https://www.youtube.com/watch?v=c6gpa8nUa70
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Stjui
- Posts: 1786
- Joined: 23/09/2013 13:32
#4277 Re: Zeničani
dolazak u zenicu je sigurno čarobno iskustvo za nekoga iz malene krajiške kasabe._mufljuz_ wrote: ja kad god ulazim u ZE naravno sa sjeverne strane - mene podsjeti toliko intenzivno na film "Lovac na jelene" i onu njihovu celicanu gdje su skupa radili - njih 4-5 seljosa, provincijalaca, pravih dzibera u totalnoj sjebotini od "grada"...
-
jefferson
- Posts: 14969
- Joined: 28/08/2007 05:31
- Location: U.S.A
#4278 Re: Zeničani
Kao neko ko je u LV 4-5 puta godisnje ne zbog kocke i zabave, mogu ti garantovati da veci procenat zenickih ulica ima bolju ulicnu rasvjetu od Las Vegasa._mufljuz_ wrote:ja kad god ulazim u ZE naravno sa sjeverne strane - mene podsjeti toliko intenzivno na film "Lovac na jelene" i onu njihovu celicanu gdje su skupa radili - njih 4-5 seljosa, provincijalaca, pravih dzibera u totalnoj sjebotini od "grada"...Panzer_Daddy wrote:Las Vegas pa New York.....kako kome,meni najvise lici na Teheran
cuj Vegas i Njujork![]()
![]()
![]()
mozda bih i popusio da nisam bio u NY![]()
![]()
a na FB su mi najjaci komentari tipa "najljepsi grade", "najbolji grad" - a svi se odjebali u dojclande, svecke, holandije
Forumasica je "malo" pretjerala, pogotovo kada je u pitanju zastita djece, ali ja bi svim forumasima koji pljuju po Zenici savjetovao da nekada posjete LV pa neka uporede ishranu tamo i u Zenici.
- AfterTheFall
- Posts: 56
- Joined: 02/07/2014 22:19
#4279 Re: Zeničani
Kakva je tamo hrana jefferson airplane?jefferson wrote:Kao neko ko je u LV 4-5 puta godisnje ne zbog kocke i zabave, mogu ti garantovati da veci procenat zenickih ulica ima bolju ulicnu rasvjetu od Las Vegasa._mufljuz_ wrote:ja kad god ulazim u ZE naravno sa sjeverne strane - mene podsjeti toliko intenzivno na film "Lovac na jelene" i onu njihovu celicanu gdje su skupa radili - njih 4-5 seljosa, provincijalaca, pravih dzibera u totalnoj sjebotini od "grada"...Panzer_Daddy wrote:Las Vegas pa New York.....kako kome,meni najvise lici na Teheran
cuj Vegas i Njujork![]()
![]()
![]()
mozda bih i popusio da nisam bio u NY![]()
![]()
a na FB su mi najjaci komentari tipa "najljepsi grade", "najbolji grad" - a svi se odjebali u dojclande, svecke, holandije
Forumasica je "malo" pretjerala, pogotovo kada je u pitanju zastita djece, ali ja bi svim forumasima koji pljuju po Zenici savjetovao da nekada posjete LV pa neka uporede ishranu tamo i u Zenici.
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#4280 Re: Zeničani
Raja znate li kakvog dobrog auto lakirera u ovoj našoj Zenici? Da nije "dara skup" što bi rek'o Ramiz 
-
jefferson
- Posts: 14969
- Joined: 28/08/2007 05:31
- Location: U.S.A
#4281 Re: Zeničani
Kao neko ko je u LV 4-5 puta godisnje ne zbog kocke i zabave, mogu ti garantovati da veci procenat zenickih ulica ima bolju ulicnu rasvjetu od Las Vegasa.
Forumasica je "malo" pretjerala, pogotovo kada je u pitanju zastita djece, ali ja bi svim forumasima koji pljuju po Zenici savjetovao da nekada posjete LV pa neka uporede ishranu tamo i u Zenici.
Za srcanog se ubila!Kakva je tamo hrana jefferson airplane?
Ako hoces posjetiti restoran koji oslikava LV, posjeti fast food koji se zove "heart attack."
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#4282 Re: Zeničani
Po Zenici mogu pljuvati samo oni koji od Kaknja mrdnuli nisu
Zenica je divan grad gledajuci ostale u BiH,ali daleko od savrsenog za zivljenje.Fali tu mnogo cega...
- nacho_
- Posts: 754
- Joined: 21/02/2008 23:03
#4283 Re: Zeničani
Hoces reci Zenicu mogu hvaliti samo oni koji od Kaknja mrdnuli nisuCasual's wrote:Po Zenici mogu pljuvati samo oni koji od Kaknja mrdnuli nisuZenica je divan grad gledajuci ostale u BiH,ali daleko od savrsenog za zivljenje.Fali tu mnogo cega...
Također, naša reprezentacija će odigrati prijateljsku utakmicu u Zenici protiv Švedske i prihodi sa ovog meča će ići u humanitarne svrhe. Taj meč će biti odigran u nedjelju 27.07.2014. godine sa početkom u 17:00 sati i cijena karata će iznositi 5 KM.
