Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Fajcion wrote:Marcelo gospodin za većinu iz katalonskog diva!
Dobili tekmu ko da su boga za mu*a uhvatili a jadna im majka kad ode Messi ili da mu se nedaj bože u skorije vrijeme šta desi.
Cuj gospodin
Prgavac obicni.
Kao sto pricas za Messija, isto vrijedi i za Ronalda ...
Ja mislim da se u Realu nebu puno toga promjenilo u slucaju da Ronaldo ode... To je igrac sa odlicnom zavrsnicom ali sa sansama koje oni stvaraju neko drugi bi definitivno zabijao ako ne koliko i on onda blizu jer su mu vecina golova tap ins iz peterca i slicno... Nije to vise ona zvijer od prije nekoliko godina.
Messi je druga prica, Barsa bi puno izgubila u slucaju da on ode... covjek cijeli tim nosi na ledjima i vrijedi vise nego svi njihovi igraci skupa... Ima scena sa tekme posle njegovog gola gdje ga Kroos pogleda i tacno mozes vidjeti na njegovom licu da ga se plase
Fajcion wrote:Marcelo gospodin za većinu iz katalonskog diva!
Dobili tekmu ko da su boga za mu*a uhvatili a jadna im majka kad ode Messi ili da mu se nedaj bože u skorije vrijeme šta desi.
Cuj gospodin
Prgavac obicni.
Kao sto pricas za Messija, isto vrijedi i za Ronalda ...
Ja mislim da se u Realu nebu puno toga promjenilo u slucaju da Ronaldo ode... To je igrac sa odlicnom zavrsnicom ali sa sansama koje oni stvaraju neko drugi bi definitivno zabijao ako ne koliko i on onda blizu jer su mu vecina golova tap ins iz peterca i slicno... Nije to vise ona zvijer od prije nekoliko godina.
Messi je druga prica, Barsa bi puno izgubila u slucaju da on ode... covjek cijeli tim nosi na ledjima i vrijedi vise nego svi njihovi igraci skupa... Ima scena sa tekme posle njegovog gola gdje ga Kroos pogleda i tacno mozes vidjeti na njegovom licu da ga se plase
A ima i psihe ... samopouzdanja ... Kad takav igrac ode(Ronaldo), sigurno samopouzdanje padne .
Jbg MEssija nije bilo ono neko vrijeme, ne sjecam se jel na pocetku ove sezone ili prosle... A ona dvojica su dobro igrali, cak vecinu tekmi pobjedili .
Ne znam .... slazem se da vise MEssi vrijedi BArsi nego Ronaldo Madridjanima, ali mislim da ove ekipe ne bi bile ovako uspjesne bez ove dvojice
I meni je smiješno još više jer ako je on obični prgavac kako navodite onda šta su ostali
A što se tiče Ronalda u zabludi si dubokoj. Stvarno čovjek se često zapita šta pojedinci gledaju?
Mah i sve je tako - onako kako vama najviše paše. *ebe se mene , nemam pametnija posla nego natezati se i naklapati ovdje.
Fajcion wrote:I meni je smiješno još više jer ako je on obični prgavac kako navodite onda šta su ostali
A što se tiče Ronalda u zabludi si dubokoj. Stvarno čovjek se često zapita šta pojedinci gledaju?
Mah i sve je tako - onako kako vama najviše paše. *ebe se mene , nemam pametnija posla nego natezati se i naklapati ovdje.
Nedavno sam gledao 2 tekme Reala ... protiv Bayerna . Ronaldo dade 4 gola... Ne znam sta ti gledas
Marcelo je oduvijek bio gov.no od covjeka i vodeca hinjara među igracima.
I sinoc je opet to potvrdio sa onim mučkim laktom, ali 1:24 je momenat kada je Messi odlucio da ih zapiša u njihovoj avliji.
Tako i bi.
pogledao sam ovo vise puta. po meni, marcelo je udario laktom messija ( da li namjerno ili ne - on to zna ) i mogao je izbjeci ovo, jer je neprirodan polozaj lakta. neki ce reci namjerno, neki slucajno. po meni je blize ovom prvom ( recimo 60% : 40% ).
