NBA - National Basketball Association

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

MensurM
Posts: 4193
Joined: 04/10/2015 00:19

#42876 Re: NBA - National Basketball Association

Post by MensurM »

@ultima_palabra , Spursi bili favoriti u četvrtom finalu s Miamijem. LeBron ima jedan veliki minus protiv Dallasa i jedan veliki plus protiv Warriorsa. Ostalo je kako je i trebalo biti.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#42877 Re: NBA - National Basketball Association

Post by 90minut »

Ma ovaj prsten onaj sljedece godine i kraj price što bi Amar rekao.

U svemu ostalom ga je prešišao.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#42878 Re: NBA - National Basketball Association

Post by ultima_palabra »

90minut wrote: 29/09/2020 21:58 Ma ovaj prsten onaj sljedece godine i kraj price što bi Amar rekao.

U svemu ostalom ga je prešišao.
Koga, Duncana? Tu su negdje, ali nije jos.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#42879 Re: NBA - National Basketball Association

Post by 90minut »

Smarac standardno isto, nešto te nema tamo na temi još malo nece te ni ovdje biti. :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#42880 Re: NBA - National Basketball Association

Post by ultima_palabra »

Neka te bolan, polako. Javit ce se diler, valjda.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#42881 Re: NBA - National Basketball Association

Post by LSD »



Dream rekao svoje :gunjastajl:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#42882 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Raigor Stonehoof »

Ultima se ne usudjuje pojavit na Premijer ligi vise pa doso ovdje malo trolat :D
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#42883 Re: NBA - National Basketball Association

Post by °u° »

MensurM wrote: 29/09/2020 12:24
°u° wrote: 29/09/2020 10:42 Kako god, kad budu snimali seriju o LeBronu moraće iskoristit barem za sad 6 od 10 epizoda za opravdavanje poraza u finalima :mrgreen:
Šta je sporno? Hoćeš reći da je bolje odigrati šest finala, nego 10?

"Indeed, if you stack up all 14 teams these two faced in the NBA Finals, seven of the top nine would be LeBron opponents, including the top five (the 2018 Warriors, 2017 Warriors, 2016 Warriors, 2014 Spurs, and 2012 Thunder)."

Uči, čitaj, istražuj jer znati nije sramota
Da, hoću reći da je bolje odigrati 6 finala i osvojiti baš svako nego ih igrati 9 i izgubiti dvije trećine. A posebno "the decision" finale.
Za ovo ćemo tek da vidimo.
Čuj "uči, čitaj..." Šta ba da učim? Koliko neki pimplaš loptom osvoji, ili još duplo više izgubi finala? :lol:
MensurM
Posts: 4193
Joined: 04/10/2015 00:19

#42885 Re: NBA - National Basketball Association

Post by MensurM »

:thumbup:

Realan tekst Jordanovca.

Jordan i LeBron mogu biti samo 1a i 1b.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#42886 Re: NBA - National Basketball Association

Post by 90minut »

Raigor Stonehoof wrote: 30/09/2020 01:05 Ultima se ne usudjuje pojavit na Premijer ligi vise pa doso ovdje malo trolat :D
Sve znaš još samo Lebron treba ovo uzeti i ide šprint s ove isto. :D
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#42887 Re: NBA - National Basketball Association

Post by relativno84 »

Image
Jedan je King :izet:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#42888 Re: NBA - National Basketball Association

Post by 90minut »

relativno84 wrote: 01/10/2020 02:59 Image
Jedan je King :izet:
Nakon godina i godina tu si opet malo te zeznuli ratnici, al' još godina i docekaces da bude pravi king. :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#42889 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Velkoski »

Neiskusnost Miamija će napraviti metlu od ovog, eventualno da će uzeti jednu tekmu da bude sve po 4-1.
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2450
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#42890 Re: NBA - National Basketball Association

Post by ZyzzSar »

