Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#4301 Re: Liverpool FC

Post by Admir_1984 »

opet neki engleski klocko :roll:
User avatar
Koolin1
Posts: 494
Joined: 01/11/2010 23:19

#4302 Re: Liverpool FC

Post by Koolin1 »

Jebao ih Sturridge... nadam se da je ovo sve suplja, i da ce doci neko izbiljan... Volio bi vidjeti Huntelara ponovo u tendemu sa Suarezom
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#4303 Re: Liverpool FC

Post by groove »

dobar je sturridge. meni je tip igraca kao welbeck.

ali sta ce vam ovaj großkreutz :lol: :lol: :lol:
http://www.bild.de/sport/fussball/kevin ... .bild.html
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28537
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#4304 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Pa on je i u Dortmundu izgubio mjesto, sta ce on? :?
User avatar
Edin H.
Posts: 53626
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4305 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Iznenadjen sam da kliks nije objavio vijest da navijaci Young Boys-a izbacise transparent "Memory to hilsbourough" na Anfieldu za sta su naravno dobili veliki pljesak Liverpoolovih navijaca.

Kada neko napravi neku svinjariju kliks odmah objavi tu vijest.
User avatar
PrtiBeeGee
Posts: 741
Joined: 24/05/2012 11:00
Location: Drzava Tuzla

#4306 Re: Liverpool FC

Post by PrtiBeeGee »

Cavani napušta Napoli: Započeo pregovore s dva engleska velikana!

Claudio Annelucci, agent urugvajskog napadača Napolija Edinsona Cavanija, izjavio je kako je njegov klijent pristao na razgovore sa Arsenalom i Liverpoolom vezano uz potencijalni transfer...

Edinson Cavani (Foto: AFP)
"Liverpool i Arsenal prvi su klubovi s kojima je Cavani pristao razgovarati. Nije tajna da Cavani želi zaigrati u Engleskoj, to je jedan od njegovih najvećih snova", prenosi Anneluccijeve riječi Daily Express.
Cavani je u ovom trenutku jedan od najtraženijih igrača na nogometnom tržištu, a za njegovim je dovođenjem zainteresiran i Chelsea koji ga smatra B opcijom u slučaju da ne uspije dovesti Radamela Falcaa iz Atletica, kao i Manchester City.
Trenutno drugi najbolji strijelac Serie A sa 8 golova u 11 susreta ukupno je za Napoli od 2010. godine postigao 57 golova u 81 prvenstvenoj utakmici.
Ugovorno je urugvajski napadač za Napoli vezan do 2017. godine, a Transfermarkt mu tržišnu vrijednost procjenjuje na 35 milijuna eura

ako dodje u Liverpool ali male su sanse za to, bio bi to najbolji tandem u Evropi po meni Cavani-Suarez :-D ... Bit ce zanimljivo pratiti desavanje oko ovog transfera... YNWA
Mustang1
Posts: 29949
Joined: 29/12/2010 17:31

#4307 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Najvise bi time dobio Urugvaj :D Mada kada bi Cavania doveli onda mora jos jedan uz njega doci u sredinu koji ima pas .. Ali mislim da love za to nemamo i kad bi prodali visak iz sredine .. Nekog tipa Mesut i slicno .. Mada bilo je price i o Xabiu iako je on defanzivniji mozda bi i on mogao dok se ne nadje rijesenje i za takvog igraca ali koji je vise prema napadu
User avatar
PrtiBeeGee
Posts: 741
Joined: 24/05/2012 11:00
Location: Drzava Tuzla

#4308 Re: Liverpool FC

Post by PrtiBeeGee »

Bubalo1 wrote:Najvise bi time dobio Urugvaj :D Mada kada bi Cavania doveli onda mora jos jedan uz njega doci u sredinu koji ima pas .. Ali mislim da love za to nemamo i kad bi prodali visak iz sredine .. Nekog tipa Mesut i slicno .. Mada bilo je price i o Xabiu iako je on defanzivniji mozda bi i on mogao dok se ne nadje rijesenje i za takvog igraca ali koji je vise prema napadu
A Steven Gerrard, Nuri Şahin :-D ?
Mustang1
Posts: 29949
Joined: 29/12/2010 17:31

#4309 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Ma nije to taj pravi tip .. Moze Gerrard ali za mene je on vise igrac koji ce nekada asistirati za gol a vise puta sutirati ali cesto moze dodati igracu na stranu koji ce asistirati ..Gerrard najvecu ulogu ima da dize ekipu jer nema ni on vise 25 godina .. Nama treba neki koji ce konstantno dodavati .. Sahin bi mogao ali da se vrati na razinu najboljih igara iz Dortmunda sto je realno veoma veoma tesko ocekivati :D
User avatar
vaučer
Posts: 11540
Joined: 04/08/2009 15:22

#4310 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Suso je taj igrač kojeg tražiš.
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#4311 Re: Liverpool FC

