Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
zaon1
Posts: 174
Joined: 21/10/2012 19:31

#4301 Re: Gdje u Sa......

Post by zaon1 »

pakica_ wrote:morebit da sam ih ja gledala kad je bio pocetak skolske godine :P ako odes i vidis, javi nam kol'ko su para, da pocastim sestrica da ne nosi vise onaj svoj arsenal ruksak :lol: :lol:
Ja sam gledao prije mjesec, dva bilo ih je oko 50 KM pa na vise.
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#4302 Re: Gdje u Sa......

Post by Mračajski proto »

semlaca wrote:
Sarajevo_Grad wrote:Đe se ima kupiti adidas ruksak i kol'ko je para otpriike?

Ja prošle godine kupila 3 Adidas ruksaka u Sport Lifeu svi bili 49.90 KM.
Tako da i sad vjerovatno ima za te pare.
Za muštuluka si! Samo da nisu svi nestali.
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#4303 Re: Gdje u Sa......

Post by kokuz_sa »

uzeti ovako nesto.
dvostrana kutija
doduse moze i jednostrana :D
a moze i ako ima gdje da je sa pomicnim pregradama..
ne mora biti ista ovakva zelena i sta vec..moze sta god slicno
Image
User avatar
charrrmed
Posts: 1003
Joined: 08/06/2009 13:37

#4304 Re: Gdje u Sa......

Post by charrrmed »

@kokuz


Imas u JYSK-u veliki izbor kutija i korpi svih velicina, boja itd.
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#4305 Re: Gdje u Sa......

Post by kokuz_sa »

kojem jysku?
onom kod interexa nema bog zna sta..a plasticnih kutija ima onih kuhinjskih samo :(
nema ovih kao organizatora
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#4306 Re: Gdje u Sa......

Post by quarterback »

kokuz_sa wrote:kojem jysku?
onom kod interexa nema bog zna sta..a plasticnih kutija ima onih kuhinjskih samo :(
nema ovih kao organizatora
probaj u peniju u velesicima ili nekom drugom
kao rjesenje broj 2 - obi
FMDzem
Posts: 651
Joined: 23/07/2011 20:30

#4307 Re: Gdje u Sa......

Post by FMDzem »

Sarajevo_Grad wrote:
semlaca wrote:
Sarajevo_Grad wrote:Đe se ima kupiti adidas ruksak i kol'ko je para otpriike?

Ja prošle godine kupila 3 Adidas ruksaka u Sport Lifeu svi bili 49.90 KM.
Tako da i sad vjerovatno ima za te pare.
Za muštuluka si! Samo da nisu svi nestali.
Ja isto tako platio' 45 čini mi se.. :roll:
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#4308 Re: Gdje u Sa......

Post by kokuz_sa »

quarterback wrote:
kokuz_sa wrote:kojem jysku?
onom kod interexa nema bog zna sta..a plasticnih kutija ima onih kuhinjskih samo :(
nema ovih kao organizatora
probaj u peniju u velesicima ili nekom drugom
kao rjesenje broj 2 - obi
peni pregledao..nema..
OBI ima al su kvalitetom nedo bog nikom(sto me jako iznenadiilo)
u prodavnicama riboopreme ima al su pre preskupe..
1 ovakva kosta 40-tak KM zavisno od velicine

btw adidas ruksaka bilo nekidan u merkatoru 125KM kostali
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#4309 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

kupiti drustvenu igru Riziko?
onu kvalitetnu, originalnu verziju a ne fus sto ima u konzumu =)
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#4310 Re: Gdje u Sa......

Post by Irm@ »

VenomousV wrote:kupiti drustvenu igru Riziko?
onu kvalitetnu, originalnu verziju a ne fus sto ima u konzumu =)
mislim da sam vidjela u One to Play na 4 spratu BBI :)
rudy81
Posts: 998
Joined: 18/05/2007 08:43

#4311 Re: Gdje u Sa......

Post by rudy81 »

VenomousV wrote:kupiti drustvenu igru Riziko?
onu kvalitetnu, originalnu verziju a ne fus sto ima u konzumu =)
cini mi se da sam skoro vidjela u knjizari jednoj na kovacicima...ne znam kako tacno da objasnim gdje se nalazi :D tamo iza mrkve gdje ima i ona mala posta, odmah do...

ako budem prolazila ovih dana opet zavirit cu
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#4312 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

Irm@ wrote:
VenomousV wrote:kupiti drustvenu igru Riziko?
onu kvalitetnu, originalnu verziju a ne fus sto ima u konzumu =)
mislim da sam vidjela u One to Play na 4 spratu BBI :)
nazalost nejma, provjereno...


@rudy81: kad ti bude zgodno virni jel kvalitetna verzija i kol'ko je $ :D
hvala =)
maximilijana
Posts: 548
Joined: 11/01/2006 23:44

#4313 Re: Gdje u Sa......

