Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
madFlava
Posts: 2143
Joined: 11/12/2009 13:41

#4301 Re: Hayat

Post by madFlava »

tragikomedija od televizije i showa i talenata ;)

ovom antitalentu svaka cast samo jer ima stav ;)
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#4302 Re: Hayat

Post by KatarinaKosaca »

karanana wrote:Ne znam sta je toliko problem sa zirijem. Ne moram biti profesor muzike da cujem da jucer niko nije valjo. Nije ni trema, negi generalno ova generacija je totalni promasaj i vrijeme je zakljuciti serijal na nekoliko godina dok kakav talentirani maloljetnik/ljetnica ne narastu.

upravo tako
User avatar
Gradski
Posts: 274
Joined: 05/12/2012 18:41
Location: NI NA NEBU NI NA ZEMLJI

#4303 Re: Hayat

Post by Gradski »

Chuckie wrote:Kaže se TeleVOTING, ne TeleVOLTING.

Trebalo bi i žiriju, kandidatima i cijeloj produkciji Hayata to reći.
Upravu si ja po njihovom preuzeo jer je voting glasanje u prevodu, a volting mi nekako baca na struju. :D
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4304 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Ona Ana je totalni promašaj i gnjida od čovjeka, džaba joj što je "profesorica". Taman da su svi antitalenti, ovo nije način ophođenja sa tim mladim ljudima. Kad ima svog favorita, žešćeg antitalenta, aka Sara lani, onda dijeli 10tke šakom i kapom bez ikakvog argumenta, a ta ista Sara je gore otpjevala svaki put od ovog sinoć, tako da ...
zilla_
Posts: 1091
Joined: 20/08/2008 23:18

#4305 Re: Hayat

Post by zilla_ »

Meni je taj žiri totalni odron jer recimo izađe onaj Derendelić i sasvim solidno otpjeva a oni ga tako pocjenjuju pa mu dadnu petice a odma iza njega izađe Elvin Kadrić koji veze s vezom nema o pjevanju pa ga oni počaste sa sedmicama... Mislim nemaju oni pravo se ponašat tako šarlatanski jer trebaju da imaju na umu koliko ti ljudi ulože svojih živaca i truda u taj šou da bi onako oni kroz zajebanciju dijelili ocjene....

Za te ljude nebi znalo 99% bosne da ih ne pozvaše da budu u žiriju...

Za mene je jedino mjerodavno kad neko ko se bavi muzikom, ko traje 20 i kusur godina kaže nekom da zna ili ne zna pjevat....

Ako Hayat želi da organizuje ovu pijacu od emisije nek onda dovede Halida, Šerifa, Enesa, Hanku, Dinu, Harija itd pa nek oni kažu ko zna pjevat a ko ne....

Da pjevači ocjenjuju Armin bi do sada već bio pobjednik jer lik stvarno pjeva ko da je 30 godina na estradi... Ovi koji ne vole narodnjake njima je dobar Maid al mene lik nervira jer je NEPRIRODAN i svaki njegov korak i postupak je neka gluma... j....š takvog čovjeka... Ako mu dadnu pobjedu dobiće još jednu propalu "zvijezdu" u nizu....
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4306 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Kadriću svaka ti čast za ovo večeras!


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79550
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4307 Re: Hayat

Post by Velkoski »

Šta je bilo ? Nek' neko okači snimak ako bude :D
User avatar
Miss D
Posts: 1598
Joined: 14/12/2009 17:33

#4308 Re: Hayat

Post by Miss D »

Sta je veceras lik uradio ?
:mrgreen:
User avatar
karanana
Posts: 50767
Joined: 26/02/2004 00:00

#4309 Re: Hayat

Post by karanana »

ima najvise televoltinga.

ko je ispo?
User avatar
charrrmed
Posts: 1003
Joined: 08/06/2009 13:37

#4310 Re: Hayat

Post by charrrmed »

karanana wrote:Ne znam sta je toliko problem sa zirijem. Ne moram biti profesor muzike da cujem da jucer niko nije valjo. Nije ni trema, negi generalno ova generacija je totalni promasaj i vrijeme je zakljuciti serijal na nekoliko godina dok kakav talentirani maloljetnik/ljetnica ne narastu.
:thumbup:
Svi su odron. Ovo je najgora generacija do sada. Uzas!
O sinocnjem dogadjaju....Ana je vise puta pokazala kakva je osoba, oni neumjesni komentari o jadno djeci iz godine u godinu. Ova Jasna nije nista bolja, a za Ognjena nemam rijeci. Covjek je pedofil. Kakve komentare daje onim djevojkama koje mu kcerke mogu biti...
A Elvin veze nema sa pjevanjem, i pokazao je primitivizam, sinoc...
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4311 Re: Hayat

Post by Chuckie »

karanana wrote:ima najvise televoltinga.

ko je ispo?
teleVotinga.
User avatar
karanana
Posts: 50767
Joined: 26/02/2004 00:00

#4312 Re: Hayat

Post by karanana »

Chuckie wrote:
karanana wrote:ima najvise televoltinga.

ko je ispo?
teleVotinga.
zajebajem se. trebo sam velko L staviti.

sad on ispade glavni. vidi ga sto se pushe i u ovoj emisiji.
je li iko ispo? tomislav?
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4313 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Ama za vecerasnju izjavu kako mu nije zao ce imati extra glasova.


