Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#4276 Re: Zeničani

Post by dezurni_ucenik »

Kakvo poredjenje sa Lovac Na Jelene :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=c6gpa8nUa70
User avatar
Stjui
Posts: 1786
Joined: 23/09/2013 13:32

#4277 Re: Zeničani

Post by Stjui »

_mufljuz_ wrote: ja kad god ulazim u ZE naravno sa sjeverne strane - mene podsjeti toliko intenzivno na film "Lovac na jelene" i onu njihovu celicanu gdje su skupa radili - njih 4-5 seljosa, provincijalaca, pravih dzibera u totalnoj sjebotini od "grada"...
dolazak u zenicu je sigurno čarobno iskustvo za nekoga iz malene krajiške kasabe. :thumbup:
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#4278 Re: Zeničani

Post by jefferson »

_mufljuz_ wrote:
Panzer_Daddy wrote:Las Vegas pa New York.....kako kome,meni najvise lici na Teheran :D
ja kad god ulazim u ZE naravno sa sjeverne strane - mene podsjeti toliko intenzivno na film "Lovac na jelene" i onu njihovu celicanu gdje su skupa radili - njih 4-5 seljosa, provincijalaca, pravih dzibera u totalnoj sjebotini od "grada"...

cuj Vegas i Njujork :lol: :lol: :lol:

mozda bih i popusio da nisam bio u NY :lol: 8-) :mrgreen:

a na FB su mi najjaci komentari tipa "najljepsi grade", "najbolji grad" - a svi se odjebali u dojclande, svecke, holandije :lol:
Kao neko ko je u LV 4-5 puta godisnje ne zbog kocke i zabave, mogu ti garantovati da veci procenat zenickih ulica ima bolju ulicnu rasvjetu od Las Vegasa.
Forumasica je "malo" pretjerala, pogotovo kada je u pitanju zastita djece, ali ja bi svim forumasima koji pljuju po Zenici savjetovao da nekada posjete LV pa neka uporede ishranu tamo i u Zenici.
User avatar
AfterTheFall
Posts: 56
Joined: 02/07/2014 22:19

#4279 Re: Zeničani

Post by AfterTheFall »

jefferson wrote:
_mufljuz_ wrote:
Panzer_Daddy wrote:Las Vegas pa New York.....kako kome,meni najvise lici na Teheran :D
ja kad god ulazim u ZE naravno sa sjeverne strane - mene podsjeti toliko intenzivno na film "Lovac na jelene" i onu njihovu celicanu gdje su skupa radili - njih 4-5 seljosa, provincijalaca, pravih dzibera u totalnoj sjebotini od "grada"...

cuj Vegas i Njujork :lol: :lol: :lol:

mozda bih i popusio da nisam bio u NY :lol: 8-) :mrgreen:

a na FB su mi najjaci komentari tipa "najljepsi grade", "najbolji grad" - a svi se odjebali u dojclande, svecke, holandije :lol:
Kao neko ko je u LV 4-5 puta godisnje ne zbog kocke i zabave, mogu ti garantovati da veci procenat zenickih ulica ima bolju ulicnu rasvjetu od Las Vegasa.
Forumasica je "malo" pretjerala, pogotovo kada je u pitanju zastita djece, ali ja bi svim forumasima koji pljuju po Zenici savjetovao da nekada posjete LV pa neka uporede ishranu tamo i u Zenici.
Kakva je tamo hrana jefferson airplane? :D
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#4280 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Raja znate li kakvog dobrog auto lakirera u ovoj našoj Zenici? Da nije "dara skup" što bi rek'o Ramiz :mrgreen:
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#4281 Re: Zeničani

Post by jefferson »

Kao neko ko je u LV 4-5 puta godisnje ne zbog kocke i zabave, mogu ti garantovati da veci procenat zenickih ulica ima bolju ulicnu rasvjetu od Las Vegasa.
Forumasica je "malo" pretjerala, pogotovo kada je u pitanju zastita djece, ali ja bi svim forumasima koji pljuju po Zenici savjetovao da nekada posjete LV pa neka uporede ishranu tamo i u Zenici.
Kakva je tamo hrana jefferson airplane? :D
Za srcanog se ubila!
Ako hoces posjetiti restoran koji oslikava LV, posjeti fast food koji se zove "heart attack."
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#4282 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Po Zenici mogu pljuvati samo oni koji od Kaknja mrdnuli nisu ;) Zenica je divan grad gledajuci ostale u BiH,ali daleko od savrsenog za zivljenje.Fali tu mnogo cega...
User avatar
nacho_
Posts: 754
Joined: 21/02/2008 23:03

#4283 Re: Zeničani

Post by nacho_ »

Casual's wrote:Po Zenici mogu pljuvati samo oni koji od Kaknja mrdnuli nisu ;) Zenica je divan grad gledajuci ostale u BiH,ali daleko od savrsenog za zivljenje.Fali tu mnogo cega...
Hoces reci Zenicu mogu hvaliti samo oni koji od Kaknja mrdnuli nisu :D
Također, naša reprezentacija će odigrati prijateljsku utakmicu u Zenici protiv Švedske i prihodi sa ovog meča će ići u humanitarne svrhe. Taj meč će biti odigran u nedjelju 27.07.2014. godine sa početkom u 17:00 sati i cijena karata će iznositi 5 KM.


