BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
SaPnA
Posts: 7102
Joined: 12/05/2011 20:02
Location: Kattegat

#4301 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by SaPnA »

leet wrote:Mensčini da se ova tema svodi na "Pape odlazi".

pa dobro, Pape odlazi !
malo kritikujemo :D
User avatar
Slo Burner
Posts: 5899
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#4302 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Slo Burner »

leet wrote:Mensčini da se ova tema svodi na "Pape odlazi".

pa dobro, Pape odlazi !
Svodi se na to, Pape imas neke greske, to lose radis, to treba popraviti.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24702
Joined: 26/08/2007 17:10

#4303 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Charuga »

leet wrote:Mensčini da se ova tema svodi na "Pape odlazi".

pa dobro, Pape odlazi !
NIKAD. Ja sam i neki dan pisao, ne treba ga dirati dok se ne zavrsi ovaj ciklus. Na kraju cemo znati gdje smo i sta smo, ja u Brazilu ja po starom ...
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79563
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4304 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Velkoski »

Plavih_11 wrote: NIKAD. Ja sam i neki dan pisao, ne treba ga dirati dok se ne zavrsi ovaj ciklus. Na kraju cemo znati gdje smo i sta smo, ja u Brazilu ja po starom ...

Ne mislim na sve vas naravno. :-D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24702
Joined: 26/08/2007 17:10

#4305 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Charuga »

leet wrote:
Plavih_11 wrote: NIKAD. Ja sam i neki dan pisao, ne treba ga dirati dok se ne zavrsi ovaj ciklus. Na kraju cemo znati gdje smo i sta smo, ja u Brazilu ja po starom ...
Ne mislim na sve vas naravno. :-D
Pa dobro, pokoja kritika se napise ali vjerovatno ne misle na tjeranje, nego eto da se nesto kaze ... ;-)
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79563
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4306 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Velkoski »

Nisu oni krivi, nego onaj koji ih poziva
Ovakvi postovi mi se gade majke mi, isto k'o da Pape ne želi da se plasiramo na SP pa eto namjerno ne zove Hajrovića npr. Znam ja da ima tu i menadžerskih talova ali ti likovi ne igraju nikakvu ulogu u repci svakako, i ako uđu u igru, uđu na 5 minuta ( Vršajević je izuzetak :D ).
User avatar
luckylaka
Posts: 26234
Joined: 15/01/2010 06:28

#4307 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by luckylaka »

Artest wrote:hrvatima nije iz ponizenja ici po jednog daniela bilosa u argentinu....rakitica, ili novi (uspjesan slucja) zavrsavanja svedjanina hrgote

ali eto...nasima jeste...nasi se jos uvije igraju gluhih telefona i imaju stav " ako nece- ne mora" "ko ga jebe, da je patriota cekao bi"


kolasinac i halilovic? zar jos uvijek neko gaji nadu da ce ovi igrati za nas?? nemojte me vise zasmijavat....

vec sam pominjao svoje razocarenje u izvjesnog bakovica...ali i pasivni i konfliktu skloni susic, snosi svoju krivicu

nego zahavlimo ćiri sto je uveo begovica protiv estonije u zadnjoj minuti...inace ga taj nikad ne bi vidio Bosne, uz ovu garnituru
Jbga tebi lakse crtati nego objasniti :-) Ako PAPE kaze nekoliko puta da je razgovarao i sa Hajrovicem,Kolasincem qrcem palcem i da je odluka na njima ti opet ko baba,,trla baba....,,Sta treba da ih kidnapuje i dovede.Jednostavno ko hoce Bujrum ko nece...sta sad.Jeli to neko molio Vedu,Pjanica,Medu,Misketa(haj Begu malo jesu) nije brate niko.Osjecaju ljudi BiH kao svoju drzavu i to je to.
marschall
Posts: 388
Joined: 19/04/2007 12:21

#4308 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by marschall »

Pape je trener, i njegov poso nije da ide na vrata nikom. Nit to Osim nit Barbarez moraju radit, nit treba reketase nekom na vrata slat da nekog ucjenjuju. niko ne treba ove ljude molit da igraju za nas. Trebe samo uslove za to stvorit, da neko ko nama treba i zeli da igra za nas tu mogucnost dobije...
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#4309 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by JoseMujica »

leet wrote:
KPNCTNJAH wrote:ono sto mene nervira je to da su svi ovi "nasi" fudbaleri sto vagaju za koga ce igrati pravi ljigavci...
Meni lično je ovo ključ svega. Ja da imam šansu da igram za svoju državu se nikada ne bi' odazvao na poziv neke lijeve zemlje nego bi' čekao na poziv i godinu dana ako treba.
lako je šuplju bacati kada nisi u toj situaciji
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#4310 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by zlajapravaraja »

Kakvi shamari u roku od 2-3 dana jbt - Halilovic, Kolasinac, Hajrovic :-?

Svaki slucaj na svoj specifican nacin, sa svojim specificnim krivcima.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#4312 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by It_is_a_Leclerc »

"Jedva čekam da dobijem pozivam za selekciju BIH" - Izet Hajrović prošle sedmice.
"Jedva sam čekao ovaj poziv". - Izet Hajrović danas.