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
duminjo
Posts: 20189
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#4314 Re: Hayat

Post by duminjo »

hahahahaha
Iz aviona se vidjelo odma da Elvin ima daleko najvise glasova a Fikret ga ono neofirno preskoci i lafo kasnije izvini izvini Elvine.... hahahahahaha Fikret dobio instrukcije da preskace Elvina. jebote jedna komplesacica od "profesorice" i kurca da utice na cijeli neki jebeni sou i na cijelu ekipu hayata

profesorica:"ja sam u ovom gradu poznata po tome sto direktno svima kazem svoje misljenje" (mislim koga boli kurac za tvoje misljenje a da si ti nesto poznata u gradu...jesi aha)
Elvin iznio svoje misljenje, sve rekao u facu... i svi ga nablatise :lol: :lol:

jebemti :lol: :lol: :lol:
User avatar
karanana
Posts: 50767
Joined: 26/02/2004 00:00

#4315 Re: Hayat

Post by karanana »

dajte ba nogirajte ovog jalijasa. ustvari nemojte, postace dibidus dosadno. ovako mozda bude kakve frke uzivo sa ovim. ljepa ona crnka i onda druga ima dobro tijelo.
rozalija80
Posts: 43
Joined: 28/07/2012 18:21

#4316 Re: Hayat

Post by rozalija80 »

Fikret zivi od Elvinovih glasova a ne od Ane kompleksasice
rozalija80
Posts: 43
Joined: 28/07/2012 18:21

#4317 Re: Hayat

Post by rozalija80 »

Svaka cast momku a Fikret ga veceras jasno preskoci a kao da je zaboravio da od ovakvih kao sto je Elvin hljeb jede i on i ona halapaca ne daj boze da su svi oprofesori kao ona treba mijenjati ziri ovaj je uobrazen nije valjda da hayat nema koga drugog za ziriji uzeti i ovaj sou pomalo postaje seoska manifestacija
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4318 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Dajte ukratko da ne citam sve. :D :lol:

valjda ce se naci neka dobra dusa da mi napise, dok odem oprat' zube :D
User avatar
luckylaka
Posts: 26217
Joined: 15/01/2010 06:28

#4319 Re: Hayat

Post by luckylaka »

dusa_raskopuša wrote:Dajte ukratko da ne citam sve. :D :lol:

valjda ce se naci neka dobra dusa da mi napise, dok odem oprat' zube :D
Ukratko,ako si gledala ZMBT 1,2,3,4....sve se ponavlja
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4320 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

nisam gledala :lol:
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#4321 Re: Hayat

Post by Melami »

dusa_raskopuša wrote:nisam gledala :lol:
Nisi onda ni sjvesna koliko si svog vremena sacuvala da ne potrosis na gluposti. :D Bar ne ovog tipa.
lajk
Posts: 2700
Joined: 01/06/2011 13:40
Location: Ilijaš

#4322 Re: Hayat

Post by lajk »

OVI STO PODRZAVAJU Elvina su primitivci ko i on ! Halooooo na tv-u si ne na ulici :shock: ! Da je Hayat kako treba bio bi izbacen definitivno ! Ja navijam za Adnana Koljenovica :)
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4323 Re: Hayat

Post by Chuckie »

lajk wrote:OVI STO PODRZAVAJU Elvina su primitivci ko i on ! Halooooo na tv-u si ne na ulici :shock: ! Da je Hayat kako treba bio bi izbacen definitivno ! Ja navijam za Adnana Koljenovica :)
Cao profesorice Ana.




Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79550
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4324 Re: Hayat

Post by Velkoski »

lajk wrote:OVI STO PODRZAVAJU Elvina su primitivci ko i on ! Halooooo na tv-u si ne na ulici :shock: ! Da je Hayat kako treba bio bi izbacen definitivno ! Ja navijam za Adnana Koljenovica :)
A eto njena retorika je za TV-a :-)
lajk
Posts: 2700
Joined: 01/06/2011 13:40
Location: Ilijaš

#4325 Re: Hayat

Post by lajk »

leet wrote:
lajk wrote:OVI STO PODRZAVAJU Elvina su primitivci ko i on ! Halooooo na tv-u si ne na ulici :shock: ! Da je Hayat kako treba bio bi izbacen definitivno ! Ja navijam za Adnana Koljenovica :)
A eto njena retorika je za TV-a :-)
Prvo on nije na njenom intelektualnom nivou,niti po godinama ona je za njega gospodja ! Da mu je bilo sto rekla jedan ucesnik ne smije ona reagovat na tv-u,a pogotovo prekidat i davati neke izjave haloooo ,ocito on ima neki problem :roll:
Post Reply