Sa stranice KSBiH :)
Mustang1
Posts: 29965
Joined: 29/12/2010 17:31

#4284 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Da je ufatit Teletovica barem za sliku :D
User avatar
mettallica
Posts: 35
Joined: 02/07/2014 17:44

#4285 Re: Zeničani

Post by mettallica »

zenica je teška rupa, puna klošara i narkomana i gdje nije moguće normalno popiti kafu da ti ne dođe 10 prosjaka i 5 grobara da traže para. Da ne spominjem žene koje su jadnog morala i koje teško znaju reći ne..Mogao bi sve negativnosti nabrajati do akšama.
Mustang1
Posts: 29965
Joined: 29/12/2010 17:31

#4286 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Pa to sve sto si ti nabrojao imas i u svakom drugom gradu :-)
Iso-Miki
Posts: 126
Joined: 11/07/2014 13:43

#4287 Re: Zeničani

Post by Iso-Miki »

Samo se kretat na relaciji Palma Atlantis :)
User avatar
_mufljuz_
Posts: 4976
Joined: 12/04/2013 19:42

#4288 Re: Zeničani

Post by _mufljuz_ »

mettallica wrote:zenica je teška rupa, puna klošara i narkomana i gdje nije moguće normalno popiti kafu da ti ne dođe 10 prosjaka i 5 grobara da traže para. Da ne spominjem žene koje su jadnog morala i koje teško znaju reći ne..Mogao bi sve negativnosti nabrajati do akšama.
ispo sam iz fola dje mogu naci te :mrgreen:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#4289 Re: Zeničani

Post by Casual's »

mettallica wrote:zenica je teška rupa, puna klošara i narkomana i gdje nije moguće normalno popiti kafu da ti ne dođe 10 prosjaka i 5 grobara da traže para. Da ne spominjem žene koje su jadnog morala i koje teško znaju reći ne..Mogao bi sve negativnosti nabrajati do akšama.
Teška rupa zbog gore nabrojanih? Pa de molim te reci mi koji to grad nije...
..a te žene jadnog morala,gdje ih to nađeš ako mi moreš kako reć ? :evil:
User avatar
apsidejzi
Posts: 9947
Joined: 25/05/2013 23:49

#4290 Re: Zeničani

Post by apsidejzi »

Nakupilo mi se poprilicno slika u digitalnom formatu a ja nesto vise vjerujem u "cvrstu formu" pa bih da izradim poneku. Sad me interesuje da li u Zenici postoji neki biznis koji u sebi ukljucuje izradu foto knjige a u svakom slucaju ko ima jos (pored Foto Nine) da se bavi izradom digitalnih fotografija?
User avatar
_mufljuz_
Posts: 4976
Joined: 12/04/2013 19:42

#4291 Re: Zeničani

Post by _mufljuz_ »

apsidejzi wrote:Nakupilo mi se poprilicno slika u digitalnom formatu a ja nesto vise vjerujem u "cvrstu formu" pa bih da izradim poneku. Sad me interesuje da li u Zenici postoji neki biznis koji u sebi ukljucuje izradu foto knjige a u svakom slucaju ko ima jos (pored Foto Nine) da se bavi izradom digitalnih fotografija?
kupis sebi jarane fino fotopapir, dobar printer i sam sebi ostampas slike - izace te lijepo povoljno a mocices to raditi jos i ostace ti hardver za to :thumbup:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#4292 Re: Zeničani

Post by Not My Idea »

Znaci,pitas gdje mozes izradit slike? U svakom studiju. Barem njih ne fali.
ljuspica
Posts: 1000
Joined: 02/11/2011 14:02

#4293 Re: Zeničani

Post by ljuspica »

Gdje mogu da kupim palete u Zenici?
Bobi
Forum administrator
Posts: 38021
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#4294 Re: Zeničani

Post by Bobi »

ljuspica wrote:Gdje mogu da kupim palete u Zenici?
na ulazu u industrijsku zonu(bivsa kapija 1) ima veliki natpis "prodajem-kupujem palete" :D
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#4295 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Jimmy McNulty wrote:Raja znate li kakvog dobrog auto lakirera u ovoj našoj Zenici? Da nije "dara skup" što bi rek'o Ramiz :mrgreen:
Kazu da je dobar Vedo iz Janjica, sa naglaskom na kazu :) .
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#4296 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Jimmy McNulty wrote:Raja znate li kakvog dobrog auto lakirera u ovoj našoj Zenici? Da nije "dara skup" što bi rek'o Ramiz :mrgreen:
Imas na Grmu jednog,dobar je kazu.Cini mi se da se zove Jakub.Vidjet ces u voznji na desnoj strani,druga ili treca kuca kad skreces na put za Lokvine..

Sent from my Nexus S using Tapatalk 2
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83515
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4298 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Ove trebe jadnog morala sto ne govore "ne", daj prosvijeti me-dje rastu? :D
User avatar
N.N.
Posts: 3554
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#4299 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Sve debilnija i debilnija nam omladina :D
Mustang1
Posts: 29965
Joined: 29/12/2010 17:31

#4300 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Ja ne pamtim kad sam prosao gradom navece pogotovo izlaznim danima .. Je'l bude raje uopste izlazil vise iko ? :D
Post Reply