Sa stranice KSBiH
-
Mustang1
- Posts: 29965
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4284 Re: Zeničani
Da je ufatit Teletovica barem za sliku 
- mettallica
- Posts: 35
- Joined: 02/07/2014 17:44
#4285 Re: Zeničani
zenica je teška rupa, puna klošara i narkomana i gdje nije moguće normalno popiti kafu da ti ne dođe 10 prosjaka i 5 grobara da traže para. Da ne spominjem žene koje su jadnog morala i koje teško znaju reći ne..Mogao bi sve negativnosti nabrajati do akšama.
-
Mustang1
- Posts: 29965
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4286 Re: Zeničani
Pa to sve sto si ti nabrojao imas i u svakom drugom gradu 
-
Iso-Miki
- Posts: 126
- Joined: 11/07/2014 13:43
#4287 Re: Zeničani
Samo se kretat na relaciji Palma Atlantis 
- _mufljuz_
- Posts: 4976
- Joined: 12/04/2013 19:42
#4288 Re: Zeničani
ispo sam iz fola dje mogu naci temettallica wrote:zenica je teška rupa, puna klošara i narkomana i gdje nije moguće normalno popiti kafu da ti ne dođe 10 prosjaka i 5 grobara da traže para. Da ne spominjem žene koje su jadnog morala i koje teško znaju reći ne..Mogao bi sve negativnosti nabrajati do akšama.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#4289 Re: Zeničani
Teška rupa zbog gore nabrojanih? Pa de molim te reci mi koji to grad nije...mettallica wrote:zenica je teška rupa, puna klošara i narkomana i gdje nije moguće normalno popiti kafu da ti ne dođe 10 prosjaka i 5 grobara da traže para. Da ne spominjem žene koje su jadnog morala i koje teško znaju reći ne..Mogao bi sve negativnosti nabrajati do akšama.
..a te žene jadnog morala,gdje ih to nađeš ako mi moreš kako reć ?
- apsidejzi
- Posts: 9947
- Joined: 25/05/2013 23:49
#4290 Re: Zeničani
Nakupilo mi se poprilicno slika u digitalnom formatu a ja nesto vise vjerujem u "cvrstu formu" pa bih da izradim poneku. Sad me interesuje da li u Zenici postoji neki biznis koji u sebi ukljucuje izradu foto knjige a u svakom slucaju ko ima jos (pored Foto Nine) da se bavi izradom digitalnih fotografija?
- _mufljuz_
- Posts: 4976
- Joined: 12/04/2013 19:42
#4291 Re: Zeničani
kupis sebi jarane fino fotopapir, dobar printer i sam sebi ostampas slike - izace te lijepo povoljno a mocices to raditi jos i ostace ti hardver za toapsidejzi wrote:Nakupilo mi se poprilicno slika u digitalnom formatu a ja nesto vise vjerujem u "cvrstu formu" pa bih da izradim poneku. Sad me interesuje da li u Zenici postoji neki biznis koji u sebi ukljucuje izradu foto knjige a u svakom slucaju ko ima jos (pored Foto Nine) da se bavi izradom digitalnih fotografija?
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#4292 Re: Zeničani
Znaci,pitas gdje mozes izradit slike? U svakom studiju. Barem njih ne fali.
-
ljuspica
- Posts: 1000
- Joined: 02/11/2011 14:02
#4293 Re: Zeničani
Gdje mogu da kupim palete u Zenici?
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38021
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#4294 Re: Zeničani
na ulazu u industrijsku zonu(bivsa kapija 1) ima veliki natpis "prodajem-kupujem palete"ljuspica wrote:Gdje mogu da kupim palete u Zenici?
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#4295 Re: Zeničani
Kazu da je dobar Vedo iz Janjica, sa naglaskom na kazuJimmy McNulty wrote:Raja znate li kakvog dobrog auto lakirera u ovoj našoj Zenici? Da nije "dara skup" što bi rek'o Ramiz
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#4296 Re: Zeničani
Imas na Grmu jednog,dobar je kazu.Cini mi se da se zove Jakub.Vidjet ces u voznji na desnoj strani,druga ili treca kuca kad skreces na put za Lokvine..Jimmy McNulty wrote:Raja znate li kakvog dobrog auto lakirera u ovoj našoj Zenici? Da nije "dara skup" što bi rek'o Ramiz
Sent from my Nexus S using Tapatalk 2
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66026
- Joined: 03/08/2010 19:04
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83515
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#4298 Re: Zeničani
Ove trebe jadnog morala sto ne govore "ne", daj prosvijeti me-dje rastu? 
- N.N.
- Posts: 3554
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#4299 Re: Zeničani
Sve debilnija i debilnija nam omladina 
-
Mustang1
- Posts: 29965
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4300 Re: Zeničani
Ja ne pamtim kad sam prosao gradom navece pogotovo izlaznim danima .. Je'l bude raje uopste izlazil vise iko ? 
