SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4301 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Zato sto si navikao na jace auto. Razumijem te.
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#4302 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ja u petak vozio ferarija jebo 250 konja to je slabo
-
direstraits0078
- Posts: 5231
- Joined: 22/12/2011 14:41
#4303 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nešto kontam, da nije memo prodao golfa 1.4 bemzin, pa kupio nešto jače? Mada, fali malo neuroze u pisanju. 
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#4304 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Sve go šofer...
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#4305 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
bilo je 20 od poslije rata do prije par godinamario001 wrote:Dole je 40 cini mi sejao_situacije wrote:bosanski brod kod rafinerije doleTercius wrote: Puko tako jednom pravac par kilometara, napolju 48 stepeni, ogranicenje 20 km/h, prvom nemoguce voziti u drugoj hoce da se ugasi i padam na radar na 22...i dan danas mi nije jasan taj znak al vjerujem da ima neki podebel razlog...
redovno đikanski mup uzimao cener i cvaju na "aj da ne pišemo"
- japin_mutapi
- Posts: 11829
- Joined: 11/06/2011 19:00
- Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.
#4306 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
između 50 i 60, ako je ograničenje 60Nepass wrote:I vozis li pravih 60 ili ono u bobu po kazaljci?japin_mutapi wrote:ja
-
ing-ecc
- Posts: 18618
- Joined: 31/03/2013 09:58
#4307 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jel bar quattro bio?mario001 wrote: Jednom su mi u servisu dali zamjensko vozilo Golf 6 1.4 benzinac.
Uzasan auto
-
GaRGa
- Posts: 2831
- Joined: 25/02/2009 15:00
#4308 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
pa uno virgola quattro...ing-ecc wrote:Jel bar quattro bio?mario001 wrote: Jednom su mi u servisu dali zamjensko vozilo Golf 6 1.4 benzinac.
Uzasan auto![]()
![]()
-
mario001
- Posts: 2200
- Joined: 26/09/2015 22:38
#4309 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ma kakvi, obicno su ta zamjenska vozila najlosijaing-ecc wrote:Jel bar quattro bio?mario001 wrote: Jednom su mi u servisu dali zamjensko vozilo Golf 6 1.4 benzinac.
Uzasan auto![]()
![]()
-
direstraits0078
- Posts: 5231
- Joined: 22/12/2011 14:41
#4310 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Joj, crne hronike, na šta je spala... Sad da ovo ćmoljo vidi, odma bi se nasekiro. 
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#4311 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Pa kad nema događanja koja su vezana za crnu hroniku...Sad ide sedam dana prosperiteta dok je SFF jer sve službe rade svoje poslove veoma revnosno a onda kad se Vanity fair završi idemo Jovo na novo
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
-
Horcrux
- Posts: 1296
- Joined: 24/04/2016 13:22
#4314 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
O'zone wrote:Vidi naše dike na crvenom tepihu
http://www.klix.ba/vijesti/bih/nefic-mu ... /160812110
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#4315 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
sarajevski horejšio.
hodam danas čaršijom niđe prosjaka niđe ciga s parfemima, nisam išao prema tržnici ali garant su i one što tamo prodaju na ulici otjerali
vidio par pasa i par klošara, ali su poprilično mirni bili nema šepurenja i širenja po ulici
može se s pravom reći sigurnosna situacija...
hodam danas čaršijom niđe prosjaka niđe ciga s parfemima, nisam išao prema tržnici ali garant su i one što tamo prodaju na ulici otjerali
vidio par pasa i par klošara, ali su poprilično mirni bili nema šepurenja i širenja po ulici
može se s pravom reći sigurnosna situacija...
- shiny
- Posts: 535
- Joined: 26/07/2012 15:22
- Location: Sarajevo
#4316 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
O'zone wrote:Vidi naše dike na crvenom tepihu
http://www.klix.ba/vijesti/bih/nefic-mu ... /160812110
- insaneinthebrain
- Posts: 25528
- Joined: 12/08/2013 12:51
#4318 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ljubi ga majka, imace vise obaveza. satrace se od posla za sff

- ortodont
- Posts: 1958
- Joined: 02/02/2011 12:34
- Location: Sarajevo
#4319 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Čovjek mora dobiti svoj meme
:


- Tercius
- Posts: 1572
- Joined: 21/01/2011 19:51
#4320 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jedan veliki gospodin, pored toga obrazovan, kulturan i na kraju dobar covjek sve u svemu jako drag lik.O'zone wrote:Vidi naše dike na crvenom tepihu
http://www.klix.ba/vijesti/bih/nefic-mu ... /160812110
-
Hendrix
- Posts: 5283
- Joined: 27/02/2004 00:00
#4321 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Glasnogovornik lokalnog MUPa dolazi na crveni tepih i daje izjave kao kakva zvijezda...mislio sam da me vise nista kod nas ne moze iznenaditi...zajebah se 
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4322 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Koliko ste upuceni u materiju o kojoj raspravljate najbolje pokazuju kritike upucene na adresu ovog lika
- Tercius
- Posts: 1572
- Joined: 21/01/2011 19:51
#4323 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ne znam sta je problem da se policajac proseta crvenim tepihom ukoliko ima urednu pozivnicu, i prikladdno odjelo ??? Trebo bi sjediti kuci i sikirat se oko komentara na klixu ???Hendrix wrote:Glasnogovornik lokalnog MUPa dolazi na crveni tepih i daje izjave kao kakva zvijezda...mislio sam da me vise nista kod nas ne moze iznenaditi...zajebah se
-
Akibh
- Posts: 1978
- Joined: 06/07/2009 12:27
#4324 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
I najveca lazovcina kantona ali haj da ne cjepidlacimo...Tercius wrote:Jedan veliki gospodin, pored toga obrazovan, kulturan i na kraju dobar covjek sve u svemu jako drag lik.O'zone wrote:Vidi naše dike na crvenom tepihu
http://www.klix.ba/vijesti/bih/nefic-mu ... /160812110
- Truba
- Posts: 93826
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4325 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
lik se oblaci kao klaun

