Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66030
Joined: 03/08/2010 19:04

#4301 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Mustang1 wrote:Ja ne pamtim kad sam prosao gradom navece pogotovo izlaznim danima .. Je'l bude raje uopste izlazil vise iko ? :D


dječurlija
Mustang1
Posts: 29966
Joined: 29/12/2010 17:31

#4302 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

NOWITZKI wrote:zenicani vjecno ljubomobrni na sarajlije
Konkretno na sta ? :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83552
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4303 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Nek si nam rekao Nowizki :D
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#4304 Re: Zeničani

Post by Casual's »

NOWITZKI wrote:zenicani vjecno ljubomobrni na sarajlije
Ohohooh,također lijep pozdrav za šeher iz prelijepe Zenice.Kako ste nam ?
@mustang
bude raje,i mlađih,a i starijih vala :D
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#4305 Re: Zeničani

Post by jefferson »

Mustang1 wrote:
NOWITZKI wrote:zenicani vjecno ljubomobrni na sarajlije
Konkretno na sta ? :D
Valjda na redukciju vode koju imaju. To inace krasi svaku svjetsku metropolu :lol:
andr0id
Posts: 925
Joined: 03/02/2014 23:20

#4307 Re: Zeničani

Post by andr0id »

Eborg wrote:Ja bih samo da se složim sa ovim prvim, čovjek kada ulazi u Zenicu kao da je New York. :mrgreen: A kad uđe, to je već druga priča. :mrgreen:
Kako nije.. imamo Bronxx :lol:

Sent from my SAMSUNG-SGH-I747
veliki_ah
Posts: 1125
Joined: 28/09/2008 23:42

#4309 Re: Zeničani

Post by veliki_ah »

.
Last edited by veliki_ah on 13/02/2017 10:12, edited 1 time in total.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83552
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4310 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

:lol: :lol: :lol:

Bila je diskusija o tim lokacijama prije par mjeseci. Elem, pretpostavljam da ti motel nije opcija, pa da malo razmislimo :D

Hmmm, vidim nisi spomenuo onu cestu ispod blatuske petlje, kod autoservisa Hyundai-Kerim. Ne znam kakva je sad tamo situacija, ali nije bilo lose prije par godina :D
Ispod panorame sam svojevremeno ubio boga u akumulatoru, tako da bice da je ta lokacija ukleta :P
Za kamenolom ne znam.

P.S. Smetovi nisu ba daleko :run:
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2547
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#4311 Re: Zeničani

Post by cenecimoveocino »

veliki_ah wrote:Raja, gdje se moze u autu jebavati?
Prije se islo na crkvicko, a moglo se iza skole proci i nakon izgradnje centra.. medjutim sad su i tu neke ograde stavili..
Na smetove je daleko ici, a na nekoliko finih prosirenja usput je sada puno smeca pa se ne moze.. Ispod panorame sam svojevremeno gumu probusio, pa mi se tu ne ide.. Hamida je odavno zagrađena.. Prašnice su opcija, al malo je mjesta na onom vidikovcu, i tu raja cesto cuga.. Kamenolom je jedna od opcija..
Kamenolom :thumbup:
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#4312 Re: Zeničani

Post by Eborg »

Vala baš, čuj Smetovi daleko. :mrgreen:
veliki_ah
Posts: 1125
Joined: 28/09/2008 23:42

#4313 Re: Zeničani

Post by veliki_ah »

Smetove treba zasluziti :D
Gore mi mrsko ici ako bas nije neka nova ili ako bas ne vrijedi :D
Moraću probati na kamenolomu..
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#4314 Re: Zeničani

Post by Eborg »

:lol:

Samo najbolje koke na Smetove idu! :mrgreen:

:thumbup:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83552
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4315 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Alaj se i potrudis :D Alal ti vera :razz:

P.S. De prosvijetlite me oko tog kamenoloma :thumbup:
celeron
Posts: 480
Joined: 30/04/2013 20:44

