Ja sam gledao prije mjesec, dva bilo ih je oko 50 KM pa na vise.pakica_ wrote:morebit da sam ih ja gledala kad je bio pocetak skolske godineako odes i vidis, javi nam kol'ko su para, da pocastim sestrica da ne nosi vise onaj svoj arsenal ruksak
![]()
Gdje u Sa......
-
zaon1
- Posts: 174
- Joined: 21/10/2012 19:31
#4301 Re: Gdje u Sa......
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#4302 Re: Gdje u Sa......
Za muštuluka si! Samo da nisu svi nestali.semlaca wrote:Sarajevo_Grad wrote:Đe se ima kupiti adidas ruksak i kol'ko je para otpriike?
Ja prošle godine kupila 3 Adidas ruksaka u Sport Lifeu svi bili 49.90 KM.
Tako da i sad vjerovatno ima za te pare.
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#4303 Re: Gdje u Sa......
uzeti ovako nesto.
dvostrana kutija
doduse moze i jednostrana
a moze i ako ima gdje da je sa pomicnim pregradama..
ne mora biti ista ovakva zelena i sta vec..moze sta god slicno

dvostrana kutija
doduse moze i jednostrana
a moze i ako ima gdje da je sa pomicnim pregradama..
ne mora biti ista ovakva zelena i sta vec..moze sta god slicno

