FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
slucajan
Posts: 603
Joined: 10/04/2008 10:08
Location: u najgorem slucaju, jedan korak ispred...

#4301 Re: FK Zeljeznicar

Post by slucajan »

karanana wrote:Olimpique Cheminot (zeljeznicar na francuskom). nije lose jelde?
Fenomenalno, zaista svjetski zvuči :thumbup:
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#4302 Re: FK Zeljeznicar

Post by Šibicar »

1000000% tačno,sad sam ja pričao sa Gracićem i kaže da će se klub zvati Olimpik,a da će u sjećanje na Želju,ostaviti plave dresove... :-)

Ni Države,Ni Vlasti sve
Nisu Mogle Da Te Ugase
Jer Stojimo,Prkosimo
U Srcima te Našim Nosimo
... :wink:

elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#4303 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

Borac i Laktaši su prošle sezone potpisali nekakav ugovor kojim su najbolji igrači iz L prešli u B. Rezultati su se odmah mogli vidjeti. Borac ne samo da je bio najbollji tim proljetnog dijela prošle sezone, nego je i prvi u ovom trenutku. Gdje su Laktaši ne treba naglašavati.

Ukoliko će dolazak Gracića i prelazak igrača Olimpika u Želju značiti jačeg i boljeg Želju, zašto da onda ne dođu? Iako sumnjam u te navode, ali eto.

Željezničar za život cijeli!
User avatar
Joey Tribbiani
Posts: 1248
Joined: 01/08/2008 16:28
Location: Stadion Grbavica

#4304 Re: FK Zeljeznicar

Post by Joey Tribbiani »

Pa zato je i dodik na tekmama borca. Shvatio da laktase niko ni ne gleda.

Ne bih da prodajemo guzicu zbog pelaka, spalevica i jos par igraca. Gracic nek gura olimpik dokle moze, meni ne treba. Idemo polako, nikad nista ni nismo postigli bez truda i patnje. 5 losih godina je iza nas. Bice bolje aBd. VOLIM TE ZELJO!
User avatar
babuka zgembo
Posts: 51
Joined: 09/06/2009 14:22

#4305 Re: FK Zeljeznicar

Post by babuka zgembo »

:D
ne bih da previse polemisem, ali evo da odgovorim:
nisam ni gracic ni zujo, jos manje sam neki balavac koji nema drugog posla nego da lupeta po forumima o stavrima o kojima nemam pojma. jednostavno dosao sam do ove informacije tako sto sam bio sinoc na utakmici u neposrednoj blizini kada je zujo razgovarao sa gracicem ((bio sam mozda 30 ccm od njih, ako neki detaljista hoce da i to zna) i lijepo sam cuo njihovrazgovor. i meni je udno jer kakvog interesa bi zujo mogao imati od svega toga, ali vam prenosim ono sto sam cuo. da ne bude zabune nisam nikoga prisluskivao vec sam prisao da se pozdravim sa nijazom kojegznam jos odavno i slucajno se zatekao u drustvu njih dvojice i cuo razgovor. sve sto sam cuo sam prenio u svojim prethodnim postovima tako da detaljnijih objasnjenja ili odgovora na eventualna pitanja nemam. Iskreno mislim da od toga necebiti nista,odnosno da se nijaz nece odmaci od olimpika u kojem je on i upravni odbor i skupstina i predsjednik kluba, sve u jednom ali sam samo prenio ono sto sam cuo. i zato sam napisao da je informacija 100% tacna. nisam osoba koja se bavispekulacijama. uostalom ja nisam napisao da cenijaz sigurno preuzeti zelju nego da mu je to ponudjeno, te da je on odgovorio da se o tome moze pricati, ali tek u decembru. eto...
nadam se da vam je sada jasnije odakle mi informacija i odakle mi to da je 100 % tacna. toliko :!:
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#4306 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

I da jeste to tačno, ne znam koji je interes Žuje u svemu tome?!
User avatar
branimir stulic
Posts: 904
Joined: 07/03/2007 16:37
Location: sarajevo

#4307 Re: FK Zeljeznicar

Post by branimir stulic »