Moglo ga se, vala, pozvati za ovu prijateljsku (mada nikad nije kasno), ali mi se čini da je mali prilično jednostavno uzjahao drugu kobilu. :D
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#4313 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Tkd »

Licemjerstvo ?
User avatar
p206
Posts: 8427
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#4314 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by p206 »

ko ge jebe, kod nas je mogao biti prvi izbor na desnoj strani, kod njih će biti zamjena Šaćiriju koji je strašan igrač
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#4315 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Warashii »

Po meni on nije izgubljen, on je jednostavno odabrao drugu reprezentaciju.
Ljudi koji su htjeli igrati za BiH su igrali ili i dan danas igraju, nisu ih sprjecile ni gore prepreke nego li sto ovih par momaka ima pred sobom.
U svakom slucaju siroko im polje.
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#4316 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Arteta »

Svaki igrac porijeklom iz BiH kome se ukaze prilika da igra za neku normalnu reprezentaciju ce da pristane.
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#4317 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Arteta »

Artest wrote: kolasinac i halilovic? zar jos uvijek neko gaji nadu da ce ovi igrati za nas?? nemojte me vise zasmijavat....
Kolasinac bi mogao igrati za nas jer su mu male sanse da se dokopa Njemacke reprezentacije.
SaPnA
Posts: 7102
Joined: 12/05/2011 20:02
Location: Kattegat

#4318 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by SaPnA »

ma nije ni bih vise cirkus, trenutno smo madju najjace 3 repke na balkanu i dobar dio sjevernije ako ne i najjaca
User avatar
Logovan
Posts: 102862
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4319 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Logovan »

SaPnA wrote:ma nije ni bih vise cirkus, trenutno smo madju najjace 3 repke na balkanu i dobar dio sjevernije ako ne i najjaca
Nismo cirkus ali pošto nikad nismo bili na SP-u a ni na EP-u, onda talentovani igrači, kao što je Hajrović, odluče da igraju za neku reprezentaciju koja uvijek ili ponekad bude na velikim takmičenjima. :roll: Pa onda kontaju koji ću ja klinac igrati za neku reprezentaciju koja nije poznata, ne igra puno poznatih igrača, itd, itd. :oops:
SaPnA
Posts: 7102
Joined: 12/05/2011 20:02
Location: Kattegat

#4320 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by SaPnA »

ko ih onda jebe, takvi nam i ne trebaju :D
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#4321 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by bingov buraz »

Ovaj Hajrovic je smrdo,jos prosle sedmice je tvrdio da ce igrati za nas,nije mu niko drzao pistolj na celu da to kaze.
Dead Man Walking
Posts: 7151
Joined: 28/05/2004 21:49

#4322 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Dead Man Walking »

Svi su tu krivi. Safet je kriv sto na Hajrovica nije ozbiljno racunao niti mu dao do znanja da na njega ozbiljno racuna. Uz to je sad pozurio da ga otpise, ne daj Boze da bi se jos jednom potrudio da nesto promjeni jer jos uvijek nije kasno. Sad fol Safet znao da je prije dva mjeseca ovaj cekao Svicu, pa sto to tad ne rece Safete? I koji se qratz s menadzerima razgovara, ne kupujemo igrace nego igramo na nekakav hebeni patriotizam.

Savez (pa ako hocete i Osim) je kriv sto se nasim mladim igracima po svijetu ne nudi nikakva vizija i ne daju nikakvi signali da ih se zeli, a kamoli kakva pomoc oko administrativnih problema ukoliko ih ima. Za ovog Hajrovica se prosle hefte pisalo da ima i pasos i drzavljanstvo. Da se ne spominje kakvo okupljanje ili druzenje u BiH, da se ti igraci ako nista upoznaju sa Dzekom i kompanijom i da pozele biti dio svega toga.

Hajrovic i njemu slicni su krivi sto dobro igraju pa sebi otvaraju vise od jednih vrata (ako su mu nasa ikad i bila otvorena), te su krivi sto polete za prvom prilikom koja im se ukaze, misleci samo na vlastitu korist. Jedan je Sergej Barbarez koji je odbio Njemacku. I Mire je doduse odbio Lux, ali Bog zna sta bi bilo da je Fransuska poslala poziv.
Zgec Lezda
Posts: 317
Joined: 27/04/2011 19:55

#4323 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Zgec Lezda »

Ovako cemo i Kolasinca izgubit..

Ali donekle ih i razumijem iz fudbalskih razloga. Mi kao repka nikad nigdje nismo bili. Kontam da smo mala zemlja i to, ali hebena Slovenija je bila na dva svjetska. Zato bi kvalifikacija za Brazil ne samo bila dobra radi same kvalifikacije, nego zato sto bi neki igraci vise htjeli da igraju za nas ako nesto napravimo konacno.
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#4324 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by cindrlimindrli »

Neka igra covjek gdje hoce, njegov izbor i privatna stvar, samo ne treba zbog toga kriviti Susica ili Savez.
Ako ga roditelji nisi odgojili da ima osjecaj pripadnosti Bosni mozes ti na galavi dubiti, nema od njega nista.
Malom Miralemu su mogli poslati poziv iz Brazila, Engleske, Njemacke...al` ja imam utisak da bi se on i tada
odlucio za BiH. Prica kako igraci biraju reprezentacije kao sto je Svicarska jer ce time napraviti bolju karijeru
su isto besmislene. Svicarska je qrac od ovce reprezentacija.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10201
Joined: 31/03/2007 00:07

#4325 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Bosanski_kralj »

Ma ko god da je "kriv", šteta je što neće igrati za nas.
Post Reply