Zato postoji upscaling. Ako ti graficka nije starija od Radeon 400 serije, FSR ce te dobro posluzit.Tito_i_Partija wrote: ↑25/12/2022 15:56 samo se bojim da mi moj toster od grafičke neće sjebat' te lijepe pejzaže
Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Moderator: Benq
- ferratilis
- Posts: 8372
- Joined: 25/11/2013 16:48
#42951 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
- Riddle
- Posts: 8503
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#42952 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ja imam opciju da je kupim na 40% popusta. 
- n+1
- Posts: 7012
- Joined: 23/02/2022 09:38
- Location: https://shorturl.at/bkpqD
#42953 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Javite kad sjaše raja.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12405
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#42954 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Pokušaću, hvala.ferratilis wrote: ↑25/12/2022 17:44Zato postoji upscaling. Ako ti graficka nije starija od Radeon 400 serije, FSR ce te dobro posluzit.Tito_i_Partija wrote: ↑25/12/2022 15:56 samo se bojim da mi moj toster od grafičke neće sjebat' te lijepe pejzaže![]()
- Riddle
- Posts: 8503
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#42955 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
A sutra ovaj zec, je li? 
- Riddle
- Posts: 8503
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#42956 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Sad daju standardnu verziju, dok je onaj DC na popustu. 
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
- n+1
- Posts: 7012
- Joined: 23/02/2022 09:38
- Location: https://shorturl.at/bkpqD
- Snake Eyes
- Posts: 5190
- Joined: 12/04/2013 14:02
#42959 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Igram se posjedovanja.


- Tito_i_Partija
- Posts: 12405
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
- Quaresma
- Posts: 7932
- Joined: 19/07/2010 16:37
#42961 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ja ugrabio najnormalnije
probajte preko weba uletiti i tako ugrabiti, bar ja tako radim, launcher nemam instaliran uopste, samo se grabe igre
probajte preko weba uletiti i tako ugrabiti, bar ja tako radim, launcher nemam instaliran uopste, samo se grabe igre
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79547
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#42962 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

neću nikad igrati, al' neka se nađe
- Snake Eyes
- Posts: 5190
- Joined: 12/04/2013 14:02
#42963 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Znači ima nas dosta džabaholičara.
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
-
Son1
- Posts: 1225
- Joined: 24/07/2012 16:29
#42965 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ja sam upravo uspio redeemat preko weba
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52680
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79547
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52680
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#42968 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ovo ti je singlplejer sa elementima multiplejera.
šteta je ne probati. fakat je igra svijet za sebe, al eto
Averus se opiro za Mass Effect pa kad je poslušo, oduševio se
btw, redimo sam preko lančera bez ikakvih problema. ko kad je sedmično indi smeće.
- Averus
- Posts: 21284
- Joined: 13/02/2008 17:07
#42969 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Haman sam ja jedan od rijetkih koji actually igra ponesto i na EPIC-u 
-
silent hill
- Posts: 246
- Joined: 02/01/2009 03:59
#42970 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ja imam oko 300 igara na EPICu (sve free), i baš sam se naigrao dobrih stvari za dž
od GTA5, Tomb Raidera, Inside, Darkwood, Talos Principle (na našem), Metro, Kingdome Come D, Shadow Tactics, Supraland...sati i sati igranja
Btw ja sam ugrabio DS Director Cut verziju i jedva čekam i to da zaigram
od GTA5, Tomb Raidera, Inside, Darkwood, Talos Principle (na našem), Metro, Kingdome Come D, Shadow Tactics, Supraland...sati i sati igranja
Btw ja sam ugrabio DS Director Cut verziju i jedva čekam i to da zaigram
- ferratilis
- Posts: 8372
- Joined: 25/11/2013 16:48
#42971 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Christmas shopping:

Najvise se radujem King Arthuru.

Najvise se radujem King Arthuru.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12405
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#42972 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ništa od Director's Cut. Kažu da je bila greška. Ko je uspio ugrabit', ugrabio je.
Ja nisam, nadam se da je i base game ok.
Ja nisam, nadam se da je i base game ok.
- SuperLjepilo
- Posts: 36
- Joined: 25/10/2022 14:20
#42973 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ja sam uspio ugrabiti Directors cut ali su mi ga uredno uklonili iz libraryaTito_i_Partija wrote: ↑26/12/2022 15:08 Ništa od Director's Cut. Kažu da je bila greška. Ko je uspio ugrabit', ugrabio je.
Ja nisam, nadam se da je i base game ok.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12405
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#42974 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Nije valjda da su i to počeli radit'?SuperLjepilo wrote: ↑26/12/2022 15:12Ja sam uspio ugrabiti Directors cut ali su mi ga uredno uklonili iz libraryaTito_i_Partija wrote: ↑26/12/2022 15:08 Ništa od Director's Cut. Kažu da je bila greška. Ko je uspio ugrabit', ugrabio je.
Ja nisam, nadam se da je i base game ok.![]()
Haj jebaji ga, džaba je džaba. Ima se kupit' i upgrade, al' ne da mi se dok ne vidim kakva je igra.
- glitch
- Posts: 3420
- Joined: 09/07/2014 03:07
#42975 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
sutra

prekosutra


prekosutra