Mislim da bi pokusaj gasenja ove nase svetinje bio posljednja stvar ku zivotu onome ko bi to uradio .. Kazem vam da bi rat izbio... Ne do Bog da to nekome na um padne... Pa cak i jedno slovo imena da promijeni.
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#4308 Re: FK Zeljeznicar

Post by LSD »

Boško Buha i Sirogojno ponovo u akciji... ovdje se uveliko valjaju bombe kragujevke :shock:
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#4309 Re: FK Zeljeznicar

Post by Šibicar »

LSD wrote:Boško Buha i Sirogojno ponovo u akciji... ovdje se uveliko valjaju bombe kragujevke :shock:

:thumbup: Još bih dodao,da se ne osvrćete na ove provokacije ljudi kojima bi glavna želja i ispunjenje svih životnih snova bilo gašenje giganta sa Grbavice...
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#4310 Re: FK Zeljeznicar

Post by LSD »

Šibicar wrote:
LSD wrote:Boško Buha i Sirogojno ponovo u akciji... ovdje se uveliko valjaju bombe kragujevke :shock:

:thumbup: Još bih dodao,da se ne osvrćete na ove provokacije ljudi kojima bi glavna želja i ispunjenje svih životnih snova bilo gašenje giganta sa Grbavice...
Ma buraz,samo ih pusti da maštaju i sanjaju svoje snove dok gigant sa Grbavice prkosno stoji tamo gdje oduvijek stajao ;-)
mnogo vece i jace sile od pitara Gracića su pokušale ugasiti Velikana,ali im to nije pošlo za rukom.
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2685
Joined: 07/05/2009 19:51

#4311 Re: FK Zeljeznicar

Post by Magarece_godine »

stolac-SARAJEVO
Posts: 158
Joined: 25/07/2007 00:43

#4312 Re: FK Zeljeznicar

Post by stolac-SARAJEVO »

Pa dobro,sada bas da ste gigant-necemo se lagati,al jeste velikan na Grbavici :D
Ma pustite Manijaci suplju.Prvo nije Gracic budala da to uradi,pa da mu vamo propadnu neki drugi talovi,koji su opet vezani uz Olimpik.Ako i bude kakve "fuzije" to ce prije biti recimo da igraci iz Zelje predju u Olimpik i obrnuto.
Neka vas tu gdje ste i sta bi mi bez vas :thumbup:
Nego,sada ce derbi pa da cujem sta mislite vi o tome.Ja mislim da vas uzimamo,jer to je jedini uspjeh(izgubljen Kup i prvenstvo) koji nam nasi igraci mogu priustiti u ovoj ocajnoj sezoni i pobijeda je imperativ.Evo moja prognoza Zeljo-Sarajevo 1:2 (Skoro,Avdic).
Adi_vp
Posts: 477
Joined: 31/07/2009 18:11
Location: Hrasno

#4313 Re: FK Zeljeznicar

Post by Adi_vp »

Svoje misljenje forsiraj na temi o svom klubu il eventualno na temi o premier ligi,jer tvoja prognoza ljude ovdje bas i ne zanima ako cemo realno.Ako nemas nesto pametno vezano za pdf :run:
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#4314 Re: FK Zeljeznicar

Post by al_akhisari »

Upravco citam na sportsport-u da bi nas kapiten mogao preci u redove crvenih momcica...Je l novinarska ili...Koliko znam, nije 1. april :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24701
Joined: 26/08/2007 17:10

#4315 Re: FK Zeljeznicar

Post by Charuga »

Postavio sam tekst iz Avaza u temi o Premijer ligi za Cocalica.

Image
User avatar
CR9
Posts: 28
Joined: 17/08/2009 01:44
Location: Grbavica-Na Jugu

#4316 Re: FK Zeljeznicar

Post by CR9 »

Ja ne vjerujem da ce Coca otici u Sarejevo jer poznajem momka i mislim da nije pič** jer ipak je on nase dijete i en bi iznevjerio manijeke,ali mislim da i nije sva krivica na Coci da ima vise Amarove krivice sto Coca ne igra .... :( :(
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#4317 Re: FK Zeljeznicar

