoristenih sansi
Fizicki nejaki, ha - a imaju Viniciusa, Endricka, Bellinghama, Valverdea... sa klupe Mbappea, Rodryga. Ono bezveze neki slabici jelde.
Mozes ti nabrajati do sutra ujutro. Fizicki kilavo sporo i tacka..
tovarish
Posts: 3786 Joined: 26/05/2008 23:57
Post
by tovarish » 03/10/2024 09:27
darius_maximus wrote: ↑ 03/10/2024 00:11
Ovim se jedino postiglo da sve "velike" ekipe imaju nekoliko prilika da odmore i da im se omakne, a da ipak prođu dalje.
Prije zijaniš od direktnog konkurenta u grupi (ili čak dvomeč) i neka ti se jednom omakne protiv "nagazne" u grupi i haman ispadaš.
Ne znam da li je "velikim" ekipama trebalo još pomagati, ali eto tu smo gdje jesmo.
Plus što nema grupa smrti gdje je ispadao neko od favorita, a isto tako nema ni onih slabih grupa bez favorita za titulu, pa dalje prolazile dvije slabe ekipe.
Karikaturist
Posts: 5991 Joined: 20/12/2020 10:03
Post
by Karikaturist » 03/10/2024 09:29
LSD wrote: ↑ 02/10/2024 23:50
B6Redhell wrote: ↑ 02/10/2024 23:14
Ludzak wrote: ↑ 02/10/2024 22:58
Real talašika. Tako im i treba kada dovode potrošače lopti MBapea.
Ma nije on jedini. Fizicki u napadu nejaki. . Brazilci pogotovo.
Ni jedan tim nema onoliko neiskoristenih sansi
Fizicki nejaki, ha - a imaju Viniciusa, Endricka, Bellinghama, Valverdea... sa klupe Mbappea, Rodryga. Ono bezveze neki slabici jelde.
Kod naske bi se reklo jos pure da jedu
luckylaka
Posts: 26216 Joined: 15/01/2010 06:28
Post
by luckylaka » 03/10/2024 12:26
LSD wrote: ↑ 02/10/2024 23:50
B6Redhell wrote: ↑ 02/10/2024 23:14
Ludzak wrote: ↑ 02/10/2024 22:58
Real talašika. Tako im i treba kada dovode potrošače lopti MBapea.
Ma nije on jedini. Fizicki u napadu nejaki. . Brazilci pogotovo.
Ni jedan tim nema onoliko neiskoristenih sansi
Fizicki nejaki, ha - a imaju Viniciusa, Endricka, Bellinghama, Valverdea... sa klupe Mbappea, Rodryga. Ono bezveze neki slabici jelde.
Isto PSG sa Messi,Neymar,Mbppape...Gdje je puno zvijezda nema tu hajra
plain vanilla
Posts: 70236 Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
Post
by plain vanilla » 03/10/2024 21:21
Junajted
dembele
Posts: 4163 Joined: 19/06/2014 09:15
Post
by dembele » 22/10/2024 20:50
Još jedan gol poništen
TAFKAP
Posts: 11966 Joined: 30/09/2011 07:49
Post
by TAFKAP » 22/10/2024 21:32
RMA 0:1 BVB , Mahlen
TAFKAP
Posts: 11966 Joined: 30/09/2011 07:49
Post
by TAFKAP » 22/10/2024 21:36
RMA 0:2 BVB , Gittens
Altsa
Posts: 9226 Joined: 19/03/2004 18:31
Post
by Altsa » 22/10/2024 21:39
Igraju isto onako kako igraju u zadnje vrijeme. Amaterska igra u odbrani koju Borusija majstorski koristi.
Logovan
Posts: 102750 Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
Post
by Logovan » 22/10/2024 21:50
Real isti u većini utakmica, samo što sada igraju protiv dobrog protivnika.
Kad dođe Mbappe biće razbijanje protivnika.
Ludzak
Posts: 6985 Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini
Post
by Ludzak » 22/10/2024 21:50
Ma ni napad nije ništa bolji
Ludzak
Posts: 6985 Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini
Post
by Ludzak » 22/10/2024 21:51
Logovan wrote: ↑ 22/10/2024 21:50
Real isti u većini utakmica, samo što sada igraju protiv dobrog protivnika.
Kad dođe Mbappe biće razbijanje protivnika.
Kako da neće. Tolike pare za potrošaća lopte može samo Real dati.
plain vanilla
Posts: 70236 Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
Post
by plain vanilla » 22/10/2024 21:56
Sace preokret