Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
244
44%
ne
30
5%
od*ebi Chmoljo, naporan si
282
51%
 
Total votes: 556

User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#42926 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

Image

stigao u anor londo :izet:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#42927 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Kasniš brt :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52672
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#42928 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

Tito_i_Partija wrote: 20/12/2022 18:16 "Heats & iron"? Jel' to neki kovački simulator? :lol:
Riddle wrote: 20/12/2022 18:27 Jedva čekam da vidim kakvu katanu je Chmoljo iskovao. :mrgreen:
jebite, jebite :D
User avatar
_coRey_
Posts: 712
Joined: 30/12/2013 10:36

#42929 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by _coRey_ »

Zavrsi neki dan UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection, super igra za pokupiti na nekom sale-u :thumbup:
User avatar
glitch
Posts: 3420
Joined: 09/07/2014 03:07

#42930 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by glitch »

danas free na EPICu
Image


sutra free - navodno

Image
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#42931 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by n+1 »

Navodno, dijele Asasinov krid oriđins 28. decembra.
User avatar
geralt
Posts: 6434
Joined: 14/09/2017 12:45

#42932 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by geralt »

Mislio sam da bi mogao biti neki Assassin's Creed, no ja sam se nadao Odiseji.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52672
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#42933 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

jebo ih Bayek.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#42936 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Pali su Seath i Nito. Prvo mi je pratnja Nite pravila probleme, nisam im'o divine oružje da ih trajno dotučem, pa sam otiš'o prvo da završim Duke's Archives i dobijem Crystal Soul Spear i Homing Crystal Soulmass, završio sa Seathom i vratio se po Nita. Apgrejd'o sam equipment na +5, imam i Logan's Catalyst.

Fino ide, mislim da kraj nije daleko. Šteta što Dark Souls 2 nije na Steam Winter Sale, uzeo bi ga odmah. :)
User avatar
glitch
Posts: 3420
Joined: 09/07/2014 03:07

#42937 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by glitch »

Sutra na EPICu navodno
Image
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#42938 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

edit: ipak nije matro exodus :oops:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#42939 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Death Stranding, fajnali pravi kapitalac. Čika Čmoljo mi je rek'o da je dobra, moram probat'. :-D
User avatar
glitch
Posts: 3420
Joined: 09/07/2014 03:07

#42940 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by glitch »

ne vjerujem ja ovom nista
meni vuce ono na dogtags znaci nesto vojnicko mozda battlefield 3 :skoljka:
User avatar
ferratilis
Posts: 8372
Joined: 25/11/2013 16:48

#42941 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Necu postavljati screenshotove da ne spojlam, ali novi quest koji su dodali u next gen verziji Witchera 3 je odlican. Odlican! Treba jedno sat vremena da se zavrsi, zao mi je sto nema vise, ali barem imamo odlican novi armor set. :thumbup:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52672
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#42942 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

Tito_i_Partija wrote: 24/12/2022 17:57 Death Stranding, fajnali pravi kapitalac. Čika Čmoljo mi je rek'o da je dobra, moram probat'. :-D
Meni zaosto sam igro narodnu verziju. Lakse je sa origibalom zbog medjusobnog pomaganja. Ali je dobra... Odlicna.

Malo spor pocetak. Malo me istraumirao put do one prve elektrane, al igra je stvarno top... Poprilicno jedinstvena. Obavezno preigraj.

I 100% je death stranding sutra


Image
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#42943 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Chmoljo wrote: 24/12/2022 21:58
Tito_i_Partija wrote: 24/12/2022 17:57 Death Stranding, fajnali pravi kapitalac. Čika Čmoljo mi je rek'o da je dobra, moram probat'. :-D
Meni zaosto sam igro narodnu verziju. Lakse je sa origibalom zbog medjusobnog pomaganja. Ali je dobra... Odlicna.

Malo spor pocetak. Malo me istraumirao put do one prve elektrane, al igra je stvarno top... Poprilicno jedinstvena. Obavezno preigraj.

I 100% je death stranding sutra


Image
Nisam nikad igr'o igru od Kojime, ako vjeruješ. Valjda što nisam nikad im'o Playstation, a svi oni Metal Gear Solid naslovi su bili PS ekskluzivi, ako se ne varam.

Uglavnom, jedva čekam da probam. Ne smeta mi što je "walking simulator", baš mi fino dođe posle konstantnog stiskanja šupka zbog frantičnih Dark Souls borbi. :lol:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52672
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#42944 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

:lol:

Al vidjeces, to hodanje fakat nije dosadno. Pogotovo kad pocne padati kisa.

Ili kad prelazis rijeku.

kul je to sto ako vise puta prodjes istom rutom, stvori se ugazena staza.

Ali meni je u pocetku sve bilo malo creepy.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#42945 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Chmoljo wrote: 25/12/2022 09:24 :lol:

Al vidjeces, to hodanje fakat nije dosadno. Pogotovo kad pocne padati kisa.

Ili kad prelazis rijeku.

kul je to sto ako vise puta prodjes istom rutom, stvori se ugazena staza.

Ali meni je u pocetku sve bilo malo creepy.
Ma djeluje mi super, samo se bojim da mi moj toster od grafičke neće sjebat' te lijepe pejzaže, al' valjda neće jbg. :D

Edit: igru koju daju džaba danas ne samo da je Death Stranding, već je i DIRECTOR'S CUT. :tooo:

@Chmoljo eto dobre prilike da ponovo zaigraš. :-D
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#42946 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by SanskiBiser »

nemoguce pokupiti, Death Stranding, server je preopterecen....ludnica... :-)
User avatar
Tananarive
Posts: 1597
Joined: 22/04/2021 14:45

#42948 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tananarive »

SanskiBiser wrote: 25/12/2022 17:25 nemoguce pokupiti, Death Stranding, server je preopterecen....ludnica... :-)
prođe nakon 30tak pokušaja još jedna igra na epicu koju neću igrati jupiiiiii :lol:
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#42949 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by SanskiBiser »

REDDEVILS wrote: 25/12/2022 17:28 Pokupio :D
Image
20 minuta restarta epic launchera, logovanja i klikanja i konacno... :D 8-)
Image
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#42950 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by SanskiBiser »

Tananarive wrote: 25/12/2022 17:34
SanskiBiser wrote: 25/12/2022 17:25 nemoguce pokupiti, Death Stranding, server je preopterecen....ludnica... :-)
prođe nakon 30tak pokušaja još jedna igra na epicu koju neću igrati jupiiiiii :lol:
Image
Post Reply