Post by Neelix »

ja nikako ne kontam te igrace koji prelaze iz sarajeva u zelju, i obratno. mislim, hajd kad je on iz nekog drugog grada, pa mu je svejedno, ali pelak npr, ili evo sad cocalic, ako se to desi...

ne postoje pare zbog kojih bi ja igrao za plave (ili bar igrao a da ne pustam golove :D ), a siguran sam da je tako i sa vecinom vas. sta li se desava u njihovim glavama :skoljka:
Adi_vp
Posts: 477
Joined: 31/07/2009 18:11
Location: Hrasno

#4318 Re: FK Zeljeznicar

Post by Adi_vp »

Ko ce mu ga znat',dal sto su djonovi,dal sto moraju zivit',jbg ima puno tih varijanti...
User avatar
ecstase
Posts: 422
Joined: 17/05/2009 20:27
Location: Na tribini

#4319 Re: FK Zeljeznicar

Post by ecstase »

Cocalic sigurno voli Zeljeznicar,ponikao je u tom klubu i sve ostalo sto ide uz to.
Ali kad dodje prvi u mjesecu i racun na vrata od struje vode i kad bude trebalo sta jesti sumnjam da iko svoje racuna moze platiti od ljubavi.

Sve je to dio posla toga moramo biti svijesni kako mi na sjeveru tako i vi na jugu

Ali ipak mislim da bi to bila kardinalna greska da vam ode coca
Adi_vp
Posts: 477
Joined: 31/07/2009 18:11
Location: Hrasno

#4320 Re: FK Zeljeznicar

Post by Adi_vp »

Cisto sumnjam prosto ne vjerujem da ce otici al haj da vidimo sta bude bice...
Coca sa svoje 22 godine konta izganjat dobar inozemni angazman,hm veliko je trziste moras biti beton igrac ali i imati dobrog i sposobnog menadjera...
Mislim da je treb'o ostati jos neko vrijeme,uci u reprezentaciju-bio je prilicno blizu,pa onda u inostranstvo kao reprezentativac al hajd...
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#4321 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

ecstase wrote:Cocalic sigurno voli Zeljeznicar,ponikao je u tom klubu i sve ostalo sto ide uz to.
Ali kad dodje prvi u mjesecu i racun na vrata od struje vode i kad bude trebalo sta jesti sumnjam da iko svoje racuna moze platiti od ljubavi.

Sve je to dio posla toga moramo biti svijesni kako mi na sjeveru tako i vi na jugu

Ali ipak mislim da bi to bila kardinalna greska da vam ode coca
Novac ne može nikako biti razlog zbog kojeg bi neko prešao iz Želje u Sarajevo.
A ni priča o velikom broju europskih utakmica Sarajeva ne pije vodu. Eto, igraju godinu za godinom, ostvariše li ijedan ozbiljniji transfer? Yok. Više je Željo svojim neigranjem u Europi izbacio igrača nego Sarajevo svojim igranjem.

Momak će jedino napustiti Želju ako ostvari kakav inozemni angažman. U suprotnom, ostaje na Grbavici sasvim sigurno.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#4322 Re: FK Zeljeznicar

Post by Neelix »

evo i na tvsa najavise mogucnost prelaska doticnog u sarajevskog velikana.
User avatar
cico x
Posts: 1041
Joined: 31/12/2002 00:00
Location: Nikad zeljo,nikad avaz...

#4323 Re: FK Zeljeznicar

Post by cico x »

elSaik wrote: Novac ne može nikako biti razlog zbog kojeg bi neko prešao iz Želje u Sarajevo.
A ni priča o velikom broju europskih utakmica Sarajeva ne pije vodu. Eto, igraju godinu za godinom, ostvariše li ijedan ozbiljniji transfer? Yok. Više je Željo svojim neigranjem u Europi izbacio igrača nego Sarajevo svojim igranjem.
stavrano te je dobro imati na forumu,poslije ovako napornog dana covjek se lijepo nasmije tvojim postovima!!
User avatar
banovan
Posts: 743
Joined: 30/03/2009 20:51
Location: Total chaos - south of heaven

#4324 Re: FK Zeljeznicar

Post by banovan »

Edin Cocalić, koji je do prije nekoliko dana nosio kapitensku traku Željezničara, doveden je u kontekst prelaska u redove gradskog rivala Sarajeva, barem se tako moglo pročitati u pojedinim medijima.