Velkoski wrote: 01/10/2020 03:44 Neiskusnost Miamija će napraviti metlu od ovog, eventualno da će uzeti jednu tekmu da bude sve po 4-1.
nije samo neiskustvo, razlika u igrackoj kvaliteti je stvarno velika, i ogormna je fizicka prednost za lejkerse
veceras je lejkersima sve islo(sut, skok, odlicna odbrana), i takve lejkerse je skoro pa nemoguce dobiti
miami jednostavno veceras nije dosao do svoje igre, a ni ozlijede im nisu pomogle, mada je utakmice vec bila rijesena
iako sam tokom cijelog playoffa navijao za miami, msm da bi boston pruzio bolji otpor lejkersima
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#42891 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Velkoski »

ovo sam napisao u prvom kada je Miami vodio i prosuo +10

Herro je budućnost npr, ali ovo večeras na početku je bilo baš loše
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#42892 Re: NBA - National Basketball Association

Post by relativno84 »

90minut wrote: 01/10/2020 03:35Nakon godina i godina tu si opet malo te zeznuli ratnici, al' još godina i docekaces da bude pravi king. :D
Ma ne, ona jedna protiv ratnika ima tezinu kao njihove sve, realno gledajuci.
MensurM
Posts: 4193
Joined: 04/10/2015 00:19

#42893 Re: NBA - National Basketball Association

Post by MensurM »

El mas grande

Image
User avatar
jasko_ba
Posts: 8476
Joined: 13/11/2006 17:47

#42894 Re: NBA - National Basketball Association

Post by jasko_ba »

Metla u najavi? Mada ih je trojka opasno isla sinoc, 13/17 u jednom trenutku, tada ih ne moze niko dobiti.
Off-topic, najnovija dijagnoza kod pacijenata. Navijac Lejkersa, a mrzi Lebrona iz dna duse. Ipak potajno navija da Heat uzme, kako bi onda mogao jos vise hejtati. :lol:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#42895 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Raigor Stonehoof »

da je Heat uzeo ovdje bi se 3 strane ispisale :D

ovako lejkeromrsci zacepili :D
Rob_Atl
Posts: 6007
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#42896 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Rob_Atl »

Jos ako Dragic ne bude igrao, Adebayo ovo ce biti jedno od najnezanimljivijih finala ikad :D . A Lebranovi hejteri ce imati materijala kako je titulu osvojio protiv amatera :lol: , a prvi su u redovima za kritike kad je gubio finala sa timom koji bi i mi dobili da se skupimo :zzzz:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#42897 Re: NBA - National Basketball Association

Post by 90minut »

Rob_Atl wrote: 01/10/2020 14:57 Jos ako Dragic ne bude igrao, Adebayo ovo ce biti jedno od najnezanimljivijih finala ikad :D . A Lebranovi hejteri ce imati materijala kako je titulu osvojio protiv amatera :lol: , a prvi su u redovima za kritike kad je gubio finala sa timom koji bi i mi dobili da se skupimo :zzzz:
Standardna prica Klipersi ispadoše prije PO jedna od najjacih ekipa ikad u historiji chokirali se i na kraju ispadoše karina.

Denver je bio taj koji može odvesti do 7, al' su i oni karina jer su se prepasti Lebrona.

Miami tim koji je najljepše izgledao i sad kad su izgubili prvu i oni ce biti chokeri.

Eto šta ti je Lebron effect, a niko da pomisli kad je finale u pitanju da svaki napad i odbranu igra kao da mu je zadnja. :-D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#42898 Re: NBA - National Basketball Association

Post by ultima_palabra »

Ovu nisu dobili ni Lebron ni Davis nego supporting cast ih nasamarao tricama u prvom poluvremenu... nisu ova dvojica morali ni igrati.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#42899 Re: NBA - National Basketball Association

Post by 90minut »

Dobro su se sjetili da se ukljuce ako budu pola od ovoga nastavili raditi mozda ide i metla.
Korovjev
Posts: 846
Joined: 17/03/2018 18:42

#42900 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Korovjev »

Aaa dobilo jednu to se nadigla galama do neba. Polako dečki, zna se šta je prva. Šteta ako su povrede ozbiljnije ali nije Heat toliko ovisan o jednom igraču kao recimo Lakersi. A imaju i snage i trenera i igrače da okrenu ovo.
I pošto vidim da se ne skidate sa teme king goat i te gluposti, ajde mi recite hoće li biti goat i ako izgubi ovo finale. Ili onda mora još tri osvojiti. I gdje ima taj goat kalkulator da i ja vidim.
I da se razumijemo općenito mi je glupa goat priča bez obzira na sport ime.
Last edited by Korovjev on 01/10/2020 20:36, edited 1 time in total.
Post Reply