#4316 Re: Zeničani

Post by celeron »

veliki_ah wrote:Raja, gdje se moze u autu jebavati?
Prije se islo na crkvicko, a moglo se iza skole proci i nakon izgradnje centra.. medjutim sad su i tu neke ograde stavili..
Na smetove je daleko ici, a na nekoliko finih prosirenja usput je sada puno smeca pa se ne moze.. Ispod panorame sam svojevremeno gumu probusio, pa mi se tu ne ide.. Hamida je odavno zagrađena.. Prašnice su opcija, al malo je mjesta na onom vidikovcu, i tu raja cesto cuga.. Kamenolom je jedna od opcija..
Kod Kuznog groblja, milina ......nigdje nikog, fino jos i prozore otvoris. Takodje put ovaj sto vodi od FIFA centra prema groblju, negdje na pola puta ima neko skretanje prema magistrali. Fin pogled prema gradu. I na Kanalu nije lose, takodje ako si odvazan ni parking ispred centra nije los, zatim poligon za polaganje vozackog ispita ....mrsko mi vise nabrajat lokacije
User avatar
nacho_
Posts: 754
Joined: 21/02/2008 23:03

#4317 Re: Zeničani

Post by nacho_ »

Bilimišće :izet:
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#4318 Re: Zeničani

Post by Eborg »

Bio je onaj jedan drkadzija pred 10-tak godina koji je tako obilazio takva mjesta i uzivao, cuvajte se. :D
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#4319 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Zmajevac je :thumbup: bliže od Smetova,a užitak isti :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83552
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4320 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Cuj kod kuznog groblja, prvi put cujem za to :roll: Kako mu se uopce prilazi autom? Pretpostavljam da se skrene u onu ulicu prvu prije ulaza u bolnicu (iz pravca Studentskog doma), ali kako dalje :D
User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#4321 Re: Zeničani

Post by snaga_znanja »

I sve to na lijepom Ramazanu. Glavno pitanje gdje tarlahat.... :lol:
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#4322 Re: Zeničani

Post by Norm »

..cccc ja tebe, pa poslije iftara... :izet:
veliki_ah
Posts: 1125
Joined: 28/09/2008 23:42

#4323 Re: Zeničani

Post by veliki_ah »

celeron wrote:
veliki_ah wrote:Raja, gdje se moze u autu jebavati?
Prije se islo na crkvicko, a moglo se iza skole proci i nakon izgradnje centra.. medjutim sad su i tu neke ograde stavili..
Na smetove je daleko ici, a na nekoliko finih prosirenja usput je sada puno smeca pa se ne moze.. Ispod panorame sam svojevremeno gumu probusio, pa mi se tu ne ide.. Hamida je odavno zagrađena.. Prašnice su opcija, al malo je mjesta na onom vidikovcu, i tu raja cesto cuga.. Kamenolom je jedna od opcija..
Kod Kuznog groblja, milina ......nigdje nikog, fino jos i prozore otvoris. Takodje put ovaj sto vodi od FIFA centra prema groblju, negdje na pola puta ima neko skretanje prema magistrali. Fin pogled prema gradu. I na Kanalu nije lose, takodje ako si odvazan ni parking ispred centra nije los, zatim poligon za polaganje vozackog ispita ....mrsko mi vise nabrajat lokacije
Zar taj poligon postoji? Ili mislis na onaj iza Kuglane?
Taj put od fifa prema groblju je dobar, al uglavnom neko bude na tom mjestu. Nisam dugo u autu u ze nista radio, pa mi je sad sve novo, izmijenile se stvari.
Bilo je tih drkadzija vise, nikada nije pametno prozore ostavljati otvorene.
Sto se tice kamenoloma, gore ima lokacija finih.. Samo sto je cesta prometna, cesto prolaze auta, pa ne treba bas pored puta, nego bar malo se zavuci :wink:
Zmajevac mi se svidja, moracu to probati 8)
andr0id
Posts: 925
Joined: 03/02/2014 23:20

#4324 Re: Zeničani

Post by andr0id »

Bilo je tih mjesta mnogo.. ali su poplave i to unistile.. :sad:

Sent from my SAMSUNG-SGH-I747
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#4325 Re: Zeničani

Post by Eborg »

Vala po Babinu se i na dekicama svašta radi u neka doba. Mada sam ja imao (ne)sreću jednom da naletim tako usred dana. Išao biciklom gore negdje u tu divljinu i stanem blizu jedne od onih brana da doručkujem. Sjedim na obali rijeke, uživam, a ne registrujem par u šumici pored koji se užurbano kupi i sjeda u Golf 2 psujući nešto u njedra. :mrgreen: Zadao ga hadžo na sabahu. :izet:
Post Reply