Sto se tice zamora stopala bar to nije problem, uzme se silikonski anatomski umetak i hodas kao po oblacima
Kakve tenisice nose forumasi :)
Moderator: anex
- Domaci izdajnik
- Posts: 7343
- Joined: 18/07/2012 20:32
- Location: Kod komšije uz rakijski kazan
- Horoskop: Vodokotlić
#4301 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Adidas Gaselle su odlican model patika
samo jbg nisu za mokog vremena to stoji. Kad sam bio gore bilo ih je nekoliko u radnji na last pair polici za 30 eura ali bile su veliki brojevi preko 48. Steta bas su mi se svidjele svijetlo plave
Sto se tice zamora stopala bar to nije problem, uzme se silikonski anatomski umetak i hodas kao po oblacima
Sto se tice zamora stopala bar to nije problem, uzme se silikonski anatomski umetak i hodas kao po oblacima
- Domaci izdajnik
- Posts: 7343
- Joined: 18/07/2012 20:32
- Location: Kod komšije uz rakijski kazan
- Horoskop: Vodokotlić
#4302 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Skechers sa Memory Foam djonovimaBoemica wrote:A koje patike preporučujete, onako, da su fine, neupadljive, a udobne?
Starke su najljepše al' hodat u njima 6-8 sati Bgm smor.
I da im nije cijena 250KM, ne mislim paradirati Sarajevom u njima.
Hvala.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4303 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
“Gazele” su najseljackiji adidasov model
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#4304 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
ja sam seljak ćojk 
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4305 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Prave šabanke. Čuj gazelle.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4306 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Patike sa, kako kažum vražjom kožom, eto gdje spomenuste Gaselle, nešto ovako

zaboraviti pranje, oboji sve živo, katastrofa

zaboraviti pranje, oboji sve živo, katastrofa
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#4307 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
e jesi seljak te se ne peru
malo ocistis procetkas i nosis dok se ne raspadnu
milina za odrzavanje
malo ocistis procetkas i nosis dok se ne raspadnu
milina za odrzavanje
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4308 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Šta kad se usmrde?sumirprimus wrote:e jesi seljak te se ne peru![]()
malo ocistis procetkas i nosis dok se ne raspadnu![]()
milina za odrzavanje
Nisam ih ni ja prao, imam onaj sprej, ali džaba, mora nekad.
Uglavnom, završili smo, najgore patike ikad.
- Boemica
- Posts: 8617
- Joined: 03/09/2018 21:55
- Location: Žena bez koje se može.
#4309 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Vala, nisam htjela ništa govorit, al' ženske mu patikeTomahawk11 wrote:
To da pošalješ Boemici?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4310 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Zato sam ga i pitao. Ako su ti se svidjele, mogao je komotno poslati.Boemica wrote:Vala, nisam htjela ništa govorit, al' ženske mu patikeTomahawk11 wrote:
To da pošalješ Boemici?
- Boemica
- Posts: 8617
- Joined: 03/09/2018 21:55
- Location: Žena bez koje se može.
#4311 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Pa može mi komotno jednu poslat, kolike suTomahawk11 wrote:Zato sam ga i pitao. Ako su ti se svidjele, mogao je komotno poslati.Boemica wrote:Vala, nisam htjela ništa govorit, al' ženske mu patikeTomahawk11 wrote:
To da pošalješ Boemici?
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#4312 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
nije za sminkuTomahawk11 wrote:Šta kad se usmrde?sumirprimus wrote:e jesi seljak te se ne peru![]()
malo ocistis procetkas i nosis dok se ne raspadnu![]()
milina za odrzavanje
Nisam ih ni ja prao, imam onaj sprej, ali džaba, mora nekad.
Uglavnom, završili smo, najgore patike ikad.
mora malo i bazdit majka mu stara
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#4313 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
DobreTomahawk11 wrote:Patike sa, kako kažum vražjom kožom, eto gdje spomenuste Gaselle, nešto ovako
zaboraviti pranje, oboji sve živo, katastrofa
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79539
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#4314 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
ma jesu kurac, najgore tene koje sam im'o u životu, udobnije su i one raspale starke 
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#4315 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
hoce ljudi udobnost i kupe legendarnog golfa dvicu a bog te 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79539
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#4316 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
jesi ti vozio dvojku? beton auto 
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#4317 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
pa o tom ti pricam 
Last edited by sumirprimus on 20/11/2018 14:01, edited 1 time in total.
- Rootboi
- Posts: 20799
- Joined: 07/06/2011 17:14
#4318 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
potpisujem ,bar meni neudobne oko zgloba i peteVelkoski wrote:ma jesu kurac, najgore tene koje sam im'o u životu, udobnije su i one raspale starke
- tuzlak1212
- Posts: 4364
- Joined: 09/09/2018 23:21
#4319 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
ove adidaske bas nisu casual nego teski sportski model, ja ne znam o cemu vi pricate
a meni cak i previse sportski model jer slabo sportske patike nosam, i ove 3 linije bijele mi tolko bodu oci kad hocu da u njima glumim dingaspo da nije humano... seljacke su i nemam pojma sto sam ih kupio 
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#4320 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
nisu svi kezualci, kezual kosta 
- tuzlak1212
- Posts: 4364
- Joined: 09/09/2018 23:21
#4321 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
tu je to sve sto se tice cijene.. priblize nase trgovine cijene bez obzira na cijenu artikla na oficijalnoj stranici 
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#4322 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
ma kakve nase trgovine, za vecinu tih stvari moras ici vani ili preko neta
naravno za gazele svi znaju jer samo njih i ima ovde
naravno za gazele svi znaju jer samo njih i ima ovde
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79539
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#4323 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
normalno da moraš kad i ovaj bagavi Buzz jedino prodaje 302 različita modela Air Maxa i to je to 
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#4324 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
brrr nike patike, jeza me spopade
- konektovan
- Posts: 51385
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4325 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Buzz nabavlja ono što Jala brat i njegovi sljedbenici nose. Neki dan, njih 10 brudica, ocam, alaam, kako ove maxice idu uz one torbice.....znaci, tobe jarabi..Velkoski wrote:normalno da moraš kad i ovaj bagavi Buzz jedino prodaje 302 različita modela Air Maxa i to je to