Opa pa ovo tek sad vidjo. Koja budala, u Engleskoj bi dobio kaznu a ovdje ga josh i hvale
Btw Toma me stvarno sve vise iznenadjuje, kao da mu je neko hakovao account. Gdje ces ba za ovo reci da je bez namjere?!
Za ovo ga niko ne hvali.
Evo pogledao sam ponovo snimak. Polozaj ruke jeste neprirodan, ali je tako usao u duel da ispade ko da ga je namjerno udario.
Jeste li vidjeli ko je prvi prisao Messiju? Upravo Marcelo. Nesto nisam vidio da kad igrac nekog namjerno nastoci, prilazi i brine se koliko ga je udario.
Al dobro, hajmo okaciti etiketu prljavog igraca Marcelu, sto da ne. S tim ne mogu i necu da se slozim.
Ruzno je izgledalo, puno krvi, stvarno nema igraca kojem zelim da se tesko povrijedi. Najprije mu se desilo ono u LP sa Pjanicem, onda ovo.
Mozemo reci da su Marcelo i Pjanic prljavi igraci, pa da zavrsimo ovo. Zalijepiti im etikete, je li i idemo dalje.
ono sto je uradio pjanic nije isto kao marcelo. los pokusaj ubacivanja pjanketa u ovo. marcelo je sam podigao ruku i laktom (ne)namjerno udario messija. pjanic nikako ne moze ponasanjem da se poredi sa marcelom. pjanke je nas princ. marcelu je olaksavajuca olakotnost sto je prisao messiju da vidi posljedice svoga lakta. a porediti marcela sa, recimo pepeom ili ramosom, nije moguce. on je mala maca za njih.
Tomahawk11 wrote:Za ovo ga niko ne hvali.
Evo pogledao sam ponovo snimak. Polozaj ruke jeste neprirodan, ali je tako usao u duel da ispade ko da ga je namjerno udario.
Jeste li vidjeli ko je prvi prisao Messiju? Upravo Marcelo. Nesto nisam vidio da kad igrac nekog namjerno nastoci, prilazi i brine se koliko ga je udario.
Al dobro, hajmo okaciti etiketu prljavog igraca Marcelu, sto da ne. S tim ne mogu i necu da se slozim.
Ruzno je izgledalo, puno krvi, stvarno nema igraca kojem zelim da se tesko povrijedi. Najprije mu se desilo ono u LP sa Pjanicem, onda ovo.
Mozemo reci da su Marcelo i Pjanic prljavi igraci, pa da zavrsimo ovo. Zalijepiti im etikete, je li i idemo dalje.
Pa problem i jeste sto je tako usao u duel Neprirodan polozaj lakta... mogao je covjeku vilicu slomiti. To sto je usao sa laktovima iznad glave u duel ne znaci da nije najmjerno vec bas suprotno.
Ti stvarno pokusavas reci kako je Messi samo nesretan ili smotan pa se sam zapucao vilicom u lakat Marcela? A i ono sam Pjanicem je bio faul... daleko od hinjskog udaranja u vilicu ali Pjanic je sa namjerom usao u Messija dok je bio u zraku... prljavo da.
Tomahawk11 wrote:Za ovo ga niko ne hvali.
Evo pogledao sam ponovo snimak. Polozaj ruke jeste neprirodan, ali je tako usao u duel da ispade ko da ga je namjerno udario.
Jeste li vidjeli ko je prvi prisao Messiju? Upravo Marcelo. Nesto nisam vidio da kad igrac nekog namjerno nastoci, prilazi i brine se koliko ga je udario.
Al dobro, hajmo okaciti etiketu prljavog igraca Marcelu, sto da ne. S tim ne mogu i necu da se slozim.
Ruzno je izgledalo, puno krvi, stvarno nema igraca kojem zelim da se tesko povrijedi. Najprije mu se desilo ono u LP sa Pjanicem, onda ovo.
Mozemo reci da su Marcelo i Pjanic prljavi igraci, pa da zavrsimo ovo. Zalijepiti im etikete, je li i idemo dalje.
