Dres reprezentacije BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- bosanceros_
- Posts: 241
- Joined: 24/12/2012 19:13
#4301 Re: Dres reprezentacije BiH
pazi legea hm nije to tako lose uozbiljili su se ,ali izgleda prekasno

- szlava
- Posts: 676
- Joined: 10/03/2013 18:27
#4302 Re: Dres reprezentacije BiH
Trening oprema je bas super samo da nema onog "spaidermena" sutra cemo vidjeti kako izgledaju dresovi a brzo ce Maj ajde 
-
sarajevsko_pivo
- Posts: 4187
- Joined: 27/07/2009 16:22
#4303 Re: Dres reprezentacije BiH
Nije losa ova Legea majica!
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#4304 Re: Dres reprezentacije BiH
'ebo majku, 16-ka Suljo Veličanstveni.DonVitoN wrote:Evo i portugalci prezentovali svoj dres za SP.
Raul M
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4305 Re: Dres reprezentacije BiH
Ludak Meireles 
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
- DonVitoN
- Posts: 1987
- Joined: 16/11/2013 01:01
- Location: Bihac
#4306 Re: Dres reprezentacije BiH
bosanceros_ wrote:pazi legea hm nije to tako lose uozbiljili su se ,ali izgleda prekasno![]()
![]()
Salju nam pred kraj najbolju opremu.
-
SSemir
- Posts: 4584
- Joined: 26/02/2009 08:42
#4307 Re: Dres reprezentacije BiH
sigurno je i za to susic kriv?DonVitoN wrote:bosanceros_ wrote:pazi legea hm nije to tako lose uozbiljili su se ,ali izgleda prekasno![]()
Salju nam pred kraj najbolju opremu.a mozda i nije kraj.
- DonVitoN
- Posts: 1987
- Joined: 16/11/2013 01:01
- Location: Bihac
#4308 Re: Dres reprezentacije BiH
ZastoSSemir wrote:sigurno je i za to susic kriv?DonVitoN wrote:bosanceros_ wrote:pazi legea hm nije to tako lose uozbiljili su se ,ali izgleda prekasno![]()
Salju nam pred kraj najbolju opremu.a mozda i nije kraj.
- gnjev
- Posts: 3358
- Joined: 02/04/2013 11:56
- Location: Sarajevo
- Contact:
#4309 Re: Dres reprezentacije BiH
Gledaj ova legeina majca razvucena oko vrata a nije je stigo 2 put obuc'
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
#4310 Re: Dres reprezentacije BiH
Gledaj Mede brata Mudžahida 
- Jack Be Nimble
- Posts: 11654
- Joined: 15/01/2010 18:31
#4311 Re: Dres reprezentacije BiH
Legea bila sa nama kroz najgora vremena i sada da im okrenemo ledja na svjetskoj sceni. Nije to fino.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11766
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#4312 Re: Dres reprezentacije BiH
Bio je i Munja, pa smo ga poslali u Zenicu.Jack Be Nimble wrote:Legea bila sa nama kroz najgora vremena i sada da im okrenemo ledja na svjetskoj sceni. Nije to fino.
- Herr Flick
- Posts: 9074
- Joined: 02/04/2012 13:00
#4313 Re: Dres reprezentacije BiH
House wrote:Gledaj Mede brata Mudžahida
- Jack Be Nimble
- Posts: 11654
- Joined: 15/01/2010 18:31
#4314 Re: Dres reprezentacije BiH
Ima i toCrvena Tifoza wrote:Bio je i Munja, pa smo ga poslali u Zenicu.Jack Be Nimble wrote:Legea bila sa nama kroz najgora vremena i sada da im okrenemo ledja na svjetskoj sceni. Nije to fino.
- agent_zero
- Posts: 10478
- Joined: 27/01/2010 23:58
- Location: tamni vilajet SDA zlotvora!
#4315 Re: Dres reprezentacije BiH
N.N. wrote:Ma ovo su neseseri za parfeme iz CM-aveze s vezom wrote:Stiglo nestA..
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#4316 Re: Dres reprezentacije BiH
Nije se razvukla nego je jedna strana kragne u plavoj a druga u bijeloj boji .gnjev wrote:Gledaj ova legeina majca razvucena oko vrata a nije je stigo 2 put obuc'
Meni je ovaj dizajn sasvim prihvatljiv.
E kad bi imali nekog renomiranog proizvodjaca opreme a koji bi bio voljan da nam uradi nesto na ovom fazonu meni bi to bilo skroz prihvatljivo
- nKrkan
- Posts: 4984
- Joined: 28/06/2013 23:11
- Location: Tuzinje
#4317 Re: Dres reprezentacije BiH

Imamo iste dresove ko Talijani ko koga ovdje kopira ?
- mevkobass
- Posts: 227
- Joined: 12/01/2008 10:35
- Location: MAO Zuffenhausen
#4318 Re: Dres reprezentacije BiH
podsjecanja radi , na ovoj novoj opremi od Legeeee i dalje stari nezasticeni logo NFSBiH 
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4319 Re: Dres reprezentacije BiH
meni i ova nova legeina majica dugih rukava sa slike sa prethodne strane izgleda lose i jeftino.
-
Astrix
- Posts: 1898
- Joined: 30/09/2009 14:14
#4320 Re: Dres reprezentacije BiH
Kad bi Adidas ili Nike bio dobavljač, ima tu par dobrih stvari, osim samog kvaliteta dresa, tu bi sigurno bio i online shop možda i neki baš pravi Adidas shop u Sarajevu, i bit će sigurno i cifra ali ja neću žaliti i bar ću znati da je original ovako u kojem god shopu kupiš legein dres sumnjive je kvalitete...
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4321 Re: Dres reprezentacije BiH
kupio original legeu ili onu na pijaci, razliku skoro i ne vidis dok se sa adidas ili nike stvarima moze golim okom i na prvi pogled skuziti sta je original a sta fush s pijace.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4322 Re: Dres reprezentacije BiH
I ja sam se malo smirio kada sam cuo za ovo, inace kada sam vidio novu opremu zgrozio sam se kontajuci da su produzili sa njima opetmevkobass wrote:podsjecanja radi , na ovoj novoj opremi od Legeeee i dalje stari nezasticeni logo NFSBiH
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#4323 Re: Dres reprezentacije BiH
Ja mislim da će se nakon ove današnje utakmice konačno moći objaviti vijest da smo potpisali ugovor s ovim ili onim, i da se samo zbog neke ugovorne obaveze mora ćutiti dok Legea ne odradi posljednju utakmicu za reprezentaciju. Jer da smo produžili odanost legea-i, zašto bi se šutilo? Vidjet' ćemo!
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#4324 Re: Dres reprezentacije BiH
Meireles Velicanstveni 
- OldMayor
- Posts: 2999
- Joined: 30/10/2013 11:21
#4325 Re: Dres reprezentacije BiH
Nadam se da si u pravu.irac300 wrote:Ja mislim da će se nakon ove današnje utakmice konačno moći objaviti vijest da smo potpisali ugovor s ovim ili onim, i da se samo zbog neke ugovorne obaveze mora ćutiti dok Legea ne odradi posljednju utakmicu za reprezentaciju. Jer da smo produžili odanost legea-i, zašto bi se šutilo? Vidjet' ćemo!
Mada mi sve nesto smrdi, ali eto vidjet cemo. Jer da smo potpisali sa nikeom ili adidasom procurili bi to vec nekako u javnost. I malo mi je bezveze ako cemo tek sad potpisivati, jer vec je mart, sto bi znacilo da ljudima ostaje dva mjeseca da nam sklepaju dres.

