Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
mond
- Posts: 3617
- Joined: 24/10/2010 20:45
#42951 Re: Utakmice.
Rekao sam poslije Borca vruć da se večeras treba skloniti i dalje sam toga mišljenja
- Svakodobro!
- Posts: 581
- Joined: 28/08/2010 01:28
- Location: Sjeverno od Sjevernjače!
#42952 Re: Utakmice.
Pozdrav, ima neko neki link za tekmu?
-
Ezel Bayraktar
- Posts: 289
- Joined: 02/03/2022 20:46
#42953 Re: Utakmice.
Bravo Aničiću, majstore. Uporno ga stavlja kao i ovaj isti trio na sredini. Baš kao i Iliev, kita od golmana
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#42954 Re: Utakmice.
Ma ovo je samo da se nasekiraš. Utrpat će nam koliko hoće.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#42955 Re: Utakmice.
Ja bezmudih idiota. 10 će nam utrpati.
-
Ezel Bayraktar
- Posts: 289
- Joined: 02/03/2022 20:46
#42956 Re: Utakmice.
Pa kad smo pročitani ko bukvar, gledaj prostora između linija, zajebaje se Zrinjski. On iste stavlja, lafo tri stopera, a mi šuplji kao sir. Nema od Rozmana ništa, to je to. Nadam se da već traže trenera. Nešta se zainatio i sa ovim zamjenama. Pena mu bio nezamjenljiv, sad ga ni 5 minuta ne uvodi. Lija nepravedno zapostavljan, također.
- vicious
- Posts: 7669
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#42957 Re: Utakmice.
Ne bi bilo loše da ovaj Iliev nekad odbrani nešto 
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#42958 Re: Utakmice.
Odlicno je ovo veceras, svo neznanje slovenacke ublehe dolazi na naplatu
-
sahbazzz
- Posts: 1088
- Joined: 19/07/2020 12:27
#42959 Re: Utakmice.
Sarajevo i Zeljo dva najlosija tima u ligi ove polusezone, mrtva trka ko je losiji...
- suad-sarajevo
- Posts: 3689
- Joined: 22/08/2006 01:54
- Location: Memli strana
- Horoskop: sarajevski seljak
- Contact:
#42961 Re: Utakmice.
E, svašta.
- enko 1964
- Posts: 1391
- Joined: 11/02/2010 10:45
- Grijem se na: južnu interkonekciju
#42962 Re: Utakmice.
Bole oči od sadržaja.
Svako zlo za neko dobro.
Svako zlo za neko dobro.
-
Adobeg
- Posts: 1118
- Joined: 24/02/2020 18:20
#42963 Re: Utakmice.
Zali boze skrhanih para u ove antitalente,ovog kekeca jos veceras otjerati dovesti dezurnog spasioca djenu i otjerati preko 80 posto bezmudih igraca ostaviti par igraca i stvarati novu ekipu nemozes mrtvog konja pokrenuti. 
-
Ezel Bayraktar
- Posts: 289
- Joined: 02/03/2022 20:46
- GandalfSivi
- Posts: 22785
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#42965 Re: Utakmice.
A sto nam fudbal ogadise, sta je ovo? A strategija nam je odlicna, izbaci Keremeha, pa ako sta bude bude. Ljudi ga procitali i u ofsajdu ga drze.
O odbrani bas i ne bih
O odbrani bas i ne bih
-
Ezel Bayraktar
- Posts: 289
- Joined: 02/03/2022 20:46
#42966 Re: Utakmice.
Dzeno više nije ni uposlenik kluba. Ima ovih nekih manađera-skauta Belgijanaca, nek preuzmu. Mi smo cirkus kao i država nam. Kad pomisliš nešto smo se stabilizirali, ova ubleha nas iznova patosira. Tu usranu Evropu ako i kojim slučajem dobijemo, nemaš šta očekivati od trenera.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#42967 Re: Utakmice.
Kakav je antitalenat ovaj Beganović
-
Ezel Bayraktar
- Posts: 289
- Joined: 02/03/2022 20:46
#42968 Re: Utakmice.
Rozman preuzeo Mešinu taktiku nabij na Hamzu i Kerija. 
- vicious
- Posts: 7669
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#42969 Re: Utakmice.
Krenusmo lafo u kontru nekakvu i Mustafic vuce kroz sredinu, a Hamza i Kera isto trce u sredinu obojica
oktrivaju se hudnici 
-
Ezel Bayraktar
- Posts: 289
- Joined: 02/03/2022 20:46
#42970 Re: Utakmice.
Ovaj Iliev se samo baci za umjetnički dojam kad lopta prođe.
-
mond
- Posts: 3617
- Joined: 24/10/2010 20:45
#42971 Re: Utakmice.
Tri šuta tri gola a našim nesretnicima treba 10 šansi.
Nadam se da nećemo u Europu. Brukanje u najavi
Nadam se da nećemo u Europu. Brukanje u najavi
- vicious
- Posts: 7669
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#42972 Re: Utakmice.
Eto kad pogledaš imali smo možda i bolje šanse, ali djaba kad njima svaka ulazi, a mi nešto useremo ili nas izblokiraju...
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#42973 Re: Utakmice.
Sramota je ovo, neka je stid i strucni stab i igrace.
A trebali smo postici barem jos jedan gol, obzirom na sanse.
A trebali smo postici barem jos jedan gol, obzirom na sanse.
- van Basten
- Posts: 7965
- Joined: 21/09/2006 02:59
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#42975 Re: Utakmice.
Jao slovenca. Najboljeg igrača iz prvog poluvremena izvede