Pa problem i jeste sto je tako usao u duel Neprirodan polozaj lakta... mogao je covjeku vilicu slomiti. To sto je usao sa laktovima iznad glave u duel ne znaci da nije najmjerno vec bas suprotno.
Ti stvarno pokusavas reci kako je Messi samo nesretan ili smotan pa se sam zapucao vilicom u lakat Marcela? A i ono sam Pjanicem je bio faul... daleko od hinjskog udaranja u vilicu ali Pjanic je sa namjerom usao u Messija dok je bio u zraku... prljavo da.
Faul da, ali se ovdje od zbog tih duela prave slike nekakvih Joeya Burtona.
Nije samo bio nesretan, naravno da je i Marcelo uticao na povredu, kao i Pjanic, ali hocemo li reci da su isli s namjerom da ga povrijede, da su do te mjere pokvareni i prljavi?!
Tomahawk11 wrote:
Faul da, ali se ovdje od zbog tih duela prave slike nekakvih Joeya Burtona.
Nije samo bio nesretan, naravno da je i Marcelo uticao na povredu, kao i Pjanic, ali hocemo li reci da su isli s namjerom da ga povrijede, da su do te mjere pokvareni i prljavi?!
Obzirom da Marcelo igra za Real, jeste išao s namjerom da ga povrijedi i to nije prvi put. Ako ne vjeruješ pogledaj ovaj video, možda progledaš. Naravno tu je i neizbježni Atletico.
A Pjaniću ono nije trebalo. Nešto se ne sjećam da je ikome onako uletio u reprezentativnim utakmicama.
Last edited by drugtito2011 on 24/04/2017 19:18, edited 1 time in total.
marcelo suto messija, dobi crveni na fabregasu, ono kad je villa s klupe dobio crveni kad je bio opsi sou, ne mogu vjerovat da se lik pravi mutav i uporno pedla pricu o nekakvoj slucajnosti. to samo sto iz glave mogu iz el clasica. eto sada je mourinho kriv sto je marcelo ulijeto ljudima s dvije noge. natjeralo ga hudnog, ne bi on.
Pa ne znam ko se ovdje pravi mutav, znamo kako se igralo u Mourinhovo vrijeme.
Nejse, ovaj forum i jeste samo za trolu i zajebanciju.
Jeste, ovo Marcelovo je pokusaj ubistva, treba ga na dozivotnu robiju.
Hajd zdravo
Tomahawk11 wrote:Pa ne znam ko se ovdje pravi mutav, znamo kako se igralo u Mourinhovo vrijeme.
Nejse, ovaj forum i jeste samo za trolu i zajebanciju.
Jeste, ovo Marcelovo je pokusaj ubistva, treba ga na dozivotnu robiju.
Hajd zdravo
Kao da ti je poraz teško pao pa ti i vid oslabio. Pretpostavljam da nisi vidio ni Ramosove izlive nježnosti na vrlo čudan način. A da, ne bi smjeli zaboraviti ni Casemira velikog sportistu, pa pretpostavljam da nisi vidio ni njegove vragolije.
Vidio sam sve i nije mi problem reci onako kako jeste.
Za razliku od nekih koji vide samo jednu stranu i komentarisu jednostrano
Ramos je isao sa dvije noge i zasluzio crveni.
Casemiro je cijelo vrijeme igrao po tankoj crti, mozemo reci da je i on zasluzio crveni.
Al zato je ono na pocetku utakmice simuliranje Ronalda
Tu bi Umtiti dobio zuti, a kasnije je dobio jos jedan...al eto, nije to bitno.
Bitno je samo sta su igraci Reala uradili.
ti se uporno pravis mutav. marcelo je namjerno nabio lakat, kao sto je namjerno ulijetao s dvije noge i sutao messija u skoku. to je sve. niko ne spominje ubojstvo, ne patetisi. ti si taj koji preko stranicu ubijedjujes svijet kao da su poceli jucer pratiti nogomet pa niko ne zna nista od prije.
Ma hajde, a ono se kao neofirno provukla prica o namjernom udaranju....a ja pisem pola stranice.
E pa, da vam ne kvarim jednoumlje, ne pisem vise.
Ima rema RM, pisacu tamo