Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Ali_G
Posts: 4674
Joined: 02/03/2002 00:00

#4301 Re: Utakmice.

Post by Ali_G »

Ako je suditi po ovomr, dobro smo se pripremili
Koji klinac se forsirala ta pas igra ako znamo da cemo igrati na
livadi i na noz?
Evo Travancic opet 10min.
User avatar
armin071
Posts: 6552
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#4302 Re: Utakmice.

Post by armin071 »

jao jao utakmice i valjanja. bem ti bh ligu. Jakupovic standardan po standardu saveza. Sarajevo kriminalno bezidejno. Celik u stilu cevljanske koride.
Cafe Camargue
Posts: 1048
Joined: 25/09/2008 22:55

#4303 Re: Utakmice.

Post by Cafe Camargue »

Kako nas ljudi uzeše, ovo je smiješno. Trebaće Jarniju još dosta utakmica da skonta kako stvari idu u ovoj ligi.
nebitan lik
Posts: 1434
Joined: 17/06/2011 22:29

#4304 Re: Utakmice.

Post by nebitan lik »

ko sve sudi ovo je smijesno,pa kad se pocne valjat nek se van terena valja
User avatar
pozegina
Posts: 61
Joined: 02/11/2013 13:29

#4305 Re: Utakmice.

Post by pozegina »

Ma ne može ovako, ovo će biti sikiracija još jednu polusezonu... Patnja.
Nuken
Posts: 2110
Joined: 09/09/2011 14:47

#4306 Re: Utakmice.

Post by Nuken »

Jebem vam mater šta se valjate.Van terena pa se igrajte valjka do sutra!!!
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#4307 Re: Utakmice.

Post by channel10 »

Ne ide to tako, moji navijaci. Celik bolji i tu je kraj price. Nemojte sad svaljivati na sudiju, savez, oranicu :-) (bolji stadiona barem za klasu od Koseva), promjenu smjera vjetra ....

Celik ovakav kakav jest je bolji od Sarajeva koje je napravilo sve u zadnjih par mjeseci da uzme titulu. Sad se vi zapitajte zasto gubite bodove pored ovolikih ulaganja u klub. Ocigledno nesto ne stima u FK Sarajevo ;-)
User avatar
kinzekonze
Posts: 845
Joined: 05/02/2013 23:23
Location: MOJ GRAD MOJ KLUB

#4308 Re: Utakmice.

Post by kinzekonze »

Katastrofa!!! Novi igrači, novi stručni štab, a isto gledamo kao na jesen.
nebitan lik
Posts: 1434
Joined: 17/06/2011 22:29

#4309 Re: Utakmice.

Post by nebitan lik »

channel10 wrote:Ne ide to tako, moji navijaci. Celik bolji i tu je kraj price. Nemojte sad svaljivati na sudiju, savez, oranicu :-) (bolji stadiona barem za klasu od Koseva), promjenu smjera vjetra ....

Celik ovakav kakav jest je bolji od Sarajeva koje je napravilo sve u zadnjih par mjeseci da uzme titulu. Sad se vi zapitajte zasto gubite bodove pored ovolikih ulaganja u klub. Ocigledno nesto ne stima u FK Sarajevo ;-)
pustanje po pola sata da se valjaju bez potrebe ti to igrom nazivas
Ali_G
Posts: 4674
Joined: 02/03/2002 00:00

#4310 Re: Utakmice.

Post by Ali_G »

Svaka se seljacka ekipa valja u ovakvim situacijama. Samo se takvim ekipama uvale 3 i onda mogu rcu svirati
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#4311 Re: Utakmice.

Post by channel10 »

Nemoj zahebavati, da je obratno i da Sarajevo vodi, mislis da bi drugacije bilo?! Ispada da je bolje da ste doveli Hukica za trenera nego Jarnija.
User avatar
art vandeley
Posts: 2352
Joined: 12/06/2010 11:14
Location: Monk˙s Restaurant

#4312 Re: Utakmice.

Post by art vandeley »

Onako ubacit loptu :( :( :(
koja karina :shock: :shock: i umalo 2:0 :?
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#4313 Re: Utakmice.

Post by kamen spoticanja »

Sarajevo udaraca u okvir gola nula
Doviđenja i prijatno
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#4314 Re: Utakmice.

Post by nema me tamo »

E'o vec 6 godina smo prvaci na pauzi, i onda konstantno nam govore cekajte prvo kolo a mi konstantno drugo radimo.Zar moze bit' sad neko izvlacenje?? Stanje terena definitvno nije.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4315 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Koja ciganija jbte

Hajde sto udaraju, nego se valjaju citavu utakmicu :-)

Jebat ga nismo nista pokazali, ali bas ciganska partija Celika.
Ali_G
Posts: 4674
Joined: 02/03/2002 00:00

#4316 Re: Utakmice.