Post by The Realist »

Momački ju je raspalio:

Image

Poništeni gol Enriquea (knap, ali ofsajd - i da nije svirao, ne bi se moglo prigovoriti puno):

Image

Gadan sudar:

Image
Last edited by The Realist on 26/11/2012 01:14, edited 1 time in total.
Mustang1
Posts: 29949
Joined: 29/12/2010 17:31

#4312 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

vaučer wrote:Suso je taj igrač kojeg tražiš.
Mozda ali da bi sljedece godine imao vaznu ulogu ove godine mora do kraja sezone biti u prvoj .. A sumnjam da ce tako biti ..Ali i ne mora posto je on jos mlad moze i za 2-3 sezone postati glavni igrac samo da ne propadne .. Nama treba nesto sto ce odmah cim dodje davati rezultate ..Bez dovodjenja igraca koji su u razvoju koji bi "mogli" biti dobri i slicno .. Dosta je takvih promasaja .. Samo provjereno nam treba
User avatar
Koolin1
Posts: 494
Joined: 01/11/2010 23:19

#4313 Re: Liverpool FC

Post by Koolin1 »

Liverpoolu treba Pjanic, i jos jedan zadnji vezni... jedno dobro krilo i to je to...
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 6562
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#4314 Re: Liverpool FC

Post by Tvrtko II Kotromanić »

Koolin1 wrote:Liverpoolu treba Pjanic, i jos jedan zadnji vezni... jedno dobro krilo i to je to...
plus jedan dobar napadac :)
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#4315 Re: Liverpool FC

Post by The Realist »

Suarez opet u elementu (druga zaredom):

Image
User avatar
Koolin1
Posts: 494
Joined: 01/11/2010 23:19

#4316 Re: Liverpool FC

Post by Koolin1 »

Image
User avatar
Logovan
Posts: 102829
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4317 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

The Realist wrote:Suarez opet u elementu (druga zaredom):

Image
Je l' dobio žuti zbog ovog?
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#4318 Re: Liverpool FC

Post by The Realist »

zlo87 wrote:
The Realist wrote:Suarez opet u elementu (druga zaredom):

Image
Je l' dobio žuti zbog ovog?
Zar je bitno (trebao je crveni dobiti, jer je namjerno džonom na igrača išao, kao i protiv Wigana), bitno je da se ovi startovi ne komentarišu kod Suareza, nego se treba uletiti na Unitedovu temu i o sucima govoriti. I ne, nije dobio karton, kao što nije dobio ni protiv Wigana za onaj start.
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#4319 Re: Liverpool FC

Post by The Realist »

Koolin1 wrote:Image
Ovdje se mora povući u odnosu na koljeno, znači da se spusti linija, pa da se vidi tačno. No, o milimentrima se radi. Ovako ne liči na ofsajd, samo koljeno je diskutabilno, ali meni se čini da ovo nije ofsajd.
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#4320 Re: Liverpool FC

Post by The Realist »

Stvarno ne provociram, ali samo za ovu utakmicu trenutno imaju gif-ovi:

Image

Ovaj drugi izgleda odbijanac:

Image
User avatar
PrtiBeeGee
Posts: 741
Joined: 24/05/2012 11:00
Location: Drzava Tuzla

#4321 Re: Liverpool FC

Post by PrtiBeeGee »

The Realist wrote:Stvarno ne provociram, ali samo za ovu utakmicu trenutno imaju gif-ovi:

Image

Ovaj drugi izgleda odbijanac:

Image
Druze ti ne provociras... Ti smaraš ovdje....
Kad skontas koja je velicina Liverpool naspram Manchestera SVE OVE GODINE, a ne zadnjih 20god..... Neke stvari ce ti biti jasnije......
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#4322 Re: Liverpool FC

Post by groove »

gledao sam zadnjih 15 minuta 1. poluvremena. liverpool bolji - tottenham cuva rezultat. samo ovako da nastave i moze se bod uzeti...
Mustang1
Posts: 29949
Joined: 29/12/2010 17:31

#4323 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Mogao bi se bod uzeti da je 0:2 a ne 2:0 .. Koji crni bod :-)
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#4324 Re: Liverpool FC

Post by groove »

Bubalo1 wrote:Mogao bi se bod uzeti da je 0:2 a ne 2:0 .. Koji crni bod :-)
gledas li utakmicu?
User avatar
Koolin1
Posts: 494
Joined: 01/11/2010 23:19

#4325 Re: Liverpool FC

Post by Koolin1 »

Sad ce Liverpool napasti, pa ce primiti jos dva na kontra napadima...

Jbg... nebi mi bilo krivo da oni nisu mogli dati najmanje 3 gola, da napadac nije jebeni lijevi bek...

A i sudijama jos jednom da jebem sveee... Cist penal nije svirao.. dok su oni dobili nepostojeci slobodni iz kojeg su i gol dali... PUUUUU!!!
Post Reply