Ipak, Cocalić nam je priznao kako je njegova izjava prenesena u pogrešnom kontekstu, jer on nikada nije ni pomislio da pređe u redove Sarajeva, uprkos tome što ga je Željezničar suspendovao, jer nije htio produžiti ugovor.

"Ispalo je kao da će mi Sarajevo biti opcija ukoliko ne pronađem angažman u inostranstvu, što nije ni blizu istini. Nikad u životu ne bih prešao na Koševo. Istina, postoji ona stara izreka, nikad ne reci nikad, ali Sarajevo mi nije bilo ni na pameti", kazao nam je Cocalić, te pokušao objasniti kako je njegovo ime dovedeno u vezu sa koševskim premijerligašem.

"Sarajevo mi je ponudilo porazgovaramo o mogućem angažmanu. Dao sam izjavu da se to nije dogodilo, ali ne u smislu kao da će se desiti, već da se neće ni dogoditi. Nisam kriv što je ispalo kao da je meni Sarajevo jedna od opcija, jer takva opcija zaista ne postoji", riječi su Cocalića, koji dodaje kako mu je odlazak u inostranstvo jedina želja.

"99,9 odsto idem u inostranstvo. Čak i u rezervnim varijantama ne ostajem u BiH. Imam nekoliko varijanti za prelazak i uskoro bih trebao donijeti konačnu odluku. Želja mi je samo da sve bude gotovo prije početka priprema", kazao nam je Edin Cocalić, koji trenutno trenira sa juniorima Željezničara. 8-)
pitari ne budalite :oops:
User avatar
ecstase
Posts: 422
Joined: 17/05/2009 20:27
Location: Na tribini

#4325 Re: FK Zeljeznicar

Post by ecstase »

elSaik wrote:
ecstase wrote:Cocalic sigurno voli Zeljeznicar,ponikao je u tom klubu i sve ostalo sto ide uz to.
Ali kad dodje prvi u mjesecu i racun na vrata od struje vode i kad bude trebalo sta jesti sumnjam da iko svoje racuna moze platiti od ljubavi.

Sve je to dio posla toga moramo biti svijesni kako mi na sjeveru tako i vi na jugu

Ali ipak mislim da bi to bila kardinalna greska da vam ode coca
Novac ne može nikako biti razlog zbog kojeg bi neko prešao iz Želje u Sarajevo.
A ni priča o velikom broju europskih utakmica Sarajeva ne pije vodu. Eto, igraju godinu za godinom, ostvariše li ijedan ozbiljniji transfer? Yok. Više je Željo svojim neigranjem u Europi izbacio igrača nego Sarajevo svojim igranjem.

Momak će jedino napustiti Želju ako ostvari kakav inozemni angažman. U suprotnom, ostaje na Grbavici sasvim sigurno.


Ebo te sa tobom covjek bas ne moze normalno.
Fino ti napisem kako jeste a ti o nekim utakmicama i necemo sto nema nikakve veze sa transferom cocalica u neki klub.
Naravno da svaki igrac tezi tome da se ispali iz nase kukuruz lige i ode vani, skoro pa nebitno u koju drzvau.

Novac ne može nikako biti razlog zbog kojeg bi neko prešao iz Želje u Sarajevo.
Njima je to bussines as usual. Necemo sada opet raspravljati o tome ko je bolji tim sam znas da to ne vodim nicemu.
Sigurno ces ti krampat za 400 maraka mjesecno i odbiti posao od 1000 u kancelariji?!
Nemoj sada da pomislis da tvrdim da ovi kod nas imaju veca primanja od igraca Zeljeznicara, al ukoliko se ispostavi da ce cocalic transferom u Sarajevo ili bilo koji drugi klub na kraju mjeseca imati koju stotku ili hiljadu vise na racunu vjeruj ti meni da ce on napustiti klub.

Nije on prvi koji bi uradio tako nesto,to sigurno znas.

Nemam pojma koliko uopste ima istine u ovom svemu oko njega al sigurno bi dobro dosao Cocalic svakom klubu u nasoj drzavi pa tako i Sarajevu.
Post Reply