Post by Ali_G »

Ako ce Travancic igrati kao i danas onda ga otjerat' odmah. Todorovicu ce biti puno i klupa. Jebote jedini pravi napadac nam ulazi od 60 i neke minute
ibizza
Posts: 4986
Joined: 05/06/2008 00:46

#4317 Re: Utakmice.

Post by ibizza »

Realno, prvo poluvrijeme smo igrali p*ckasto, u drugom smo ko malo krenuli sa trcanjem ali i to je slabo. na pripremama su trcali ko ludi, cim izgube loptu, trce da je vrate, toga danas nije bilo. Nadam se da ce protiv Olimpika sve drugacije da izgleda.
Cafe Camargue
Posts: 1048
Joined: 25/09/2008 22:55

#4318 Re: Utakmice.

Post by Cafe Camargue »

Valjanje nije NIKAKVO opravdanje.
Imali su dovoljno vremena, i šanse kako treba nisu napravili.
Čeliku možemo samo pružiti ruku!

Sva sreća pa ni trenutni lider nije pobjedio.
Domy31
Posts: 822
Joined: 08/06/2011 18:37

#4319 Re: Utakmice.

Post by Domy31 »

ubleha
User avatar
kinzekonze
Posts: 845
Joined: 05/02/2013 23:23
Location: MOJ GRAD MOJ KLUB

#4320 Re: Utakmice.

Post by kinzekonze »

Koja ba ciganija. Uradili su posao sezone. Čitava BiH i okruženje grmi o velikom Sarajevu, jedva se čeka početak sezone da krene dominacija narednih 10 godina u Premijer ligi. I vidi sad. Dođe mali Čelik i pljaaaaas, 1:0, bez udarca prema golu. Adilovic završio utakmicu ćistih rukavica, nije dotakao loptu.

Žao mi nas je ljudi, jebemo naše živce, jebemu mater. Jebem mu ljepotu igre, tika taku. Jebote ljepota, upaliću FEŠN ČENEL i gledati ljepotu. Dajte ba golove, dajte nam malo radosti. Čekao sam današnji dan i početak sezone ko nikad do sad, i vidi sad. Allaha mi tresem se ko Jermenija, plače mi se.
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#4321 Re: Utakmice.

Post by internazionale »

Ali_G wrote:Ako ce Travancic igrati kao i danas onda ga otjerat' odmah. Todorovicu ce biti puno i klupa. Jebote jedini pravi napadac nam ulazi od 60 i neke minute
travancic otkad je dos'o je napravio nekoliko dobrih poteza i nista vise
sad ko je mislio da je on toliki kvalitet i karakter da u zenici napravi neki preokret, sega stvarno

sad ocekujem najveceg strucnjaka u nasim redovima forumasa @omegu da nam nekako pojasni da je husref ipak glavni krivac za poraz
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4322 Re: Utakmice.

Post by Pitarrr82 »

Realno Travancic je igrao 10tak minuta ne znam sta se moglo ocekivati od njega?

Pomak u igri je uocljiv ali kod Celika, s ovakvom ekipom ne izvuci barem bod je sramota ali je vjerovatno Husref kriv i za ovo :wink:

Dupovac je preglup da bi bio fudbaler a da ne pricam o tome da bude kapiten, Todorovicu bi bolje bilo da odleti u nepoznatom smjeru u stilu laste a ni ostali nisu vrijedni spomena, Jajalo po meni najvece razocarenje a Delac... vadi 2 sigurice a primi ono... :-)

Stara dobra bordo furka.
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#4323 Re: Utakmice.

Post by BegA_ »

Moj kinzekonze, isti sam ti. Vjerujes, blejim u monitor k'o budala i samo pusim ove jebene cigare. Nije mi ni do cega. Ne mogu se sjetiti kad' sam zadnji put bio ovako razocaran. Sto kazu, ne znam sta cu od sebe. :sad:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#4324 Re: Utakmice.

Post by -LIBERO- »

Stra vam je ba :D . Daj optimizma. Svi na Kosevo protiv Olimpika.
Moramo vratiti samopouzdanje i nasim igracima, i svi mi medjusobno.

Tri boda protiv Olimpika, pod MORANJE. :izet: :!:

Glavu gore. Idemo dalje!!!
Ali_G
Posts: 4674
Joined: 02/03/2002 00:00

#4325 Re: Utakmice.

Post by Ali_G »

Nisam ja ni ocekivao da Travancic moze nesto napraviti za 10min. Medjutim proslu polusezonu si isle prozivke sta on ne igra. Promijeni se trener, 3 mjeseca priprema i on opet dobio 10min. Sta onda ne stima?
Post Reply