s tim da je treća možda najvažnija
i najviše nekih elemeneta ima
ostalo poslije je aftermath
a ono prije zakuhavanje
ne znam
Moderator: _BataZiv_0809
Black swan wrote:pa dobro može se reći... svaka sljedeća je kako da kažem mrvicu lošija
s tim da je treća možda najvažnija
i najviše nekih elemeneta ima
ostalo poslije je aftermath
a ono prije zakuhavanje
ne znammeni su vrane bolje od zmajeva
animus wrote:Danas gledam reklamu za stranku SDU kad tamo na listi Kalisi Amela. Nakon diktature krenula Kalisi demokratski da osvoji vlast.

Mariella wrote:animus wrote:Danas gledam reklamu za stranku SDU kad tamo na listi Kalisi Amela. Nakon diktature krenula Kalisi demokratski da osvoji vlast.
Mariella wrote:animus wrote:Danas gledam reklamu za stranku SDU kad tamo na listi Kalisi Amela. Nakon diktature krenula Kalisi demokratski da osvoji vlast.

Plus sto su neki likovi iz serije kombinacija 2-3 lika iz knjige a sve upakovanu u jedno od tih 2-3 imena. Gendry je na porimer kombinacija 2 lika, Gendrija i jos jednog.ferratilis wrote:Skoro sam počeo čitati A Game of Thrones i odustao, jednostavno sam se izgubio u pričiČini mi se da ko je počeo sam serijom, a ne knjigom, i neće imati ogroman interes za čitanjem svega, pogotovo sad kad serija počinje odstupati od knjiga
Samo nek snimaju...
Meni se sve pomijesalo... Otkud Tyrion na kalisijinom dvoru? Iz koje je to knjige?Black swan wrote:http://watchersonthewall.com/inside-daz ... more-13090
čini se da u seriji pušu neki čudni vjetrovi
Ma to je ono da je serija na neki nacin alternativr universe gde se stvari odvijaju malo drugacije. Zato si i spajali vise likova u jedan i slicne promene kako bi valjda bilo lakse i brze.idia wrote:Meni se sve pomijesalo... Otkud Tyrion na kalisijinom dvoru? Iz koje je to knjige?Black swan wrote:http://watchersonthewall.com/inside-daz ... more-13090
čini se da u seriji pušu neki čudni vjetrovi