Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

User avatar
bosanceros_
Posts: 241
Joined: 24/12/2012 19:13

#4301 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by bosanceros_ »

pazi legea hm nije to tako lose uozbiljili su se ,ali izgleda prekasno :izet:

Image :thumbup:
User avatar
szlava
Posts: 676
Joined: 10/03/2013 18:27

#4302 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by szlava »

Trening oprema je bas super samo da nema onog "spaidermena" sutra cemo vidjeti kako izgledaju dresovi a brzo ce Maj ajde :D
sarajevsko_pivo
Posts: 4187
Joined: 27/07/2009 16:22

#4303 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by sarajevsko_pivo »

Nije losa ova Legea majica!
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#4304 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by irac300 »

DonVitoN wrote:Evo i portugalci prezentovali svoj dres za SP.

Image
Raul M :lol:
'ebo majku, 16-ka Suljo Veličanstveni. :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4305 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

Ludak Meireles :D


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
DonVitoN
Posts: 1987
Joined: 16/11/2013 01:01
Location: Bihac

#4306 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by DonVitoN »

bosanceros_ wrote:pazi legea hm nije to tako lose uozbiljili su se ,ali izgleda prekasno :izet:

Image :thumbup:


Salju nam pred kraj najbolju opremu. :mrgreen: a mozda i nije kraj. :roll:
SSemir
Posts: 4584
Joined: 26/02/2009 08:42

#4307 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by SSemir »

DonVitoN wrote:
bosanceros_ wrote:pazi legea hm nije to tako lose uozbiljili su se ,ali izgleda prekasno :izet:

:thumbup:


Salju nam pred kraj najbolju opremu. :mrgreen: a mozda i nije kraj. :roll:
sigurno je i za to susic kriv?
User avatar
DonVitoN
Posts: 1987
Joined: 16/11/2013 01:01
Location: Bihac

#4308 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by DonVitoN »

SSemir wrote:
DonVitoN wrote:
bosanceros_ wrote:pazi legea hm nije to tako lose uozbiljili su se ,ali izgleda prekasno :izet:

:thumbup:


Salju nam pred kraj najbolju opremu. :mrgreen: a mozda i nije kraj. :roll:
sigurno je i za to susic kriv?
Zasto :?
User avatar
gnjev
Posts: 3358
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#4309 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by gnjev »

Gledaj ova legeina majca razvucena oko vrata a nije je stigo 2 put obuc'
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#4310 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

Gledaj Mede brata Mudžahida :D
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11654
Joined: 15/01/2010 18:31

#4311 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Jack Be Nimble »

Legea bila sa nama kroz najgora vremena i sada da im okrenemo ledja na svjetskoj sceni. Nije to fino.
Crvena Tifoza
Posts: 11766
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#4312 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Crvena Tifoza »

Jack Be Nimble wrote:Legea bila sa nama kroz najgora vremena i sada da im okrenemo ledja na svjetskoj sceni. Nije to fino.
Bio je i Munja, pa smo ga poslali u Zenicu. :D
User avatar
Herr Flick
Posts: 9074
Joined: 02/04/2012 13:00

#4313 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

House wrote:Gledaj Mede brata Mudžahida :D
:lol: :lol: A Meireles vođa :D
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11654
Joined: 15/01/2010 18:31

#4314 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Jack Be Nimble »

Crvena Tifoza wrote:
Jack Be Nimble wrote:Legea bila sa nama kroz najgora vremena i sada da im okrenemo ledja na svjetskoj sceni. Nije to fino.
Bio je i Munja, pa smo ga poslali u Zenicu. :D
Ima i to :-)
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#4315 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by agent_zero »

N.N. wrote:
veze s vezom wrote:Stiglo nestA..:run:
Ma ovo su neseseri za parfeme iz CM-a :D
:lol:
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#4316 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Warashii »

gnjev wrote:Gledaj ova legeina majca razvucena oko vrata a nije je stigo 2 put obuc'
Nije se razvukla nego je jedna strana kragne u plavoj a druga u bijeloj boji .
Meni je ovaj dizajn sasvim prihvatljiv.
E kad bi imali nekog renomiranog proizvodjaca opreme a koji bi bio voljan da nam uradi nesto na ovom fazonu meni bi to bilo skroz prihvatljivo :) .
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#4317 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by nKrkan »

Image

Imamo iste dresove ko Talijani ko koga ovdje kopira ? :D
User avatar
mevkobass
Posts: 227
Joined: 12/01/2008 10:35
Location: MAO Zuffenhausen

#4318 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by mevkobass »

podsjecanja radi , na ovoj novoj opremi od Legeeee i dalje stari nezasticeni logo NFSBiH :wink:
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#4319 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by karanana »

meni i ova nova legeina majica dugih rukava sa slike sa prethodne strane izgleda lose i jeftino.
Astrix
Posts: 1898
Joined: 30/09/2009 14:14

#4320 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Astrix »

Kad bi Adidas ili Nike bio dobavljač, ima tu par dobrih stvari, osim samog kvaliteta dresa, tu bi sigurno bio i online shop možda i neki baš pravi Adidas shop u Sarajevu, i bit će sigurno i cifra ali ja neću žaliti i bar ću znati da je original ovako u kojem god shopu kupiš legein dres sumnjive je kvalitete...
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#4321 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by karanana »

kupio original legeu ili onu na pijaci, razliku skoro i ne vidis dok se sa adidas ili nike stvarima moze golim okom i na prvi pogled skuziti sta je original a sta fush s pijace.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4322 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by todd_smith »

mevkobass wrote:podsjecanja radi , na ovoj novoj opremi od Legeeee i dalje stari nezasticeni logo NFSBiH :wink:
I ja sam se malo smirio kada sam cuo za ovo, inace kada sam vidio novu opremu zgrozio sam se kontajuci da su produzili sa njima opet
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#4323 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by irac300 »

Ja mislim da će se nakon ove današnje utakmice konačno moći objaviti vijest da smo potpisali ugovor s ovim ili onim, i da se samo zbog neke ugovorne obaveze mora ćutiti dok Legea ne odradi posljednju utakmicu za reprezentaciju. Jer da smo produžili odanost legea-i, zašto bi se šutilo? Vidjet' ćemo!
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#4324 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by mali_milojica »

Meireles Velicanstveni :D
User avatar
OldMayor
Posts: 2999
Joined: 30/10/2013 11:21

#4325 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by OldMayor »

irac300 wrote:Ja mislim da će se nakon ove današnje utakmice konačno moći objaviti vijest da smo potpisali ugovor s ovim ili onim, i da se samo zbog neke ugovorne obaveze mora ćutiti dok Legea ne odradi posljednju utakmicu za reprezentaciju. Jer da smo produžili odanost legea-i, zašto bi se šutilo? Vidjet' ćemo!
Nadam se da si u pravu.

Mada mi sve nesto smrdi, ali eto vidjet cemo. Jer da smo potpisali sa nikeom ili adidasom procurili bi to vec nekako u javnost. I malo mi je bezveze ako cemo tek sad potpisivati, jer vec je mart, sto bi znacilo da ljudima ostaje dva mjeseca da nam sklepaju dres. :roll:
Post Reply