Kakve tenisice nose forumasi :)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Domaci izdajnik
Posts: 7343
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Kod komšije uz rakijski kazan
Horoskop: Vodokotlić

#4301 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Domaci izdajnik »

Adidas Gaselle su odlican model patika :) samo jbg nisu za mokog vremena to stoji. Kad sam bio gore bilo ih je nekoliko u radnji na last pair polici za 30 eura ali bile su veliki brojevi preko 48. Steta bas su mi se svidjele svijetlo plave :sad:
Sto se tice zamora stopala bar to nije problem, uzme se silikonski anatomski umetak i hodas kao po oblacima 8-)
User avatar
Domaci izdajnik
Posts: 7343
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Kod komšije uz rakijski kazan
Horoskop: Vodokotlić

#4302 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Domaci izdajnik »

Boemica wrote:A koje patike preporučujete, onako, da su fine, neupadljive, a udobne?
Starke su najljepše al' hodat u njima 6-8 sati Bgm smor.


I da im nije cijena 250KM, ne mislim paradirati Sarajevom u njima.

Hvala. :oops:
Skechers sa Memory Foam djonovima :wink: do 150 KM biras koje hoces....
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4303 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by insomnia78 »

“Gazele” su najseljackiji adidasov model
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4304 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by sumirprimus »

ja sam seljak ćojk :sinbad:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4305 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by insomnia78 »

Prave šabanke. Čuj gazelle.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4306 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Tomahawk11 »

Patike sa, kako kažum vražjom kožom, eto gdje spomenuste Gaselle, nešto ovako

Image

zaboraviti pranje, oboji sve živo, katastrofa :roll:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4307 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by sumirprimus »

e jesi seljak te se ne peru :lol:
malo ocistis procetkas i nosis dok se ne raspadnu :izet:
milina za odrzavanje :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4308 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Tomahawk11 »

sumirprimus wrote:e jesi seljak te se ne peru :lol:
malo ocistis procetkas i nosis dok se ne raspadnu :izet:
milina za odrzavanje :D
Šta kad se usmrde?
Nisam ih ni ja prao, imam onaj sprej, ali džaba, mora nekad.
Uglavnom, završili smo, najgore patike ikad.
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#4309 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Boemica »

Tomahawk11 wrote:
To da pošalješ Boemici?
Vala, nisam htjela ništa govorit, al' ženske mu patike :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4310 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Tomahawk11 »

Boemica wrote:
Tomahawk11 wrote:
To da pošalješ Boemici?
Vala, nisam htjela ništa govorit, al' ženske mu patike :lol:
Zato sam ga i pitao. Ako su ti se svidjele, mogao je komotno poslati.
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#4311 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Boemica »

Tomahawk11 wrote:
Boemica wrote:
Tomahawk11 wrote:
To da pošalješ Boemici?
Vala, nisam htjela ništa govorit, al' ženske mu patike :lol:
Zato sam ga i pitao. Ako su ti se svidjele, mogao je komotno poslati.
Pa može mi komotno jednu poslat, kolike su :lol:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4312 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by sumirprimus »

Tomahawk11 wrote:
sumirprimus wrote:e jesi seljak te se ne peru :lol:
malo ocistis procetkas i nosis dok se ne raspadnu :izet:
milina za odrzavanje :D
Šta kad se usmrde?
Nisam ih ni ja prao, imam onaj sprej, ali džaba, mora nekad.
Uglavnom, završili smo, najgore patike ikad.
nije za sminku :D
mora malo i bazdit majka mu stara :D
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#4313 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by MarlboroGold »

Tomahawk11 wrote:Patike sa, kako kažum vražjom kožom, eto gdje spomenuste Gaselle, nešto ovako

Image

zaboraviti pranje, oboji sve živo, katastrofa :roll:
Dobre :thumbup:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79539
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4314 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Velkoski »

ma jesu kurac, najgore tene koje sam im'o u životu, udobnije su i one raspale starke :mrgreen:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4315 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by sumirprimus »

hoce ljudi udobnost i kupe legendarnog golfa dvicu a bog te :lol:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79539
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4316 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Velkoski »

jesi ti vozio dvojku? beton auto :mrgreen:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4317 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by sumirprimus »

pa o tom ti pricam :lol:
Last edited by sumirprimus on 20/11/2018 14:01, edited 1 time in total.
User avatar
Rootboi
Posts: 20799
Joined: 07/06/2011 17:14

#4318 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Rootboi »

Velkoski wrote:ma jesu kurac, najgore tene koje sam im'o u životu, udobnije su i one raspale starke :mrgreen:
potpisujem ,bar meni neudobne oko zgloba i pete :oops:
User avatar
tuzlak1212
Posts: 4364
Joined: 09/09/2018 23:21

#4319 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by tuzlak1212 »

ove adidaske bas nisu casual nego teski sportski model, ja ne znam o cemu vi pricate :lol: a meni cak i previse sportski model jer slabo sportske patike nosam, i ove 3 linije bijele mi tolko bodu oci kad hocu da u njima glumim dingaspo da nije humano... seljacke su i nemam pojma sto sam ih kupio :sad:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4320 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by sumirprimus »

nisu svi kezualci, kezual kosta :zzzz:
User avatar
tuzlak1212
Posts: 4364
Joined: 09/09/2018 23:21

#4321 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by tuzlak1212 »

tu je to sve sto se tice cijene.. priblize nase trgovine cijene bez obzira na cijenu artikla na oficijalnoj stranici :lol:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4322 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by sumirprimus »

ma kakve nase trgovine, za vecinu tih stvari moras ici vani ili preko neta
naravno za gazele svi znaju jer samo njih i ima ovde
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79539
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4323 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Velkoski »

normalno da moraš kad i ovaj bagavi Buzz jedino prodaje 302 različita modela Air Maxa i to je to :mrgreen:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4324 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by sumirprimus »

brrr nike patike, jeza me spopade
User avatar
konektovan
Posts: 51385
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4325 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

Velkoski wrote:normalno da moraš kad i ovaj bagavi Buzz jedino prodaje 302 različita modela Air Maxa i to je to :mrgreen:
Buzz nabavlja ono što Jala brat i njegovi sljedbenici nose. Neki dan, njih 10 brudica, ocam, alaam, kako ove maxice idu uz one torbice.....znaci, tobe jarabi.. :-)
Post Reply