Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#4301 Re: Liverpool FC
opet neki engleski klocko 
- Koolin1
- Posts: 494
- Joined: 01/11/2010 23:19
#4302 Re: Liverpool FC
Jebao ih Sturridge... nadam se da je ovo sve suplja, i da ce doci neko izbiljan... Volio bi vidjeti Huntelara ponovo u tendemu sa Suarezom
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#4303 Re: Liverpool FC
dobar je sturridge. meni je tip igraca kao welbeck.
ali sta ce vam ovaj großkreutz
http://www.bild.de/sport/fussball/kevin ... .bild.html
ali sta ce vam ovaj großkreutz
http://www.bild.de/sport/fussball/kevin ... .bild.html
- BHF_Manijak
- Posts: 28537
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#4304 Re: Liverpool FC
Pa on je i u Dortmundu izgubio mjesto, sta ce on? 
- Edin H.
- Posts: 53626
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#4305 Re: Liverpool FC
Iznenadjen sam da kliks nije objavio vijest da navijaci Young Boys-a izbacise transparent "Memory to hilsbourough" na Anfieldu za sta su naravno dobili veliki pljesak Liverpoolovih navijaca.
Kada neko napravi neku svinjariju kliks odmah objavi tu vijest.
Kada neko napravi neku svinjariju kliks odmah objavi tu vijest.
- PrtiBeeGee
- Posts: 741
- Joined: 24/05/2012 11:00
- Location: Drzava Tuzla
#4306 Re: Liverpool FC
Cavani napušta Napoli: Započeo pregovore s dva engleska velikana!
Claudio Annelucci, agent urugvajskog napadača Napolija Edinsona Cavanija, izjavio je kako je njegov klijent pristao na razgovore sa Arsenalom i Liverpoolom vezano uz potencijalni transfer...
Edinson Cavani (Foto: AFP)
"Liverpool i Arsenal prvi su klubovi s kojima je Cavani pristao razgovarati. Nije tajna da Cavani želi zaigrati u Engleskoj, to je jedan od njegovih najvećih snova", prenosi Anneluccijeve riječi Daily Express.
Cavani je u ovom trenutku jedan od najtraženijih igrača na nogometnom tržištu, a za njegovim je dovođenjem zainteresiran i Chelsea koji ga smatra B opcijom u slučaju da ne uspije dovesti Radamela Falcaa iz Atletica, kao i Manchester City.
Trenutno drugi najbolji strijelac Serie A sa 8 golova u 11 susreta ukupno je za Napoli od 2010. godine postigao 57 golova u 81 prvenstvenoj utakmici.
Ugovorno je urugvajski napadač za Napoli vezan do 2017. godine, a Transfermarkt mu tržišnu vrijednost procjenjuje na 35 milijuna eura
ako dodje u Liverpool ali male su sanse za to, bio bi to najbolji tandem u Evropi po meni Cavani-Suarez
... Bit ce zanimljivo pratiti desavanje oko ovog transfera... YNWA
Claudio Annelucci, agent urugvajskog napadača Napolija Edinsona Cavanija, izjavio je kako je njegov klijent pristao na razgovore sa Arsenalom i Liverpoolom vezano uz potencijalni transfer...
Edinson Cavani (Foto: AFP)
"Liverpool i Arsenal prvi su klubovi s kojima je Cavani pristao razgovarati. Nije tajna da Cavani želi zaigrati u Engleskoj, to je jedan od njegovih najvećih snova", prenosi Anneluccijeve riječi Daily Express.
Cavani je u ovom trenutku jedan od najtraženijih igrača na nogometnom tržištu, a za njegovim je dovođenjem zainteresiran i Chelsea koji ga smatra B opcijom u slučaju da ne uspije dovesti Radamela Falcaa iz Atletica, kao i Manchester City.
Trenutno drugi najbolji strijelac Serie A sa 8 golova u 11 susreta ukupno je za Napoli od 2010. godine postigao 57 golova u 81 prvenstvenoj utakmici.
Ugovorno je urugvajski napadač za Napoli vezan do 2017. godine, a Transfermarkt mu tržišnu vrijednost procjenjuje na 35 milijuna eura
ako dodje u Liverpool ali male su sanse za to, bio bi to najbolji tandem u Evropi po meni Cavani-Suarez
-
Mustang1
- Posts: 29949
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4307 Re: Liverpool FC
Najvise bi time dobio Urugvaj
Mada kada bi Cavania doveli onda mora jos jedan uz njega doci u sredinu koji ima pas .. Ali mislim da love za to nemamo i kad bi prodali visak iz sredine .. Nekog tipa Mesut i slicno .. Mada bilo je price i o Xabiu iako je on defanzivniji mozda bi i on mogao dok se ne nadje rijesenje i za takvog igraca ali koji je vise prema napadu
- PrtiBeeGee
- Posts: 741
- Joined: 24/05/2012 11:00
- Location: Drzava Tuzla
#4308 Re: Liverpool FC
A Steven Gerrard, Nuri ŞahinBubalo1 wrote:Najvise bi time dobio UrugvajMada kada bi Cavania doveli onda mora jos jedan uz njega doci u sredinu koji ima pas .. Ali mislim da love za to nemamo i kad bi prodali visak iz sredine .. Nekog tipa Mesut i slicno .. Mada bilo je price i o Xabiu iako je on defanzivniji mozda bi i on mogao dok se ne nadje rijesenje i za takvog igraca ali koji je vise prema napadu
-
Mustang1
- Posts: 29949
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4309 Re: Liverpool FC
Ma nije to taj pravi tip .. Moze Gerrard ali za mene je on vise igrac koji ce nekada asistirati za gol a vise puta sutirati ali cesto moze dodati igracu na stranu koji ce asistirati ..Gerrard najvecu ulogu ima da dize ekipu jer nema ni on vise 25 godina .. Nama treba neki koji ce konstantno dodavati .. Sahin bi mogao ali da se vrati na razinu najboljih igara iz Dortmunda sto je realno veoma veoma tesko ocekivati 
- vaučer
- Posts: 11540
- Joined: 04/08/2009 15:22
#4310 Re: Liverpool FC
Suso je taj igrač kojeg tražiš.
-
The Realist
- Posts: 6776
- Joined: 31/03/2006 11:46
- Location: Sarajevo
#4311 Re: Liverpool FC
Momački ju je raspalio:

Poništeni gol Enriquea (knap, ali ofsajd - i da nije svirao, ne bi se moglo prigovoriti puno):

Gadan sudar:


Poništeni gol Enriquea (knap, ali ofsajd - i da nije svirao, ne bi se moglo prigovoriti puno):

Gadan sudar:

Last edited by The Realist on 26/11/2012 01:14, edited 1 time in total.
-
Mustang1
- Posts: 29949
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4312 Re: Liverpool FC
Mozda ali da bi sljedece godine imao vaznu ulogu ove godine mora do kraja sezone biti u prvoj .. A sumnjam da ce tako biti ..Ali i ne mora posto je on jos mlad moze i za 2-3 sezone postati glavni igrac samo da ne propadne .. Nama treba nesto sto ce odmah cim dodje davati rezultate ..Bez dovodjenja igraca koji su u razvoju koji bi "mogli" biti dobri i slicno .. Dosta je takvih promasaja .. Samo provjereno nam trebavaučer wrote:Suso je taj igrač kojeg tražiš.
- Koolin1
- Posts: 494
- Joined: 01/11/2010 23:19
#4313 Re: Liverpool FC
Liverpoolu treba Pjanic, i jos jedan zadnji vezni... jedno dobro krilo i to je to...
- Tvrtko II Kotromanić
- Posts: 6562
- Joined: 15/03/2009 01:28
- Location: Rajvosa
#4314 Re: Liverpool FC
plus jedan dobar napadacKoolin1 wrote:Liverpoolu treba Pjanic, i jos jedan zadnji vezni... jedno dobro krilo i to je to...
-
The Realist
- Posts: 6776
- Joined: 31/03/2006 11:46
- Location: Sarajevo
#4315 Re: Liverpool FC
Suarez opet u elementu (druga zaredom):


