Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Ali_G
- Posts: 4674
- Joined: 02/03/2002 00:00
#4301 Re: Utakmice.
Ako je suditi po ovomr, dobro smo se pripremili
Koji klinac se forsirala ta pas igra ako znamo da cemo igrati na
livadi i na noz?
Evo Travancic opet 10min.
Koji klinac se forsirala ta pas igra ako znamo da cemo igrati na
livadi i na noz?
Evo Travancic opet 10min.
- armin071
- Posts: 6552
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#4302 Re: Utakmice.
jao jao utakmice i valjanja. bem ti bh ligu. Jakupovic standardan po standardu saveza. Sarajevo kriminalno bezidejno. Celik u stilu cevljanske koride.
-
Cafe Camargue
- Posts: 1048
- Joined: 25/09/2008 22:55
#4303 Re: Utakmice.
Kako nas ljudi uzeše, ovo je smiješno. Trebaće Jarniju još dosta utakmica da skonta kako stvari idu u ovoj ligi.
-
nebitan lik
- Posts: 1434
- Joined: 17/06/2011 22:29
#4304 Re: Utakmice.
ko sve sudi ovo je smijesno,pa kad se pocne valjat nek se van terena valja
- pozegina
- Posts: 61
- Joined: 02/11/2013 13:29
#4305 Re: Utakmice.
Ma ne može ovako, ovo će biti sikiracija još jednu polusezonu... Patnja.
-
Nuken
- Posts: 2110
- Joined: 09/09/2011 14:47
#4306 Re: Utakmice.
Jebem vam mater šta se valjate.Van terena pa se igrajte valjka do sutra!!!
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#4307 Re: Utakmice.
Ne ide to tako, moji navijaci. Celik bolji i tu je kraj price. Nemojte sad svaljivati na sudiju, savez, oranicu
(bolji stadiona barem za klasu od Koseva), promjenu smjera vjetra ....
Celik ovakav kakav jest je bolji od Sarajeva koje je napravilo sve u zadnjih par mjeseci da uzme titulu. Sad se vi zapitajte zasto gubite bodove pored ovolikih ulaganja u klub. Ocigledno nesto ne stima u FK Sarajevo
Celik ovakav kakav jest je bolji od Sarajeva koje je napravilo sve u zadnjih par mjeseci da uzme titulu. Sad se vi zapitajte zasto gubite bodove pored ovolikih ulaganja u klub. Ocigledno nesto ne stima u FK Sarajevo
- kinzekonze
- Posts: 845
- Joined: 05/02/2013 23:23
- Location: MOJ GRAD MOJ KLUB
#4308 Re: Utakmice.
Katastrofa!!! Novi igrači, novi stručni štab, a isto gledamo kao na jesen.
-
nebitan lik
- Posts: 1434
- Joined: 17/06/2011 22:29
#4309 Re: Utakmice.
pustanje po pola sata da se valjaju bez potrebe ti to igrom nazivaschannel10 wrote:Ne ide to tako, moji navijaci. Celik bolji i tu je kraj price. Nemojte sad svaljivati na sudiju, savez, oranicu(bolji stadiona barem za klasu od Koseva), promjenu smjera vjetra ....
Celik ovakav kakav jest je bolji od Sarajeva koje je napravilo sve u zadnjih par mjeseci da uzme titulu. Sad se vi zapitajte zasto gubite bodove pored ovolikih ulaganja u klub. Ocigledno nesto ne stima u FK Sarajevo
-
Ali_G
- Posts: 4674
- Joined: 02/03/2002 00:00
#4310 Re: Utakmice.
Svaka se seljacka ekipa valja u ovakvim situacijama. Samo se takvim ekipama uvale 3 i onda mogu rcu svirati
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#4311 Re: Utakmice.
Nemoj zahebavati, da je obratno i da Sarajevo vodi, mislis da bi drugacije bilo?! Ispada da je bolje da ste doveli Hukica za trenera nego Jarnija.
- art vandeley
- Posts: 2352
- Joined: 12/06/2010 11:14
- Location: Monk˙s Restaurant
#4312 Re: Utakmice.
Onako ubacit loptu
koja karina
i umalo 2:0 
koja karina
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#4313 Re: Utakmice.
Sarajevo udaraca u okvir gola nula
Doviđenja i prijatno
Doviđenja i prijatno
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#4314 Re: Utakmice.
E'o vec 6 godina smo prvaci na pauzi, i onda konstantno nam govore cekajte prvo kolo a mi konstantno drugo radimo.Zar moze bit' sad neko izvlacenje?? Stanje terena definitvno nije.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4315 Re: Utakmice.
Koja ciganija jbte
Hajde sto udaraju, nego se valjaju citavu utakmicu
Jebat ga nismo nista pokazali, ali bas ciganska partija Celika.
Hajde sto udaraju, nego se valjaju citavu utakmicu
Jebat ga nismo nista pokazali, ali bas ciganska partija Celika.
-
Ali_G
- Posts: 4674
- Joined: 02/03/2002 00:00
#4316 Re: Utakmice.
Ako ce Travancic igrati kao i danas onda ga otjerat' odmah. Todorovicu ce biti puno i klupa. Jebote jedini pravi napadac nam ulazi od 60 i neke minute
-
ibizza
- Posts: 4986
- Joined: 05/06/2008 00:46
#4317 Re: Utakmice.
