Zadnji poraz u Kupu prvaka od Liverpoola prije 43 godine, zadnji poraz u europskom finalu od Aberdeena pod vodstvom sir Alexa Fergusona.
UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- JohnnyS
- Posts: 17518
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#42851 Re: UEFA Champions League
-
izvrsni direktor
- Posts: 14737
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
- jeza u ledja
- Posts: 50678
- Joined: 29/12/2005 01:20
#42853 Re: UEFA Champions League
Mislim da su dobili i Kupove Uefa tako nesto. Ono kad je bio Cuhai i Videoton.
- zecko_kupuz
- Posts: 2520
- Joined: 11/01/2008 14:58
- Location: Sarajevo
#42854 Re: UEFA Champions League
Joj Borussia, definicija ultimativnog chokera. Nikad da privedu i zaključe stvar kako treba.
Skroz mlaka završnica u akcijama, ali zato se poslije primljenog gola uzelo komotno griješiti u odbrani.
Skroz mlaka završnica u akcijama, ali zato se poslije primljenog gola uzelo komotno griješiti u odbrani.
Last edited by zecko_kupuz on 01/06/2024 22:55, edited 1 time in total.
- Better Man
- Posts: 18740
- Joined: 01/10/2006 20:10
#42855 Re: UEFA Champions League
Da.JohnnyS wrote: ↑01/06/2024 22:53Zadnji poraz u Kupu prvaka od Liverpoola prije 43 godine, zadnji poraz u europskom finalu od Aberdeena pod vodstvom sir Alexa Fergusona.
- jeza u ledja
- Posts: 50678
- Joined: 29/12/2005 01:20
#42856 Re: UEFA Champions League
-
omar little
- Posts: 17390
- Joined: 14/03/2008 21:14
#42857 Re: UEFA Champions League
nikoga nemaju drugog kriviti za ovo no sebe.Karikaturist wrote: ↑01/06/2024 22:45 Ko ih jebe, kad ne znaju dati gola neka i dudlaju.
Real klasika, sampionski.
- SmokingMan
- Posts: 22579
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#42858 Re: UEFA Champions League
Ofsajd je bio, na žalostž
-
Osmi Socrates
- Posts: 12581
- Joined: 19/10/2020 15:33
#42859 Re: UEFA Champions League
Kriminalna organizacija ukrala polufinale. Finale su pošteno dobili.
Mislim, "pošteno". Bili u mišjoj rupi većinu utakmice.
Mislim, "pošteno". Bili u mišjoj rupi većinu utakmice.
- Better Man
- Posts: 18740
- Joined: 01/10/2006 20:10
#42860 Re: UEFA Champions League
Prvo Videoton, koji je izbacio Želju i onda naredne godine odbranili naslov. Tad se finale Kupa Uefa igralo u dvije utakmice.jeza u ledja wrote: ↑01/06/2024 22:54Mislim da su dobili i Kupove Uefa tako nesto. Ono kad je bio Cuhai i Videoton.
- Altsa
- Posts: 9257
- Joined: 19/03/2004 18:31
#42861 Re: UEFA Champions League
De se ne srozavaj.Osmi Socrates wrote: ↑01/06/2024 22:56 Kriminalna organizacija ukrala polufinale. Finale su pošteno dobili.
Mislim, "pošteno". Bili u mišjoj rupi većinu utakmice.
- Point.
- Posts: 33491
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#42862 Re: UEFA Champions League
Istinu zbori.Altsa wrote: ↑01/06/2024 22:58De se ne srozavaj.Osmi Socrates wrote: ↑01/06/2024 22:56 Kriminalna organizacija ukrala polufinale. Finale su pošteno dobili.
Mislim, "pošteno". Bili u mišjoj rupi većinu utakmice.
- plain vanilla
- Posts: 70277
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#42863 Re: UEFA Champions League
Op op
Odlicna utakmica, jos bolji kraj
Navijajte za Real,.manje cete se sekirati
Odlicna utakmica, jos bolji kraj
Navijajte za Real,.manje cete se sekirati
- JohnnyS
- Posts: 17518
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#42864 Re: UEFA Champions League
Samo nastavi, tvoji upisi mi predstavljaju najveće zadovoljstvoOsmi Socrates wrote: ↑01/06/2024 22:56 Kriminalna organizacija ukrala polufinale. Finale su pošteno dobili.
Mislim, "pošteno". Bili u mišjoj rupi većinu utakmice.
- xoklix
- Posts: 3391
- Joined: 16/01/2018 16:07
#42865 Re: UEFA Champions League
Ja ne znam što se ovo uopšte igralo...
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#42866 Re: UEFA Champions League
Dok kerovi laju karavani prolaze
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#42868 Re: UEFA Champions League
Jednostavno, Adeyemi je zaostali mongoloid.
- B6Redhell
- Posts: 7816
- Joined: 25/12/2010 04:56
#42869 Re: UEFA Champions League
Sto je komicno u svemu ovome da su hejteri i antimadristi kontali da ce ovi zuti moci nesta protiv reala.
Pogotovo ova šakica forumskih kmecavaca
Sve u svemu svaka cast edinu. Igracima bvb. Borili se. I u trenucima bili i bolji. Ali to je sve taktika. Zvana umor..
15ta.
Hahahahah.
Pogotovo ova šakica forumskih kmecavaca
Sve u svemu svaka cast edinu. Igracima bvb. Borili se. I u trenucima bili i bolji. Ali to je sve taktika. Zvana umor..
15ta.
Hahahahah.
-
Osmi Socrates
- Posts: 12581
- Joined: 19/10/2020 15:33
#42870 Re: UEFA Champions League
Srozavanje je kad se očajnički braniš protiv petog na tabeli u Bundesligi a potrošio si na tim silne milione.
- rovac13
- Posts: 5762
- Joined: 08/12/2013 16:17
#42871 Re: UEFA Champions League
Navijaci barce nemaju mira u zivotu .
Nije dobro za zdravlje nikako .
Nije dobro za zdravlje nikako .
- SmokingMan
- Posts: 22579
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#42872 Re: UEFA Champions League
Šteta što nije bilo tuce golova, ovs tekma je zaslužila malo više drame.
- rovac13
- Posts: 5762
- Joined: 08/12/2013 16:17
#42873 Re: UEFA Champions League
Srozavanje je kad rutinski pobijedis u finalu lige sampiona 
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#42874 Re: UEFA Champions League
Ljudi su doktorirali ovo takmičenje. I kad igraju loše gotovo svaki put nađu način da se vrate.
Nije to više ni sreća, već prosta volja i pobjednički mentalitet.
Nije to više ni sreća, već prosta volja i pobjednički mentalitet.
- Logovan
- Posts: 102805
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#42875 Re: UEFA Champions League
Zamisli koliko je tek srozavanje kada potrošiš silne milione, a nema te u finalu.Osmi Socrates wrote: ↑01/06/2024 23:02 Srozavanje je kad se očajnički braniš protiv petog na tabeli u Bundesligi a potrošio si na tim silne milione.
Srozavanje ili ne, oni su osvojili, pa ti pričaj priče.