- Logovan
- Posts: 102829
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4317 Re: Liverpool FC
Je l' dobio žuti zbog ovog?The Realist wrote:Suarez opet u elementu (druga zaredom):
-
The Realist
- Posts: 6776
- Joined: 31/03/2006 11:46
- Location: Sarajevo
#4318 Re: Liverpool FC
Zar je bitno (trebao je crveni dobiti, jer je namjerno džonom na igrača išao, kao i protiv Wigana), bitno je da se ovi startovi ne komentarišu kod Suareza, nego se treba uletiti na Unitedovu temu i o sucima govoriti. I ne, nije dobio karton, kao što nije dobio ni protiv Wigana za onaj start.zlo87 wrote:Je l' dobio žuti zbog ovog?The Realist wrote:Suarez opet u elementu (druga zaredom):
-
The Realist
- Posts: 6776
- Joined: 31/03/2006 11:46
- Location: Sarajevo
#4319 Re: Liverpool FC
Ovdje se mora povući u odnosu na koljeno, znači da se spusti linija, pa da se vidi tačno. No, o milimentrima se radi. Ovako ne liči na ofsajd, samo koljeno je diskutabilno, ali meni se čini da ovo nije ofsajd.Koolin1 wrote:
-
The Realist
- Posts: 6776
- Joined: 31/03/2006 11:46
- Location: Sarajevo
#4320 Re: Liverpool FC
Stvarno ne provociram, ali samo za ovu utakmicu trenutno imaju gif-ovi:

Ovaj drugi izgleda odbijanac:


Ovaj drugi izgleda odbijanac:

- PrtiBeeGee
- Posts: 741
- Joined: 24/05/2012 11:00
- Location: Drzava Tuzla
#4321 Re: Liverpool FC
Druze ti ne provociras... Ti smaraš ovdje....The Realist wrote:Stvarno ne provociram, ali samo za ovu utakmicu trenutno imaju gif-ovi:
Ovaj drugi izgleda odbijanac:
Kad skontas koja je velicina Liverpool naspram Manchestera SVE OVE GODINE, a ne zadnjih 20god..... Neke stvari ce ti biti jasnije......
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#4322 Re: Liverpool FC
gledao sam zadnjih 15 minuta 1. poluvremena. liverpool bolji - tottenham cuva rezultat. samo ovako da nastave i moze se bod uzeti...
-
Mustang1
- Posts: 29949
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4323 Re: Liverpool FC
Mogao bi se bod uzeti da je 0:2 a ne 2:0 .. Koji crni bod 
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#4324 Re: Liverpool FC
gledas li utakmicu?Bubalo1 wrote:Mogao bi se bod uzeti da je 0:2 a ne 2:0 .. Koji crni bod
- Koolin1
- Posts: 494
- Joined: 01/11/2010 23:19
#4325 Re: Liverpool FC
Sad ce Liverpool napasti, pa ce primiti jos dva na kontra napadima...
Jbg... nebi mi bilo krivo da oni nisu mogli dati najmanje 3 gola, da napadac nije jebeni lijevi bek...
A i sudijama jos jednom da jebem sveee... Cist penal nije svirao.. dok su oni dobili nepostojeci slobodni iz kojeg su i gol dali... PUUUUU!!!
Jbg... nebi mi bilo krivo da oni nisu mogli dati najmanje 3 gola, da napadac nije jebeni lijevi bek...
A i sudijama jos jednom da jebem sveee... Cist penal nije svirao.. dok su oni dobili nepostojeci slobodni iz kojeg su i gol dali... PUUUUU!!!