Realno, prvo poluvrijeme smo igrali p*ckasto, u drugom smo ko malo krenuli sa trcanjem ali i to je slabo. na pripremama su trcali ko ludi, cim izgube loptu, trce da je vrate, toga danas nije bilo. Nadam se da ce protiv Olimpika sve drugacije da izgleda.
-
Cafe Camargue
- Posts: 1048
- Joined: 25/09/2008 22:55
#4318 Re: Utakmice.
Valjanje nije NIKAKVO opravdanje.
Imali su dovoljno vremena, i šanse kako treba nisu napravili.
Čeliku možemo samo pružiti ruku!
Sva sreća pa ni trenutni lider nije pobjedio.
Imali su dovoljno vremena, i šanse kako treba nisu napravili.
Čeliku možemo samo pružiti ruku!
Sva sreća pa ni trenutni lider nije pobjedio.
- kinzekonze
- Posts: 845
- Joined: 05/02/2013 23:23
- Location: MOJ GRAD MOJ KLUB
#4320 Re: Utakmice.
Koja ba ciganija. Uradili su posao sezone. Čitava BiH i okruženje grmi o velikom Sarajevu, jedva se čeka početak sezone da krene dominacija narednih 10 godina u Premijer ligi. I vidi sad. Dođe mali Čelik i pljaaaaas, 1:0, bez udarca prema golu. Adilovic završio utakmicu ćistih rukavica, nije dotakao loptu.
Žao mi nas je ljudi, jebemo naše živce, jebemu mater. Jebem mu ljepotu igre, tika taku. Jebote ljepota, upaliću FEŠN ČENEL i gledati ljepotu. Dajte ba golove, dajte nam malo radosti. Čekao sam današnji dan i početak sezone ko nikad do sad, i vidi sad. Allaha mi tresem se ko Jermenija, plače mi se.
Žao mi nas je ljudi, jebemo naše živce, jebemu mater. Jebem mu ljepotu igre, tika taku. Jebote ljepota, upaliću FEŠN ČENEL i gledati ljepotu. Dajte ba golove, dajte nam malo radosti. Čekao sam današnji dan i početak sezone ko nikad do sad, i vidi sad. Allaha mi tresem se ko Jermenija, plače mi se.
-
internazionale
- Posts: 2562
- Joined: 30/12/2009 15:52
#4321 Re: Utakmice.
travancic otkad je dos'o je napravio nekoliko dobrih poteza i nista viseAli_G wrote:Ako ce Travancic igrati kao i danas onda ga otjerat' odmah. Todorovicu ce biti puno i klupa. Jebote jedini pravi napadac nam ulazi od 60 i neke minute
sad ko je mislio da je on toliki kvalitet i karakter da u zenici napravi neki preokret, sega stvarno
sad ocekujem najveceg strucnjaka u nasim redovima forumasa @omegu da nam nekako pojasni da je husref ipak glavni krivac za poraz
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#4322 Re: Utakmice.
Realno Travancic je igrao 10tak minuta ne znam sta se moglo ocekivati od njega?
Pomak u igri je uocljiv ali kod Celika, s ovakvom ekipom ne izvuci barem bod je sramota ali je vjerovatno Husref kriv i za ovo
Dupovac je preglup da bi bio fudbaler a da ne pricam o tome da bude kapiten, Todorovicu bi bolje bilo da odleti u nepoznatom smjeru u stilu laste a ni ostali nisu vrijedni spomena, Jajalo po meni najvece razocarenje a Delac... vadi 2 sigurice a primi ono...
Stara dobra bordo furka.
Pomak u igri je uocljiv ali kod Celika, s ovakvom ekipom ne izvuci barem bod je sramota ali je vjerovatno Husref kriv i za ovo
Dupovac je preglup da bi bio fudbaler a da ne pricam o tome da bude kapiten, Todorovicu bi bolje bilo da odleti u nepoznatom smjeru u stilu laste a ni ostali nisu vrijedni spomena, Jajalo po meni najvece razocarenje a Delac... vadi 2 sigurice a primi ono...
Stara dobra bordo furka.
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#4323 Re: Utakmice.
Moj kinzekonze, isti sam ti. Vjerujes, blejim u monitor k'o budala i samo pusim ove jebene cigare. Nije mi ni do cega. Ne mogu se sjetiti kad' sam zadnji put bio ovako razocaran. Sto kazu, ne znam sta cu od sebe. 
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#4324 Re: Utakmice.
Stra vam je ba
. Daj optimizma. Svi na Kosevo protiv Olimpika.
Moramo vratiti samopouzdanje i nasim igracima, i svi mi medjusobno.
Tri boda protiv Olimpika, pod MORANJE.
Glavu gore. Idemo dalje!!!
Moramo vratiti samopouzdanje i nasim igracima, i svi mi medjusobno.
Tri boda protiv Olimpika, pod MORANJE.
Glavu gore. Idemo dalje!!!
-
Ali_G
- Posts: 4674
- Joined: 02/03/2002 00:00
#4325 Re: Utakmice.
Nisam ja ni ocekivao da Travancic moze nesto napraviti za 10min. Medjutim proslu polusezonu si isle prozivke sta on ne igra. Promijeni se trener, 3 mjeseca priprema i on opet dobio 10min. Sta onda ne stima?