- charrrmed
- Posts: 1003
- Joined: 08/06/2009 13:37
#4304 Re: Gdje u Sa......
@kokuz
Imas u JYSK-u veliki izbor kutija i korpi svih velicina, boja itd.
Imas u JYSK-u veliki izbor kutija i korpi svih velicina, boja itd.
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#4305 Re: Gdje u Sa......
kojem jysku?
onom kod interexa nema bog zna sta..a plasticnih kutija ima onih kuhinjskih samo
nema ovih kao organizatora
onom kod interexa nema bog zna sta..a plasticnih kutija ima onih kuhinjskih samo
nema ovih kao organizatora
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#4306 Re: Gdje u Sa......
probaj u peniju u velesicima ili nekom drugomkokuz_sa wrote:kojem jysku?
onom kod interexa nema bog zna sta..a plasticnih kutija ima onih kuhinjskih samo![]()
nema ovih kao organizatora
kao rjesenje broj 2 - obi
-
FMDzem
- Posts: 651
- Joined: 23/07/2011 20:30
#4307 Re: Gdje u Sa......
Ja isto tako platio' 45 čini mi se..Sarajevo_Grad wrote:Za muštuluka si! Samo da nisu svi nestali.semlaca wrote:Sarajevo_Grad wrote:Đe se ima kupiti adidas ruksak i kol'ko je para otpriike?
Ja prošle godine kupila 3 Adidas ruksaka u Sport Lifeu svi bili 49.90 KM.
Tako da i sad vjerovatno ima za te pare.
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#4308 Re: Gdje u Sa......
peni pregledao..nema..quarterback wrote:probaj u peniju u velesicima ili nekom drugomkokuz_sa wrote:kojem jysku?
onom kod interexa nema bog zna sta..a plasticnih kutija ima onih kuhinjskih samo![]()
nema ovih kao organizatora
kao rjesenje broj 2 - obi
OBI ima al su kvalitetom nedo bog nikom(sto me jako iznenadiilo)
u prodavnicama riboopreme ima al su pre preskupe..
1 ovakva kosta 40-tak KM zavisno od velicine
btw adidas ruksaka bilo nekidan u merkatoru 125KM kostali
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#4309 Re: Gdje u Sa......
kupiti drustvenu igru Riziko?
onu kvalitetnu, originalnu verziju a ne fus sto ima u konzumu =)
onu kvalitetnu, originalnu verziju a ne fus sto ima u konzumu =)
- Irm@
- Posts: 4188
- Joined: 26/11/2005 00:44
- Location: tramvaj
#4310 Re: Gdje u Sa......
mislim da sam vidjela u One to Play na 4 spratu BBIVenomousV wrote:kupiti drustvenu igru Riziko?
onu kvalitetnu, originalnu verziju a ne fus sto ima u konzumu =)
-
rudy81
- Posts: 998
- Joined: 18/05/2007 08:43
#4311 Re: Gdje u Sa......
cini mi se da sam skoro vidjela u knjizari jednoj na kovacicima...ne znam kako tacno da objasnim gdje se nalaziVenomousV wrote:kupiti drustvenu igru Riziko?
onu kvalitetnu, originalnu verziju a ne fus sto ima u konzumu =)
ako budem prolazila ovih dana opet zavirit cu
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#4312 Re: Gdje u Sa......
nazalost nejma, provjereno...Irm@ wrote:mislim da sam vidjela u One to Play na 4 spratu BBIVenomousV wrote:kupiti drustvenu igru Riziko?
onu kvalitetnu, originalnu verziju a ne fus sto ima u konzumu =)
@rudy81: kad ti bude zgodno virni jel kvalitetna verzija i kol'ko je $
hvala =)
-
maximilijana
- Posts: 548
- Joined: 11/01/2006 23:44
#4313 Re: Gdje u Sa......
kokuz_sa wrote:uzeti ovako nesto.
dvostrana kutija
doduse moze i jednostrana
a moze i ako ima gdje da je sa pomicnim pregradama..
ne mora biti ista ovakva zelena i sta vec..moze sta god slicno
ja sam slicno vidjela u MARS-u na Cobaniji i na Grbavic i (Zeljin stadion)
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#4314 Re: Gdje u Sa......
vidio maloprije u vf korea, tj konzum, cini mi se 17 km
- Don Zivconi
- Posts: 1242
- Joined: 08/03/2011 09:09
- Location: Pitaj Druga TiTa
#4315 Re: Gdje u Sa......
imas ih u merkuru na stupumaximilijana wrote:kokuz_sa wrote:uzeti ovako nesto.
dvostrana kutija
doduse moze i jednostrana
a moze i ako ima gdje da je sa pomicnim pregradama..
ne mora biti ista ovakva zelena i sta vec..moze sta god slicno
ja sam slicno vidjela u MARS-u na Cobaniji i na Grbavic i (Zeljin stadion)
-
photo
- Posts: 839
- Joined: 19/09/2003 00:00
#4316 Re: Gdje u Sa......
gdje se ima kupiti gajbi ali ne one za pijacu nego deblje, pravljene od punog drveta, treba mi dubina bar 40 cm za knjige?
-
rudy81
- Posts: 998
- Joined: 18/05/2007 08:43
#4317 Re: Gdje u Sa......
VenomousV wrote:nazalost nejma, provjereno...Irm@ wrote:mislim da sam vidjela u One to Play na 4 spratu BBIVenomousV wrote:kupiti drustvenu igru Riziko?
onu kvalitetnu, originalnu verziju a ne fus sto ima u konzumu =)
@rudy81: kad ti bude zgodno virni jel kvalitetna verzija i kol'ko je $![]()
hvala =)
vidjela danas, onako lijepo izgleda, velika kutija sva je 'dzidzava'
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#4318 Re: Gdje u Sa......
rudy81 wrote:VenomousV wrote:
@rudy81: kad ti bude zgodno virni jel kvalitetna verzija i kol'ko je $![]()
hvala =)
vidjela danas, onako lijepo izgleda, velika kutija sva je 'dzidzava'cijena 15 km
to je onaj fejk riziko
hvala sto si pogledala =)
- Curve
- Posts: 1800
- Joined: 03/04/2011 01:18
- Location: Waterloo, Ontario
#4319 Re: Gdje u Sa......
eh sad mi je najteze objasnit sta hocu
gdje uzet, hmm nes ko "pepeljara" gdje ostavljam kljuceve, sitni novac.. ma uglavnom stvari iz dzepa..
-
kameni.spavac
- Posts: 236
- Joined: 16/11/2011 11:08
#4320 Re: Gdje u Sa......
Gdje kupiti CUGOPOL???
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#4321 Re: Gdje u Sa......
Imas u Jysku tih korpica/kutijica raznih velicina.Curve wrote:eh sad mi je najteze objasnit sta hocu![]()
gdje uzet, hmm nes ko "pepeljara" gdje ostavljam kljuceve, sitni novac.. ma uglavnom stvari iz dzepa..
- Curve
- Posts: 1800
- Joined: 03/04/2011 01:18
- Location: Waterloo, Ontario
#4322 Re: Gdje u Sa......
hvala..Ambrozija wrote:Imas u Jysku tih korpica/kutijica raznih velicina.Curve wrote:eh sad mi je najteze objasnit sta hocu![]()
gdje uzet, hmm nes ko "pepeljara" gdje ostavljam kljuceve, sitni novac.. ma uglavnom stvari iz dzepa..
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#4323 Re: Gdje u Sa......
hvala..sutra obidjem to sve pa potrazim
- HaHaHa2
- Posts: 933
- Joined: 03/04/2008 00:21
- Location: Sarajevo
#4324 Re: Gdje u Sa......
ja to ovakoCurve wrote:eh sad mi je najteze objasnit sta hocu![]()
gdje uzet, hmm nes ko "pepeljara" gdje ostavljam kljuceve, sitni novac.. ma uglavnom stvari iz dzepa..

-
FrozenCastle
- Posts: 748
- Joined: 01/09/2007 15:39
#4325 Re: Gdje u Sa......
Gdje ima uzeti memory igricu a da je jeftina. Do 5 KM max...