Post by maximilijana »

kokuz_sa wrote:uzeti ovako nesto.
dvostrana kutija
doduse moze i jednostrana :D
a moze i ako ima gdje da je sa pomicnim pregradama..
ne mora biti ista ovakva zelena i sta vec..moze sta god slicno
Image

ja sam slicno vidjela u MARS-u na Cobaniji i na Grbavic i (Zeljin stadion)
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#4314 Re: Gdje u Sa......

Post by quarterback »

vidio maloprije u vf korea, tj konzum, cini mi se 17 km
User avatar
Don Zivconi
Posts: 1242
Joined: 08/03/2011 09:09
Location: Pitaj Druga TiTa

#4315 Re: Gdje u Sa......

Post by Don Zivconi »

maximilijana wrote:
kokuz_sa wrote:uzeti ovako nesto.
dvostrana kutija
doduse moze i jednostrana :D
a moze i ako ima gdje da je sa pomicnim pregradama..
ne mora biti ista ovakva zelena i sta vec..moze sta god slicno
Image

ja sam slicno vidjela u MARS-u na Cobaniji i na Grbavic i (Zeljin stadion)
imas ih u merkuru na stupu
photo
Posts: 839
Joined: 19/09/2003 00:00

#4316 Re: Gdje u Sa......

Post by photo »

gdje se ima kupiti gajbi ali ne one za pijacu nego deblje, pravljene od punog drveta, treba mi dubina bar 40 cm za knjige?
rudy81
Posts: 998
Joined: 18/05/2007 08:43

#4317 Re: Gdje u Sa......

Post by rudy81 »

VenomousV wrote:
Irm@ wrote:
VenomousV wrote:kupiti drustvenu igru Riziko?
onu kvalitetnu, originalnu verziju a ne fus sto ima u konzumu =)
mislim da sam vidjela u One to Play na 4 spratu BBI :)
nazalost nejma, provjereno...


@rudy81: kad ti bude zgodno virni jel kvalitetna verzija i kol'ko je $ :D
hvala =)

vidjela danas, onako lijepo izgleda, velika kutija sva je 'dzidzava' :D cijena 15 km
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#4318 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

rudy81 wrote:
VenomousV wrote:
@rudy81: kad ti bude zgodno virni jel kvalitetna verzija i kol'ko je $ :D
hvala =)

vidjela danas, onako lijepo izgleda, velika kutija sva je 'dzidzava' :D cijena 15 km

to je onaj fejk riziko :D

hvala sto si pogledala =)
User avatar
Curve
Posts: 1800
Joined: 03/04/2011 01:18
Location: Waterloo, Ontario

#4319 Re: Gdje u Sa......

Post by Curve »

eh sad mi je najteze objasnit sta hocu :lol: :lol: gdje uzet, hmm nes ko "pepeljara" gdje ostavljam kljuceve, sitni novac.. ma uglavnom stvari iz dzepa..
kameni.spavac
Posts: 236
Joined: 16/11/2011 11:08

#4320 Re: Gdje u Sa......

Post by kameni.spavac »

Gdje kupiti CUGOPOL???
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4321 Re: Gdje u Sa......

Post by Ambrozija »

Curve wrote:eh sad mi je najteze objasnit sta hocu :lol: :lol: gdje uzet, hmm nes ko "pepeljara" gdje ostavljam kljuceve, sitni novac.. ma uglavnom stvari iz dzepa..
Imas u Jysku tih korpica/kutijica raznih velicina.
User avatar
Curve
Posts: 1800
Joined: 03/04/2011 01:18
Location: Waterloo, Ontario

#4322 Re: Gdje u Sa......

Post by Curve »

Ambrozija wrote:
Curve wrote:eh sad mi je najteze objasnit sta hocu :lol: :lol: gdje uzet, hmm nes ko "pepeljara" gdje ostavljam kljuceve, sitni novac.. ma uglavnom stvari iz dzepa..
Imas u Jysku tih korpica/kutijica raznih velicina.
hvala.. :thumbup:
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#4323 Re: Gdje u Sa......

Post by kokuz_sa »

hvala..sutra obidjem to sve pa potrazim
User avatar
HaHaHa2
Posts: 933
Joined: 03/04/2008 00:21
Location: Sarajevo

#4324 Re: Gdje u Sa......

Post by HaHaHa2 »

Curve wrote:eh sad mi je najteze objasnit sta hocu :lol: :lol: gdje uzet, hmm nes ko "pepeljara" gdje ostavljam kljuceve, sitni novac.. ma uglavnom stvari iz dzepa..
ja to ovako :D nasao nekakvu ukrasnu "casu" :D

Image
FrozenCastle
Posts: 748
Joined: 01/09/2007 15:39

#4325 Re: Gdje u Sa......

Post by FrozenCastle »

Gdje ima uzeti memory igricu a da je jeftina. Do 5 KM max...
Post Reply